Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Yoshi

Współpraca od ponad 4 lat układa się bardzo dobrze. Jasne warunki umowy, człowiek wie na czym stoi i nie ma nagle niespodzianek co działo się w przypadku poprzedniej firmy z którą współpracowałem.

Ragnar

Jak dla mnie bardzo dobrze. Rzeczowi, odpowiadają na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśniają zasady współpracy. Polecam

ok

Jeśli chodzi o kasę to nie ma do czego się przyczepić. Praca na naprawdę dobrym sprzęcie. Sporo roboto niby jest ale wynagrodzenie adekwatne do ilości obowiązków.

Igor

Nie ma do czego się przyczepić, dobre warunki dla pracowników, pensje płacone na czas.

Mario

Jest ok. Od początku jak pracuję jest dobrze, ludzie normalni, spin większych nie ma. Robi się swoje, płacą na czas.

Rocky

Konkretne działanie, kompleksowe podejście i porządna robota

Kobiis

Jestem teraz i jest ok. Warunki nie zmieniły się w czasie tego wirusowego zamieszania. Płacą tak jak wcześniej.

Maxx

W końcu mam normalną robotę. Bardzo dziękuję za pomoc

Pati

Dostałam propozycje wyjazdu z Syldorf do Buttenheim, praca na magazynie, czy ktoś był lub wybiera się albo lepiej jest i może podzielić się swoją opinią ?

Szymon
@Pati

Na długo ten kontrakt na pracę? Wiesz może czy zakwaterowanie jest w cenie, czy trzeba zapłacić dodatkowo?

Jacek

Profesjonalne podejście do sprawy i zaangażowanie

FC mallerdorf

Fajne opinie kiedys robilem w tej firmie Moze i Pani Syldorf jest ok to o (usunięte przez administratora) nie można tego powiedziec

Szymo

Moim zdaniem miejsce do pracy bardzo dobre, dobre pieniądze, nie jest to jakaś bardzo ciężka praca. Dobra firma do współpracy

Kister

Wszystko super, naprawdę polecam wyjazd z Syldorf

Hah

Ta strona jest tak wiarygodna jak propaganda Korei północnej! 11e brutto za pracę w zimnie i takim tempie to jakaś kurde kpina. Praca dla desperatow.

Dawid

Dziękuję za pomoc i zaangażowanie, Syldorf to bardzo dobra firma

Krzysiek

Od samego początku wiedziałem, że jest to odpowiednie miejsce. Praca nie jest monotonna, wymaga czasem mniejszego a czasem większego pogłówkowania.

RRemos

Nie ma problemów z kasą, umowa też ok. Polecam! ;)

Damian

Oby więcej takich firm - zero problemów jeśli chodzi o współpracę!

Pashhhha

Planuję sie zatrudnić. Widzę że mają sporo pozytywów. Ktoś jest teraz i może powiedzieć coś więcej? Jak z kasą?

Sarris
@Pashhhha

Jestem i jest dobrze. Kasą? Spoko, to co w umowie to się dostaje. Nie kręcą na kasie.

Hedthy
@Pashhhha

Poczytaj tu opinie, jak masz możliwość to popytaj ludzi co byli. U mnie się sprawdzili i pracę oceniam pozytywnie.

Tak 800€ norma kiepska dziewczyny robily duuuuuzo wiecej i ciagle zaliczki potem jest 800€ a nie więcej .

Maxx

Dobre i konkretne oferty dla sporej grupy ludzi, dobry kontakt bez niepotrzebnych formalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG