Opinie o Barracuda w Rewal

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Barracuda. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Barracuda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barracuda w Rewal

_pracownik_2022 Nowy wpis

Pracowałam w ubiegłym roku (2022) i polecam to miejsce do pracy. Jeżeli ktoś będzie chciał zarobić, to zarobi - i to duże pieniądze. Za zaangażowanie otrzymywana jest premia. Ogółem - wszystkiego nauczą od podstaw, szefostwo stawia na rodzinną atmosferę, szacunek wobec innych i uczciwość. Praca wymaga wysiłku fizycznego, skupienia i szybkiego myślenia ale myślę, że wypłata i przy okazji miłe wspomnienia to w 100% rekompensują. Polecam z całego serca. ;)

Anka Nowy wpis

Nie rozumiem negatywnych komentarzy... Pracowałam w Barracudzie kilka sezonów z rzędu i gdyby nie to, że zatrudniłam się na stałe u mnie w mieście (Wrocław), to napewno bym wróciła. Praca jest ciężka, to prawda (jak wszędzie nad morzem) ale można zarobić dużo pieniędzy, no i co najważniejsze szefowie są uczciwi. Nigdy nie martwiłam się, że mogliby mnie oszukać, za to zawsze na koniec sezonu spotykałam się z miłą niespodzianką w postaci premii. Wszystkim, którzy decydują się na pracę nad morzem życzę takich szefów. Pozdrawiam, Ania

Lawina Nowy wpis
@Anka

W jakich sezonach tam pracowałaś? Opowiedz coś wiecej

Magda Nowy wpis

A ta restauracja nadal działa ?

Julita

Tylko, że to jest forum pracownicze a uwagi klientów należy kierować na inny adres.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Barracuda? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Elvis

Stanowczo nie polecam.Jedzenie ohydne począwszy od ryby do zupy.Wszystko tłuste nie do zjedzenia.Omijac z daleka ta restaracje

agabercik@wp.pl
@Elvis

Jeśli zupa była tłusta to dobrze to znaczy że nie z kostki rosolowej a rybka jest przepyszna . Restauracja bardzo przyjazna smaczna i ja polecam bardzo gorąco

agabercik@wp.pl

Jeździmy na urlop do Rewala co roku miejsce wymarzone blisko do morza na głównym deptaku pokoje przytulne czyste zadbane obsługa bardzo miła atmosfera przyjazna jedzenie pyszne przygotowywane przez prawdziwego kucharza nie dorobkiewicza z łapanki otwierającego gastronomiczny sezonowy biznes ceny nie są wygórowane jak to zdarza się w nadmorskich miejscowościach kurczak z rozna u konkurencji kosztuje tyle co pyszna rybka w baracudzie szefostwo zawsze na miejscu mili uprzejmi i pomocni gorąco polecam Moje sugestie dla Barracuda: Więcej stolików liczba klientów przekracza czasami liczbę miejsc Lubię atmosferę w Barracuda za: Atmosfera ceny klimat i podejście

Zostaw merytoryczną opinię o Barracuda - Rewal

• Jak się pracuje w Barracuda?

Zobacz opinie na temat firmy Barracuda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Barracuda