Opinie o Arvada Sp. o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arvada Sp. o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arvada Sp. o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arvada Sp. o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracownicy w Arvada Sp. o.o. dogadują się między sobą?

Miron

Niepokojące są te informacje choć warto zaczekać z opiniami do wyroku sądu!

Zen
@Miron

Już było parę wyroków i kar z Okręgowej Inspekcji Pracy

Pamiętam Nowy wpis
@Zen

Mieli sprawę w Sądzie Rejonowym Warszawa, Marszałkowska....

Czy jest możliwość pracy w Arvada Sp. o.o. na część etatu?

Yek Nowy wpis

+ rozprawy sądowe lub wolontariat za darmoszkę

Bardzo były pracownik

Dla zainteresowanych. Kolejny termin sprawy: Zmiana sali posiedzenia -V K 864/19 (Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie ul. Marszałkowska 82 Data: 11-09-2020 Godzina: 12:00 Sala: 266 Przedmiot sprawy: akt oskarżenia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arvada Sp. o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
jola

proszę o kontakt na e-mail jola492205@onet.pl, jest sposób na oszusta,ale nie mogę o nim napisać na forum ponieważ osoba,która z nim współdziała jest na tym forum aktywna ,ostatnio jako gosia17041307@gmail.com

@jola

Dlaczego Pani rzuca osady na mój temat? Jakie ma Pani dowody? Mam Pani pokazać nakaz komorniczy po wyroku sądu?

Jola

proszę pokazać nakaz komorniczy po wyroku sądu wtedy uwierzę ze to nie Pani M....

Jola

Rzeczywiście przedszkole i brak argumentów Pani M.Proszę pokazać nakaz komorniczy po wyroku sądu jak się Pani odgrażała, w przeciwnym razie tylko mnie Pani utwierdza w przekonaniu,że Pani jest Panią M.

Mikołaj

@Były pracownik @Arek @Eryk czy możecie przybliżyć nam sytuację jaka spotkała Was w związku ze współpracą z Arvada? Co sprawiło, że oskarżacie tego pracodawcę o oszustwo? To zarzut postawiony na forum publicznym, pisząc takie rzeczy powinno się mieć dowody oraz argumenty na potwierdzenie swojej tezy. Natomiast wszelkie merytoryczne i prawdziwe informacje o firmach są cenne dla osób, które rozważają wysłanie tam swojego cv. Czy brak wypłaty wynagrodzenia dotyczy tylko Was czy też macie wiedzę o innych takich przypadkach? Czy i w jaki sposób rozwiązywaliście ten problem? @Eryk ponadto przypominam, że na forum gowork podawanie nazwisk osób związanych z firmą jest niedozwolone przez regulamin.

Bardzo były praownik :-)
@Mikołaj

Ja mam dowody - kolejną sprawę w Sądzie o nie wypłacenie pensji. W Sądzie pracy zapadł wyrok o wypłacenie zaległych poborów z 2012 roku, do dziś ich nie otrzymałem!!! Komornik bezradnie rozkłada ręce. Złożyłem pozew o popelnieniu przestępstwa czekam na kolejną sprawę. Właściciel spółki celowo i umyślnie nie wypłaca należnych pobórów moim zdaniem uczynił sobie taki sposób na biznes, z tego co obserwuję na forum robi to od początku powstania spółki, a poszkodowanych przybywa! Nie ogłasza upadłości tym samym zamyka nam drogę do odzyskania swoich należności od funduszu pracy. A państwo umywa ręce bo przecież wyrok Sądu pracy stoi po stronie poszkodowanego. Tylko nic z tego nie wynika. Takich biznesmenów powinni zamykać i dożywotnio odbierać prawa do prowadzenia działalności gospodarczych. W Spisie KRS wspomniany pan ma całą siatkę powiązań z różnymi firmami jeżeli każdą tak zarządza to współczuję ich pracownikom. Oprócz tego robi ciągłe roszady raz jest prezesem raz prokurentem etc. Na wspólników wciąga całą rodzinę nawet matki w podeszłym wieku nie oszczędza ...ciekawe co by zeznawała w sądzie? Jaką ma wiedzę o firmie, w której jest wspólniczką. Obserwuję patrzę z boku i czekam finału, a odsetki rosną, pozdrawiam wszystkich poszkodowanych.

Jola
@Bardzo były praownik :-)

Proszę o kontakt,mam bardzo ważne informacje ,mogę pomóc 883774256

Bardzo były pracownik

W uzupełnieniu dodam, iż że przed Sądem Rej.V Wydz.Karnym w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 82, ze względu na zmianę obrońcy przedstawiciela firmy Arwada został wyznaczony nowy termin sprawy na dzień 15 stycznia 2020 r. godz 10. Numer sali należy sprawdzić w sekretariacie. Zainteresowanych i poszkodowanych serdecznie zapraszam.

@Bardzo były pracownik

UAKTUALNIENIE Dziś telefonicznie otrzymałem wiadomość iż, sprawa troszeczkę przyśpieszy. Nowy termin wyznaczono na 18 grudnia 2019 r. godz. 9:45, pok. 435 tam zostanie wywieszona informacja w której sali się odbędzie posiedzenie Sądu.

Nik

Super wiadomość.

@Bardzo były pracownik

Wybieraliśmy się na sprawę w styczniu,żeby się spotkać z poszkodowanymi,niestety umknęło mi,że sprawa już się odbyła.Proszę napisać czy były osoby poszkodowane.Dalej ponawiam prośbę o kontakt mam dużo wiadomości o panu W.W. i nie tylko, może razem będziemy mogli coś ustalić,żeby oszust poniósł zasłużoną karę.

Też zostałam oszukana przez tą firmę. Mój mail gosia17041307@gmail.com

Pracowałam na budowie

Firma jest wspaniała jeśli chcesz popracować charytatywnie. Moja sprawa o wypłatę mojej pensji została umorzona, jeśli dalej walczycie to życzę powodzenia.

Marcel

@Bardzo były pracownik Możesz dodać uzasadnienie do tego wpisu? Firma jak najbardziej ok i trudno zrozumieć Twoją ocenę.

@Marcel

Zapraszam do Sądu przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie, tam się dowiesz całej prawdy o wspomnianej firmie i jej kierownictwu. Resztę sobie doczytaj niżej na forum.

@Marcel

Marcel, Miron, Mikołaj to ta sama osoba, która współdziała z oszustem. Firma jak najbardziej ok w oszukiwaniu i okradaniu ludzi, doszli do perfekcji w tej materii,ale zło wraca i mam nadzieję,że stanie się to jak najszybciej.

Jaka umowa obowiązuje w Arvada Sp. o.o. podczas okresu próbnego?

Bardzo były pracownik

Nie radzę zawierać z tą firmą jakichkolwiek umów.

Zglosilem sprawę do pip jakies 3 lata temu dostałem odpowiedz że wszystko jest wporzadku. I żadne zaległe pieniądze mi sie nie należą

Mikołaj

@CZARNY jak dalej potoczyła się sytuacja? Czy wiesz już coś więcej? Jeżeli na razie nie, to napisz proszę później na forum jak sprawa się zakończyła. Twoja wypowiedź może być wskazówką dla osób, które poszukują pracy i zastanawiają czy czy wysłać do Arvada swoje cv.

Czarny
@Mikołaj

PIP skierował sprawę do SĄDU przeciw ARVADA. O wyrokach SĄDÓW nie jestem upoważniony informować. Sprawa była wniesiona przez PIP WARSZAWA DO SĄDU PRACY W WARSZAWIE. Tam proszę się dowiedzieć jaki zapadł WYROK.

@Czarny

Proszę o kontakt,mama bardzo ważne informacje,mogę pomóc 883774256

Darek

Ja również zostałem oszukany. Myślę że takich osób jest więcej.Problem w tym,że są to budowlańcy osoby słabo wykształcone ,które nawet nie wiedzą że istnieje Okręgowa Inspekcja Pracy w Warszawie i tam można się zgłosić i to ta firma wykorzystuje.

Nel
@Darek

Proszę o kontakt 796066906

Darek

Co dalej z poszkodowanymi firmy Arvada , nowy rok się zbliża,brodacz dalej będzie oszukiwał naiwnych pracowników.Założy kolejne spółki i zrobi prezesami osoby ze swojej rodziny.Bardzo to smutne dlatego ja życzę całemu personelowi firmy,żeby zapłacili za swoje podłe uczynki i żeby zło wróciło do nich ze zdwojoną siłą.Proszę wpisywać kolejne "życzena"one wracają.

CZARNY

ZŁOŻYŁEM NA TĄ FIRMĘ SKARGĘ DO INSPEKCJI PRACY O NIEZAPŁACENIE PENSJI A INSPEKCJA PRACY SKIEROWAŁA SPRAWĘ PRZECIW FIRMIE DO SĄDU. MAM PROTOKÓŁ POKONTROLNY .

Mikołaj

@Marcin czy możesz przybliżyć sytuację? Jesteś aktualnym pracownikiem Arvada, czy zakończyłeś już współpracę? Od jak dawna firma nie wypłaciła Ci wynagrodzenia? Wyjaśniałeś sytuację w kadrach? Jeśli tak, to jaka była reakcja? Publikując zarzuty na forum publicznym należy posiadać dowody uzasadniające wypowiedź.

Nie polecam. Brodacz oszust nie płaci wynagrodzenia, a składki odprowadzał tylko chorobowe. Komornik nie może nic ściągnąć bo Honda też nie jest na niego.

Brodaty odzust i tyle.

Arek

Ma poblokowane konta nie płaci kasy oszust i krętacz. Zadłużony po uszy.

Mira

Zastanawiam się nad przyczynami tak rzadkich wpisów na wątku.

Marcin84

Jakie pieniądze tu się zarabiało. Ile na umowie a ile w realu?

Zostaw merytoryczną opinię o Arvada Sp. o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arvada Sp. o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arvada Sp. o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvada Sp. o.o.?

Arvada Sp. o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Robotnicza 11/13 lok. 16
    02-261 Warszawa