Opinie o Italimport Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Italimport Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Italimport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italimport Sp. z o.o. w Warszawa

Afrodyta

(usunięte przez administratora) co ty na to ?????? PROSZE NIE ROBIC Z LYDZI NIEROZUMNYCH .... (usunięte przez administratora)

Zainteresowany wspolpraca

Obserwator a jakie sprawozdania finansowe masz na mysli ? Bo z krs wynika ze ostatni rok byl lepszy niz poprzedni. A poruwnując wyniki z roku na rok sa caly czas rosnace. Z jakiej pozycji w sprawozdaniu wynika informacja ze wedlug twojego wpisu firma jest bankrutem ? Prosze o info.

Małgorzata

Każda firma ma swoje wzloty i upadki. Może w najbliższym czasie odbuduje swoją pozycję na rynku finansowym. Czy jako pracownik miałeś problem z otrzymaniem swojego wynagrodzenia? Twoja wypowiedź może pomóc przyszłym kandydatom starającym się o zatrudnienie w firmie. Czy obowiązki na Twoim stanowisku były adekwatne do wykonywanej pracy?

Byly pracownik

Mam nadzieję ze wrescie ktos zrobi z ta firma porzadek.

Małgorzata
@Byly pracownik

Twój nick mówi nam, że pracowałeś w firmie Italimport. Możesz napisać jakieś konkrety na temat współpracy z tym pracodawcą? Twój krótki wpis niewiele wnosi do dyskusji w tym momencie. Chętnie dowiem się, jak oceniasz dialog na linii pracodawca-pracownik w Italimport.

Aldo Zamuner
@Małgorzata

Malgorzata: to nie "nick".

Byly pracownik
@Małgorzata

O jakim dialogu mowimy dialog jest mozliwy w normalnej firmie a tu czegoś takiego nie ma choc pani prezes udaje ze dialog istnieje hehe spróbuj mieć odmienne zdanie niz szefostwo a juz jak okazesz pistawe roszczeniowa to zobaczysz jak tam wygląda dialog. Jak przytakujesz i nie masz żądań jestes cacy ale jak uzyjesz slowa ze cos ci sie nalezy to będziesz juz be a jak odejdziesz to jeszcze cie oczernia przed tymi którzy zostali i moze nawet zabronia im sie z toba kontaktowac bo takie przypadki mialy miejsce.

Paulina

Wpisy są usuwane przez administrację serwisu, jeśli naruszają w jakiś sposób regulamin serwisu GoWork. Każdy, kto zauważy takie naruszenie (również firma), może zgłosić ten fakt mailowo w ramach reklamacji do administracji, która sprawdza zgodność wpisu z regulaminem, by następnie zdecydować, czy wpis zostaje na portalu, czy nadaje się do usunięcia. Proszę zapoznaj się z tymi zasadami teraz, aby w przyszłości uniknąć podobnych wątpliwości: https://www.gowork.pl/regulamin Nie miało zatem znaczenia, czy wpis ukazywał w pozytywnym, czy negatywnym świetle tego pracodawcę. Jeśli zawierał w sobie elementy niezgodne z regulaminem, kwalifikował się z całą pewnością do usunięcia. Wracając jednak do rekrutacji - może cały czas umieszczają to samo ogłoszenie, gdyż jeszcze nie znaleźli odpowiedniego kandydata? A sam ubiegałeś się o pracę w tym przedsiębiorstwie?

pzredstawiciel HR - Nestle
@Paulina

Pani Paulino ale komu Pani to tłumaczy. Aby zrozumieć pewne zasady trzeba być rozumną istotą. A z tego co to się czyta to ci ludzie nawet nie znają gramatyki języka polskiego. Wiecznie te same komentarze, zero merytoryki, nic wlasciwie dowiedziec sie nie mozna. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), głupia firma - czytam takie komentarze przy 90 % firm, rozumiem zatem, że wogóel nie powinno sie pracować bo 90% firm jest zła i tylko ci biedni pracownicy tacy wspaniali. Ja mam kilka lat dośwadczenia w HR i powiedzieć mogę, że 80 % pracowników w dzisiejszych czasach to dramat i gdyby pracowali sumiennie i starannie, to z pewnoscia pracodawca by ich nie zwolnił. Ale Pani Paulino, aby pojąc pewne rzeczy trzeba najpierw cos soba reperezentować, a skoro wiekszosc komentarzy pisanych jest w godzinach przedpopoludniowych oznacza to, że albo ci ludzie własnie w taki sposob pracuja czyli nie pracuja tyko internet przegladaja albo mimo tak niskiego bezrobocie ludzie ci w domu siedzą bo już do nic innego sie nie nadają ;(

Zachwycony
@pzredstawiciel HR - Nestle

pzredstawiciel HR-Nestle,kimkolwiek jesteś. Po pierwsze na forum wypowiadają się Persony, które w Italimport pracowały i na pewno wiedzą co piszą. Skoro 99% opinii jest w jednym tonie,to raczej z firmą jest coś nie tak... Poza tym jakbyś nie wziął całej pensji,a zasłużonej premii wogóle, za swoją pracę to inaczej byś ,,śpiewał''. Inna kwestia,że wszystkie reposty do tych prawdziwych opinii pisze właścicielka tej firemki.

HR
@Zachwycony

To samo moge powiedziec o tobie -moze 99 % tych opini pisze jedna osoba -zwolniona z pracy za jakieś przewinienia i teraz robi wszystko aby zepsuc opinie. Poza tym to nie pierwszy raz bylby taki przypadek bo z racji zawodu sledze wiele pracodawcow i wiekszosc opini to negatywy. To normalne - tym co sie podoba pracuja i nie maja czasu na idiotyzmy, ci co co 3 miesiace prace zmieniaja - zamiast na dom zarabiac na forach glupoty pisza. Zatem moge sie domyslac jaki jest twoj powod. Mam nadzieje ze do mojej firmy nie bedziesz aplikowal ..... ;-)

HR
@Zachwycony

Powinnam pewnie zadzwonic do tej firmy i o "ostatniego juz nie pracujacego " zapytac - wowczas moglabym poostrzegac znajomych w wielu firmach aby takich nieudanych skoczkow unikali. Zatem czasami warto uważać bo moze byc pozniej problem ze znalezieniem pracy i dopiero bedzie jak zona za dzwi nieroba wystawi ;-)

@Paulina

Oj pani(usunięte przez administratora) od razu widac Pani styl w tym wpisie.

@HR

(usunięte przez administratora) Może czas wziąć trudne tematy na klatę i stawić temu czoła pod prawdziwym nickiem ?? Przecież każdy Pani wpis jest w tym samym tonie i o identycznej treści. Żaden HR nie napisałby takich niedorzecznych glupot jakie wypisuje Pani. Jedyne co Pani potrafi to krytykować na formuł każdego pracownika i oczerniać ludzi. Nie potraficie prowadzić firmy ani zarządzać ludźmi. Te wszystkie komentarze o czymś świadczą. Czas wziąć tęgo Włocha pod pachy i zastanowić się nad zmiana Fachu.

Masz racje to co napisales jest prawda to co Pani (usunięte przez administratora) wychodzi najlepiej to oczernianie innych a szczególnie bylych pracownikow w oczach tych ktorzy zostali slyszalam co nie co o tym. A co do zmiany fachu to chyba nie pierwsza firma ktora prowadzili tak słyszalam wiec chyba nie bardzo im to wychodzi.

Czy rekrutacja na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy ds. sieci i detalu w firmie Italimport Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Cóż......

Praca w firmie Italimport jest dokładnie taka ja już wielu rozmówców opisało wcześniej, mogę tylko dodać że na prawdę przestrzegam wszystkich przed pracą tam. Moja kariera we firmie Italimport skończyła się (usunięte przez administratora) nie wypłacenie prowizja za dwa miesiące (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) i przestrzegam wszystkich którzy chcą(usunięte przez administratora) pracować

klakson
@Cóż......

Ja miałem identyczna sytuację jak ty plus jeszcze oszukanie mnie na paliwie że niby przez 2,5 miesiąca poza godzinami pracy przejeździłem za 850 zł paliwo (usunięte przez administratora)

Cóż....
@klakson

W moim przypadku trudno będzie się tłumaczyć. Złożyłam wypowiedzenie w połowie lutego z okresem wypowiedzenia a świadectwo jest z datą na 02.02, plus pobieranie zaliczek za użytkowanie samochodu służbowego bez zawarcia informacji w umowie. Znam jeszcze dwie osoby które też są pokrzywdzonego przez firmę Italimport, niestety pozew zbiorowy znaczna się od 10 osób. Jeśli uda się zebrać taką grupę to chętnie się przyłączye

Miły

I tak najlepsze jest jak nie można było rozdać gratisy tylko należało częstować czekoladą w słoiku łyżeczka jednorazową. Praca dramat. To było wyjątkowe doświadczenie zawodowe. Teksty Pani (usunięte przez administratora)łatwo odczytać we wszystkich odpowiedziach. Już tak mówiła na rozmowie kwalifikacyjnej

Don Vito Corleone
@Miły

Masz rację! Każdy gratis jaki dostajesz musisz rozdysponować na jak największą ilość klientów. Jak masz paczkę wafelków albo chipsów w aucie to możesz klientowi dać tylko sztukę na spróbowanie a resztę musisz zabrać ze sobą. Wyobrażam sobie minę klienta któremu daję spróbować łyżeczką krem z orzechów ze słoika który jest do połowy wyjedzony. Wstyd! Poza tym gratisy które handlowcy dostają do auta często są przeterminowane no ale zgodnie z polityką firmy - nic się nie może zmarnować bo to koszty. Mnie najbardziej rozbawiły te plakaty z filmu Ojciec chrzestny w biurze.(usunięte przez administratora)

ByłyPracownik

Brak mi słów do opisania tego co się dzieje w Italimport i co wyprawiają z Handlowcami. (usunięte przez administratora) Nikt na tym Świecie nie jest bezkarny. Nie ma pozwolenia na to co tam wyprawiają!!!

Italiano

Zgadzam się z Tobą i potwierdzam w 100% to co napisałeś. Radzę tą firmę omijać szerokim łukiem. Na każdym kroku robią pod górkę handlowcom i tylko szukają możliwości jak im potrącić coś z pensji. Jeszcze w żadnej firmie nie spotkałem się z takimi procedurami i polityką jak tutaj. Ogólnie to kabaret a nie firma handlowa. Dramat...

Oni

Dla osób które chcą podjąć pracę w firmie, nie będę wymieniał nazwy bo mi przez buzie nie chcę przejść ażeby uwiarygodnić opinię jednej lub drugiej strony zapytajcie na sklepach , halach kierowników co sądzą o firmie i ich zarządzaniu tą firmą .Uwierzcie mi będziecie mieli gotową opinię .Pozdrawiam i życzę sukcesów w znalezieniu dobrej pracy z normalnymi ludźmi którzy potem was nie zmieszają z błotem .

Observ
@Oni

Oni-ale o czym tu mowa? Zacznijmy od tego,że to nie jest firma,tylko 3-osobowy skład z magazynierem(usunięte przez administratora) Miałem wielką nieprzyjemność tam pracować,więc wiem co piszę. Radzę omijać ich Szeroooookim Łuuuukiem!!!

Były Pracownik

Nie polecam tej o dziwo,jeszcze isniejącej firmy!GPS w autach.Codzienne,głupkowate telefonytypu;Gdzie jestes?Czy wszystko w porządku? (usunięte przez administratora) Bazy klientów praktycznie brak! Cały miesiąc wypruwacie sobie żyły,a i tak zostaniecie (usunięte przez administratora)na premii.Max premii to 200zł. Ciągłe żalenie się Właścicielki,że ma koszta...że auta służbowe,paliwo itd. Najlepiej,żebyście Jej jeszcze dokładali do interesu. Nie szanują Handlowców,ich prywatnego czasu.(usunięte przez administratora) Omijać ich Szerokim Łukiem!!!

Rafał
@Były Pracownik

Nie byłeś zadowolony ze współpracy z firmą. Dlaczego uważasz, że byłeś źle rozliczany z zaliczek i paliwa? W umowie miałeś na pewno zapis, w jaki sposób to będzie robione. Napisz, czy pracowałeś na umowie, czy musiałeś mieć założoną własną działalność gospodarczą? Myślę, że warto te kwestie doprecyzować.

„Ku Przestrodze Innych”

Ludzie,ostrzegam przed tą pseudo firmą. Wszystkie negatywne opinie o nich to święta prawda!!!

Aktualny Pracownik

Mi tam nic złego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie -pracuje w firmie od ponad dwóch lat - i nie szukam zmian bo mi tu dobrze.co jakiś czas podwyżka i jakiś benefit zawsze wpada. To firma rodzinna, zawsze można się dogadać, o coś poprosic -ja nie doznalem jakiegos niespelnienia obietnicy. Czytałem tu nieco tych brudnych opini i domyslam się że pisza je wiecznie ci sami (usunięte przez administratora)- przedstawiciele aby się zemścić na firmie bo ich wyrzucila z hukiem za nicnierobienie i oszukiwanie. Znałem ich osobiście i jak bym był ich szefem to nie dał bym im nawet grosza(usunięte przez administratora). Jak ktoś mądry to powinien tych bzdur nie czytać bo pisza je tylko nieroby co by to chcieli za darmo pieniądze brać i myślą że ktoś to będzie tolerować. Do roboty lenie się zabrać i mieć odwagę także o SWOJEJ jakości pracy coś napisać. Ha ha

Zainteresowany pracą
@Aktualny Pracownik

Aktualny Pracownik Czytając forum firma szanuje i ceni transparentność opinii o sobie. Zatem zgodnie z linią firmy : może byś się przedstawił? Czekam!!!!

Aktualny Pracownik
@Zainteresowany pracą

Podaj mi swoj telefon lub email to zadzwonie,napisze , przedstawie sie i powiem cos wiecej skoro jestes zainteresowany praca. Czekam zatem na info od ciebie. Ja w odroznieniu od innych wpisow istnieje naprawde ;-)

Gutek

Dobra praca w firmie jest przyczyną tej ciszy na forum?

@Gutek

Nikt kto tam pracował - dużo powiedziane pracował, bo tylko umowa-zlecenie i to na max. (usunięte przez administratora) nie chciałby mieć z tymi "ludźmi" nic więcej wspólnego. I tyle w temacie. (usunięte przez administratora)

tomasz

popieram nie wypłacaja tego na co sie umówia

Italimport
@tomasz

Osobo o nicku _ Tomasz - kim jesteś bo z pewnością nie Osobą o imieniu Tomasz - bo osoba o takim imieniu nigdy nie pracowała w Firmie Italimport :-) Zatem mamy do czynienia znowu z człowiekiem widmo "8 opinii w 1" ;-))) Proszę o podanie swoich danych - wówczas podamy na forum z jakiego powodu Pan nie jest już pracownikiem firmy a także opiszemy Pana wyniki pracy aby osoby czytające wiedziały, czy osoba pisząca tą opinię jest wiarygodna i co sobą reprezentuje. Informujemy także, iż każda opinia będzie przez nas analizowana - i także na forum będzie opisany dany osobnik, także jego wyniki pracy - dopiero wówczas opinia taka będzie wiarygodna. Firma Italimport dowiedziała się o propagandzie na tej stronie od jednego z długoletnich pracowników - i dlatego aktualnie postanowiliśmy zareagować na poniższe opinie. Niestety są ludzie, którzy zamiast koncentrować się na rozwoju swojej kariery, koncentrują się na zemście na byłych pracodawcach za swoje nieudacznictwo życiowe i za fakt, iż firma postanowiła rozwiązać z nimi umowę o pracę, gdyż kompletnie nie wywiązywali się ze swojej pracy i nie spełniali zobowiązań złożonych podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Najśmieszniejszy jest Fakt, iż widzimy tutaj około 26 opinii - z czego wynika, że musiało pracować w firmie na stanowisku przedstawiciela przynajmniej 20 osób - do informacji zainteresowanych - Firma Italimport nawet nie miała takiej liczby zatrudnionych pracowników - zatem co za fenomen - czy mamy do czynienia z poczwórnymi klonami tychże osobistości ;-) Jeśli osoba pisząca te opinie - kieruję to zapytanie pewnie do grona 3-4 osób ma odwagę przedstawić swoje imię i nazwisko - czekamy - wówczas opiszemy przebieg waszej kariery w Italimport wraz z waszymi wynikami pracy. Pozdrawiamy Zespól Italimport

Rafał

@Mistrz widzę że znasz firmę od środka i narzekasz na system zarządzania. Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Oprócz tego warto też wspomnieć o atmosferze w zespole, warunkach płacowych oraz podejściu do pracownika. Takie szczere opinie byłych lub obecnych pracowników wiele wnoszą dla potencjalnych kandydatów.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Italimport Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Mistrz

Być może firma już upadła przy takim systemie zarządzania.

XY

Zgadzam się ze wszystkimi którzy nie mieli dobrej opinii o tej firmie. Wszystko jest cacy do momentu jak pracownik ma jakieś roszczenia wtedy jest be i zachwyt właścicieli zmienia się w niechęć, najlepiej byłoby gdybyś pracował jak wół a i to jeszcze za darmo. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam tej firmy a szczególnie młodym będą wami orać. Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej i już na pierwszym spotkaniu mi się nie spodobali a jak przeczytałem co tu inni piszą darowałem sobie drugie spotkanie.

Pracodawca.
@XY

Twoja opinia jest nieco malo wiarygodna. Zaczynasz pisac opinie jakbys pracowal w tej firmie a konczysz stwierdzeniem - ze byłeś tylko na rozmowie a nie byłeś nigdy pracownikiem tej firmy. Śmieszne. Ale często tak jest, że jedna osoba pisze ciągle te same opinie. Ale to permanentny problem ludzi nie nadających się do pracy. Albo takich, których zwalniają po okresie próbnym, bo do żaden pracodawca nie będzie utrzymywał lenia i kretacza.

PRACOWNIK

XY, bardzo konstruktywna i trafiona w 10 opinia. Masz to szczęście, że zorientowałeś się w porę. Mi zostały widocznie oczy jeszcze bardziej zamydlone. Firma a raczej pseudo firma Italimport jest najgorszym pracodawcą z jakim miałem do czynienia. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad podjęciem pracy w tejże firmie powinien się zastanowić 5 razy. (usunięte przez administratora)

Marcin L

Polecam. Można się dużo nauczyć, firma daje szansę także osobom młodym bez doświadczenia. Produkty oryginalne i nie trzeba się bić z konkurencją o parę groszy bo nikt inny nie ma ich w ofercie. Z szefem można się dogadać bo to nie polak i ma szerokie spojrzenie na biznes nie jak większość szefów z klapkami na oczach. Jest cool.

Rozczarowany

Ja także pracowałem w tej firmie. Produkty dobre, ale drogie i słabo się sprzedają. (usunięte przez administratora) Uposażenie nieprzyzwoicie niskie (usunięte przez administratora)

Rafał K

Mogę polecić. Firma z ciekawym asortymentem dlatego lepiej się przebić. Szczególnie zdrowa żywność i bezglutenowe - to ciekawi klientów. Poza tym jak w każdej innej.dają samochód telefon. Podstawa plus prowizja. Klimat ok bo firma nie koncern.

Martyna L

Miałam przyjemność dwukrotnie świadczyć usługi dla tej firmy - projekty marketingowe i mam całkowicie inne zdanie. W porównaniu z wieloma firmami dla których pracowałam to bardzo kreatywna firma, w której moglam wiele się nauczyć, mimo mojego doświadczenia. Podchodzili z szacunkiem do moich pomysłów i propozycji. To fakt -firma jest wymagająca i nie toleruje cwaniactwa i kombinowania. Zresztą sama byłam kiedyś kierownikiem regionalnym i wiem do czego zdolni są przedstawiciele handlowi. Chcieliby tylko na kawie w Mc siedzieć pół dnia i prace o 15 konczyc i naturalnie wysokie pensje zgarniac. Polowe z nich od razy bym zwolniła jak bym swoją firmę miała i takim obibokom płacić musiała. Reasumując firma godna polecenia, otwarta na kreatywne myślenie, pozwalająca pracownikom rozwijać się. Musze jednak przyznać rację innym opiniom - jeśli szukasz pracy gdzie uważasz ze należy ci się kasa bo ktoś z tobą umowę podpisał to się rozczarujesz - to firma z ambicjami i tego samego od pracownikow oczekuja. Jeśli natomiast szukasz pracy bo chcesz pracować i chcesz być dobry w tym co robisz - polecam firmę z czystym sumieniem. Nie czytaj opini, tylko kieruj się własnym rozumem. To odróżnia tych myślących od tych co tylko głupio za tłumem idą.

Kasia handlowiec
@Martyna L

Dzieki za info Martyna L. To prawda, że zazwyczaj takie krzywdzace opinie pisza ludzie, ktorzy chca tylko zepsuc reputacje firmie. Jeste jedyna dziewczyną w naszym 8 osobowym teame facetów i czasami mam ochote dac znac w firmie jak oni pracują. Naturalnie wiecznie na mnie nagadują bo jak ja robie plany i dostaje premie to oni obrazeni ze im robote psuje i plany zawyzam. Jak jak raz szef jednemu powiedzial ze jak sie do roboty nie wezmie to go z hukiem wyrzuci - ten mu odpowiedzial - ze ma umowe i nic mu zrobic nie moze bo do sadu pojdzie. Obija sie calymi dniami i tylko na telefonie siedzi i internecie - a potem marudzi ze klienci nie chca zamowien robic. iadomo ze czasami ma sie wiecej a czasami mniej checi do pracy ale ja nie wyobrazam sobie abym tak pracowala jak moi koledzy. Nie znam firmy Italimport i wielu innych firm o ktorych tak negatywne opinie czytam - ale z zycia wiem, ze prawda zazwyczaj po srodku lezy a GPS nawet jak chinski to raczej nie pomyli polnocy z poludniem- ale jak ci sie firma nie podoba i pracowac sie komus nie chce bo sie boi gps w samochodzie- otworz wlasną i sam na siebie pracuj - wowczas na kokogo skarzyc sie nie bedziesz musial - jesli naturalnie tacy ludzie wogole sa w staniecokolwiek oprocz marudzenia zrobic :-) pozdrowiam wszystkich handlowcow ktorym sie che - Kaska

Walter
@Martyna L

Nono Pani Dyrektor jest bardzo kreatywna... Wpierw pisze opinie jako Martyna L po czym sama sobie odpowiada jako Kasia Handlowiec. Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem. Tylko zastanawiam się czy to spryt czy raczej głupota.(usunięte przez administratora) To naprawdę bez sensu. Polecam zmianę światopoglądu, podejścia do biznesu i pracowników, w innym przypadku nie wróżę sukcesu.

Martyna L
@Walter

Chciałabym być panią dyrektor - niestety jeszcze odrobinkę czasu potrzebuje aby dojść do tego stanowiska Panie który zwiesz się Walter. Wystarczy jesli uzyjesz mojego imienia Martyna. (usunięte przez administratora). To forum gdzie każdy może pisać własne opinie - skoro ty pracowałeś gdzieś i swoją opinię wyrażasz, dlaczego ktoś inny ma tego nie robić. Nie podoba ci się bo jest inna od twojej. No cóż - tak jak ktoś pracuje później takie opinie pisze. Zatem chyba zazdrość czasami na takich forach przemawia. Ktoś zazdrości sukcesu - zatem pisze źle o innych. Typowy zawiść polaka.pozdrawiam Martynka

Zostaw merytoryczną opinię o Italimport Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Italimport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Italimport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Italimport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Italimport Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Korkowa 29 lok. 8
    04-502 Warszawa