Opinie o Gufi - Agencja Kreatywnego Rozwoju w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gufi - Agencja Kreatywnego Rozwoju. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gufi - Agencja Kreatywnego Rozwoju na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gufi - Agencja Kreatywnego Rozwoju w Kielce

Mariusz Nowy wpis

Czy w agencji kreatywnego rozwoju są staże studenckie ?

Emilka Nowy wpis

Pracodawca jest bardzo wymagający - potwierdzam. Niestety nie mogłam pogodzić pracy z wychowywaniem dziecka :( Szkoda, bo warunki finansowe bardzo dobre.

Kacper Maj Nowy wpis

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana pracą w firmie reklamowej gufi musisz wiedzieć o niej kilka istotnych kwestii. Mam nadzieję że wszystko co tu napiszę w skrócie w oparciu o moją blisko trzyletnią współpracę menagerską z firmą pomoże w podjęciu decyzji o ewentualnym aplikowaniu czy też skutecznie zdeprymuje. Firma co obieca to daje - ale czego oczekuje tego wymaga. I ta druga informacja jest szalenie istotna dla ludzi którzy chcą lawirować albo latach z głową w chmurach zamiast pracować. Z pewnością fajne jest że gufi dba o bezpieczeństwo. Np osoba która ma pracować na montażu reklam, zawsze ma bhp zawsze ma badania wysokościowe, zawsze ma szelki, zawsze ma dodatkowe ubezpieczenie (z tego też wynikają wysokie ceny takich usług) Pracownik pracujący przy komputerze, pracuje na dobrym sprzęcie ma w miare nowy monitor bo wzrok pracownika też jest ważny. Jeśli ktoś chce mieć wolne to jest to tak wszystko rozwiązywane żeby pracownik miał wolne. Jeśli pobory mają być dziesiątego - to są dziesiątego. Jak narazie same dobre strony i same plusy. ALE TERAZ: Jeśli pracownik ma zajmować się pracą a zamiast tego bawi się na facebooku - dostaje pisemną naganę. Jeśli pracownik drugi raz zrobi to samo - ma pewność że tego samego dnia pożegna się ze stanowiskiem. Jeśli pracownik umówi się z Klientem i ZAPOMNI do niego pojechać - na 99% to będzie ostatni jego dzień w pracy. Poważne traktowanie Klienta jest dla firmy arcyważnym priorytetem. Podsumowując: Jeśli jesteś solidną osobą uczciwą i wiesz że w pracy jest praca z pewnością współpraca z firmą gufi zapewni Tobie satysfakcję zarówno czysto zawodową jak i z pewnością finansową. Jeżeli natomiast należysz do grupy osób takich którzy dużo mówią a mało robią (np jesteś lub byłeś pracownikiem naszego rządu) to nie trać swojego czasu bo i tak długo w firmie nie zabawisz.

Jarek Nowy wpis

Pracowałem w firmie Gufi dwukrotnie rok po roku w wakacje przy montażu reklam. Powiem tak, że praca nie jest lekka ale kasa dobra i ja się ugadywałem żeby była co tydzień i tak też dostawałem kase co tydzień.

Grafik

Rozmowa kwalifikacyjna zaczęła się od zaprezentowania przez mnie pracy graficznych wykonanych w ostatnich latach. Później byłam pytana o to jakich programów używam i czy pracuję na legalnym oprogramowaniu (nie wiem jakie to ma znaczenie, ale ok) Później dostałam laptopa żeby w jak najkrótszym czasie zrobić prostą ulotkę zakładu samochdowego

Np.: czy pracuję na legalnym oprogramowaniu, co to jest grafika wektorowa, czy można wycinać litery prosto z PhotoShop-a

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Monika Sowinska

Roznosilam w tej firmie ulotki a potem oferty do firm. Praca jak praca stawka dobra ale fajnie ze na pieniądze nie trzeba czekać tylko są od razu.

PH_Kraków

To nie jest do końca tak bo zależy od tego gdzie się pracuje. Ja cały czas pracuję w Krakowie i nie mam na co narzekać. Jestem przedstawicielem i chwalę sobie pracę ale jak w grudniu byliśmy na imprezie firmowej to rózne były opinie tzn nie że coś jest źle tylko że jest bardzo dużo pracy i pracuje się do późnych godzin. Ja na szczęście nie mam takiego problemu bo sam sobie reguluje czas pracy ale dziewczyny w biurze to od 8 do czasem nawet 18. Firma za to płaci oczywiście ale nie jest to praca dla matki z dzieckiem która musi wyjśc i odebrać syna z przedszkola.

Roznosiłam w tej firmie ulotki. Spoko kasa była jak ustalone wszystko było dobrze

karol

Praca w firmie jest spoko. Fajne zarobki i miłą atmosfera. Dużo obowiązków ale spoko. Koniec rozmowy na czacie

Aśka

Pracowałam w firmie gufi jako hostessa. Bardzo miło wspominam współpracę

Adam Solec

Pracowałem w firmie gufi dorywczo dwa razy w wakacje w zeszłym roku i powiem tak praca dobrze płatna jesli rozchodzi się o pracę dodatkową ale i ciężka. Firma jest bardzo wymagająca mimo to jeśli w tym roku będzie możliwość pracy w wakacje to będę aplikował. (usunięte przez administratora)

Marcin Palys

Mam przyjemnosc pracowac w firmie reklamowej gufi i chetnie cos tu napisze a trafilem na ta strone przypadkowo. W tej firmie panuja jasne zrozumiale i uczciwe zasady pracy co bardzo mi sie podoba. Nigdy nie ma problemow z kasa i urlopami. Zawsze wszystko jest na czas. Atmosfera pracy super ale szefostwo bardzo ale to bardzo wymagajace. Serdeczne pozdr dla Pani Ani

Agencja Rozwoju Kreatywnego gufi zapewnia w moim mniemaniu dobre warunki pracy i wynagrodzenie. Nie jest latwo o zatrudnienie bo firma ma duze wymagania. W pracy jest mila atmosfera ale jakktos zamiaruje przyjsc do pracy i poswiecac czas na sprawy prywatne to odradzam. Podsumowujac warunki pracy bardzo dobre, placy rowniez ale nie jest to typ pracy lekkiej

Chciałam opisać jak wygląda rozmowa rekrutacyjna. W skrócie jest trudna. Podczas rozmowy Pan z którym rozmawiałam zadawał mi trudne pytania w mojej ocenie niepotrzebne. Napisałam że znam język Angielski ponieważ był wymagany w pracy i musiałam przeprowadzić rozmowę telefoniczną z firmą w Londynie. Nigdy się z tym nie spotkałam. Kolejno musiałam sformułować klucz rozmowy. Tutaj sobie nie poradziłam. Zostałam zaproszona na 1 dzień sprawdzający ale chyba nie dałam rady. Firma ma bardzo duże oczekiwania od pracowników ale odnośnie samych ludzi to wszystko było w bardzo miłej atmosferze.

Mateusz

Dodaję wpis ponieważ zostałem o to poproszony a właściwie zostałem poproszony o podzielenie się opinią przez moją szefową. Pracuję w agencji gufi od stycznia zeszłego roku. Miałem być szczery więc będę: umowa, ustalenia pensja wszystko jest super tylko z urlopem trochę kiepsko. Zawsze kiedy myślę o wolnym jest tak dużo pracy że szefowa się nie zgadza na urlop. Pani Aniu apeluję z tego miejsca- to warto zmienić dla drobnej korekty!. Nie mniej jednak pracę sobie chwalę.

Zostaw merytoryczną opinię o Gufi - Agencja Kreatywnego Rozwoju - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gufi - Agencja Kreatywnego Rozwoju?

Kandydaci do pracy w Gufi - Agencja Kreatywnego Rozwoju napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gufi - Agencja Kreatywnego Rozwoju
4.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Powstania Styczniowego 5 lok. 6
    80-288 Kielce