GRIDNET

Opinie o GRIDNET

Zuzanna

Czy coś zmieniło się w firmie GRIDNET od czasu ostatnich wpisów? Teraz firma poszukuje osób na kilka stanowisk http://gridnet.pl/oferty-pracy/ i na pewno osoby zainteresowane pracą chciałyby wiedzieć co się dzieje w firmie. Ktoś wypowie się na ten temat?

Zuzanna

@Brrr rozumiem, że nie zgadzasz się z opiniami niektórych użytkowników. Może w takim razie Ty podzielisz się swoimi doświadczeniami z pracy w GRIDNET oraz powiesz za co warto firmę cenić, a co w niej warto by jeszcze poprawić. Takie merytoryczne opinie, które pokazują jakim pracodawcą jest firma mogą być ważne dla osób, które biorą pod uwagę GRIDNET jako potencjalne miejsce nowej pracy i szukając opinii na temat firmy trafiły właśnie na ten wątek.

Zuzanna

@jaaaarozumiem, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej padły pytania, których nie powinien zadawać rekruter. Czy inni z Was również mieli podobne doświadczenia? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do GRIDNET.

makao

@Nk jak to? co masz dokladnie na mysli piszac to??

jaaaa

Firma oferuje dwie umowy jedną o prace na najniższą krajową, a resztę gotówki na zlecenie w drugiej spółce - bardzo słabe. Właściciel firmy nie uznaje/nie popiera składek, które narzuca nasze państwo. Dodatkowo jest trudną osobą, która na rozmowie zadaje tak bezsensowne pytania i tak je formuje, żeby wybadać jakiej jesteś wiary i o poglądy na dość osobiste tematy. Wynagrodzenie to max. 2 800 na rękę.

Wanda
@jaaaa 02.10.2016 12:38

Dziękuję, że to napisałeś. Jestem bardzo stary, sam projektuję, ale nie mam zleceń szukam projektów. lub płatnej pracy. pracę zaczynam jak dostanę zaliczkę. bez zaliczki pracy nie zaczynam. Już sie na takich systemach przejechałem i nie zapłacili mnie już od marca 2015 roku. Trafiłem na oszusta z Piaseczna.

Brrr
@jaaaa 02.10.2016 12:38

Nie rozumiem wszystkich niezadowolonych (a głównie tacy piszą opinie) , przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby wszyscy ci , którzy nie są zadowoleni z jakiejkolwiek firmy , wysilili się i sami taką firmę założyli i prowadzili , a na pewno wszystko będzie idealne . Nowym pracownikom , nazwijmy to ze średnimi umiejętnościami będą płacić max pensje i nic od nich nie będą wymagać . Załóżcie firmę, wysilcie się wszyscy trochę , zobaczcie jak tak naprawdę wygląda jej prowadzenie i odpowiedzialność za spore grono ludzi , aby co miesiąc starczyło na ZUS i, podatki i pensje , a dopiero wtedy wypowiadajcie swoje zdanie. A jak ktoś jest tchórzem i nieudacznikiem, który sam nic nie stworzył to zawsze będzie innych krytykował . Ja też jestem pracownikiem i to w korporacji i jak coś, to nadgodzin nie płacą , a takie są . jak się nie podoba to nikt nie zmusza , można odejść . A ponieważ nie mam na tyle przedsiębiorczości aby założyć własną firmę to pracuję i po pracy mogę się od niej oderwać , w przeciwieństwie do właściciela , który z niej właściwie nigdy nie "wychodzi" również na urlopie . ps. I nie pisze tego właściciel.

SKUNKS

podobnie jak wyżej, jak wyglądają zarobki w firmie na stanowisku projektanta i asystenta projektanta?

nnnn

a jak wygladaja zarobki w Grindnet na stanowisku projektanta?

Firma nie szanuje pracowników, każe codziennie klepać nadgodziny, najlepiej do ciemniej nocy. (usunięte przez administratora)

Ja

Dziwi mnie opinia przeczytana powyżej. Tam nikt nie pracuje dłużej... Jeden z właścicieli jest delikatnie mówiąc trudny. Ludzie, którzy są w bezpośredniej współpracy z nim wytrzymują max 3 miesiące. Nie polecam!!! P.S. Opinia powyżej dodana pewnie przez samego właściciela firmy...

Zostaw opinię o GRIDNET - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRIDNET