opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Euroline

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.2/5

Na podstawie 16 ocen
Opinie(25)
Dodaj opinię
Aktualności(2)

Opinie(25)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Logo
  • Firma
  • .
  • Produkty
  • .
  • Jakość
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

Firma

Produkty

Jakość

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Poznań
  • Legnica
  • Zielona Góra
  • Głogów
  • Bolesławiec
  • Ostrów Wielkopolski
  • Kościan
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Leszno
  • Strzyżewice
  • Maryszewice
  • Święciechowa
  • Gronówko
  • Wilkowice
  • Dąbcze
  • Lasocice
  • Trzebania
  • Klonówiec
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Leszno
  4. /
  5. Opinie o Euroline

Opinie

Opinie o Euroline Leszno

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconEUROLINE Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Euroline!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    Euroline

    29.06.2022 09:48

    Pracodawca

    Aktualność
    Szanowni Państwo,
     
    Dziękujemy za wszystkie zamieszczone opinie na temat naszej firmy, zarówno te pozytywne jak i mniej pochlebne.
    Widząc duże zainteresowanie firmą postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie Gowork.pl. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu, aby móc udzielać rzetelnych odpowiedzi liczymy na kulturę wypowiedzi oraz merytoryczne komentarze – tylko do takich będziemy się odnosić.
     
    Pozdrawiamy
     
     

    Euroline

    01.07.2022 14:02

    Pracodawca

    Aktualność
    Szanowni Państwo,

    w związku z zaistniałą tragiczną sytuacją prosimy o uszanowanie prywatności najbliższej rodziny oraz wstrzymanie się od komentarzy.
    Wszystkie wiadomości dotyczące tego tematu będą usuwane przez Administratora portalu.

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Bolo

    14.12.2021 08:53

    Pracownik

    W firmie Euroline nie włączają ogrzewania na hali dla ludzi jest zimno i ludzie chodzą na L 4 i brak najczęściej ludzi którzy oklejają korpusy dla tapicerów w tedy brakuje korpusów i w tedy zaczyna się bitwa klutnie i zaczyna się wojna o korpusy bo każdy z tapicerów chce zarobić chce zarobić trochę pieniędzy więcej i nie można się do nikogo zwrócić nie ma do kogo sos sos sos sos.!!!!!

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Kolo

    14.12.2021 16:07

    Pracownik

    Komu zimno? Jak stoisz na fajce to zimno ale jak robisz to nie narzekam.

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Rocki

    14.12.2021 08:41

    Pracownik

    Jak wygląda produkcja w firmie Euroline bardzo źle bo Tapicerzy dostali dodatek do wypłaty w zależności który dodatek sobie wypracują ale często jest tak kielarze chodzą na L 4 i w tedy bitwa ostelarze wykradanie korpusów jeden drugiemu klutnie i mszczenie się przebijanie opon w samochodach rozbijanie szyb w autach każdy tapicer chciał by wyrobic dobry dodatek i produkować indywidualnie po 38 foteli ale niedarady tyle zrobic dlatego że brak wciąż korpusów no i jeden drugiemu wykrada że stanowiska i atmosfera jest zła katastrofalna jest bardzo źle i nikt z tym nic nie robi nie ma do kogo się zwrócić to jest wojna.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.09.2021 13:41

    Inne

    Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Euroline?
    ReviewUserIcon
    Jony

    06.11.2021 23:31

    Pracownik

    Kiedy wolne za 1 maja i 25 grudnia?
    ReviewUserIcon
    Hitler kaput

    09.05.2021 09:23

    Pracownik

    STRAJK w poniedziałek robię na 50 %to my Polacy nie damy się wykorzystać niemieckiej mordzie
    ReviewUserIcon
    janusz k

    21.04.2019 14:47

    Inne

    MINIMALNE ZAROBKI W EUROLINE POWINNY WYNOSIĆ 2300 zł NA RĘKĘ A NIE 1600 ZŁ . DO TYCH 2300 ZŁ PRACOWNIK JAK BEDZIE CHCIAŁ SOBIE DOROBIĆ PRZYJDZIE NA PŁATNE NADGODZINY. DRODZY KIEROWNICY I DYREKTORZY JEST OBECNIE 21 WIEK A NIE ŚREDNIOWIECZNY FEUDALIZM.
    ReviewUserIcon
    X

    30.09.2020 09:06

    Pracownik

    Kto tam zarabia 1600? :D
    ReviewUserIcon
    Abdul

    24.09.2020 15:40

    Były pracownik

    Strasznie nie polecam firmy, jest tragiczna zwłaszcza teraz tak się zaczęło, pełno obcokrajowców jakichś Turków itd. Brygadziści każą robić za dwóch i nie szanują pracowników a na jaką kolwiek pomoc nie masz co liczyć, nie polecam tam pracy jeżeli nie masz co robić to zrób cokolwiek tylko nie idź na Spółdzielczą
    ReviewUserIcon
    Olo

    08.07.2020 22:05

    Inne

    Układziki jakich mało,szczególnie kierownicy jakby dyrektor wszystko wiedział to 3/4 tych kierowniczków by wyleciało ,załatwiają wszystko między sobą byle tylko stary się nie dowiedział,a do tego przekręty jakich nie mało , a przez to wszystko atmosfera do (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Syndrom

    19.09.2019 23:12

    Inne

    Czytając te wszystkie opinie trudno wydać pozytywną opinię o umiejętnościach zarządzajacych tą firmą. Może potrzebne są szkolenia dla kadry kierowniczej, by pojęli zasady nowoczesnego zarządzania. W nowoczesnym zarządzaniu pracownik dużo znaczy. To od niego na linii produkcyjnej się zaczyna i na nim się kończy. Jego uwagi gdy coś szwankuje często są cenne i celne.
    ReviewUserIcon
    Tapicernia

    11.04.2019 23:35

    Inne

    Produkcja nie idzie 29 i 30 bo jest inwentura i nie potrzeba tylu ludzi na zakładzie to wymyślili ,że pracownicy mają przyjść do pracy w nadgodziny w sobotę i sobie odrobić dzień. Czy firma z ludzi na osłów i robą w bambuko z tym odrabianiem, zgodnie z kodeksem pracy gdy pracodawca nie chce płacić za nadgodziny a oddać w naturze to musi za każdą przepracowaną godz oddać pracownikowi 1,5 godziny płatnej. Pracowników chcą oszukać byle nie zapłacić i jeszcze straszą enkami tych co nie odpracują w nadgodzinach . Tak w tej firmie jest przestrzegany kodeks pracy a pracownicy straszeni. Paru z tapicerni już poszło do grodziska. Z kolegami z tapicerni po 14 też jutro jedziemy rozmawiac o pracy , po drodze wstąpimy do inspekcji pracy by powiadomić o tym (usunięte przez administratora)i zastraszaniu pracowników w tej firmie, bo dosyć takiego wyzysku i traktowania pracowników,.

    Kontakt - Euroline

    Leszno

    EUROLINE Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Fredi

    23.03.2019 18:17

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na co może liczyć kandydat?
    ReviewUserIcon
    Meggi

    01.04.2019 12:15

    Inne

    Cały czas prowadzą bo ludzie uciekają stamtąd nawet doświadczeni specjaliści,kierownicy .zostają tylko ci co wiedzą że ich poziom na stanowiskach rządzących jest za niski żeby mogli przenieść się do innych firm
    ReviewUserIcon
    Zabawne

    16.02.2019 14:07

    Inne

    Czy ktoś słyszał o koniku na Euro 2 i kto to
    ReviewUserIcon
    Pt

    15.01.2019 23:56

    Inne

    No i co kierownicy i mistrzowie dostali podwyżkę!!!!!@A my pracownicy(usunięte przez administratora) Gdzzie sprawiedliwość????????
    ReviewUserIcon
    Witold

    23.06.2018 20:24

    Inne

    Czy jest jakiś powód, ze taka cisza jest na forum?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.09.2018 09:43

    Inne

    A co ma się dziać jak komentarze znikają ????
    ReviewUserIcon
    Pc

    05.01.2019 10:09

    Inne

    Teraz możesz napisać bezpośrednio do (usunięte przez administratora) !?!!!!
    ReviewUserIcon
    aaaaaa

    14.10.2018 12:03

    Inne

    w tej firmie tylko dobrze maja ci co nosza kawke brygadzista mlodzi pracownicy tyraja jak glupki a starzy sciemniaja idonosza brygadzista on to zrobil ona to porazka
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.09.2018 09:41

    Inne

    Witam pewnie jak zawsze ktoś mądrzejszy usunie mój komentarz ale co tam pozdrawiam wszystkich pracowników tego bałaganu . Pracuje w tej firmie już 8 lat eh i już od roku coraz bardziej jestem przekonany by to zmienić niestety wciąż mam nadzieję że coś się zmieni na lepsze bo szkoda lat tam zmarnowanych no cóż zobaczymy jeszcze do końca roku kiedyś było zupełnie inaczej dobre zarobki mimo akordu i norm człowiek zapierniczal ale wiedział za co nadeszła zmiana systemu i co klops nadal zapierniczamy ale za dużo mniej niestety człowiek wyrabia normę 100 procent czy też 90 a dostaje 13 na godzinę a ktoś kto trzyma z brygadzista i ma normę 80 dostaje 16 no cóż nie rozumiem nowego systemu może za głupi jestem zlikwidować akord żeby firma zarabiała więcej zabrać jednym dać tym co nie potrafią zrobić więcej .chcieli zmian owszem fajnie ale nie można było zrobić c jednej stawki godzinowej a premia nagradzać wypracowaną normę tylu tapicerów już uciekło czy firma zacznie myśleć pozdrawiam chociaż pewnie tak usunięcie znów mój komentarz pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    bolek95

    10.06.2018 16:24

    Inne

    krojownia pianki to nygusy są
    ReviewUserIcon
    anonymous

    13.11.2017 23:31

    Inne

    od stycznia eurocomfort wtedy podkreca srubki
    ReviewUserIcon
    Dark Angel

    22.06.2017 11:55

    Inne

    To wszystko jest prawdą. Euroline to firma upadku. Opinia Koszmaru jest jak najbardziej trafna. Nic dodać, nic ująć. Właśnie się zwalniam z tej firmy, choć trudno to już nazwać firmą.
    ReviewUserIcon
    Koszmar

    05.06.2016 09:49

    Inne

    Robią z ludzi waritów. Wprowadzają nowy system płac, nie odpowiadają na pytania. Nie jeden pracownik uslyszal od kierownika, że on na pytania nie musi odpowiadać, znakiem tego pracuje się pod wielką niewiadomą. Jest notoryczne zastraszanie ze strony przełożonych, jak i ze strony współpracowników. Nie ma jednkowego traktowania, jedni są bez przerwy gnębieni, inni robią co im się tylko podoba. W zakładzie praktykowane jest łapówkaratwo. Kto nie dawał ten nie zarabiał. Teraz już nawet ten co daje nie zarobi. Od pracowników wymaga się stosowania przepisów bhp pod groźbą kary, firma ze swojej strony nie przestrzega bhp. Zamykane są drzwi ewakuacyjne na klucz, najbliższe drzwi również są zamknięte na klucz. Drzwi otwierane są jedynie podczas kontroli straży pozarnej, firmy Ikea. Przełożeni nazbyt mili są przed audytami, żeby pracownikom nie przyszło do głowy poskarżyć się na warunki pracy, po audycie wraca normalny porządek, groźby, kłótnie, zastraszanie. Ludzie pracują bez umów, bez szkolenia bhp na stanowiskach pracy przez zaniedbanie przełożonych bo w tym czasie zajęci są zmianą systemu i wydawaniem aneków do umów na ostatnią chwilę. Gdyby zrobili to wcześniej, 1 czerwca prawdopodobnie wiecej jak połowa załogi by się nie pojawiła w pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Euroline?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Zostaw merytoryczną opinię o Euroline

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.