ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Xyz

Pracuje ktoś w viersen? Potrzebuje opinii

Zabawkowy

Prawda jest taka ze pracujemy tu ponad rok wszyscy z niemieckimi NIGDY nie było ZADNYCH problemów a jak byly to polska i niemieckie firmy od razu reagowaly. A o tym co zrobilo te 6 osob z nowych w sobote na zakladzie juz opowiesci kraza. Krolewicze.... Praca jest bardzo ok, stawka wzrasta i ponizej 1000 euro netto nigdy nie zejdziecie juz po potraceniu mieszkania a jak ktos pracuje na nocki to ma dodatki i duzo wiecej kasy. Ale co ja bede tlumaczyl ludziom ktorzy pierwszy raz jada do pracy slowa po niemiecku niemowia i tyllo robia zamieszanie. Wszystkich chetnych zapraszam do pracy tu a krolewiczow do siedzenia w domu!!!!

Dawid
@Zabawkowy

Bylismy w tej grupie osob ktore przyjechaly w sobote. Faktycznie byl problem z mieszkaniem ale bzdura jest ze polowa zjechala... zjechalo tylko 6 osob i chwala im za to bo to co tu wyprawiali to szok. Praca jest swietna duzo polakow a w weekend zmieniamy mieszkanie. Nie ma sie co zastanawiac. Polecamy!

Kondziu
@Zabawkowy

Mogę prosić jakieś namiary na tą pracę? Aktualnie szukamy z dziewczyną pracy w Niemczech. Pozdrawiam

@Kondziu

Witam, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Mamy różne oferty, w tym bez znajomości języka niemieckiego. Pozdrawiam, Monika Kowacz

@Zabawkowy

Czy jest szansa ze zabawki beda jeszcze znowu w tym roku?????? Jestem w lipsku ale dziewczyna tez chce wyjechac a widzialem ze to dla par????

@Tomix

Witam, niestety na chwilę obecną nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie mamy jeszcze informacji ze strony niemieckiej. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Tomix

Jestem komisjonerem w lipsku wyjechalem z impact i jestem zaskoczony tym ze sie mna intersuja dzwonia sami a jak mam problem to odrazu reaguja

A2
@Tomix

Siema, przy czym robisz? Jakie masz warunki mieszkaniowe? Daleko masz do pracy? Thx

@A2

Fabryka chleba komisjonowanie i zaladunek. Mieszkanie 17 km od pracy kolega ma auto wiec sie skladamy na paliwo. Kwatera ujdzie niema szalu ale jest net i nieplacimy za nia. Plusem jest tez polski koordynator

Shufflydance

Znajdzie się/będzie praca pod koniec listopada na odzieżówke? Chociaż na trochę, chcę zarobić na nowy laptop bo stary mój własny traktuje mnie już nie poważnie zaskoczy lub nie i zakłada na mnie blokady loguje jako bota, brak miejsca na dysku ale do pracy wiem że będzie coś i za dobre pieniądze. Wówczas też już będę po egzaminie. Jak najbardziej dostępna ale nie na kuriera/dhl lub podobne tego typu zostawię dla chłopaków pozdrawiam otto:) Dzięki za odp ze strony ImpaCtjob jeśli będzie:)

@Shufflydance

Witam, na chwilę obecną nie mamy wolnych miejsc, ale posiadamy inne oferty bez znajomości języka niemieckiego. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Monika Kowacz

@Shufflydance

Witam, właśnie ruszamy z kolejną turą. Przypominam, że decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Monika Kowacz

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

mózg

Moim zdaniem jedna z najlepszych o ile nie najlepsza agencja. Wysylasz cv, odzew w ciagu 15 minut a nie czekanie miesiac. Wszystko szybko na mailu, i staly kontakt. Sprawdzilem, bo pracuje za ich posrednictwem od tygodnia. Telefon czy wszystko ok po przyjezdzie to rzadkosc u innych. Moze i nowa firma ale na pewno jest bardzo pozytywnym zaskoczeniem na rynku w porownaniu do innych krzakow z ktorymi mialem "przyjemnosc" wspolpracowac.

Plan Zdzislawa
@mózg

Wyjezdzam z nimi od 2 lat. Utrzymuja poziom a nawet sa lepsi. Najwazniejsza jest szybka reakcja na problemy a oni reaguja nawet w niedziele albo poznymi wieczorami. Mieli kilka wpadek z niemieckimi firmami ale teraz kazda oferta jest jeszcze dokladniej sprawdzana. Chyba pani prezes bardzo dba o to zeby wspolpracowac z uczciwymi niemieckimi firmami i dzieki temu my pracownicy niemamy problemow. Dobra firma

Janusz

Jak ktos szuka ucciwej agencji to polecam impactjob. Sa dostepni i pomagaja jak trzeba a oferybsa sprawdzone polecam janusz

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, nie posiadamy ofert w Belgii. Proszę przestać nas oczerniać. Z poważaniem Monika Kowacz

Kamilla

Witam. Czy w najbliższym czasie pojawią się nowe oferty dla kobiet bez samochodu. ? Pozdrawiam

Justyna
@Kamilla

Też jestem zainteresowana.

@Justyna

Witam, mamy obecnie ofertę w miejscowości Biblis.

Dziekdnbdb
@Monika Kowacz ImpactJob

Czy ta oferta to pakowanie czesci elektronicznych i czy dla par ale nieznamy niemieckiego?

@Dziekdnbdb

Witam, oferta w Bilbis to pakowanie różnych art. a części elektroniczne to Worms. Obie oferty są aktualne, język niemiecki nie jest wymagany. Praca dla par. Pozdrawiam MK

Migawa

Rzetelna firma, polecam

listekl

Polecam firmę!

Grzenio

Niezmiennie jedna z lepszych firm

Anka

Dzien dobry, czy bedzie w koncu jakas konkretna odpowiedz dla ludzi zainteresowanych wyjazdem na przyprawy???? Wiadomo, ze miejsc jest mniej niz chetnych, to jest zupelnie zrozumiale, wiec mozna napisac, ze np. Projekt ruszyl i tyle. A tu caly czas zmiana z 12ego na 15ego.... Jest jeszcze na co czekac???

@Anka

Racja . Z tego co widzę to mam wątpliwości czy projekt będzie realizowany ...

Fffs
@Anka

Lepiej nie czekaj , szukaj czegoś innego bo skoro nadal nic nie wiadomo tzn że albo trwają negocjacje lub strona niemiecka czeka na styczeń i pracowników z Ukrainy

Jolka
@Fffs

Ja dostalam oferte ale zalatwialam to bezposrednio z firma a nie na forum

@Jolka

Jolka na co dostałaś ofertę. ? Na przyprawy czy coś innego?

Anka
@Jolka

No to jest logiczne, ze skoro dostalas oferte to zalatwialas wyjazd z firma, bo z kim mialas to robic, ze swietym mikolajem??? Chetni na przyprawy czekaja na oferte pracy, a kto wie na ten temat wiecej, niz sama wlascicielka firmy?? Odpowiada na tym forum na pytania ludzi, wiec jesli ktos tego nie rozumie to niech sie nie wypowiada....joooolka

@Anka

Witam Państwa, wielokrotnie wspominałam, że w przypadku ofert bez znajomości języka niemieckiego obowiązuje kolejność zgłoszeń i niestety te z forum się nie liczą... W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu telefonicznego.

@Anka

Witam Państwa, nie mam wpływu na decyzje strony niemieckiej i nie potrafię powiedzieć, od kiedy projekt zostanie wznowiony. Mamy inne oferty bez znajomości języka niemieckiego, o czym wielokrotnie pisałam. Proszę jednak pamiętać, że oferty te pojawiają się na naszej stronie www a nie na forum gowork. W razie zainteresowania którąś z innych ofert zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam Monika Kowacz

Podjąłem współpracę z agencją ImpactJOB 25 października, kiedy skierowali mnie do pracy w Niemczech. Początkowo zgodnie z umową kierowania do pracy miałem zacząć pracę 05.11.2018, lecz kilka dni przed przełożyli mi wyjazd na 12.11.2018, z bliżej nieznanych powodów. Zgodziłem się bo nie miałem innego wyjścia. Dziś po tym jak już jestem gotowy na wyjazd, bilety znów kupione dzwoni do mnie Pani Ewa i mówi, że nic z tego - wyjazdu nie będzie, ponieważ raptem pozostałe 6 osób z grupy się wycofało. Tłumaczyła się tylko tym, że nie mają na to wpływu. Także nie polecam współpracy z tą agencją skoro nie mają wpływu na to, z jakimi agencjami i niemieckimi pracodawcami współpracują. Jeżeli ktoś chce spać spokojnie to szczerze odradzam współpracy z tą firmą.

@Paweł

Witam, przedstawiliśmy Panu kilka innych ofert, które Pan odrzucił. Bardzo nam przykro z powodu odwołania projektu, ale mimo najszczerszych chęci naprawdę nie mamy na to wpływu. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Jot
@Paweł

A no widzisz a ja tak miałam w innej agencji pośrednictwa pracy, dwa razy odwołano wyjazd i mam mieszane uczucia a tutaj w ImpactJob miałam bezproblemowy i kontakt i umówiony wyjazd bez jakiś problemów i jak na razie się kręci. Tamta agencja też miała dobre opinie a ja np nie do końca. Także może faktycznie wychodzą takie machlojki nie z winy agencji tylko niemiecki pracodawca "nawala". Skoro i tutaj wyszła taka sytuacja to utwierdziłam się że tak się zdarza. Pozdrawwiam i życzę powodzenia :-)

@Monika Kowacz ImpactJob

Zapomniała Pani dodać, że te oferty były dużo mniej korzystne dla mnie, więc proszę się nie dziwić że ich nie przyjąłem. Dla mnie te oferty było napluciem w twarz i dobrze Państwo wiedzieli że ich nie przyjmę, więc równie dobrze można te oferty uznać za fikcyjne byle tylko mieć swoją argumentację - że ale jak to, przecież daliśmy panu inne oferty XD

@Jot

Z winy agencji czy nie, powinni w takiej sytuacji zapewnić co najmniej taką samą ofertę, jeżeli nie teraz to w najbliższej przyszłości i przeprosić czy cokolwiek, a nie rzucic inna ofertą na odwal się i mieć w (usunięte przez administratora) człowieka za przeproszeniem. To jest agencją pracy czy agencja niewolników? Bo bliżej ma do tej drugiej.

Katreen
@Paweł

z tego co czytam, to dostales inne oferty ktorych nie przyjałes. Sądze ze gdyby zalezało Ci na wyjezdzie, to którąś byś przyjął. Moja siostra z narzeczonym wyjechali przez jedna z wrocławskich agencji na samo poludnie niemiec, kiedy dojechali okazało się, że razem z nimi jeszcze 5 par jest na miejscu. Niemiecki pracodawca powiedział im że nie ma dla nich tej pracy ale mogą spóbowac czegoś innego, 4 godziny dziennie za 3 razy mniejsze pieniadze. W agencji nie odbierano telefonu i nikt im nie zaproponowal innej oferty. Wydali kase na paliwo, pocalowali klamke Dlatego sadze, ze byles w dobrej sytuacji, uprzedzono cie a ty się obraziłes i wolaleś tu wylać żal zamiast po postu pojechać by zarabiac.

@Katreen

Witam, przedstawiliśmy Panu inne podobne oferty, które odrzucił Pan ze względu na lokalizację, która nagle okazała się być dla Pana ważna. Pozdrawiam MK

ot tak

ja też czekam na swoją opinie i będzie mała bomba.......

Zainteresowana1

Dzień dobry Pani (usunięte przez administratora) . Czy wie już Pani kiedy ruszy rekrutacja na przyprawy. ? Czy w tym roku będzie również oferta na inwentaryzacje?

@Zainteresowana1

Witam, już kilka razy odpowiadałam na tą wiadomość :) Planowany start to 15.11. Pozdrawiam, Monika Kowacz

anka
@Monika Kowacz ImpactJob

Pisze Pani że start to 15 a nie ma decyzji z Niemiec. Niech Pani napisze po prostu ze tego wyjazdu nie będzie a tak to daje Pani tylko nadzieje zainteresowanym.

Zuzia
@Monika Kowacz ImpactJob

Pani Moniko czy jest juz decyzja ze strony niemieckiej , która potwierdza wyjazd? Pozdrawiam

Zuzia

Witam . Wie ktoś kiedy rusza projekt na inwenaryzacje?Oferta miała byc pazdziernik/listopad a tu cisza.

Pituś

Witam,para szuka.pracy z wlasnym autem.bez znajomosci jezyka od.zaraz.

@Pituś

Witam, mamy obecnie ofertę dla par w okolicach Frankfurtu nad Menem. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Wacek

Witam mam pytanie. Pracuje w okolicach wurzburga jako elektryk i chcialem zapytac czy ktos moze z impact tu sie wybiera kto ma auto? We dwoch mniejsze koszty ja jezdze do roboty autobusem i juz mam dosc troche

laganiemalaga
@Wacek

zostaw jakiś mail, na pewno ktoś się odezwie porozmawiać i też jeśli komuś też będzie odpowiadać, nieudogodnienia da się je rozwiązać zminimalizować koszty jak się da zależy czy są miejsca (wakat wolny) pracy tam gdzie robisz i (na pewno jest wynagrodzenie min. + dieta ) bezproblemowe zarządzanie personelu biura dot. dokumentów też ma znaczenie i jak wszystko dobrze gra ogółem dobrze idzie. Ciekawostka, w niemczech, jeżeli zawód regulowany, pełne uznanie kwalifikacji równe Niemieckiemu dyplomowi zawodowemu, jeśli nie ma znaczących różnic między kwalifikacją a stopniem niemieckim, to poświadcza się pełną równoważność (wyuczony plus doświadczenie itd. itp., jak same lata pracy plus kursy itd. itp. to uznanie może być częściowe ale to już daje możliwość, negocjowanie o lepsze chociażby stawkę) Annerkenung..wniosek (płatny a bezpłatny zwrot kosztów zależy od dochodów) bezpośrednio do pracodawcy/urzędu izby/konsulat niem. jest to żmudne potrwać może.

zainteresowana66

Witam Pani Moniko. Może Pani wyjaśnić sprawę wyjazdu na przyprawy, ponieważ pisze Pani , że rekrutacja ma byc 12/15 listopada , jednak kordynatorzy nic o tym nie wiedzą. Być może w tym roku wyjazdu nie będzię skoro nie ma odzewu ze strony niemieckiej? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje .

@zainteresowana66

Witam, o jakich koordynatorach Pani pisze? Wielokrotnie odpowiadałam już na to pytanie, bardzo proszę dokładnie prześledzić wątek. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Monika Kowacz

zainteresowana66
@zainteresowana66

Pani Moniko proszę tylko o informację czy ta rekrutacja faktycznie się odbedzie i czy zna Pani wstępny termin wyjazdu , ponieważ pracownicy Impactjob nic na ten temat nie wiedzą. Zależy mi na czasie, dlatego nie wiem czy mam czekac na ten projekt czy skorzystac z innej oferty Impactjob .Pozdrawiam

@zainteresowana66

Dzień dobry, projekt planowany jest od 15.11, jednak jesteśmy uzależnieni od decyzji firmy niemieckiej, więc nie mogę zagwarantować tego, że nie będzie żadnych zmian. Mamy też inne oferty bez znajomości języka, w razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.

Ania96

Witam. Moze ktos napisac jak wyglada praca na inwentaryzacji? Na ile sie jedzie i jak warunki?? Bede wdzieczna za pomoc :)

Niki
@Ania96

Wybierasz się tam? Czy pytasz orientacyjnie?

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob