Opinie o CallPage w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy CallPage. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CallPage o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CallPage w Kraków

Aktualność
Dzień dobry,
CallPage działa na rynku od ponad 5 lat pozyskując klientów w Polsce i za granicą. Jako startup pomagamy dużym i średnim firmom w generowaniu połączeń ze stron internetowych.
Zależy nam na budowaniu dobrego środowiska pracy i zdajemy sobie sprawę, że dzięki Waszym opiniom możemy nieustannie nad tym pracować. Staramy się analizować wszystkie otrzymywane komentarze i wyciągać z nich wnioski. Prosimy o pozostawianie opinii, na które będziemy mogli na bieżąco odpowiadać.
Zapraszamy do dzielenia się uwagami i pomysłami również przez bezpośredni kontakt pod adresem: recruitment@callpage.io
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół CallPage
kandydat

Brak informacji zwrotnej ze strony firmy o dalszym przebiegu rekrutacji - szanujmy swój czas. Obecnie mija drugi tydzień, a wiadomość zwrotna miała być do dwóch dni. Czy napisanie maila z informacją, to aż tak czasochłonne zajęcie?

Joanna
@kandydat

Nawet jeśli decyzja byłaby negatywna, to mieli się odezwać?

kandydat
@Joanna

Tak, nawet wtedy :) To wiadomość dla kandydata, na jakim etapie rekrutacji jest, tym bardziej że wiadomość zwrotna miała być - co innego gdy firma od razu mówi, że skontaktuje się z wybranymi osobami.

Zuzanna
@kandydat

Ciekawa jestem czy od publikacji tego może jednak taka wiadomość przyszła lub zostało to naprostowane?

@kandydat

Kandydacie, bardzo przepraszamy za tą sytuację. Nie jest to sposób, w który chcemy aby to wyglądało. W ostatnim czasie mieliśmy otwarte 8 rekrutacji, co przy naszej wielkości zespołu było nie lada wyzwaniem, z tego powodu mogliśmy trochę się w tym zagubić. Po Twojej informacji osoba zajmująca się rekrutacjami została poproszona o zweryfikowanie czy przekazaliśmy informacje wszystkim kandydatom. Jednak jako, że od czasu Twojej rekrutacji minęło trochę czasu, nie mamy pewności czy to się udało. Za co bardzo przepraszamy. Bierzemy bardzo poważnie takie informacje i nie chcemy aby takie sytuacje miały miejsce w przyszłości, dlatego wprowadziliśmy kilka zmian w procesie, które mają zapewnić, że każdy kandydat otrzyma odpowiednią informację.

Zadowolona osoba

Chciałem powiedzieć, że względem tego co było kilka lat temu w CP dużo rzeczy się zmieniło. Pracuję już tu trochę i byłem świadkiem wielu zmian. Zarówno pod względem warunków, jak i teamu, który jest obecnie rewelacyjny. Sam się mocno wahałem przed dołączeniem po przeczytaniu tutaj opinii. Jednak podjąłem dobrą decyzję. CP jest również obecnie stabilny finansowo i działa teraz na globalną skalę.

Iwona
@Zadowolona osoba

No to super jak firma się rozwija. A jakie konkretnie warunki się zmieniły? Możesz coś dla porównania wymienić jak było kiedyś, a jak jest teraz?

Anonimowy

Proszę o odpowiedź, jak wyglada kwestia języka angielskiego? Czy jest on potrzebny na codzień? Czy rozmowy rekrutacyjne odbywają się w tym języku? Pozdrawiam

@Anonimowy

Sam jestem tego ciekawy. Ale chyba najlepszym sposobem, by się o tym przekonać, jest udział w rekrutacji. Tym bardziej, że brakuje tu jakichkolwiek szczegółów, dotyczących aktualnych warunków zatrudnienia. Jeśli są w firmie osoby, które tu zaglądają, proszę o odpowiedź i opis warunków pracy.

@Piotr

Cześć Piotr! Co do języka angielskiego, to na poziomie komunikatywnym jest on wymagany. Na codzień komunikacja jest w języku polskim, jednak część dokumentacji jest w języku angielskim, dlatego też komunikatywny jest wymagany. Wyższy poziom jest już zależny od stanowiska. Wiadomo, przy rekrutacji na Account Executive na zagranicę, Twój angielski musi być na wysokim poziomie. To wszystko zależy od rekrutacji. Więcej informacji powinno się znajdować już w samym ogłoszeniu :) Co do reszty warunków, to tak jak ktoś pisał dużo się zmieniło w ostatnich latach. Regularne wypłaty, jasny system podwyżek i bonusów, wiele procesów w przystępny sposób opisanych. Staramy się działać bardzo pro pracowaniczo, tak aby każdy czuł, że należy do zespołu. Oczywiście organizujemy różnego typu wyjścia integracyjne, oferujemy dodatkowe benefity itd. Staramy się trzymać pewnych ram pracy, ale jesteśmy bardzo elastyczni. Jak są jakieś jeszcze pytania do chętnie odpowiemy.

Łukasz
@CallPage

To jakie benefity zapewniacie :P? Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną? Są jeszcze jakieś inne benefity?

@Łukasz

Poza tym co wymieniłeś to indywidualne lekcje angielskiego, po pełnym wdrożeniu finansowanie odpowiednich szkoleń/konferencji, możliwość dołączenia do naszego zespołu w Biznes Lidze krakowskiej. Nasza idea jest taka, że team spirit buduje się na wiele sposobów, a benefity to tylko jedna mała część. Bardziej stawiamy na integracje i transparentność.

Elżbieta
@CallPage

Indywidualne lekcje angielskiego? Super, ale to z nativem czy jakieś takie 'normalne'?

@Elżbieta

To już zależy od Ciebie, każdy pracownik ma udzielony dostęp do platformy gdzie są korepetytorzy z całego świata.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CallPage? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Data Scientist?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jarek

Czy firma ma biuro w Warszawie? Tak wynika z adresu, ale gdzieś indziej widziałem, że są z Krakowa.

@Jarek

Na stronie mają też podany adres w San Francisco, ale to nie znaczy że faktycznie mają tam biuro. Kiedyś w warszawskim biurze była jedna osoba, niedługo w krakowskim biurze też tyle będzie.

Obecnie większość zespołu pracuje z Krakowa, gdzie znajduje się biuro operacyjne CallPage. Jednak są również osoby, ktore pracują całkowicie zdalnie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w CallPage? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wynagrodzenia są zawsze wypłacane do 10 dnia kolejnego miesiąca, zazwyczaj parę dni wcześniej.

Joanna

czyli na terminowość można tutaj spokojnie liczyć? pytam na przyszłość, bo nie znoszę jakichkolwiek spóźnień.

@Joanna

Tak, w ciągu ostatnich 3 lat, wynagrodzenia były zawsze na czas.

Luka

Akurat ten wątek dotyczy firmy w Krakowie. Powiem krótko, firma dobra, rozwijająca się więc polecam!

S

Aplikowałam jakiś czas temu na Int Sales Specialist - nie dostałam odpowiedzi. Czy to normalna praktyka w tej firmie?

Urszula

Wypowiedź @anonim została w całości usunięta przez administratora strony - na pewno w jakiś sposób naruszała regulamin GoWork. Nie wiem wobec tego, co dokładnie potwierdzasz. Jesteś może zatrudniony w CallPage? Jeśli tak to powiedz coś proszę o tamtejszym wynagrodzeniu.

geek

Czytałem wywiady, oglądałem wystąpienia - firma wygląda na super startup z fajnymi founderami. Czy te wszystkie komentarze to nie śa jakieś trolle konkurencji?

Why_bother

Firmy mają casual friday, owocowe czwartki, a CallPage ma coroczny Fired October :D sam widget ma potencjał, ale na tym kończą się plusy tej firmy. Zatrudnianie ludzi masowo i masowe zwolnienia pod koniec roku, żeby inwestorzy nie uciekli. Jak ktoś chce popracować za słabą kasę przez kilka miesięcy to miejsce dla niego. Jak chcesz się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie - odradzam.

B
@Why_bother

Podpisuje sie pod tym :) Brak pomyslu na cokolwiek. Pospolite ruszenie. Doswiadczeni nic tu nie wniosa, szukajacy doswiadczenia -naucza sie zlych nawykow.

ProductGuy

Czy ktoś wie czemu zwolnili prawie połowe ludzi? Startup wygląda super ale niepokoi mnie to przed złożeniem CV.... Poprostu się przeliczyli czy jakaś (usunięte przez administratora) akcja?

@ProductGuy

@ProductGuy Skąd posiadasz informacje, że zostało zwolnione tyle osób z CallPage? Nie widzę, aby było dużo ofert pracy na ich stronie. Daj znać.

Info
@Urszula

W zeszlym roku byla taka sytuacja. Obecnie jest spokojnie.

Urszula

Ty piszesz, że w CallPage zwolnione kolejne osoby, natomiast @Info,że na ten moment jest tam spokojnie - no i ciekawe, komu z Was wierzyć. Tak czy inaczej - @Me Again, czy widzisz jakąś szansę na poprawę sytuacji finansowej firmy?

Info
@Urszula

Potwierdzam slowa wczesniejsze. Jednak redukcje.

@Info

Dlaczego nie ma sprawozdania za 2018 rok w krs? Nie wiesz?

Zebrali 17 mln zł, to chyba jeszcze wszystkiego nie wydali... ;P

dev

Jak wygląda obecny sytuacja w CallPage? Czy firma radzi sobie дobrze?

IT

Bardzo zla atmosfera! Firma,ktora zadnego roku nie miala zysku +

Januszek

Chciałem zaaplikować do Growth Treamu więc standardowo sprawdziłem fora, gowork, krs - i nie znalazłem sprawozdania finansowego za zeszły. Coś się dzieje? Dlaczego spółka nie składa obowiązkowych dokumentów? Czy wypłaty są na czas?

Mark
@Januszek

Tez interesuje Jak tak,ze nie ma sprawozdania za 2018

Firma prawie w upadlosci! Gdyby nie dodatkowa kasa od inwestorow

niepracownik

Czemu niby w upadłości? To normalne, że startupu biorą kase od inwestorów

Malina
@niepracownik

Ale kasę normalnie płacą? Bo jeśli tak, to nie interesuje mnie nawet, skąd ją mają xP

Magda

Co się dzieje w CallPage? Jedna osoba poleciła żebym zgłosiła się na stanowisko International Sales Specialist, ale od kolegi ze studiów dowiedziałam się, że w firmie są problemy.

@Magda

Poniższe komentarze, fakt, mogą wskazywać na to, że w CallPage są jakieś problemy. Ale są to posty w większości z marca - być może od tego czasu sytuacja w firmie znacznie się poprawiła. I rzeczywiście - właśnie szukają tam International Sales Specialist. Tu masz szczegóły o tej ofercie: https://www.callpage.pl/praca/international-sales-specialist Postanowisz jednak aplikować? A może już to zrobiłeś?

A6iuo566

Pracuje tu od dawna, ale w końcu zaczynam szanować to miejsce. Zwolnili prawie wszystkich małolatów i (usunięte przez administratora) Szkoda, że trochę ich zostało. Do tej pory byłem przekonany, że zarząd nie ma jaj. Jednak ma. W końcu mam kompetentnych ludzi obok siebie, a nie samych gówniarzy, którzy dostają po pięć tysiaków na rękę i połowę dnia spędzają na fajce. Pozdrawiam.

Dobrze poinformowany
@A6iuo566

Czyżby dyrektor zarządazjący w końcu napisał co myśli? :D Panie Mateuszu, nie trzeba tak anonimowo, każdy wie jakim ... Pan jest :D A myślałam, że to Pan wyrzuca ludzi z powodu swojego widzimisię, a nie zarząd :D Czekać tylko aż ta firma upadnie, bo pozbyliście się wszystkich lojalnych pracowników, którzy wkładali całe serce w tę firmę. To co tam się teraz dzieje to śmiech na sali :D

zapomniał wół?
@A6iuo566

Pan komentujący chyba zapomniał, że zarząd to też młodzi ludzie ;)

Sergey Butko / CallPage
@Dobrze poinformowany

Faktem jest, że w ostatnim czasie część osób, która współpracowała z nami od dawna odeszła. Powody były różne. Niektóre osoby same o tym zdecydowały, a w niektórych przypadkach to my musieliśmy podjąć taką decyzję. Natomiast każdego Pracownika, który z nami działał mega szanujemy i doceniamy wkład każdego z nich w rozwój spółki. Przykro czyta się komentarze obrażające te osoby, które z nami współpracował. My jako zarząd takich opinii nie zamierzamy tolerować. Oczywiście tutaj na tym portalu każdy jest anonimowy i ciężko odpowiednio zareagować, dlatego to, co możemy zrobić to pokazanie naszego stanowiska w tej sprawie: Wiek nie ma dla nas żadnego znaczenia i nigdy nie był powodem naszych decyzji.

Poinformowana
@Sergey Butko / CallPage

Szanowaniem długoletnich pracowników nazywacie zwalnianie ludzi z dnia na dzień?

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku International product managera? Jak wygląda sprawa umowy, a także samych wyjazdów?

Dobrze poinformowany
@Zainteresowany

Pieniędzy nie ma na czym robić, bo wyrzucili cały dział który generował kontakty. Ostatnio wyrzucili też pół zespołu a TL i reszta odeszli sami, została im 1 osoba. Umowa zlecenie, bo po co oferować pracownikowi coś poważniejszego, skoro nie traktuje się go poważnie. Zapisy w umowie takie, że każda praca na podobnym stanowisku może być traktowana jako konkurencja nawet jeśli to inna branża. Im wolno wszystko Tobie wolno tylko niewolniczo pracować i się nie wychylać, bo jedno słowo za dużo i masz 10 min na opuszczenie firmy. Wyjazdy zagraniczne? Zapomnij. Są zarezerwowane tylko dla zarządu i ich kolegi Bogdana. No chyba że to jakiś Londyn czy Berlin. To już im się znudziło. Jedź ale masz target ile masz przywiezc wizytowek. Myslisz ze oni przywiezli kiedykolwiek jakies wizytowki? Wszyscy pracownicy ogladali ich relacje z kolacji imprez itp, ale wizytowki z wyjazdu chyba nikt nie zobaczyl.

Triss

Pracowałam w Callpage przez jakiś czas i ciężko mi polecić komukolwiek, nie licząc może osób, dla których to będzie pierwsze doświadczenie zawodowe (w startupach, jak i ogólnie). Porównując pracę w Callpage z moją obecną, muszę z żalem stwierdzić, że marnowałam tam tylko swój czas. MINUSY: -wcześniej wspomniany brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika, umowy to śmiech na sali (3-dniowy okres wypowiedzenia), zwolnienie wielu oddanych pracowników bez powodu, bo "czas na zmiany", wszyscy na zleceniówkach -zarobki średnie -w porównaniu do innych startupów raczej małe pole do rozwoju, po co inwestować w pracowników skoro można kupować kolejne sportowe samochody -atmosfera niby w porządku, jednak pod płaszczykiem przyjaznej atmosfery kryją się wyrachowani, fałszywi ludzie -większość osób na stanowiskach kierowniczych absolutnie się tam nie nadaje PLUSY: -bardzo dobry produkt -większość osób, z którymi pracowałam to bardzo fajni ludzie, których będę naprawdę miło wspominać Podsumowując, osobom z jakimkolwiek doświadczeniem raczej nie polecam, w sektorze IT jest mnóstwo innych firm i startupów, które umieją docenić swoich pracowników i zaoferować im odpowiednie warunki. Mam nadzieję, że Callpage się rozwinie w odpowiednim kierunku i odpowiednie osoby przemyślą jaką markę chcą budować swojej firmie, mimo wszystko trzymam za nich kciuki.

Zostaw merytoryczną opinię o CallPage - Kraków

• Jak się pracuje w CallPage?

Zobacz opinie na temat firmy CallPage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CallPage?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CallPage
3.2/5 Na podstawie 122 ocen.

CallPage