Phu vivaldi zofia bryja

Opinie o Phu vivaldi zofia bryja

Możecie opisać świeżą sytuację Phu vivaldi zofia bryja? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Vasyl B

Vasyl B)))Pracuje polecam

Marek

Pracuje polecam

marek225

polecam firme

DZIAD

Biedak i nieudacznik, nie wypłaca kasy omijać z daleka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Cały swój dorobek nosi w tej torebce z którą chodzi jak PinkiŁinki. nie polecam Firmy!!! omijajcie!

paw123
@DZIAD 27.05.2016 12:32

Polecam firmę płatności na czas a nawet jak trzeba to przed czasem nowe sprawne auta spedytorzy znający się na robocie ja pracuje ponad rok jestem z pracy zadowolony

Zostaw opinię o Phu vivaldi zofia bryja - Legnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phu vivaldi zofia bryja