Opinie o papukurier Sp z o.o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie papukurier Sp z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w papukurier Sp z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o papukurier Sp z o.o w Poznań

Ex worker

Jedyne co robi dobrze zarząd papukuriera to trwoni pieniądze na kluby gogo przy starym rynku. A potem płacz i zgrzytanie zębami bo nie ma za co pensji wypłacić, nadal uważacie że to w porządku? Wszystko odbywa się z zgodnie z prawem bo biorą na to fakture pod nobliwą nazwą "usługa logistyczna" Ciekawe co na to żony Emila K i Michała S ????????????????

Nie wiem od czego zacząć, ale może od tego że 10 jak i 15 dzień miesiąca już dawno minął, nie otrzymałem wypłaty do dzisiaj. Głowa firmy twierdzi że przekazała pieniądze osobie, która ma mi je wypłacić, zaś osoba która niby ma mi wypłacić pieniądze twierdzi że ich nie zarobiłem.. Cyrk na kółkach, bo tylko tak to można określić. To jest tylko jedna kwestia, ta najgorsza, że gdyby nie kilka rzeczy, to nie miałbym za co w tym momencie żyć... Pomijając kwestię zrzucania całej odpowiedzialności na kuriera - Kurier wziął kurier ma dowieźć, nie ważne ile na raz "zleceń" kazali mu wziąć, klient nie przyjmie twój problem, restauracja powie, że trzeba zrobić jedzenie od nowa, a za to musisz ponieść koszty - Twój problem... Gdzie się nie obejrzysz, to tak na prawdę pracodawca, czy przełożeni mają za zadanie zbierać pieniądze, Twoim zadaniem jest wszystko inne pozostałe ..

Mam ambiwalentny stosunek do tego pracodawcy. Nie powiem nic złego ani nic dobrego. Przykre jest to jedynie że ciężko jest doprosic się o swoje pieniądze na czas oraz zwrot poniesionych kosztów, mam tutaj na myśli pieniądze które wyłożylem na opłacenie zamówienia z restauracji, następnie jadąc do klienta ten nie przyjął owego zamówienia i byłem w plecy 150zl... Odpowiedź kierownika: to moja wina.

Jack strong

W pełni popieram przedmowcow, postanowienia w umowie wiążą tylko pracownika A pracodawca może wszystko, tylko wymagać i jeszcze raz wymagać. Opóźnia z kasą, napisanie 15min przed rozpoczęciem pracy żebym nie przychodził, brak zwrotu kasy za zamaowia których klient nie przyjął, wymagają nawet zaświadczenia od lekarza że miałem sraczke ... serio? Omijajcie w tym momencie jest tyle ofert pracy że można przebierać i wybierać, ale temu pracodawcy podziękuje

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie papukurier Sp z o.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
kamil

Jeśli wypłata wynagrodzenia opóźnia się o jeden lub dwa dni dla nikogo nie stanowi problemu bo 10ty wypada w sobotę albo niedzielę i osobie za to odpowiedzialnej nie chce się wywiązać że swojego obowiązku to ja dziękuję Ale co mam włożyć do gara w ciągu tych dwóch dni... Jeszcze czekanie miesiącami na zwrot kosztów poniesionych w związku z wykonywaną pracą...

Wdzięczny pracownik

Podejrzewam że te dobre opinie napisali sami właściciele, bo nikt o zdrowych zmysłach nie pozwolilby sobie na takie traktowanie... chyba że niektórych się paworyzuje A innych gnoji :)

Wojtek

Pracuję już prawie 2 lata. Pieniądze zawsze na czas, płacą 2 razy w miesiącu, wszystko można z szefami ustalić, grafik elastyczny. Kasa jak na taką robotę naprawdę niezła. Bywają trudniejsze dni, ale gdzie ich nie ma? Z czystym sumieniem - polecam.

Zbynio

Zawsze można zmienić na inną firmę tylko czy ta zmiana wyjdzie na dobre? Papukurier ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Obiecują gruszki na wierzbie a jak przyjdzie co do czego to nic takiego nie było mówione. Firma jeden wielki fake ...

Szzn

Nie polecam w 100 % - odradzam jakąkolwiek formę współpracy z tą firemką

KIOPAR

Świetna ekipa w Łodzi, kasa na czas, kierownicy tacy że ze świecą można szukać - praca lekka i przyjemna POLECAM

zadowolony

Pracuję w Łodzi w tej firmie jestem bardzo zadowolony ludzie spoko kierownictwo też warunki dobre nie narzekam

Samelofs

Jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie na dorobienie sobie. Pracuje od kilku miesięcy w Łodzi. Zgrany zespół z bardzo wyrozumialymi kierownikami. Polecam każdemu praca przyjemna i lekka.

Pracujacy

Wbrew komentarzom u góry pracuję w firmie jako kierowca w Łodzi od sierpnia zeszłego roku. Nie narzekam na współpracę. Wynagrodzenie jest zgodne z umową. Nie zatrudniają na czarno i to jest plus. Pensja zawsze na czas na koncie bez opóźnień. A atmosfera w pracy - wielu może pozazdrościć takich szefów.

Gonczor

W firmie spędziłem 6 miesięcy jako programista z kilkoma okazjonalnymi wyjazdami jako kurier rowerowy, na którego aplikowałem początkowo. Świetni, konkretni, ukierunkowani na cel ludzie. Bardzo "ludzkie" podejście do pracownika, możliwość dogadania się w absolutnie każdej kwestii. Zdecydowanie polecam tym, którzy wiedzą po co przychodzą.

Na rozmowie wszystko pięknie- dodatki za km(w lini prostej od restauracji), za każdą paczkę plus podstawa 10 zl/h, a gdy przychodzi co do czego (usunięte przez administratora) W dniu wypłaty wychodziło mi mniej niż 10zl/h i sama premia też gdzieś się podziała. Wmawiają Ci tę bajkę o napiwkach, którą też możesz odłożyć między mity.

Zibv

potwierdzam opinie przedmowcow, slabizna , ciagle cos nie pasuje, dokladac trzeba do interesu z wlasnej kasy, zla organizacja, nie wyplacaja przyslugujacej premii, niby dogodne godziny pracy a sami narzucaja nie patrzac ze pracownik jezdzi prawie ze non stop autem po 9godz

antypapa

Chciałoby się napisać coś pozytywnego o tym pracodawcy ale w zasadzie nie ma co. Potwierdzam wszystkie powyższe opinie i zalecam omijać szerokim łukiem tę "firmę".

Dziki

Firma działa również w Łodzi... Porażka totalna, "kierownictwo" z przypadku, nie szanują ludzi, traktują jak szmaty, tylko wymagają nic nie dając od siebie. Nie mają pojęcia o robocie, zero organizacji, wiecznie mają defizyty w ekipie (usunięte przez administratora) się za trzech... nigdy w życiu, POMYŁKA i ŻENADA

Iks

Pseudopracodawca. Odradzam z całego serca. Nie dosyć, że obiecują złote góry to jeszcze nie potrafią zapewnić podstawowych sprzętòw do pracy. Kłamcy (usunięte przez administratora) i wiecznie niezadowoleni szefowie. Nie mają pojęcia o pracy, nie reagują na uwagi i sugestie. Są najmądrzejsi i wszechwiedzący. NIEUDACZNICY.

Zostaw merytoryczną opinię o papukurier Sp z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w papukurier Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy papukurier Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w papukurier Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

papukurier Sp z o.o
3.2/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Józefa Sowińskiego 18A
    60-283 Poznań