Opinie o Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch w Legnica

baner wywiady
Patryk Nowy wpis

Szefostwo to totalna porażka i przykład jak nie powinna funkcjonować firma. Rotacja pracy kierowców daje do myślenia, że nie powinni zatrudniać bez doświadczenia i na pracę "dorywczą/weekendową". Stawki za godzinę pracy mijają się BARDZO szeroko. Proponowane 14-18 zł brutto/h mija się z celem. Stawką startową jest 10zł/h. Dla powtórzenia tak - 10 ZŁ ZA GODZINĘ PRACY PO 12-13h i uwaga! - BEZ UMOWY jakiejkolwiek. Nowi "pseudokierowcy" mają tą pracę totalnie w nosie jak szefostwo na zatrudnianie nowych osób z doświadczeniem. Kto będzie chciał starać się w pracy dorywczej/weekendowej skoro chodzi tutaj tylko o dorobienie parę groszy na swoje wydatki? Nikt. PIP powinien przeprowadzić DOKŁADNĄ kontrolę wszystkich ich placówek/restauracji tak samo jak sanepid. Szefostwo porażka. Nie polecam nikomu aby startować w tej "firmie" ani liczyć na dłuższą współpracę gdyż się mocno zawiedziecie.

1
Jorgus

To firma która posiada restaurację catering.To szefostwo to kpina.Zarabia się tam grosze a Borussia szefa zwana szefowa nawet mordy nie otworzy by powiedzieć dzień dobry.

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch - Legnica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • F-KELNERKA, Krzywa - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wierzbowa 5
    59-220 Legnica
  • NIP: 6160000259 REGON: 390685317
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Zakład Usług Techniczno Projektowych Invest-Service Sławomir Adam Czoch
Przejdź do nowych opinii