Bergermann

Wrocław

Opinie o Bergermann

Europejska Agencja FRONTEX

Jakie zarobki ta firma proponuje za wykonywanie delegacji w Niemczech ?

Krzysiek

Gość
@Krzysiek 28.06.2017 21:41
Jestem bardzo miło zaskoczona poziomem profesjonalizmu. Dziękuję pani Julicie za załatwienie takiej pracy. Pozdrawiam....

:) "Krzysiek 2017-06-28 21:41 Jestem bardzo miło zaskoczonA poziomem profesjonalizmu. Dziękuję pani Julicie za załatwienie takiej pracy. Pozdrawiam." Krzysiek? Czy w trakcie pisania zmieniłeś płeć?? Nieładnie tak nakręcać pozytywną opinię dla firmy...

cortez
@Gość 17.10.2017 19:31

Jawne nakręcanie pozytywnych opinii

Julita

@Gość może to literówka skoro jest napisana z wielkiej litery. Czy Ty masz jakieś doświadczenia z Bergermann? Wyjeżdżałeś z tą firmą? Powiesz coś o tym? Firma zatrudniła przez 5 lat 1536 osób. I teraz ma kolejne oferty: http://www.gowork.pl/praca/bergermann;pr dlatego warto, żeby ktoś napisał czy warto aplikować.

Julita

@blumblum poleciłbyś w takim razie Bergermann dla osób aplikujących na te stanowiska: http://bergermann.pl/oferty-pracy/? Będą takie warunki pracy jak w ogłoszeniu? Dasz wskazówkę jak się przygotować, żeby dostać pracę? Ułatwi to wielu osobom aplikację.

blumblum

Rzetelna firma, godna polecenia, a co najważniejsze bardzo wiarygodna, oferują takie warunki pracy, jakie się poźniej dostaje, a co najważniejsze stawka się zgadza!!!

Paweł

Wszystko się podoba. Pracownicy zawsze udzielają pomóc w dopasowaniu wygodnego stanowiska pracy .

Dziergool

Witam. Podrzuci ktoś kto pracuje lub pracował, jak tam jest? Warto czy dać sobie spokój?

robert
@Dziergool 13.06.2017 12:01

Oferta jak najbardziej sprawdzona i warta polecenia.

trucker

Wszystko OK. Zarobki takie jak mowili.

M.Z

( usunięte przez administratora ) Zero profesjonalizmu

Kierowca Sz

Jechał ktoś z tej firmy jako kierowca zawodowy?

Nie polecam
@Kierowca Sz 08.01.2017 10:49
Jechał ktoś z tej firmy jako kierowca zawodowy?

Bardzo słaba firma, nie polecam.

delogis

DOjechałem do pracy i wszystko jest OK. Umowa od pierwszego dnia. Stawka zgodna z tym co oferowali.

Ewa

Pracowałam przez ostanie 3 miesiące ale byłam zmuszona do powrotu w strony rodzinne, naprawdę super atmosfera jak ktoś czuję rekrutację to naprawdę warto

?

Wyjechał ktoś na kampanie buraczaną?

Anonymous

Niska pensja. Dużo obiecują podczas rekrutacji. Nie polecam.

Anonymous

Szefostwo ma spore wymagania, a warunki finansowe dość kiepskie. Do tego pensja naliczana w sposób mocno dziwny i niejasny - różna dla różnych osób na tym samym stanowisku. Rotacja ogromna - cały czas ktoś nowy. Jak już ktoś napisał, najlepiej się pracuje jak zarząd jest zajęty. Atmosfera ciężka. (usunięte przez administratora)

Dobry Mściciel

Częsta zmiana pracowników. Kierownictwo firmy dużo obiecują przy rekrutacji, czego póżniej nie widać.

Zostaw opinię o Bergermann - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergermann