Bergermann

Opinie o Bergermann

magnum82

pojechałem od nich do Siegen, fajna oferta dopuki nie zacząłem pracy w tym kołhozie. Auta szrot a wynagrodzenie ani razu nie było na czas i ciągle coś obcinali. Wytrzymałem 3 miesiące. Nie polecam ani pośrednika ani pracy

Zbyszek kierowca

oferty pracy sa ok, solidna obsługa i szybkie ogarniecie dobrej roboty w ktorej robie do dzis

@Zbyszek kierowca 24.10.2018 15:32

@Zbyszek kierowca, fajnie, że jesteś zadowolony z pracy znalezionej za pośrednictwem firmy Bergermann z Wrocławia. Mógłbyś opisać, jak przebiega cały proces współpracy z tą firmą? Na pewno to pomoże osobom, które też chciałyby podjąć pracę z pomocą Bergermann.

@Julita 25.10.2018 15:31

pierw trafilem na ogloszenie na facebok. zadzwonilem na numer i rozmawialem z pania ktora wyslala moje dane do firmy i umowila mnie na rozmowe i tak pracuje do dzis w tej firmie

@Zbyszek kierowca 30.10.2018 16:21

@Zbyszek kierowca, wygląda więc na to, że cały proces przebiegał dość szybko i sprawnie. Czy teraz, pracując już w innej firmie, masz jeszcze kontakt z Bergermann, czy cały czas jesteś jakoby jeszcze "pod skrzydłami" tej firmy?

@Julita 02.11.2018 11:09

cały czas tam pracuje. no jest fajnie tak jak pisalem wczesniej no i polecam

@Zbyszek kierowca 13.11.2018 14:21

OK, rozumiem, dziękuję Ci bardzo za Twoje odpowiedzi! Czy mogę jeszcze zapytać, jak wygląda kwestia urlopów, wzięcia wolnego w tej firmie? Czy ktoś jeszcze, tak jak @Zbyszek kierowca, pracuje w Bergermann i chciałby napisać o swoich spostrzeżeniach związanych z pracodawcą?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Bergermann? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Regina

Słyszałem, że to firma z opinią dobrego pracodawcy!!!

czarnuchu

może jesteś na czarnej liście ....

Julita

@Niezadowolony może spróbuj w inny sposób skontaktować się z firmą Bergermann, na przykład mailowo lub osobiście. Przecież nikt z firmy nie wie jakie chcesz pytanie zadać, więc nie może to być powodem, dlaczego nikt nie odbiera.

Jakim pracodawcą jest Bergermann? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Going

Nie polecam szkoda. Waszego czasu,I nerwow

Julita

@mario czyli są płacone niższe stawki przez Bergermann pracownikom? Czy jest tak co miesiąc? Pracownicy nie reagują? Czyli wychodzicie z pracy jak skończycie?

Julita

@mario jakie konkretnie negatywy znalazłeś? Możesz się spokojnie podzielić swoimi rozterkami na forum. Może jakiś pracownik doradzi Ci po tym jak opiszesz nad czym się konkretnie zastanawiasz przed podjęciem decyzji w firmie Bergermann.

mario

wyjechał ktoś do weskamp siegen firma transportowa.Dostałem taką propozycje ale znalazłem parę negatywów i nie wiem co robić.Proszę o pomoc.

Julita

@artur nie rozumiem czemu piszesz do mnie kolego. Znasz jakiego kolegę o imieniu Julita? Nie jestem pracownikiem firmy Bergermann. @Tuitam skoro wynagrodzenie dla Was było naliczane w sposób niejasny, to czemu nie próbowaliście z koordynatorem wyjaśnić tej kwestii?

Julita

@driver myślę, że to dobra rekomendacja dla osób zastanawiających się nad wyjazdem. Najważniejsze, że zapewnienia firmy Bergermann się nie różnią i na co się zgadzał pracownik to na niego czeka.

artur
@Julita 03.01.2018 12:54

napisz prosze kolego ,w jakiej firmie pracujesz poprzez Bergermanna

driver

Wszystko OK! tak jak powiedzieli tak jest na miejscu w Niemczech.

Julita

@spragniony odsyłam Cie do strony firmy Bergermann, na której jest napisane, że rekrutują już od 2011 roku. http://bergermann.pl/ Możliwe, że wcześniej inaczej się nazywała, a teraz ta nazwa obowiązuje od 2015. Jakby nie było sama firma ma doświadczenie 6 letnie.

Julita

@Gość może to literówka skoro jest napisana z wielkiej litery. Czy Ty masz jakieś doświadczenia z Bergermann? Wyjeżdżałeś z tą firmą? Powiesz coś o tym? Firma zatrudniła przez 5 lat 1536 osób. I teraz ma kolejne oferty: http://www.gowork.pl/praca/bergermann;pr dlatego warto, żeby ktoś napisał czy warto aplikować.

spragniony
@Julita 19.10.2017 12:15

dziwne jak w KRS widnieje data założenia 2015: "Data powstania: 2015-08-12; Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2015-08-12"

Nigdy wiencej

Miał być kordel a jest (usunięte przez administratora). Nigdy wiencej nie będę szukał pracy przez burgermana. Gruszki na wierzbie obiecujom a na miejscu nawet figi z makiem nie ma.

Rozsadny
@Nigdy wiencej 29.11.2017 11:46

Jakos nie jestem zaskoczony do mnie dzwonia juz kilka razy z ta sama oferta tylko innymi warunkami i obiecuja ale nic na papierze Ludzie najpierw umowa a pozniej wyjazd do pracy a jak nie chca wam przedstawic umowy przed wyjazdem to znaczy ze klamia i bedzie wielkie rozczarowanie !!!!

Dziergool

Witam. Podrzuci ktoś kto pracuje lub pracował, jak tam jest? Warto czy dać sobie spokój?

robert
@Dziergool 13.06.2017 12:01

Oferta jak najbardziej sprawdzona i warta polecenia.

NSG
@robert 21.06.2017 16:00

w podwójnej obsadzie 2270E porażka,zapierdziel nic pozatym

Anonymous

szefostwo to jakas porazka. Ciagle pytania co się robi w danym momencie (nie mają swojego gabinetu tylko siedzą razem ze wszystkimi). Przez to atmosfera caly czas napięta.

Europejska Agencja FRONTEX

Jakie zarobki ta firma proponuje za wykonywanie delegacji w Niemczech ?

Krzysiek

Jestem bardzo miło zaskoczona poziomem profesjonalizmu. Dziękuję pani Julicie za załatwienie takiej pracy. Pozdrawiam.

Gość
@Krzysiek 28.06.2017 21:41

:) "Krzysiek 2017-06-28 21:41 Jestem bardzo miło zaskoczonA poziomem profesjonalizmu. Dziękuję pani Julicie za załatwienie takiej pracy. Pozdrawiam." Krzysiek? Czy w trakcie pisania zmieniłeś płeć?? Nieładnie tak nakręcać pozytywną opinię dla firmy...

cortez
@Gość 17.10.2017 19:31

Jawne nakręcanie pozytywnych opinii

Julita

@blumblum poleciłbyś w takim razie Bergermann dla osób aplikujących na te stanowiska: http://bergermann.pl/oferty-pracy/? Będą takie warunki pracy jak w ogłoszeniu? Dasz wskazówkę jak się przygotować, żeby dostać pracę? Ułatwi to wielu osobom aplikację.

blumblum

Rzetelna firma, godna polecenia, a co najważniejsze bardzo wiarygodna, oferują takie warunki pracy, jakie się poźniej dostaje, a co najważniejsze stawka się zgadza!!!

Paweł

Wszystko się podoba. Pracownicy zawsze udzielają pomóc w dopasowaniu wygodnego stanowiska pracy .

trucker

Wszystko OK. Zarobki takie jak mowili.

M.Z

( usunięte przez administratora ) Zero profesjonalizmu

Kierowca Sz

Jechał ktoś z tej firmy jako kierowca zawodowy?

Nie polecam
@Kierowca Sz 08.01.2017 10:49

Bardzo słaba firma, nie polecam.

delogis

DOjechałem do pracy i wszystko jest OK. Umowa od pierwszego dnia. Stawka zgodna z tym co oferowali.

Ewa

Pracowałam przez ostanie 3 miesiące ale byłam zmuszona do powrotu w strony rodzinne, naprawdę super atmosfera jak ktoś czuję rekrutację to naprawdę warto

?

Wyjechał ktoś na kampanie buraczaną?

Zostaw opinię o Bergermann - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergermann