Opinie o Grzegorz Kania Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Trans-Chem w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grzegorz Kania Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Trans-Chem. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grzegorz Kania Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Trans-Chem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Kania Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Trans-Chem w Mińsk Mazowiecki

Zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie co słychać w firmie? Jaki jest powód tej ciszy?

Potocka Nowy wpis
@Zainteresowany

To jest (usunięte przez administratora)szefowa tylko jej bat dać za starego szefa biło inaczej ona jest terrorystka beż uczuć (usunięte przez administratora)człowieka aby jej przynieść korzyść

Jagoda Nowy wpis

Byłam, pracowałam. Nie polecam. Ci przetrwają co palec w tyłku prezesów trzymają. Normalni ludzie albo odchodzą albo sa zwalniani

cebulka Nowy wpis

na pewno coś się da znaleźć. a to prawda że w ich bazie logistycznej mają być jakieśn nowe rekrutacje?

kabaczek

Zawsze trzeba mieć jakieś doświaczenie, no chyba że firma z góry przyjmuje po prostu inteligentnych ludzi na przyuczenie. Myślę że jednak do trans chemu trzba mieć jakieś chemiczne pojęcie, nie można pójśc tak na żywioł, bo oni produkują chemie gospodarczą. A wiadomo z chemikaliami nie ma zabawy, bo nie należą do najbezpieczniejszych środków

Aplikowałeś do firmy Grzegorz Kania Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Trans-Chem? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nieznany

w tej firmie nie trzeba mieć żadnego wykształcenia nawet doświadczenia tam liczy się tylko sztuka nie polecam tej firmy chyba że tylko na krótki okres.

henryk

czy ktoś tu wie, czy szukają oni czyli Trans-chem ludzi ze studiami i wykształconych z papierkiem czy bardziej patrzą na umiejętności i to co kto potrafi? bo ja bym z chęcią się tam zaczepił ale studia musiałem rzucić niestety, wiec papierka z nich nie mam, za to doświadczeniem dysponuje dosyć sporym moim zdaniem.

mmmm

Bez przesady są gorsze firmy z dużo gorszymi warunkami pracy.Slodko nie jest ale i nie ma katastrofy.

mmmm

dawid to zależy czy jako kierowca czy też mechanik? bo czy tu czy tam to wszystko na jednym wózku jedzie. Nie polecam masakra nie firma...

anonimowaaaaa

Pomysl z kisielem baaardzo mi sie podoba, chlopcy by sobie popatrzyli :D o do Macina. Chlopak fajny, pogadac mozna na luzie, ale zeby sie umawiac? Żonaty, dziewczynko...... Baby ach te baby :P

aa

majstrowie to sie nadaja do pchania karuzeli

PPPPPPPPPP

te panie sa jakies pomylone albo całkiem rozum im odjęło.Chyba powinny skorzystac z pomocy psychiatry.Bo cos takiego jest nienormalne kłócić sie o faceta na stronie internetowej i to jeszcze żonatego.CZUBKI

rozsądna

widzę że co niektórym paniom absolutnie szkodzi kontakt z chemią, bądź uderzyły się zbyt mocno głową o paletę... żal was dziewczęta, robić sobie wstyd i jeszcze jemu... może wam wystawimy basen na środku głównej hali, nalejemy kisielku i będziecie walczyć... proponuje zakup urządzeń elektrycznych zwanych wibratorami i sporego zapasu baterii...

piekna 322

nie bede tego komentowac [usunięte przez moderatora].Ale dla twojej wiadomosci nie mam meza niech cie nie boli głowka.

Piękna a Ty lepiej zajmij się swoim mężem a nie bierzesz się za żonatego i w dodatku dzieciatego. Rodziny się nie rozbija. Ciekawe czy twój mąż wie, że masz romans.

Kaśka

Twój to on może będzie jak się rozwiedzie bo na razie to on ma żonę.A takich jak ty to on ma na pęczki i nie może się od nich odpędzić. Telefon to ja już dawno do niego mam i nawet już sie z nim spotkałam.A więc Twój to on nie jest chyba koleżanko się pomyliłaś.

piekna 32

ja posiadam numer telefonu do kierowcy z transchemu ale on jest moj kolezanko i jak najdalej od niego

Kaśka

Czy ktoś wie skąd jest kierowca z Transchemu i jaki jest do niego numer telefonu? Bo niezłe z niego ciacho. Może by się dało z nim umówić.

anonimki

trans-chem to obóz koncentracyjny ludzie traktowani są tam przedmiotowo jak śmiecie z ulicy zero szacunku dla pracownika byłam popychana co jest nie do pomyślenia a szef rzucał petami w pracowników jak w śmietnik nikt nie mówił co i jak robić tylko żeby szybko i dobrze a skąd można było to wiedzieć jak było się tam pierwszy raz gdyby odwiedziła ich PIP to chyba zamknął by ten [usunięte przez moderatora] uważam że żaden człowiek nie zasługuje na takie traktowanie zwłaszcza za tak niskie wynagrodzenie i naprawdę ciężką pracę dziwię się że ta firma w ogóle jeszcze istnieje za tak nieludzkie i murzyńskie podejście do człowieka jak do zwierzęcia nie polecam nikomu tej pracy o zdrowych zmysłach

WTF

Kto był lizo (usunięte przez administratora) em to widać, albo o różnych firmach się wypowiadamy. To FORUM i każdy może mieć swoje zdanie więc wara od mojego. Skoro mam kogoś za [usunięte przez moderatora], to moja sprawa, i nic Ci do tego...

Ja wiem tylko jedno pracowałam w tej firmie i złego słowa na ludzi którzy tam pracują nie mogę powiedzieć .No cóż idealnych ludzi niema .A co do pracy ciężka jak każda inna ,nigdzie nie posadzą .A te anonimy piszą osoby upośledzone bez mózgi które wyleciały z pracy i sami są [usunięte przez moderatora] i pewnie to były te największe lizodupy ....ANONIMOWCY [usunięte przez moderatora] W TRANSCHEMIE NIE PRACUJĄ [usunięte przez moderatora].ANI LIZODUPY

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Kania Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Trans-Chem - Mińsk Mazowiecki

Grzegorz Kania Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Trans-Chem
1.8/5 Na podstawie 11 ocen.

Grzegorz Kania Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Trans-Chem