Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Ogromna wiedza oraz fachowe podejście i człowiek może spokojnie pracować.

Rasak

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należało ogarnęli bardzo dobrze i wywiązali się z tego co obiecali.

Gacek

Polecam. Dzięki nim stanąłem na nogi. Zamknęli firmę w Polsce w której wcześniej pracowałem, ale udało się podjąć współpracę z Syldorfem. Dziękuję!

Baines

Ogólnie jak ktoś szuka pracy tego typu to jest to praca na pewno którą można polecić. Nie ma też nie ma co cukierkować, ale mi tam pasuje

Kondzik

Na ten moment nie ma do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam!

Dobre warunki i ciekawy system pracy. O Syldorfie dowiedziałem się już kawal czasu temu i jak skończyłem umowę w Polsce to sie zgłosiłem. Dobra praca, kasa ok.

ElNino

Ok, nie kręcą tylko ogarniają dobrą robotę, pracuje też szwagier i kuzyn, nie mamy uwag i polecamy bo jest naprawdę dobrze.

Ramon

Jest dobrze. Braciak polecił i spróbowałem. Nie żałuję bo Syldorf to dobra firma do współpracy.

Kpina

Tyle co Tu jest wpisów to nawet tylu ludzi nie ma w tej firmie, zarobki jak w polsce, chcesz wiecej zarobić jasna sprawa ale biegaj i skacz po magazynie a potem naprawiaj plecki. Komentarzy ponad setki pozytywnych w ciagu jednego miesiąca a ludzi na magazynie po 30/40 osób więc gdzie ta reszta, już nie wspomne o dojeżdzających ekipach bo pracuje sie po 12h i nie wyrabiaja z godzinami

Kasper

Witam. Ja rowniez zastanawiam sie nad wyjazdem do Bamberg jako operator wózka widłowego. Czy ktoś normalny mógłby opisać jak rzeczywiście wygląda tam praca na tym stanowisku? Mam sporo doswiadczenia (7 lat w NL jako oerator) i nie chciałbym się "przejechać", na przykład po przyjeździe okaże się, że będę zbierał zamówienia. Jak też wygląda sytuacja z zakwaterowaniem? Czym różni się apartament jedoosobowy od dwuosobowego (nie licząc opłat). Czy na magazynie wymagają komunikacji w jęz. niemieckim, czy po angielsku można się dogadać z przełożonymi?

Wojtek

ile ludzi tyle opinii, ja Syldorf polecam, bo znalazłem tam miejsce w którym pracuję i mam pewne zatrudnienie oraz pieniądze płacone na czas

Kamil

pracujesz po 12 godzin zarabiasz grosze. na magazynie jeśli lubisz alkoholików i narkomanię to praca dla ciebie. Firma polska w Niemczech a zarobki jak w Polsce odradzam jeszcze raz. Usuwane komentarze pisząc prawdę same pozytywne ciekawe

Kamil

(usunięte przez administratora) pracujesz po 12 godzin zarabiasz grosze. (usunięte przez administratora) na magazynie jeśli lubisz alkoholików i narkomanię to praca dla ciebie. Firma polska w Niemczech a zarobki jak w Polsce odradzam jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Halk

Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy z firmą Syldorf. Praca na produkcji w Landshut. Napiszcie jak wygląda ta praca? Jak z wynagrodzeniem? Stawka podstawowa 11e brutto + akord(jak to liczą). Dajcie znać ile wam wychodzi na czysto (klasa podatkowa dla panny/kawalera). Pozdrawiam.

Ok
@Halk

Tez zastanawiam się nad wyjazdem, czy dowiedziałeś się czegoś ?

Wasia
@Halk

Ja wlasnie tez sie zastanawiam nad wyjazdem do miejscowowsci Landshut. Masz juz jakies opinie?

Jestem zadowolony. Wszystko zgodnie z tym co było ustalana. Na miejscu bez niespodzianek. Mi pasuje i zdecydowanie polecam, bo warto.

Gianni

Syldorf to dobra firma do współpracy. Człowiek czuje się zaopiekowany, w dobrych rękach. W razie kłopotów lub pytań zawsze można liczyć na pełne wsparcie. Dziękuję!

Piti
@Gianni

Potwierdzam, moje odczucia są takie same.

Robson

Bardzo polecam wyjazdy z firmą syldorf, od kad do nich dołączylem, to lepiej mi to wychodzi finansowo .

samuel

Pracuję od kilku miesięcy i szczerze mówiąc nie spodziewałem się takich dobrych warunkow.

Heban

Jest dobrze. Warunki takie jak oferują są na miejscu.

Dragon

Polecam, współpraca układa się bardzo dobrze

Mamos
@Dragon

U mnie podobnie

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG