Opinie o Wiesław Siwek Inter Auto w Pękowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wiesław Siwek Inter Auto. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiesław Siwek Inter Auto o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesław Siwek Inter Auto w Pękowice

Pracując w tej przeklętej firmie, miałem wrażenie, że jestem wykorzystywany jak (usunięte przez administratora) Moje godne życie skurczyło się do pyłu. Pensja, którą dostawałem, to kpina, ledwo starczało na przetrwanie. Wszystko to przy całkowitym braku szacunku ze strony zarządu. To banda chciwych szefów, którzy lekceważą naszą krwawą pracę i wysysają z nas energię jak pasożyty. Żadnych perspektyw awansu, tylko ciągłe obietnice, które okazały się kłamstwami. Ta firma zrujnowała moje zdrowie psychiczne i fizyczne. Pamiętam tamte dni pełne frustracji, gdy czułem się uwięziony w tym piekle. To jest miejsce, do którego można posłać tylko swojego najgorszego wroga, ale nawet jemu bym tego nie zrobil.

Czarna Nowy wpis

cześć. W ofercie dla pomocnika lakiernika są wpisane dwie formy umowy. Ta na zlecenie oraz o pracę. zastanawiamy się z chłopakiem czy na początku miałby szanse już na ten drugi wariant czy jednak każdy musi jakiś okres próbny mieć na zleceniu?

Tak, to ja Nowy wpis

Cześć. Jestem wykonawcą robót powstającego obecnie tam Decathlonu. Nie wiem sam co mam Wam powiedzieć. Z jednej strony spoko. Ale to wrażenie szybko się kończy... Nie polecam ogólnie współpracy z firmą sygnowaną przez Pana Siwka. Lepiej brać robotę gdzie indziej. Prezes jest wybrańcem, dyrektor nie ma siły przebicia choć z początku sprawia wrażenie człowieka konkretnego i poważnego... Wewnątrz jest pewnie ważny. Dla firmy partnerskiej dziecinny... Niestety, Panie Wójcik. Zarząd ogólnie kuleje. Jest to pierwsza firma w której jest problem ze wszystkim tylko nie z zakresem.... Zrobiłby Pan to... A może jeszcze to... Ale finalnie nie ma od nich żadnego wsparcia, zwłaszcza regularnego, terminowego finansowania.

Wstępnie interesuje mnie praca specjalisty w dziale szkód komunikacyjnych. Od końcówki lutego jest dostępna taka oferta na serwis. Wszystkie wymagania są przeze mnie spełnione. Ciekawi mnie przede wszystkim ile można zarobić, ponieważ nie jest to określone wprost ale również to jaka występuje obecnie atmosfera, ponieważ po tej ostatniej opinii nabieram co do niej wątpliwości

Adam Nowy wpis

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wiesław Siwek Inter Auto? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko POZOSTALI ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH I POKREWNI GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI.
Jolanta

W otatnim czasie poruszony został temat szaucunku, niektórzy twierdzą, że go brakuje w firmie a właśnie na pewnym portalu wisi oferta dla mistrza serwisu. Co o pracy od tej persketywy można napisać? W opisie podkreślano, że firma ma urguntowaną pozycję. W jakim zakresie i w czym to się przejawia?

Hanna

cześć, wiecie może jak ze stabilnością zatrudnienia sytuacja tutaj wygląda? widziałam ogłoszenia ale sprzed i się zastanawiam kiedy ostatnio ktoś nowy miał szansę tu dołączyć. mnie to akurat zainteresowało stanowisko kierownika serwisu, czy ta sama osoba jest na nim już od 4 lat czy były jakieś rotacje po drodze?

maniekk
@Hanna

mysle ze jest wiele szanujacych pracownikow firm.Szczerze?Szanuj siebie i odpusc sobie ta firme...

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Najniższa krajowa. Premie w kopercie wypłacane, kiedy szanowny Pan Prezes będzie miał ochotę, ucinane bez żadnego powodu. Zerowy szacunek do pracownika. Prezes ludzi ma za nic, nie odpowiada im nawet na Dzień Dobry, nie wspominając już o wulgarnych słowach pod ich adresem. Ma się za Pana i władcę. Uważa, że jak jest właścicielem firmy to może sobie pozwolić na wszystko. Kierownicy są w porządku - takie same ofiary tego chorego systemu jak i pozostali pracownicy. Dyrektor Zarządzający również nie jest najgorszy, pewnie gdyby faktycznie miał tam coś do powiedzenia i nie był blokowany przez Prezesa wiele by zmienił. Wobec pracowników jest w porządku, przynajmniej się stara - kulturalny i zachowuje się z klasą, której niestety niektórym tam brakuje. Główna Księgowa wyniszczyła całą księgowość wyzywając swoich pracowników od najgorszych, ma ich za takie samo zero jak Prezes, prędzej udało by się coś załatwić z prezydentem jak z nią - potwierdzają to ludzie którzy tam przychodzą i zaraz ich nie ma, bo nie wytrzymują psychicznie. Podsumowując firma, jak firma dałoby się tam pracować, gdyby Prezes otworzył oczy i był człowiekiem dla człowieka i szanował by tych, którzy naprawdę wypruwają sobie tam żyły i są dobrymi pracownikami, a pozbył się tych, którzy niszczą psychicznie innych . Plusem jest atmosfera wśród pracowników, raczej większa część się wspiera i podaje sobie rękę jak człowiek się zaczyna topić w tym (usunięte przez administratora) Panie Prezesie pieniądze to nie wszystko, karma wcześniej czy później wraca ze zdwojoną siłą. Każdą firmę tworzą ludzie, którzy na nią pracują - warto szanować tych, dzięki którym ma Pan "na chleb". Wszystkiego dobrego dla tych, którzy tam zostali. Na Was również przyjdzie lepszy czas.

Ilona

Napisał ktoś wcześniej że nie poleca nikomu kto ma już jakieś doświadczenie i szuka lepszej pracy, czyli osoby które tam zdobędą doświadczenie odchodzą? Czy może dostają jakieś awanse które mają je tam zatrzymać?

Obiecanki cacanki
@Ilona

Tu nie ma żadnych awansów, jak oni nie wywiązują się z rzeczy które są obiecywane na rozmowie. Premia zależy od prezeska i czy ją w ogóle podpisze , wiec tak naprawdę żyjesz za najniższą podstawę. W tej firmie nic nie osiągniesz jednie nerwice gdy będziesz chodzić prosić się o swoje pieniądze.

Czy w Wiesław Siwek Inter Auto wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Hanna

Oho, wyczuwam ból istnienia w tej firmie u Ciebie... ;) Opowiesz coś więcej na ten temat czy wolisz dalej się śmiać i krótko zaprzeczać? ;p

Witam, czy Inter Auto daje umowę o pracę czy zlecenie ? Jest jakiś problem związany z umowami ?

Olga
@Anonim

Masz może jakieś aktualne info w tym temacie? A może wiesz też apropo wypłacalności?

Jak szefostwo w Wiesław Siwek Inter Auto traktuje ludzi?

bylypracownik

pracownik w tej firmie jest nikim-totalnym zerem. W czasie pandemii pracownicy byli zwalniani z dnia na dzien bez zachowania okresu wypowiedzenia z zastraszaniem o dyscyplinarce jesli pracownik nie podpisze wypowiedzenia, ze dzisiaj jest jego ostatni dzien pracy. Jest to firma dla ludzi, ktorzy chca zdobyc pierwsze doswiadczenie. Nie polecam nikomu kto ma juz jakies dosiwdczenie i szuka lepszej pracy. Ja obecnie mam duzo lepsza prace z wyzszym wynagrodzenie, o lepszym traktowaniu pracownikow juz nie wspomne. Jesli chodzi o wynagrodzenie to w umowie jest najnizsa krajowa. Reszte sie dostaje w premii. Jesli pracownik sie zwalnia nie dostaje juz premii czyli pracuje caly okres wypowiedzenia za najnisza krajowa. Nie ma zadnych benefitów ani nawet dodatkow na swieta. Sam prezes sie uwaza za niewiadomo kogo, wywyzsza się i poniza pracowników. Stosuje (usunięte przez administratora) Zapomina chyba ze swoje firme zalozyl w Krakowie gdzie jest cale mnostwo innych firm i nikt kto zna swoje wartosci nie bedzie u niego pracowal.

Julia
@bylypracownik

Słabo. A premie dostaje się za sprzedaż, czy należy się co miesiąc, oprócz tego wypowiedzenia?

Były Pracownik
@bylypracownik

Dokładnie tak było! Zastraszanie dyscyplinarką w Inter Auto jest na porządku dziennym.

Olga
@Były Pracownik

a faktycznie ktoś dostał dyscyplinarkę czy to takie straszenie bez pokrycia?

Maciej

Szerokim łukiem omijać to. Obcinają pensje za nic, pan prezes siwek to zwykły (usunięte przez administratora). Nie umie rozmawiać z ludźmi tzn jak ma interes to w(usunięte przez administratora) wejdzie a jeżeli ty masz biznes to zapomnij.

Antoni
@Maciej

Dużo czasu tu spędziłeś w takiej atmosferze?

Klient Autokomisu

Niestety miałem wątpliwą przyjemność skorzystać z usług autokomisu przy ul. Jasnogórskiej 62. Transakcja przeprowadzona 1 lipca, do dnia dzisiejszego brak zapłaty różnicy za sprzedaż swojego auta i zakup innego. Cały czas zwodzenie że wszechmocna księgowość decyduje kiedy wyśle przelew. Aż tu informacja od pracownika komisu że przelew wyszedł 12.07.2021r.... Niestety do dnia dzisiejszego nie dotarł, więc kwalifikuje się to pod typowe (usunięte przez administratora) Czytającym pozostawiam refleksje na temat wspólpracy oraz sprzedaży samochodu do komisu. PS. Oczywiście nie operują gotówką, pozostaje tylko przelew z terminem płatności dość odległym w czasie...

Prezes p.Siwek to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie wypłaca pieniędzy za wykonaną pracę, robi z ludzi głupków. Nie polecam żadnej współpracy z tym człowiekiem. Ludzi traktuje jak śmieci!!!!

Siwek pamiętaj KARMA WRACA!!

Dawid

Czy to prawda, że pracodawca ten nie wypłaca należnego wynagrodzenia zatrudnionym osobom? Jestem bardzo zaniepokojony tymi pogłoskami, które pojawiają się w tym temacie, dlatego chcę to racjonalnie i precyzyjnie ustalić. Możesz się wypowiedzieć?

Dawid

Czy często są u was rekrutacje?

@Bk a jak bardzo różniła się wypłata ?

Bk

Odradzam pracę w tej firmie. Obiecują dużo a jak przychodzi wypłata to się idzie rozczarować. Żeby wolne dostać to też świętośc albo jak ktoś na zwolniu lekarskim to obraza wielka

stefan

Pracowałem tam chwilkę i trzeba pilnować zleceń bo przepisują na innych i (usunięte przez administratora) zarabiasz. Narzędzia są tylko trzeba sobie poszukać u innych na zmianie. Firma z tradycjami nie płacenia za robote np. Odchodzisz nie płacą, zlecenia darmowe czasami robisz bo tak trzeba. Kierownictwo myśli że adres zamieszkania to jest miejsce pracy.. Ogólnie jak masz wywalone na wszystko to pracuj tam bo ludzie pracuja latami, a jak masz jakieś chęci rozwoju(na szkolenia wybrani ludzie od lat uczęszczają) to poszukaj lepszej bo takich jest wiele:))

@stefan

Pracowałem w tej firmie - to co piszesz to prawda, zapomniałeś dodać, że jak pracownik złoży wypowiedzenie to nie wypłacą premii , która jest wypłacana celowo z opóźnieniem aby szantażować pracowników że jej nie dostaniesz

Alek
@anonymous

Czyli od lat nic się nie zmieniło. Ja również odradzam.

PIS
@anonymous

tyle że premia to jest uznaniowa, więc z marszu się nie należy !!!

Abby
@PIS

Uznaniowa ale wypracowana , nie jest ona za to ze ktoś tak chce , więc brak wyplaty tej premii jest chamstwem , zważając na fakt że stanowi istotny element wynagrodzenia , to nie jest 20 zł na flaszkę......

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Inter Auto Wiesław Siwek?

Były pradownik

Nie. Jedynie szkolenia zewnętrzne

Antoni
@Były pradownik

Na czym polegają szkolenia o których mówisz? Czy jesteś zadowolony z atmosfery panującej w Inter Auto? Liczę na Twój wpis, mam nadzieję że mi pomożesz!

Karola

Ile jest etapów rekrutacji w tej firmie ? Ktoś się wypowie jak było na rozmowie i jak ona przebiegła ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesław Siwek Inter Auto - Pękowice

• Jak się pracuje w Wiesław Siwek Inter Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Wiesław Siwek Inter Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiesław Siwek Inter Auto?

Wiesław Siwek Inter Auto