Opinie o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Probet Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Probet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probet Sp. z o.o. w Chorzów

Nikifor

Wypowiem się na temat pracy w Rabenie . To położone w Gądkach . Praca miała być na wózku widłowym . W rzeczywistości przez tydzień była przy miotle. Wypłata miała być 2700 a była 2400 . Na wózku pracują wybrani jak Arek .Ciągle się pchał ma wózek . Powinienem się skapnąć po umowie . Była określona najniższa krajowa ustawowo . Niepotrzebnie im uwierzyłem ze reszta to premia . Aby nie płacić tyle podatku . Za nadgodziny nie płacą . Praca nie była na wózku tylko na miotle i Jazda . Uważajcie na ludzi fałszywych Ele z Cielczy oraz Karola z Witaszyc . Również innych . Uwaga na Jole kierowniczkę i Ryszarda oni obiecują gruszki na wierzbie

Sara
@dzolii 11

Bzdura takich ludzi się zwalnia bo wiedzą przewyższają kadrę,znam ludzi którzy woleli odejść niż patrzyć na upadek firmy do którego doprowadza Jarosław razem z Lesławem ludzie porażka jeden wyleciał z hebanu s drugi z Psar. Jarosław czas odejść bo przyjdą i sami cię wyniosą hahaha

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Probet Sp. z o.o.?

Już.nie.pracownik
@Były

Zgadzam się w 100%. Ta firma to tragedia. Najlepiej żeby pracownik robił za jak najmniej, (idealnie za darmo) dodatkowe prace na innych obiektach liczone jako "premia uznaniowa" i finalnie ludzie nie dostają tego co wypracowali. Ta firma już puka od spodu dna...

Czy pracownicy Probet Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Probet Sp. z o.o.?

nie martw się

w Probecie pracują osoby które nie nadają się do żadnej pracy a mam wrażenie że płacą im za same przyjście.Tak więc nie martw się dasz radę.Aplikuj

Honorata
@nie martw się

@nie martw się Pracujesz w Probet? Dlaczego nie jesteś zadowolony z kadry w tej firmie? napisz szerzej na ten temat.

Były Nowy wpis
@nie martw się

Wszystko to prawda w tej firmie liczy się tylko grupa inw. a nie człowiek.Tracą obiekty a zarząd nie wyciąga wniosków,jak jesteś kreatywny to dostajesz zwolnienie na własną prośbę ,oczywiście napisane ręką kierownika lub dyrektora Jarka.,a jeśli odmawiasz to przeniesienie na obiekt oddalony o dziesiątki km i sam się zwalniasz za porozumieniem stron Zwracam uwagę że na umowie jest napisane,,praca np.na terenie woj. Śąskiego i Małopolskiego a myślicie źe po co to jest ...masakra..

Już.nie.pracownik Nowy wpis
@Były

Nikifor

M.
@Nikifor

Nakgorsza jest Anetka! Ma romans z brygadzistą Jackiem a on ją zrobił liderką! Teraz nonnstop na wszystkich donosi i wrzeszczy bo jej wolno!!! Jeśli chodzi o Gądki to teraz najgorszy obiekt przez ten romans! Ale dyrektor na to pozwala ????

@M.

Mam pytanie. Dlaczego jak tak jest źle to po prostu nie zmienicie pracy?! Nikt nikogo nie trzyma tu nikogo na siłę! Wiecznie słyszę, że p. Aneta krzyczy i donosi. Dlaczego nikt nie napisze jak pracownicy Probetu na obiekcie Raben ukrywają się po ubikacjach, robią sobie dłuższe przerwy i często wychodzą na papierosa a już nie wspomnę o nockach jak niektórzy śpią w kanciapie. Nie mam tu na myśli wszystkich pracowników Probetu i pisze o tych którzy przeważnie na tym portalu opluwają innych! Większości pracowników chce przyjść zrobić swoje i tyle. Proszę nie rzucać oskarżeń o romanse bo można tym dużą krzywdę komuś zrobić. A po drugie nikt w internecie nie jest anonimowy i można do odpowiedzialności tą osobę pociągnąć. Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę.

Iwona
@dzolii 11

To co na nockach jest mniej pracy, mniej obowiązków, że nawet niektórzy pracownicy śpią? :p

@Iwona

Zawsze na nockach jest trochę mniej pracy. :) Jak Pani pracowała w Gądkach to wie, że największa obsada jest na rano i po poludniu. :)

Nicky
@dzolii 11

A może po prostu ktoś ma dowody na tą Anetę? Teraz wszystko można sprawdzić. Z resztą zobaczycie jak się to dalej potoczy....

M.
@dzolii 11

Wszystko wyjdzie niedługo ....

@M.

Z tych wpisów tylko widać Państwa zazdrość! A liderem nie zostaje się od tak. Trzeba posiadać wiedzę co do sprzątania, znać się na maszynach szorująco-zbierajacych...i mieć dryg do rozkładania pracy na halach.

Sara Nowy wpis
@dzolii 11

Czy firma Probet Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kamil

nie ma kasy zapomogowo pożyczkowej, można liczyć na dofinansowanie do paliwa, do leków, do wizyty u specjalisty.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Probet Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRONIK
Chorzów
Tramwaje Śląskie S.A.
Kr

Nie polecam tej firmy powinnam pracować 7godzin każą pracować 8godzin inne zarobki mówią przez telefon inne na umowie

@Kr

Wniosek jest najlepszy,no ale nie wszystkim Mogli odrazu napisać prośbę o zrzeczenie się swoich praw,to jest praca dla ludzi z ZUS a najlepiej o znacznym stopniu

Jadzia

Ja bardzo szanuję swoją pracę i jestem zadowolona ze pracuje w tej firmie prawie 4 ry lata

Barbara
@Jadzia

Już cztery? No to chyba na dłużej będziesz tu grzać miejsce. Powiedz mi w takim razie na start jakie wynagrodzenie proponowali i o ile przez te lata Ci podnieśli? Bo podnieśli, prawda?

Maka
@Barbara

W tej firmie staż pracy nie ma znaczenia zawsze zarabiasz najniższą krajową. Pieniądze na konto wpływają zawsze na czas ale to nie jest zasługą firmy tylko przepisów. Na śląsku firma się sypie dzięki panu dyrektorowi tracą obiekt za obiektem sporo ludzi z doświadczeniem złożyło wypowiedzenia,bo trudno jest się pogodzić z głupotą pana dyrektora. Jak dalej tak będzie to na śląsku Probet zniknie panie dyrektorze może czas odejść.

Db

Wielkie (usunięte przez administratora) wchodzisz jak do złota ale wychodzisz jak czarnych poprostu wykorzystany do ostatniego momentu umowy a puzniej dowodzenia bez powodu i trzymają w niewiedzy do końca

Anon
@Db

Jak tak firma będzie postępować to nie będą mieć pracowników.

Halina

Obecnie pracuje w Probet. Jestem zadowolona ,ale zaczyna się pod górkę. Gdyż dziś od pracownika dowiedziałam się, że jednak będą Panie z orzeczeniem pracować. A ja mam zlecenie i co teraz . Zostaje bez pracy!!! Masakra. Gość gadał ze mną mówił ,ze praca na długo A okazuje się że chcieli tylko dziurę załatać moja osoba.

Bogdan
@Halina

czy to znaczy, że jak się nie ma orzeczenia to od razu wypad? A może pomimo zlecenia i braku tego orzeczenia to zostaniesz na dłużej, rozmawiałaś z kimkolwiek o tym?

Wanda

Nie polecam tej firmy. Radzę każdemu jej unikać. Okradaja ludzi i (usunięte przez administratora) Przyjmują tylko osoby ze stopniem orzeczenia ciężkim lub umiarkowanym i każą pracować po 8 h mimo że powinni 7. Ludzie pracują za najniższą krajową. Jeśli chodzi o centrale (usunięte przez administratora) i zastraszanie pracowników. Główny prezes okrada ludzi a kiedy widzi że osoba jest bystra i nie da się oszukać zwalnia z dnia na dzień bez powodu. Naprawdę radzę uważać. Te wszystkie opinie nie biorą się znikąd. Zastanówcie się dwa razy nad współpraca z nimi. Same problemy nieprzyjemności i brak kasy. Z czystym sumieniem NIE POLECAM I ODRADZAM WSZYSTKIM :(

masz rację
@Wanda

Najgorsze jest w tym co piszesz to, że to całkowita racja.Praktycznie wszyscy z różnych powodów godzą się na takie traktowanie/wykorzystywanie a dopiero jak się ich zwalnia to o tym mówią.

ślązok
@Wanda

To bardzo ciekawe co tu wypisujecie bo jakoś pracuję w tej firmie 12 lat z hakiem i nie narzekam, zresztą zauważyłem że zazwyczaj wypowiadają się tutaj osoby które albo były leniami i nie chciało im się ruszyć (usunięte przez administratora) do roboty, albo alkoholicy których wywalili za chlanie i zawalanie roboty. Wiadomo że firma płaci nam to co MUSI a jeśli chcecie kokosów to idźcie robić w konwojach, tyle że tam jest potrzebne mieć papiery na kwalifikowanego pracownika ochrony.

Barbara
@ślązok

Jak po tych opiniach udaje Ci się rozpoznać te konkretnie osoby? Bo skoro przypisujesz im np. lenistwo to chyba musisz wiedzieć o kogo chodzi.

ślązok
@Barbara

Wierz mi że znam kilka osób które się tutaj wypowiadały i które pracowały ze mną na różnych obiektach. Tak się składa że wyleciały z roboty właśnie za lenistwo i pijaństwo, zresztą jak spojrzysz na opinie o innych zakładać pracy to raczej nie znajdziesz tu pozytywnych opinii bo zadowoleni zamieszczają tu swoje opinie rzadko lub wcale, zazwyczaj wypowiadają się tutaj ludzie którzy albo nie mają zielonego pojęcia o robocie w ochronie albo lenie i alkoholicy którzy chcą mieć płacone za nieróbstwo i chlanie w robocie. Najgorsze jest to że my za takich ciuli musimy później robić bo oni siedzą na (usunięte przez administratora) i mają wszystko w nosie.

JA

Pracowałem w tej firmie kilka lat w ochronie w Warszawie , w momencie gdy Probet stracił obiekt pozbyli się nadmiarowych pracowników tak aby nie wypłacić im odprawy . Przyjechał jakiś bezczelny typ z Chorzowa w towarzystwie pseudokierowniczki Kisiel i szantażem zmuszali ludzi do napisania wymówienia , jeżeli nie chciałeś napisać to albo przeniesienie do obiektu oddalonego od Warszawy o kilkadziesiąt kilometrow albo dyscypilnarka za odmowę . Szczyt (usunięte przez administratora) , oddałem sprawę do sądu pracy , zobaczymy co z tego wyniknie . Dodajcie do tego (usunięte przez administratora) , brak kierownika , Kisiel nie jest kierowniczką , potrafi tylko wysługiwać się podległymi pracownikami , przez prawie trzy lata polecenia służbowe wydawała nam za pośrednictwem człowieka który już nie przcował w Probecie . Zapomnijcie również o własnym planowaniu urlopów , albo się nie doprosicie albo wyślą was na urlop kiedy to im będzie paowało. Konkludując omijajcie tą firę szerokim łukiem .

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Probet Sp. z o.o.?

:-)

Czy masz orzeczenie, jakie i do kiedy? :)))

xxxx

Najgorsza firma na terenie śląska.......Dyr.Bartosz i jego dwaj podwładni Adrian i Piotr niedawno konfident Leszek doszedł wyrzucony z innej podobnej firmy jedna banda przekręty robią na chory ludziach a ala dyrektorzy nie robią nic pojęcia zielonego nie maja o pracy tylko wychodzą z biura ze niby do pracy najpierw wychodzi jeden a za nim drugi i do Ikei na kawke.Prezesowi mydla oczy w końcu by się wziął za nich i za tego ala dyrektora z Zawiercia.

@xxxx

Na Pomorzu makabra kobieta sprzątając trzy obiekty (biura) dostała informacje że to za mało i dostaje 4 obiekt na miesiąc próby i to ona będzie odpowiadać czy umowę przedłurzą z firmą umowę kiedy i jak ma sprzątać 4 obiekty które oddalone są od siebie o kilkanaście kilometrów jest to osoba z orzeczenie ale pupilki kierowniczki mają po jednym obiekcie i premie zero organizacji zero dbania o obiekty syw za chwilę stracą następny obiekt ale jeszcze trochę umowa się kończy i uwolnię się z tej tyrani gdzie zwykły pracownik rządzi firmą

Maja

Cześć, a jaka umowa jest proponowana w firmie pracownikowi na start i czy po czasie można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony? W obecnych trudnych czasach bardzo ważne jest stabilne zatrudnienie i chciałabym ustalić czy na takie można właśnie liczyć w Probet.

Iza

@Netis Myślę, że niesprawiedliwie oceniasz firmę. Idealnie z pewnością nigdzie nie jest.

Lilianka

a jak wyglada teraz sytuacja w Probet? Czy cos sie polepszyło? Praca w Zabrzu.

Netis

Zakład to (usunięte przez administratora) każdy pracownik jest dla nich pionkiem w drodze do uzyskania Pieniędzy z PFRON. Decyzje o umowach wygasających są trzymane do ostatniej chwili. Dowiadujesz się z dnia na dzień i od razu mają, że tak powiem większego głupka na twoje miejsce. Pracownik Rafałek wszczynał awantury na magazynie a jednak go zostawili. A i najlepsze potem pierwszy leciał na skargę do przełożonych. (usunięte przez administratora)

Robol

Mogę się wypowiedzieć tylko o pracy w Łodzi,Zarobki średnie,najważniejsza jest atmosfera tam panująca.Brygadziści to kpina,chyba tylko po to są bo dobrze donoszą i szpiegują innych pracowników.Panuje tam mobbing i kumoterstwo.Najgorszy zakład pracy w jakim pracowałem

Ktoś
@Robol

masz rację. Atmosfera w pracy jest ważna. Niestety zawsze znajdzie się m...da robiąca we własne gniazdo. Co do donoszenia to ludziska mają długie języki i klepią bez zastanowienia. A najłatwiej żyć cudzym życiem niż własnym. Mobbing? Radzę przeczytać definicję tego słowa i dopiero go używać. Kumoterstwo? również odsyłam do encyklopedii. Z twojej opinii wynika że już tam nie pracujesz. I całe szczęście. Pisząc opinię bądź choć trochę obiektywny. Z harcerskim pozdrowieniem KTOŚ.

bo
@Robol

to prawda.Brygadziści nie posiadają żadnej wiedzy związanej ze swoim stanowiskiem a jedyne punkty jakie łapią to donoszenie na każdego pracownika.Intensywnie włażą w (usunięte przez administratora) pracownikowi żeby wyciągnąć informację które przekazują dalej.Można im nawciskać bzdur bo inteligencją nie grzeszą.Niestety każda firma preferuje takich pracowników.Jeżeli chodzi o atmosferę to jest marna bo jeżeli nie robisz za innych to jesteś zbędny.Masakrycznie kłócą się między sobą.Zawszę tłumaczę sobie że to ludzie z grupą i w normalnej firmie nie przerobili by nawet jednego dnia a głupim pracownikiem łatwiej kierować niż mądrym.

robol
@Ktoś

nie muszę korzystać ze słownika ,bo bardzo dobrze wiem co znaczy ,(usunięte przez administratora)To co opisałem to było obiektywne .Pisząc nie chciałem żeby emocje były gorą,bo wtedy to trzeba by było użyć niecenzuralnych słów.Nie wiem jak jest w innych oddziałach,ale w Łodzi to jedno wielkie nieporozumienie,(usunięte przez administratora) ,brygadziści -śmieszne ,że tacy ludzie nimi zostali.

@robol czyli już się zwolniłeś ? Ile lat tam byłeś ?

Maj

Czy są w firmie probed dofinansowania dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i jakie?????

Antoni
@Maj

Chcesz dowiedzieć się, czy osoby z orzeczeniem są przyjmowane do pracy i mają stanowisko z odpowiednimi udogodnieniami, czy chodzi o dofinansowanie szkoleń dla pracowników z umiarkowanym i znacznym stopniem? Wyjaśnij to proszę.

Pewna firma zatrudnia ludzi na pełny etat za 5 tys netto plus premia, wykształcenie niepotrzebne, doświadczenie nie potrzebne, do pracy chodzimy na którą chcemy, pracujemy tyle godzin ile chcemy. Dla każdego na początek markowy laptop, flagowy telefon i dobry samochód, nie masz prawa jazdy nie szkodzi dostaniesz samochód z kierowcą. Kierownik codziennie wita nas filiżanką kawy i chrupiącą bułeczką. Panie w toples bądź sexowni panowie jak kto woli cały czas serwują nam szampana i kawior. Nikt nic od nikogo nie wymaga nie rząda, nie wydaje poleceń. Ubrania robocze kupują co tydzień w markowych butikach typu Louis vuitton czy Calvin Klein. Niewiarygode powiecie, bredzę.... No kurna pewnie ze nie prawdopodobne ale czytając co niektóre komentarze to myślę że właśnie takiej firmy szukacie. Pracuje w Probecie 10 rok nie ma oczywiście tak jak w opisie wyżej jest po prostu normalnie. Trzeba przyjść codziennie na 8 h do pracy, trzeba robić to do czego zostało się zatrudnionym, przełożony nie zawsze ma dobry humor i jak trzeba to opierdziela ale wypłata zawsze jest na czas oczywiście zawsze mogła by być większa no lae coś za coś, chcesz więcej zarabiać dokształcaj się, pokącz kursy, szkoły zdobądź doświadczenie wtedy możesz szukać lepszej, lepiej płatnej pracy Tak więc reasumując komentarze co niektórych osób są bez sensu, ludzie po prostu oczekują niemożliwego chcą zarobić jak najwięcej nie dając nic w zamian. A co do samej firmy to jest po prostu normalnie jak w w większości form na rynku. Wypłaty na średnim poziomie i zawsze na czas, brak mobbingu czy jakiego kolwiek szykowania pracownika. Uczciwie pracujesz, robisz to do czego zostałeś zatrudniony to nikt nie ma pretensji, jest po prostu normalnie

Konrad

Może ktoś słyszał o pracy dla przedstawiciela handlowego? Jakie warunki firma gwarantuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Probet Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Probet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probet Sp. z o.o.?

Probet Sp. z o.o.