Euroline

Opinie o Euroline

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie na temat naszej firmy, zarówno te pozytywne jak i mniej pochlebne.
Widząc duże zainteresowanie firmą postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie Gowork.pl. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu, aby móc udzielać rzetelnych odpowiedzi liczymy na kulturę wypowiedzi oraz merytoryczne komentarze – tylko do takich będziemy się odnosić.

Pozdrawiamy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Euroline w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nowy wpis

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą tragiczną sytuacją prosimy o uszanowanie prywatności najbliższej rodziny oraz wstrzymanie się od komentarzy.
Wszystkie wiadomości dotyczące tego tematu będą usuwane przez Administratora portalu.
Nowy wpis

Pozdrawiamy

Bolo

W firmie Euroline nie włączają ogrzewania na hali dla ludzi jest zimno i ludzie chodzą na L 4 i brak najczęściej ludzi którzy oklejają korpusy dla tapicerów w tedy brakuje korpusów i w tedy zaczyna się bitwa klutnie i zaczyna się wojna o korpusy bo każdy z tapicerów chce zarobić chce zarobić trochę pieniędzy więcej i nie można się do nikogo zwrócić nie ma do kogo sos sos sos sos.!!!!!

Kolo Nowy wpis
@Bolo

Komu zimno? Jak stoisz na fajce to zimno ale jak robisz to nie narzekam.

Tapicer

Ok

Kiedy dzień wolny za 1 maja i 25 grudnia ktoś coś wie?

Rocki

Jak wygląda produkcja w firmie Euroline bardzo źle bo Tapicerzy dostali dodatek do wypłaty w zależności który dodatek sobie wypracują ale często jest tak kielarze chodzą na L 4 i w tedy bitwa ostelarze wykradanie korpusów jeden drugiemu klutnie i mszczenie się przebijanie opon w samochodach rozbijanie szyb w autach każdy tapicer chciał by wyrobic dobry dodatek i produkować indywidualnie po 38 foteli ale niedarady tyle zrobic dlatego że brak wciąż korpusów no i jeden drugiemu wykrada że stanowiska i atmosfera jest zła katastrofalna jest bardzo źle i nikt z tym nic nie robi nie ma do kogo się zwrócić to jest wojna.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Euroline?

Jony

Kiedy wolne za 1 maja i 25 grudnia?

Hitler kaput

STRAJK w poniedziałek robię na 50 %to my Polacy nie damy się wykorzystać niemieckiej mordzie

janusz k

MINIMALNE ZAROBKI W EUROLINE POWINNY WYNOSIĆ 2300 zł NA RĘKĘ A NIE 1600 ZŁ . DO TYCH 2300 ZŁ PRACOWNIK JAK BEDZIE CHCIAŁ SOBIE DOROBIĆ PRZYJDZIE NA PŁATNE NADGODZINY. DRODZY KIEROWNICY I DYREKTORZY JEST OBECNIE 21 WIEK A NIE ŚREDNIOWIECZNY FEUDALIZM.

X
@janusz k

Kto tam zarabia 1600? :D

Abdul

Strasznie nie polecam firmy, jest tragiczna zwłaszcza teraz tak się zaczęło, pełno obcokrajowców jakichś Turków itd. Brygadziści każą robić za dwóch i nie szanują pracowników a na jaką kolwiek pomoc nie masz co liczyć, nie polecam tam pracy jeżeli nie masz co robić to zrób cokolwiek tylko nie idź na Spółdzielczą

Anatol

Mam wrażenie, że komuś nie po drodze z pracą i nawet dobra firma nie potrafi tego zmienić, szkoda.

Olo

Układziki jakich mało,szczególnie kierownicy jakby dyrektor wszystko wiedział to 3/4 tych kierowniczków by wyleciało ,załatwiają wszystko między sobą byle tylko stary się nie dowiedział,a do tego przekręty jakich nie mało , a przez to wszystko atmosfera do (usunięte przez administratora)

Syndrom

Czytając te wszystkie opinie trudno wydać pozytywną opinię o umiejętnościach zarządzajacych tą firmą. Może potrzebne są szkolenia dla kadry kierowniczej, by pojęli zasady nowoczesnego zarządzania. W nowoczesnym zarządzaniu pracownik dużo znaczy. To od niego na linii produkcyjnej się zaczyna i na nim się kończy. Jego uwagi gdy coś szwankuje często są cenne i celne.

Alan

Jakie zarobki na produkcji? Czy trzeba doświadczenia czy robią przeszkolenie?

Tapicernia

Produkcja nie idzie 29 i 30 bo jest inwentura i nie potrzeba tylu ludzi na zakładzie to wymyślili ,że pracownicy mają przyjść do pracy w nadgodziny w sobotę i sobie odrobić dzień. Czy firma z ludzi na osłów i robą w bambuko z tym odrabianiem, zgodnie z kodeksem pracy gdy pracodawca nie chce płacić za nadgodziny a oddać w naturze to musi za każdą przepracowaną godz oddać pracownikowi 1,5 godziny płatnej. Pracowników chcą oszukać byle nie zapłacić i jeszcze straszą enkami tych co nie odpracują w nadgodzinach . Tak w tej firmie jest przestrzegany kodeks pracy a pracownicy straszeni. Paru z tapicerni już poszło do grodziska. Z kolegami z tapicerni po 14 też jutro jedziemy rozmawiac o pracy , po drodze wstąpimy do inspekcji pracy by powiadomić o tym (usunięte przez administratora)i zastraszaniu pracowników w tej firmie, bo dosyć takiego wyzysku i traktowania pracowników,.

Fredi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na co może liczyć kandydat?

Meggi
@Fredi

Cały czas prowadzą bo ludzie uciekają stamtąd nawet doświadczeni specjaliści,kierownicy .zostają tylko ci co wiedzą że ich poziom na stanowiskach rządzących jest za niski żeby mogli przenieść się do innych firm

Zabawne

Czy ktoś słyszał o koniku na Euro 2 i kto to

Pt

No i co kierownicy i mistrzowie dostali podwyżkę!!!!!@A my pracownicy(usunięte przez administratora) Gdzzie sprawiedliwość????????

Witold

Czy jest jakiś powód, ze taka cisza jest na forum?

@Witold

A co ma się dziać jak komentarze znikają ????

Pc

Teraz możesz napisać bezpośrednio do (usunięte przez administratora) !?!!!!

Bartosz

Zamiast obserwować innych trzeba lepiej zająć się praca a nie będzie powodów do narzekania.

aaaaaa

w tej firmie tylko dobrze maja ci co nosza kawke brygadzista mlodzi pracownicy tyraja jak glupki a starzy sciemniaja idonosza brygadzista on to zrobil ona to porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Euroline - Leszno

• Jak się pracuje w Euroline?

Zobacz opinie na temat firmy Euroline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euroline?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroline?

Kandydaci do pracy w Euroline napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroline