Multikop Sp Z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Multikop Sp Z o.o.

doroboty

W kolejce stoją 4 osoby a tylko jedna obsługuje mimo że 3 ludzi do pracy jest na miejscu. Każdy tylko udaje że wielce czymś zajęty byle nie zająć się klientem. Nie polecam tego miejsca. Masakra. Zdziwi mnie to że są wstanie na siebie zarobic

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Trollu czy na rozmowie była mowa jaką dostaniesz umowę? Jeśli tak to czy odniosłeś się do tego? Warto powiedzieć o tym pracodawcy i zaznaczyć jaką umowę miałeś dostać. Pozostawiając wszelkie informacje i opinie pomagacie osobom, które chcą aplikować do Multikop Sp Z o.o.

Trollu

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła ok, warunki miały być takie jak w ogłoszeniu lecz propozycja, którą ostatecznie złożył właściciel nie miała nic wspólnego z umową o prace czy cywilnoprawną. Szkoda czasu na aplikacje w to miejsce.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

A jakie są warunki pracy w Multikop Sp Z o.o.? Kto pracuje i może powiedzieć więcej przyszłym kandydatom?

Sam

Stałem 10 min i nawet nikt nie podszedł do mnie jak by mnie wogole nie było. Wszyscy mnie widzieli że czekam ale nie było żadnej reakcji. A było tam conajmniej 5 osób. Klienta traktują jak śmiecia.

Sam

łukanio
użytkownik zarejestrowany

jak widać Roksano, mało tu niezadowolonych pracowników. Co dla mnie jest dobrym znakiem

Wojtek

Czy jest możliwe, żeby "poważna" firma połasiła się na "kilka" złotych nienależnego zysku sprzedając używany (niemal pusty) toner? a tak niestety było w moim przypadku?! To był pierwszy raz kiedy żona (nauczycielka) kupiła toner ponieważ zazwyczaj ja się tym zajmowałem i ich wymianą też. Niestety, żonie sprzedano używany toner w otwartym pudełku i bez zabezpieczeń na samym tonerze. Po wydrukowaniu kilkunastu świadectw szkolnych drukarka zasygnalizowała niski poziom tuszu w tonerze co ją bardzo zdziwiło. Jak się okazało, Multikoop przejął stare drukarki Ricoh i tonery do nich z Urzędu Wojewódzkiego i sprzedawał je w cenie nowych!!!, czyli prawie 300 zł brutto, nie informując o tym klientów. WSTYD!!! Widać, że moje niemiłe doświadczenia z tą firmą pokrywają się z większością opinii o niej. Na pewno do nich nie wrócę i wszystkim zainteresowanym ich odradzam.

Kubuś Puchatek

Nie ma tak dobrego punktu ksero jak Multikop, bardzo mili ludzie chętni do pracy, od drzwi słychać miłe "Dzień dobry w czym mogę pomóc?" ,aż człowiekowi na buzi rysuje się radosny banan, piękne pracownice i przystojni panowie, często odwiedzam ten punkt z każdą możliwą pracą do wykonania.

Zadowolony klient

Firma bardzo dobra, obsługa miła i uprzejma . Ceny dobre, szybka obsługa . Przyjemna atmosfera , widać że oblegana bo często duże kolejki :)

robert

ryzyk fizyk taki, próbuj, od tego nikt jeszcze nie zginął, może akurat Tobie się spodoba.

zadowolony klient

bardzo dobra firma!

ala firma

trzeba jak krowie na miedzy tłumaczyć, jeden pan siedzi przed kompem, druga stoi obok niego a trzecia sobie chodzi przychodzi klien/ka i czeka aż ktoś podejdzie łaskawie i obsłuży i może sobie czekać(usunięte przez administratora)to jest dobra obsługa??

ala firma

Trzeba się samemu starać, żeby usługa była dobrze wykonana, nie wywiązują się z uzgodnień obsługa marna

jaka płaca taka praca

witam pracowałem tam kilka lat temu, w miare ok, tyle ze pensja marna no i ludzie dziwni, nie chcieli miec dobrej obslugi klienta to zatrudnili kogo innego lub zostawili starych wyjadaczy. Byłem zbyt miły dla klientow a to w tej firmie jest błedem.

ala firma

pięknie napisane samo sedno tej ala firmy, nie dość że ksero robią słabe, to jeszcze wciskają jakieś perfumy od dawna do nich nie chodze

szefostwo multikop niech zrewiduję logistykę firmy

zatem niestety po mimo panującej-co cieszy-poprawiającej się atmosferze relacji między ludzkich w kraju trafiamy czasem na coś takiego jak-MULTIKOP- gdzie klient jest kimś w rodzaju-(usunięte przez administratora)stanowczo odradzam współpracę z tą ala firmą. dla jasności -za zeskanowanie dwudziestu stron-zwykły dokument 55zł i pan za ladą śmieje się- szok zanim coś zamówisz dokładnie sprawdź ile zapłacisz bo możesz się zdziwić. a taki fajny miałem poranek

kaziu

Multikop lekceważy klientów nie tylko klient jest zerem w w/w placówce, pracowmicy też, omijam, firma dno, dużo milsza konkurencja,

kaziu

Naszej firmie sprzedali "nowe" ksero. To znaczy z zepsutym licznikiem mechanicznym! Po trzech pierwszych tygodniach zrobiliśmy ponoć tyle kopii ile robimy normalnie teraz w 2 miesiące. No i kase za przegląd trzeba było wybulić. Stówa w plecy. A licznik cyfrowy to jakaś ściema - tylko oni mają do niego dostęp i nie sposób im udowodnić, że coś z tą kserokopiarką nie tak było "no bo licznik cyfrowy się nie myli"! Szczerze odradzam!

Zawiedziony

Witam, czy ktoś ma podobne odczucia, że klient jest zerem w w/w placówce ?

Zostaw opinię o Multikop Sp Z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikop Sp Z o.o.