ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Gosc

Witam,czy ktoś pracuje lub pracował w Michelau na produkcji automotive? Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie tej pracy,bo jestem zainteresowany tą ofertą ale nie chcę wpaść w tzw.bloto...

Robert
@Gosc

Aktualnie zwolnili prawie wszystkich Mitarbeiterów(z biura pośrednictwa) bo nie ma pracy. Reszta Kurzarbeit. Generalnie robota super po 8 h lekka ale nie ma zamówień. Podobno za miesiąc dopiero ruszy

@Robert

Dzień dobry, niestety w związku z pademią faktycznie większosć etatów została zredukowana. Mamy nadzieję, że sytuacja będzie ulegać poprawie i, że produkcja znowu ruszy. Pozrawiam Monika Kowacz

@Robert

Dzięki za info. A jak wyglądają tam zarobki?ile można wyciągnąć na miesiąc?

seweryns1

Witam. Otrzymałem propozycję pracy w magazynach Bosch przy komisjonowaniu narzędzi. Wacham się bo koszt 250 euro za 2 os. mieszkanie jest skrajnie wysoki. Ile realnie można tam zarobić na czysto po odtrąceniu zakwaterowania? Z godzin wychodzi 1000 euro max. Rzeczywiście tak jest? A co z odzieżą roboczą, dostaje się ją? Ubezpieczenie jakieś jest?

@seweryns1

Tys chyba innych ofert nie widzial.. skrajnie wysoki to jest 35 euro za noc a nie 250 za miesiac..

Milka
@seweryns1

Coś Ty ?, 250 euro za mieszkanie to dobra stawka, przecież to Ci wychodzi ok 8 euro dzień.

Koleżanka

Można mieć mieszkanie za 70 e na miesiąc, ale jest to duża kuchnia stanowiącą też salon i stoją w niej dwa łóżka ,a w przejściu pomiędzy kuchnią a łazienką stoi też kolejne łóżko i jest to kwatera dla 3 osób. Za 250 e można mieć pokój dwuosobowy i przy tym pralkę na żetony - jedno pranie to koszt 2,5 euro i 7 km do najbliższego sklepu, a do samej pracy jeszcze dalej, a zarobki nie są wysokie. Można też dostać pokój 3 osobowy po 70 e od osoby trzeba za taki pokój zapłacić, który jest bardzo mały i jedna szafa w tym pokoju. Przed drzwiami pokoju na korytarzu za balustrada znajdują się dwa łóżka dla kolejnych osób, które przyjadą do pracy- obok mała szafka z lampką nocną, brak możliwości rozpakowania walizki. Zależy na co ktoś się zgodzi - ja na takie mieszkanie nie wyraziłam zgody.

a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

Monika Kowacz ImpactJob

Dzień dobry, bardzo nam przykro w związku z opisaną sytuacją, niestety bez informacji z Państwa strony nie jesteśmy w stanie zareagować. Bardzo proszę o bezpośredni kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam Monika Kowacz

Nik

A w Polsce Ukrainców głaskają. Dopłaty do mieszkań, smart lunch, zwolnienie z podatku. Brawo Polska!

Dzień dobry, IMPACTJOB! Czy aktualnie poszukujecie Państwo komisjonerów do pracy? Pozdrawiam

@Paweł

Dzień dobry, tak, cały czas prowadzimy rekrutacje. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Monika Kowacz ImpactJob

Miło mi ale nie jestem wiarygodnym sponsorem !

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Pawel

Jak teraz przy epidemi wyglada sprawa wyjazdow? Sa jakies oferty ciekawe?

Miki

Witam. Jedzie ktoś w lutym do pracy z tą agencją ?

kk
@Miki

podpinam się pod pytaniem również jestem zainteresowana wyjazdem .

Manika

Dzień dobry. Czy ktoś może mi powiedzieć coś o pracy na soczewkach? I jak wychodzi kwestia pieniężna na rękę?

Witam. Szukam pracy od 05.02.21 dla 4 osob ( dwie pary). Mamy duze doswiadczenie w pracy na produkcji. 5 ostatnich lat spedzilismy wHolandii. Posiadamy prawo jazdy oraz wlasne samochody. Bez znajomosci języka.

@Nowy

Dzień dobry, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem, pod numerem: +48 602 434 664. Pozdrawiam Monika Kowacz

Student

Dzien dobry, czy macie panstwo oferty sezonowe dla studentow na okres letni?

@Student

Dobry wieczór, w sprawie ofert wakacyjnych zapraszamy do kontaktu na przełomie maja i czerwca :) Pozdrawiam Monika Kowacz

Xxx

Do samego impactu zastrzeżeń nie mam, fakt jest to tylko pośrednik, ale proszę uważać do kogo wysyłacie ludzi. Już w Niemczech przejęła nas firma HPD, w grudniu za porozumieniem stron rozważaliśmy z kolegą umowę, gdy byliśmy już w Polsce to za miesiąc listopad pieniądze zostały przelane, lecz za grudzień już niestety nie, i nadal czekamy. Jeśli macie już jechać to pytajcie za wczasy jaką firma was przejmuje, bo jeśli będzie to HPD to odradzam.

@Xxx

Dzień dobry, zacznę od sprostowania. Każdy z kandydatów jest informowany przed wyjazdem w jakiej firmie będzie zatrudniony. Dodatkowo wszystkie informacje, dokładną nazwę oraz adres firmy podajemy w umowach kierowania do pracy, żadnych informacji nie zatajamy. Jeżeli chodzi o firmę HPD to jest to nasz wieloletni i rzetelny partner. Bardzo proszę o kontakt w celu wyjaśnienia kwestii braku wynagrodzenia, o którym Pani/Pan wspomniał/a. m.kowacz@impactjob.eu W miarę możliwości postaram się wyjaśnić sytuację. Pozdrawiam Monika Kowacz

Edi
@Xxx

Wyszly dzis wyplaty podobno bo tez dzwonilismy do firmy

Wezyk

Fajna organizacja nawet w czasach covidu

Eschwege

Cześć,chce podjąc u nich pracę i interesuje mnie jak wygląda praca w w Eschwege może ktos jest z was tam juz na miejscu i podzieli sie podstawowymi info, godz. pracy (czy zmianowa?), jak z dojazdem z kwatery do pracy, jak kwatera, jaki towar wysyła się, ogólnie jak miejscowość?

Patrycja
@Eschwege

Oni chyba juz tam nie rekrutuja bo sama chcialam ale powiedzieli ze rekrutacja bedzie wznowiona dopiero po nowym roku.

Lolik
@Patrycja

Od polowy stycznia ma byc znowu

@Eschwege

Dzień dobry, niestety na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji do Eschwege. Zapraszam do śledzenia naszej strony, gdzie regularnie zamieszczamy aktualne oferty pracy. Pozdrawiam Monika Kowacz

Pablo

Dzień dobry, ImpactJOB! Czy mógłbym się dowiedzieć jak wygląda procedura rekrutacji dla osób aktualnie przebywających na terenie Polski? Pozdrawiam

Jacek
@Pablo

Też mnie to ciekawi, liczę że niedługo ktoś pracujący w firmie się odezwie. Jeśli zdecydujesz się aplikować do firmy to daj znać koniecznie jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna w ImpactJOB i co oferuje pracodawca.

@Pablo

Dzień dobry, przede wszystkim trzeba wysłać do nas aplikację na interesujące Pana stanowisko ;) Przed wyjazdem do Niemiec należy wykonać test na obecność COVID 19, którego negatywny wynik w momencie wjazdu na teren Niemiec nie może być starszy niż 48 godzin. Przed wyjazdem należy również wypełnić elektroniczną deklarację wjazdu, dostępną w linku : https://www.einreiseanmeldung.de. Po wjeździe do Niemiec należy poddać się 10- dniowej kwarantannie. Może ona zostać skrócona do 5 dni, ale warunkiem jest wykonanie w tym dniu kolejnego testu na COVID i otrzymaniu negatywnego wyniku. Na okres kwarantanny nasi kontrahenci zapewniają bezpłatnie zakwaterowanie oraz pokrywają koszty drugiego testu w Niemczech. W razie pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiam Monika Kowacz

zzg

Czytając te opinie to człowieka krew zalewa jeżeli uważacie że firma Impact JOB lub jaka inna są złe to po jakie licho zwracacie się do nich w sprawie pracy . Każda osoba z którą rozmawiacie wyraźnie i jasno przedstawia warunki ,stawki ,i charakter pracy jaką macie wykonać. Cieszcie się że nie musicie jechać na żadne rozmowy kwalifikacyjne podejrzewam że 70% wracałoby z podkulonym ogonem do domu i oczywiście że wina Impact JOB Wiem ze swojego doświadczenia jacy pracownicy przyjeżdżają do Niemiec laleczki co szukają frajerów żeby za nich robili lub banda ćpunów albo alkoholików nie znając języka i zasad pracy w danej dziedzinie Wiem że warunki mieszkaniowe są różne przeważnie bywa tak że jak jest fajna chata to robota do bani i na odwrót Dla mnie firma jest do bani jeżeli nie wywiązuje się z danej umowy tak więc nie piszcie bzdur Miałem przyjemność pracować przez firmę Impact JOB nigdy nie dzwoniłem do nich w żadnej sprawie sam załatwiałem wszystkie sprawy na miejscu Z tego co czytam to firma ma bardzo wiele ofert pracy jeśli ktoś ktoś znajdzie coś dla siebie to dzwońcie a reszta zależy od was samych nikt z firmy nie pojedzie i nie będzie pracował za was Nowi pracownicy nie słuchajcie i nie czytajcie tych bzdur jedźcie sami i dawajcie od siebie co najlepsze a będzie super POWODZENIA

Obiektywny
@zzg

Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile Impact i inne agencje zarabiają na rekrutacji. Agencje z każdej twojej godziny minimum 2 euro zarabiają więc powinnli Cię całować po rękach. Gdy Ty zarabiasz marne 900 euro po kosztach mieszkania to oni mają minimum 300 euro. Czy to sprawiedliwe? Każdy powinien sam to ocenić i zastanowić się czy warto dla stawek rzędu 9.5 czy 10 euro brutto jechać.

Roky
@Obiektywny

Chyba wiesz na co sie zgadzasz przed wyjazdem? Nikt cie nie zmusza wiec nie wiem czemu ma sluzyc ta opinia.

ZzG
@Obiektywny

Oczywiście zgadzam się z Twoją opinią ale Ty sam decydujesz czy chcesz tą pracę podjąć czy nie nie będę pisał głupot typu załóż sam agencję pracy bo to nie ma sensu wiem z własnego doświadczenia jak to jest Jestem już nie młodą osobą ale z dużym doświadczeniem i wysokimi umiejętnościami w swoim fachu dzięki temu zawsze jestem zwolennikiem rozmów kwalifikacyjnych proszę uwierz mi że zdarza się tak że podczas takiej rozmowy dostajesz wyższą stawkę niż Ci proponuje agencja ostatnio miałem przypadek że sama firma zaproponowała mi zmianę agencji na niemiecką z wyższą stawką i super warunkami mieszkaniowymi tak jak mówiłem wcześniej wszystko zależy tylko od was samych uciekanie i palenie za sobą mostów do niczego dobrego nie prowadzi

Obiektywny
@Roky

Nie dokońca wiadomo na co się godzisz. Sprawdź sobie umowę, agencja jest zabezpieczona na wszystkie warianty więc gdy coś nie wypali mogą ale nie muszą udzielić pomocy. Pracownik ponosi pełne ryzyko. Mój post miał uczulić tych którzy nie znają realiów kosztów życia w Niemczech że za takie stawki to wyjazd zarobkowy mija się z celem.

Lik

Sa ok nie zmyslaja mowia jak jest.

Ad2i0R

Czy ktoś z Was jest lub ma zamiar jechać w tym tygodniu do Hünfeld na pakowanie zestawów kawowych z tą agencją? Potrzebuje opinii na temat pracy oraz warunków na mieszkaniu. Wymagany jest język niemiecki od każdego pracownika?

Sebastian Pr.
@Ad2i0R

Cześć, ja byłem rok temu przez nich na tym projekcie i było bardzo spoko. Pakowało się takie zestawy kawowe kawa i kubek plus coś tam.Praca bardzo spoko, łatwa, nie wymagająca Teraz też jadę...

Edzia
@Ad2i0R

Byłam w zeszłym roku, chyba na tym samym projekcie (ta sama miejscowość i rodzaj pracy). Praca przyjemna, mieszkania też ok, wiec ze swojej strony mogę polecić.

Kacper
@Edzia

Praca na 2 msc byla planowo ale nam przedluzyli. Bylismy zadowoleni

miła
@Sebastian Pr.

super wymieńmy się numerami tel.

wawrzyn75
@Ad2i0R

Cześć,wyjechałeś na pakowanie tej kawy? możesz napisać jak tam jest?

wawrzyn75
@miła

Cześć,wyjechałaś na pakowanie tej kawy? możesz napisać jak tam jest? z góry dziękuję

Christip
@Ad2i0R

Praca jest spoko, prosta. Mieszkanie my mamy pokoj dwuosobowy, blisko zakladu. Warunki sa normalne bez luksusow ale niczego nie brakuje. Jak chcesz pracowac to bedziesz zadowolony

Weronika
@Christip

Mogę prosić o kontakt? :)

Juzka

Ile zarabiasz??

ana
@Christip

w jakiej miejscowości pracujesz?

Mati
@Ad2i0R

Ja mam zamiar jechać do tej miejscowość na początku stycznia do pracy przy kawie. I też się zastanawiam jak będzie itd.

Mati
@miła

Znajdź mnie na fb Mateusz Jeziorski. Pozdrawiam. I nap mi wiadomość to pogadamy na priv

Tomika
@Mati

witaj, szukam kogoś kto był na projekcie kawa+kubek. Dostałam propozycję wyjazdu i chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć od osób, które już były. Czy mogłabym się z Tobą skontaktować i dopytać o tę pracę?

Tomika
@Sebastian Pr.

witaj, dostałam propozycję wyjazdu od stycznia 2021 na tej projekt. Czy mogłabym się z Tobą skontaktować, jako do osoby już doświadczonej, żeby zapytać o samą prace i warunki? Pozdrawiam

Kawaikubek
@Tomika

Praca lekka ale po tygodniu staje się monotonna. Stoisz przez 7 godzin dziennie robiąc ciagle to samo patrząc na zegarek ile już minelo :-) Noi tak przez 6 dni w tygodniu. Zarobki są bardzo słabe ale czego się spodziewać po tak niewymagajacej pracy. Kierownicy zmiany często wyładowują swoje złe emocje na pracownikach. Z koordynatorka nie dogada się po angielsku. Mowi tylko po niemiecku. Bardzo niekompetentna osoba jak na takim stanowisku gdzie kierowane są osoby bez znajomosci niemieckiego. Nie wspominając o wielu nieścisłościach w dokumentach czy różnych wypłatach. Po zakończonym okresie pracy nie idzie doprosić się o dokumenty takie jak przykładowo odcinek z wypłaty który powinno dostać się bez zadnych próśb.

Kristo
@Kawaikubek

Ale jak poprosisz impact o pomoc to wszystkie dokumenty ogarna. Z mojej perspektywy wyglada to tak: robota jest prosta jak drut, kasa sie zgadza chociaz kokosow nie ma ale od poczatku wiedzialem za jaka stawke jade. Ja mam wiecej plusow niz minusow, sa godziny i soboty, mieszkanie spoko bo blisko ale ta praca faktycznie nie jest dla kazdego bo momentami mozna sie zanudzic. W kazdym razie na pewno na sezon fajna opcja ale teraz szukam na dluzej czegos.

KazikŁazik

Chwilę sobie ich usługi. Dobra firma, nastawionana dobre relacje z ludźmi . Pzdr

Diflo

Zaradnia i zorganizowana firma. Dla mnie swoje zrobili, praca w Augsburgu była dobra. Polecam

Serdecznie polecam firmę, wyjeżdżając do innego kraju warto mieć prawdziwe oparcie i pomoc w razie potrzeby. Jestem obecnie w De i miałam kilka wątpliwości, Impact Job załatwił wszystko pomyślnie. Czuję się bezpiecznie i polecam każdemu.

@Krystian Karolina a jeżeli chodzi o zakwaterowanie to ilu osobowe kwatery? I czy jest podział na damskie/męskie ?

Krystian Karolina

Hej. Jeśli chodzi o nasze zakwaterowanie to mogę porównać to z pokojem w 4* hotelu bardzo czyste, ładne, zadbane. Jako że my jesteśmy para to mamy pokój dwuosobowy ale przyjechała też w tym czasie co my dziewczyna z innej strony kraju i ma pokój jednoosobowy o takich samych warunkach.. Nie ma na co narzekać, jedyny minus to brak pralki ale można Sobie z tym poradzić jak się ruszy głową

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob