Opinie o Bergermann w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bergermann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bergermann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bergermann w Wrocław

Super praca! Szybki wyjazd, dużo ofert pracy dla osób bez języka, miła obsługa! Polecam serdecznie!!!

@Ania

Dość entuzjastyczna opinia. Czy możesz napisać jak wygląda zakwaterowanie i opieka koordynatora? Będę wdzięczny za więcej szczegółów.

Vivi
@Ania

Również prosiłabym o więcej szczegółów. Zastanawiamy się z chłopakiem na wyjazdem do magazynu z kawą. Jak wyglada zakwaterowanie?

Esco
@Vivi

Wybieramy sie z dziewczyną. Którego jedziecie?

@Esco

Ktoś z Was wie może, czy wyjeżdżając do pracy za pośrednictwem firmy Bergermann istnieje możliwość, aby załatwić sobie zakwaterowanie na własną rękę?

Vivi
@Michał

Podobno można, trzeba tylko zgłosić to wcześniej.

Hela
@Ania

Również poprosiłabym o więcej szczegółów

Wercia
@Esco

Też wybieramy sie z chłopakiem do pracy przy kawie Wy juz pracujecie ?

@Vivi

Napisz jak wygląda transport z miejsca zakwaterowania do pracy. Firma oferuje dojazd samochodem, czy trzeba korzystać z ogólnodostępnych środków komunikacji?

Andzia

Nie polecam wogole !! Totalna masakra

@Andzia

Masz odmienne zdanie niż większość osób, które się tu wypowiadają. Napisz co nie spodobało Ci się w warunkach zatrudnienia i zakwaterowania. Liczę, że napiszesz bardziej szczegółowy komentarz.

Dorota
@Wercia

Planujemy z chłopakiem zacząć pracę przy kawie. Prosimy bo sczegoly, czy wszystko tam jest ok

Dorota
@Andzia

Andzia co się stało? Napisz coś więcej, za parę dni również mam zacząć pracę przy kawie, obawiam się :/

m

duzo ofert bez jezyka i sybki wyjazd mozliwy

K

Bedziemy zgłaszać agencje tak jak docelową w niemczech mit-uns bo przed wyjazdem jest obiecywane co innego jest na miejscu . Wynagrodzenia na czystko to są srednie wyplaty w Polsce .(usunięte przez administratora) nie wszystkim dają paski rozliczeniowe i zbywaja przy kazdej rozmowie ,że dali ,a nie daja świadomie . Potracaja za zakwaterowanie ile chcą nawet 1200 euro od pokoju dla pary na strychu ktory jest w budowie ,albo bez bieżącej wody i bez internetu . Nikt nie ma umowy najmu na pokój ,a mituns robi co chce placi niby z gory mimo ,że pracownicy mają stawki kosztu dziennego pobytu .(usunięte przez administratora)

@K

Możesz napisać, jak w Twoim wypadku wyglądały różnice w wynagrodzeniu otrzymywanym, a wynegocjowanym w trakcie wstępnej rozmowy przed podjęciem pracy? Zaniepokoiłeś mnie informacją, że w rzeczywistości wygląda to inaczej, dlatego chciałbym, abyś sprecyzował tę kwestię.

Sandra
@K

pracuję tam. stawka na umowie jest taka sama jak obiecywana przed wyjazdem. jedyne z czym sie moge zgodzic to ze za zakwaterowanie firma mit uns pobiera z góry za cały miesiąc. U mnie pokój jest schludny, łazienki są w pokojach a do pracy mam kilka kilometrów.

magnum82

pojechałem od nich do Siegen, fajna oferta dopuki nie zacząłem pracy w tym kołhozie. Auta szrot a wynagrodzenie ani razu nie było na czas i ciągle coś obcinali. Wytrzymałem 3 miesiące. Nie polecam ani pośrednika ani pracy

Kris
@magnum82

Witam, proszę o więcej informacji a weskamp siegen, bo mam bezpośrednie wejście bez pośredników, proszę o więcej informacji na temat firmy

@Kris

Jakiego rodzaju informacje chciałbyś uzyskać? Pamiętaj, że jest to wątek, w którym dyskutujemy na temat pośrednika pracy firmy Bergermann. Rozumiem, że firma może zatrudniać osoby w miejsce, o którym piszesz, jednak proszę, aby zachować ciągłość tematu tego wątku, więc nie prowadźmy, proszę dyskusji z pominięciem tego pośrednika pracy.

Firma Bergermann poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Zbyszek kierowca

oferty pracy sa ok, solidna obsługa i szybkie ogarniecie dobrej roboty w ktorej robie do dzis

@Zbyszek kierowca

@Zbyszek kierowca, fajnie, że jesteś zadowolony z pracy znalezionej za pośrednictwem firmy Bergermann z Wrocławia. Mógłbyś opisać, jak przebiega cały proces współpracy z tą firmą? Na pewno to pomoże osobom, które też chciałyby podjąć pracę z pomocą Bergermann.

@Julita

pierw trafilem na ogloszenie na facebok. zadzwonilem na numer i rozmawialem z pania ktora wyslala moje dane do firmy i umowila mnie na rozmowe i tak pracuje do dzis w tej firmie

@Zbyszek kierowca

@Zbyszek kierowca, wygląda więc na to, że cały proces przebiegał dość szybko i sprawnie. Czy teraz, pracując już w innej firmie, masz jeszcze kontakt z Bergermann, czy cały czas jesteś jakoby jeszcze "pod skrzydłami" tej firmy?

@Julita

cały czas tam pracuje. no jest fajnie tak jak pisalem wczesniej no i polecam

@Zbyszek kierowca

OK, rozumiem, dziękuję Ci bardzo za Twoje odpowiedzi! Czy mogę jeszcze zapytać, jak wygląda kwestia urlopów, wzięcia wolnego w tej firmie? Czy ktoś jeszcze, tak jak @Zbyszek kierowca, pracuje w Bergermann i chciałby napisać o swoich spostrzeżeniach związanych z pracodawcą?

Regina

Słyszałem, że to firma z opinią dobrego pracodawcy!!!

czarnuchu

może jesteś na czarnej liście ....

Julita

@Niezadowolony może spróbuj w inny sposób skontaktować się z firmą Bergermann, na przykład mailowo lub osobiście. Przecież nikt z firmy nie wie jakie chcesz pytanie zadać, więc nie może to być powodem, dlaczego nikt nie odbiera.

Julita

@mario czyli są płacone niższe stawki przez Bergermann pracownikom? Czy jest tak co miesiąc? Pracownicy nie reagują? Czyli wychodzicie z pracy jak skończycie?

Julita

@mario jakie konkretnie negatywy znalazłeś? Możesz się spokojnie podzielić swoimi rozterkami na forum. Może jakiś pracownik doradzi Ci po tym jak opiszesz nad czym się konkretnie zastanawiasz przed podjęciem decyzji w firmie Bergermann.

mario

wyjechał ktoś do weskamp siegen firma transportowa.Dostałem taką propozycje ale znalazłem parę negatywów i nie wiem co robić.Proszę o pomoc.

Julita

@artur nie rozumiem czemu piszesz do mnie kolego. Znasz jakiego kolegę o imieniu Julita? Nie jestem pracownikiem firmy Bergermann. @Tuitam skoro wynagrodzenie dla Was było naliczane w sposób niejasny, to czemu nie próbowaliście z koordynatorem wyjaśnić tej kwestii?

Julita

@driver myślę, że to dobra rekomendacja dla osób zastanawiających się nad wyjazdem. Najważniejsze, że zapewnienia firmy Bergermann się nie różnią i na co się zgadzał pracownik to na niego czeka.

artur

napisz prosze kolego ,w jakiej firmie pracujesz poprzez Bergermanna

driver

Wszystko OK! tak jak powiedzieli tak jest na miejscu w Niemczech.

Julita

@spragniony odsyłam Cie do strony firmy Bergermann, na której jest napisane, że rekrutują już od 2011 roku. http://bergermann.pl/ Możliwe, że wcześniej inaczej się nazywała, a teraz ta nazwa obowiązuje od 2015. Jakby nie było sama firma ma doświadczenie 6 letnie.

Julita

@Gość może to literówka skoro jest napisana z wielkiej litery. Czy Ty masz jakieś doświadczenia z Bergermann? Wyjeżdżałeś z tą firmą? Powiesz coś o tym? Firma zatrudniła przez 5 lat 1536 osób. I teraz ma kolejne oferty: http://www.gowork.pl/praca/bergermann;pr dlatego warto, żeby ktoś napisał czy warto aplikować.

spragniony
@Julita

dziwne jak w KRS widnieje data założenia 2015: "Data powstania: 2015-08-12; Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2015-08-12"

Nigdy wiencej

Miał być kordel a jest (usunięte przez administratora). Nigdy wiencej nie będę szukał pracy przez burgermana. Gruszki na wierzbie obiecujom a na miejscu nawet figi z makiem nie ma.

Rozsadny
@Nigdy wiencej

Jakos nie jestem zaskoczony do mnie dzwonia juz kilka razy z ta sama oferta tylko innymi warunkami i obiecuja ale nic na papierze Ludzie najpierw umowa a pozniej wyjazd do pracy a jak nie chca wam przedstawic umowy przed wyjazdem to znaczy ze klamia i bedzie wielkie rozczarowanie !!!!

Dziergool

Witam. Podrzuci ktoś kto pracuje lub pracował, jak tam jest? Warto czy dać sobie spokój?

robert
@Dziergool

Oferta jak najbardziej sprawdzona i warta polecenia.

NSG
@robert

w podwójnej obsadzie 2270E porażka,zapierdziel nic pozatym

Anonymous

szefostwo to jakas porazka. Ciagle pytania co się robi w danym momencie (nie mają swojego gabinetu tylko siedzą razem ze wszystkimi). Przez to atmosfera caly czas napięta.

Europejska Agencja FRONTEX

Jakie zarobki ta firma proponuje za wykonywanie delegacji w Niemczech ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bergermann - Wrocław

• Jak się pracuje w Bergermann?

Zobacz opinie na temat firmy Bergermann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bergermann?

Bergermann
3.2/5 Na podstawie 74 ocen.

Bergermann