Bergermann

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 32 ocen.

Opinie o Bergermann

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergermann

mario

ludzie,którzy tam pracowali przede wszystkim ostrzegają a wręcz alarmują o tym,że nie płacą tego co obiecali,oszukują na paletach i giterboxach,nie ma czegoś takiego jak czas pracy dziennie ok.10 załadunków i rozładunków,sprzęt w nie najlepszym stanie. Także trochę tego jest. Oczywiście mowa o firmie weskamp spedition siegen.

Julita

@mario jakie konkretnie negatywy znalazłeś? Możesz się spokojnie podzielić swoimi rozterkami na forum. Może jakiś pracownik doradzi Ci po tym jak opiszesz nad czym się konkretnie zastanawiasz przed podjęciem decyzji w firmie Bergermann.

mario

wyjechał ktoś do weskamp siegen firma transportowa.Dostałem taką propozycje ale znalazłem parę negatywów i nie wiem co robić.Proszę o pomoc.

Julita

@artur nie rozumiem czemu piszesz do mnie kolego. Znasz jakiego kolegę o imieniu Julita? Nie jestem pracownikiem firmy Bergermann. @Tuitam skoro wynagrodzenie dla Was było naliczane w sposób niejasny, to czemu nie próbowaliście z koordynatorem wyjaśnić tej kwestii?

Tuitam

Witam zacznę od tego że bergerman obiecywał dużo, a w praktyce wyszło całkiem inaczej. Firmę DSL kierowcy kat. CE omijajcie szerokim łukiem. MIESZKANIE miało być na zapleczu firmy po przyjeździe na miejsce, okazało się, że jest 15km dalej (bez swojego auta nie ma możliwości się dostać). Za niedzielę i nocki miały być płacone dodatkowe pieniądze, wynagrodzenie naliczane w sposób nie jasny. Bardzo duża rotacja pracowników.

Julita

@driver myślę, że to dobra rekomendacja dla osób zastanawiających się nad wyjazdem. Najważniejsze, że zapewnienia firmy Bergermann się nie różnią i na co się zgadzał pracownik to na niego czeka.

artur
@Julita 03.01.2018 12:54

napisz prosze kolego ,w jakiej firmie pracujesz poprzez Bergermanna

driver

Wszystko OK! tak jak powiedzieli tak jest na miejscu w Niemczech.

Julita

@spragniony odsyłam Cie do strony firmy Bergermann, na której jest napisane, że rekrutują już od 2011 roku. http://bergermann.pl/ Możliwe, że wcześniej inaczej się nazywała, a teraz ta nazwa obowiązuje od 2015. Jakby nie było sama firma ma doświadczenie 6 letnie.

Julita

@Gość może to literówka skoro jest napisana z wielkiej litery. Czy Ty masz jakieś doświadczenia z Bergermann? Wyjeżdżałeś z tą firmą? Powiesz coś o tym? Firma zatrudniła przez 5 lat 1536 osób. I teraz ma kolejne oferty: http://www.gowork.pl/praca/bergermann;pr dlatego warto, żeby ktoś napisał czy warto aplikować.

spragniony
@Julita 19.10.2017 12:15

dziwne jak w KRS widnieje data założenia 2015: "Data powstania: 2015-08-12; Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2015-08-12"

Nigdy wiencej

Miał być kordel a jest (usunięte przez administratora). Nigdy wiencej nie będę szukał pracy przez burgermana. Gruszki na wierzbie obiecujom a na miejscu nawet figi z makiem nie ma.

Rozsadny
@Nigdy wiencej 29.11.2017 11:46

Jakos nie jestem zaskoczony do mnie dzwonia juz kilka razy z ta sama oferta tylko innymi warunkami i obiecuja ale nic na papierze Ludzie najpierw umowa a pozniej wyjazd do pracy a jak nie chca wam przedstawic umowy przed wyjazdem to znaczy ze klamia i bedzie wielkie rozczarowanie !!!!

Dziergool

Witam. Podrzuci ktoś kto pracuje lub pracował, jak tam jest? Warto czy dać sobie spokój?

robert
@Dziergool 13.06.2017 12:01

Oferta jak najbardziej sprawdzona i warta polecenia.

NSG
@robert 21.06.2017 16:00

w podwójnej obsadzie 2270E porażka,zapierdziel nic pozatym

Anonymous

szefostwo to jakas porazka. Ciagle pytania co się robi w danym momencie (nie mają swojego gabinetu tylko siedzą razem ze wszystkimi). Przez to atmosfera caly czas napięta.

Europejska Agencja FRONTEX

Jakie zarobki ta firma proponuje za wykonywanie delegacji w Niemczech ?

Krzysiek

Jestem bardzo miło zaskoczona poziomem profesjonalizmu. Dziękuję pani Julicie za załatwienie takiej pracy. Pozdrawiam.

Gość
@Krzysiek 28.06.2017 21:41

:) "Krzysiek 2017-06-28 21:41 Jestem bardzo miło zaskoczonA poziomem profesjonalizmu. Dziękuję pani Julicie za załatwienie takiej pracy. Pozdrawiam." Krzysiek? Czy w trakcie pisania zmieniłeś płeć?? Nieładnie tak nakręcać pozytywną opinię dla firmy...

cortez
@Gość 17.10.2017 19:31

Jawne nakręcanie pozytywnych opinii

Julita

@blumblum poleciłbyś w takim razie Bergermann dla osób aplikujących na te stanowiska: http://bergermann.pl/oferty-pracy/? Będą takie warunki pracy jak w ogłoszeniu? Dasz wskazówkę jak się przygotować, żeby dostać pracę? Ułatwi to wielu osobom aplikację.

blumblum

Rzetelna firma, godna polecenia, a co najważniejsze bardzo wiarygodna, oferują takie warunki pracy, jakie się poźniej dostaje, a co najważniejsze stawka się zgadza!!!

Paweł

Wszystko się podoba. Pracownicy zawsze udzielają pomóc w dopasowaniu wygodnego stanowiska pracy .

trucker

Wszystko OK. Zarobki takie jak mowili.

M.Z

( usunięte przez administratora ) Zero profesjonalizmu

Kierowca Sz

Jechał ktoś z tej firmy jako kierowca zawodowy?

Nie polecam
@Kierowca Sz 08.01.2017 10:49

Bardzo słaba firma, nie polecam.

delogis

DOjechałem do pracy i wszystko jest OK. Umowa od pierwszego dnia. Stawka zgodna z tym co oferowali.

Ewa

Pracowałam przez ostanie 3 miesiące ale byłam zmuszona do powrotu w strony rodzinne, naprawdę super atmosfera jak ktoś czuję rekrutację to naprawdę warto

?

Wyjechał ktoś na kampanie buraczaną?

Anonymous

Niska pensja. Dużo obiecują podczas rekrutacji. Nie polecam.

Anonymous

Szefostwo ma spore wymagania, a warunki finansowe dość kiepskie. Do tego pensja naliczana w sposób mocno dziwny i niejasny - różna dla różnych osób na tym samym stanowisku. Rotacja ogromna - cały czas ktoś nowy. Jak już ktoś napisał, najlepiej się pracuje jak zarząd jest zajęty. Atmosfera ciężka. (usunięte przez administratora)

Dobry Mściciel

Częsta zmiana pracowników. Kierownictwo firmy dużo obiecują przy rekrutacji, czego póżniej nie widać.

Zostaw opinię o Bergermann - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergermann