Trans-chem

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o Trans-chem

cebulka

na pewno coś się da znaleźć. a to prawda że w ich bazie logistycznej mają być jakieśn nowe rekrutacje?

kabaczek

Zawsze trzeba mieć jakieś doświaczenie, no chyba że firma z góry przyjmuje po prostu inteligentnych ludzi na przyuczenie. Myślę że jednak do trans chemu trzba mieć jakieś chemiczne pojęcie, nie można pójśc tak na żywioł, bo oni produkują chemie gospodarczą. A wiadomo z chemikaliami nie ma zabawy, bo nie należą do najbezpieczniejszych środków

nieznany

w tej firmie nie trzeba mieć żadnego wykształcenia nawet doświadczenia tam liczy się tylko sztuka nie polecam tej firmy chyba że tylko na krótki okres.

henryk

czy ktoś tu wie, czy szukają oni czyli Trans-chem ludzi ze studiami i wykształconych z papierkiem czy bardziej patrzą na umiejętności i to co kto potrafi? bo ja bym z chęcią się tam zaczepił ale studia musiałem rzucić niestety, wiec papierka z nich nie mam, za to doświadczeniem dysponuje dosyć sporym moim zdaniem.

mmmm

Bez przesady są gorsze firmy z dużo gorszymi warunkami pracy.Slodko nie jest ale i nie ma katastrofy.

mmmm

dawid to zależy czy jako kierowca czy też mechanik? bo czy tu czy tam to wszystko na jednym wózku jedzie. Nie polecam masakra nie firma...

anonimowaaaaa

Pomysl z kisielem baaardzo mi sie podoba, chlopcy by sobie popatrzyli :D o do Macina. Chlopak fajny, pogadac mozna na luzie, ale zeby sie umawiac? Żonaty, dziewczynko...... Baby ach te baby :P

aa

majstrowie to sie nadaja do pchania karuzeli

PPPPPPPPPP

te panie sa jakies pomylone albo całkiem rozum im odjęło.Chyba powinny skorzystac z pomocy psychiatry.Bo cos takiego jest nienormalne kłócić sie o faceta na stronie internetowej i to jeszcze żonatego.CZUBKI

rozsądna

widzę że co niektórym paniom absolutnie szkodzi kontakt z chemią, bądź uderzyły się zbyt mocno głową o paletę... żal was dziewczęta, robić sobie wstyd i jeszcze jemu... może wam wystawimy basen na środku głównej hali, nalejemy kisielku i będziecie walczyć... proponuje zakup urządzeń elektrycznych zwanych wibratorami i sporego zapasu baterii...

piekna 322

nie bede tego komentowac [usunięte przez moderatora].Ale dla twojej wiadomosci nie mam meza niech cie nie boli głowka.

Monika

Piękna a Ty lepiej zajmij się swoim mężem a nie bierzesz się za żonatego i w dodatku dzieciatego. Rodziny się nie rozbija. Ciekawe czy twój mąż wie, że masz romans.

Kaśka

Twój to on może będzie jak się rozwiedzie bo na razie to on ma żonę.A takich jak ty to on ma na pęczki i nie może się od nich odpędzić. Telefon to ja już dawno do niego mam i nawet już sie z nim spotkałam.A więc Twój to on nie jest chyba koleżanko się pomyliłaś.

piekna 32

ja posiadam numer telefonu do kierowcy z transchemu ale on jest moj kolezanko i jak najdalej od niego

Kaśka

Czy ktoś wie skąd jest kierowca z Transchemu i jaki jest do niego numer telefonu? Bo niezłe z niego ciacho. Może by się dało z nim umówić.

anonimki

trans-chem to obóz koncentracyjny ludzie traktowani są tam przedmiotowo jak śmiecie z ulicy zero szacunku dla pracownika byłam popychana co jest nie do pomyślenia a szef rzucał petami w pracowników jak w śmietnik nikt nie mówił co i jak robić tylko żeby szybko i dobrze a skąd można było to wiedzieć jak było się tam pierwszy raz gdyby odwiedziła ich PIP to chyba zamknął by ten [usunięte przez moderatora] uważam że żaden człowiek nie zasługuje na takie traktowanie zwłaszcza za tak niskie wynagrodzenie i naprawdę ciężką pracę dziwię się że ta firma w ogóle jeszcze istnieje za tak nieludzkie i murzyńskie podejście do człowieka jak do zwierzęcia nie polecam nikomu tej pracy o zdrowych zmysłach

WTF

Kto był lizo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em to widać, albo o różnych firmach się wypowiadamy. To FORUM i każdy może mieć swoje zdanie więc wara od mojego. Skoro mam kogoś za [usunięte przez moderatora], to moja sprawa, i nic Ci do tego...

były pracownik

Ja wiem tylko jedno pracowałam w tej firmie i złego słowa na ludzi którzy tam pracują nie mogę powiedzieć .No cóż idealnych ludzi niema .A co do pracy ciężka jak każda inna ,nigdzie nie posadzą .A te anonimy piszą osoby upośledzone bez mózgi które wyleciały z pracy i sami są [usunięte przez moderatora] i pewnie to były te największe lizodupy ....ANONIMOWCY [usunięte przez moderatora] W TRANSCHEMIE NIE PRACUJĄ [usunięte przez moderatora].ANI LIZODUPY

Firma tragedia Praca na produkcji hmm bolesna:) zarobki ponizej minimum majstrowie mało normalni Traktowanie ludzi jak bydło robocze które ma tylko robić i nic nie wiedzieć!!! Jednym słowem wielki burdel l!!! Nie polecam tej firmy!!!

laira12

Co do [usunięte przez moderatora] z liderówki to nie prawda że to [usunięte przez moderatora] Zajebista dziewczyna zawsze pomaga nowym osobą i jest naprawde sympatyczna .są tam takie które by nożem i widelcem pokroił.

Na tą całą [usunięte przez moderatora] też bym uważała, niby miła a tak naprawdę kawał [usunięte przez moderatora] większy niż [usunięte przez moderatora]. Dosłownie Trans-chem to obóz pracy i zero szacunku dla ludzi. A te wszystkie stare wyjadaczki, co myślą że są takie wspaniałe, bo już kilka lat pracują, to bym najchętniej w gębę napluła za to, że są takie fałszywe. Najlepiej trzymać z chłopakami, bo to jedyne sympatyczne osoby w tej firmie. Do listy na przedzie z [usunięte przez moderatora] dodam jeszcze [usunięte przez moderatora],, na początku miła a potem wychodzi szydło z worka oraz taką małą [usunięte przez moderatora] potrafi obrobic jak nikt inny). Imiona piszę specjalnie z małych liter z uwagi na brak szcunku dla tych osób. Pracowałam tam wystarczająco długo, żeby sobie wyrobić zdanie o tych osobach i całej tej firmie. Już tam na pewno nie wrócę.

były

Kołchozzzzz jak cholera. większość ludzi to lizodup*, no i nie można zapomniec o dwóch dziwka*h które tam pracują [usunięte przez moderatora], jak spotkam na uliucy to w ryj napluję, to że [usunięte przez moderatora] nie szanują ludzi to [usunięte przez moderatora] im w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale te dwie takie same robole jak my wszyscy a gorsze są od właścicieli. Jedyna zajebista osoba tam to [usunięte przez moderatora] z liderówki POZDROWIENIA dla niej. reszta o kant [usunięte przez moderatora] potłuc, wogóle to czy PIP wie co tam się dzieje ???, czy Reckitt Benckiser wie co oni robia z ich towarem ??? tragedia i tyle, grabasz ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepiej niż ludzie tam !!!

krzychu

Słowa kojarzące się z Trans-chem (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... marnie. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... sympatyczni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8.75zł/h Najbardziej podobało mi się w Trans-chem: ludzie Najbardziej nie podobało mi się w Trans-chem: brak możliwości rozwoju

Zostaw opinię o Trans-chem - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-chem