MC Ship Service Marcin Chmielowski

Kwidzyn

Opinie o MC Ship Service Marcin Chmielowski

Edyta

Ma ktoś namiary na firmę MC Ship Service Marcin Chmielowski i mógłby dać @tomo22? Może też są aktualni pracownicy, którzy chcą się wypowiedzieć jakim firma jest pracodawcą i jak się w niej pracuje?

tomo22

Witam, może ktoś podać namiary do agencji MCI Services? Pozdrawiam

herubin

Dzwoniłem do nich niestety nie przyjmują. Szkoda spróbuje potem.

japo

Osobiście poleciłbym ich jako pośrednika wyjazdach za granicę do pracy. Dobrze mi się u nich pracuje.

herubin

Praca ok. Można dobrze zarobić. Wszystko zorganizowane. Transport do pracy, spanie. Najważniejsze nie trzeba znać języka.

kjhjig

Firma na poziomie, godna zaufania

Jakob

Witam Gdzie można zobaczyć ich oferty?

kasior

Ciekawe czy teraz kogoś szukają, czytałem o nich dobre opinie i chciałbym spróbować.

hell

@ luksus zgadzam się z Tobą w 100%. Też dla nich pracowałem. Atmosfera jest spoko i nie zdarzyło mi się, żeby nie wypłacili kasy w ogóle..

gus

Miałem z nimi wyjechać, ale zrezygnowałem, bo znalazłem pracę w kraju. Mimo to słyszałem o MCI wiele dobrego.

luksus

Fajnie się z nimi współpracuje. Mój brat mi ich polecił, bo sam u nich pracuje.

rudy

Jedna z niewielu firm, która dotrzymuje warunków umowy. Ile razy już się naciąłem to nie jestem w stanie zliczyć. Z nimi jest ok.

adax

Spoko się z nimi współpracuje. Jak ktoś się przyłoży, to zarobi.

Viking

A skąd wziąłeś taką ofertę pracy?

mariango

Uczciwa praca u nich się opłaca

tosio

lolek
@tosio 28.08.2016 14:36
Też się zastanawiałem czy tam się nie zgłosić, ale czytałem, że praca w Norwegii nie należy do najłatwiejszych....

Jedź, pracuj uczciwie a napewno nie bedziesz miał problemów z nimi.

derek

myślę , że najlepiej będzie jeśli wybierzesz się do nich do MCI na jakieś spotkanie informacyjne , a oni Ci wszystko przedstawia. Ewentualnie możesz do nich zadzwonić albo zapytać mailowo..

jatek

Referencje potrzene są?! Co ma wpływ na wysokosc zarobków najbardziej?? Jaki czas pracy?

pankrac

Ja polecam, pracuje od czerwca i wszystko jest super :)

vilnius

To brzmi dobrze, ale czy tak jest w kazdym przypadku to pewnie nie wiadomo, ale mimo wszystko MCI Services wydaje się byc godnym zaufania.

korab

Darew
@korab 27.08.2016 22:08
Mam nadzieję, że organizują noclegi, jakąś pomoc do papierologii, bo samemu to wszystko ogarnąć to ciężko....

Pewne ze wszystko jest zorganizowane wszystko pomagają załatwić można się we wszystkim dogadać

Ja niedawno wróciłem z trzymiesięcznej oferty, nie było tak źle.

Ataner40

ja tej firmie nie mam nic do zarzucenia czasem sie zdarzy male opoznienie w wyplacie ale rzadko

Azazel

Czy nikt więcej nie ma z nimi doświadczenia?

caramb

Gdzie można do nich wysłać CV?

boby
@caramb 04.08.2016 22:02
Gdzie można do nich wysłać CV?

Ja kiedyś wysyłałem na administracja@mcigroup i z tego maila do mnie pisali. Pozdrawiam

walt

Jest ok!.

boby

No na razie chyba nie ma wyjazdów do Norwegii..

jaro

To znaczy że nie ma przyjęć? :(

dylong

Ja tam nie widziałem u nich obecnie żadnych ofert :(

toki

Ja pracowałem w poprzednie wakacje, wiec pewnie można się załapać do nich i w tym roku. A wymagania - musisz się znać na robocie.

azazel

Ej, nie wiecie czy szukają kogoś na wakacje? Jak wymagania?

madein
@azazel 29.06.2016 14:24
Ej, nie wiecie czy szukają kogoś na wakacje? Jak wymagania?

Generalnie to dużo zależy od tego na jakim stanowisku chcesz pracować.

jary51

Firma stabilna, mi akurat się nie zdarzyło opóźnienie w pensji.

stasiek
@jary51 30.05.2016 13:45
Firma stabilna, mi akurat się nie zdarzyło opóźnienie w pensji.

Zgadzam się.

tom

Można nieźle zarobić.

Trex

Wyjeżdzałem z nimi dwukrotnie. za każdym razem wracałem zadowolony.

gasko11

alle
@gasko11 23.05.2016 14:06
Dokładnie! Poza tym jak ktoś pisze źle (co może wskazywać na pomówienia), to niech się przygotuje do obliczania....

No nie przesadzajmy, może nie od razu pomówienia, ale ludzie lubią koloryzować.

stolarz

Pracodawca poczyna sobie tak jak pozwalają na to pracownicy. Proszę nie mieć pretensji do biura. Biuro nie ma w tym przypadku nic do gadania.Jeżeli nie wypłaca zgłosić to trzeba do zleceniodawców w Norwegii i tyle.

Carpenter

Panowie, jeśli Chmielowski komuś nie wypłacił wynagrodzenia to zgodnie z Norweskim prawem ten obowiązek przechodzi na jego zleceniodawcę, czy li najczęściej R&M Ship Interior z Molde. Z kolei gdyby R&M nie był zdolny do spłaty wtedy jego zleceniodawca, czyli stocznia np. Vard czy Myklebust. Pomoc w załatwieniu takich spraw można uzyskać w związkach zawodowych, inspekcji pracy czy biurach w stylu Polish Connection.

Dupa

praca nie jest tak fajna jak sie wydaje

Styx
@Dupa 11.11.2015 22:00
praca nie jest tak fajna jak sie wydaje

Nie wiem co ma sz na myśli, ale dla mnie jest ok.

xxx

Ty zasrańcu pewnie jesteś jego przydupasem a może foremanem w cudzysłowie, pewnie łysa pala albo mały konus. Nie płaci i oszukuje do dnia dzisiejszego. Pobiera za wyżywienie i nie płaci rozląki. Firma krzak!!!!!

kok@wp.pl

A wlanie, ze nie wtej firmie zostay same przydupasy i kolesie i rodzina szefa i foremanow. mialam do czynienia z ta firma MASAKRA. ODRADZAM

maly.pl

Ta firma to jest juz bankrut/z szefem na czele, co za pensje pracownikow spelnial swoje fantazje ulanskie/ze na wszystko go stac/ bo ma leb do interesow a pracownikow ma za murzynow! A tak na prawde to jest mlody czlowiek, co mu od kasy odwalila wladza. Ponoc w knajpie mowil,ze jest bogiem,ze ludzie zrobia co on im karze, ze ma kasyna i dziwki na pstrykniecie!

Ja

Ps. Kowal, Ty to naprawde wazelina, kurwa robisz chyba w biurze, co....? Chyba Audi jeździsz co...? Szef zapłacił kasę to dalej laske ciogniesz...? Leasing trzeba płacić... Brawo, he he

Radek

Piszecie tu rożne rzeczy tylko chyba nikt z Was nawet nie wie gdzie pracuje, co....? Żal dupę ściska, wszyscy chcą zarabiać miliony... Tylko ze przez takich jak Wy, co to tylko gadać i narzekać potrafią,... ludzie którzy pracują od lat maja problemy... Dobrze że tak sie stalo jak sie stlalo, przynajmniej ogary odeszły i tyle... Wiencej, lepiej, dajcie zyc......

jurek

Zgadzam sie z negatywnymi opiniami a te pozytywne to pisze szef,rodzina i foremani. Polowa pracownikow od stycznia nie dostala zadnych pieniedzy,zeby przezyc zadluzaja sie u rodziny itd. Bo dzieci chca jesc a oplaty trzeba placic/co banki obchodzi,ze szef nie daje pensji/. Zeby ludzie nie wydzwaniali za pieniedzmi to bos zmienil numer telefonu i ma wszystko gdzies,co go obchodzi,ze do jego pracownikow zaraz zapuka komornik. Grunt,ze jest na paliwo do dwoch porche!

Zenek

Tak na wszelki wypadek adres do tego związku: www.solidaritetnorge.no Zobaczycie jak załatwią szybko to co was boli.

Zenek

Macie problemy ze swoim szefuńciem, który nie płaci kasy i ujeżdża za wasza forsę Porszaka. Skontaktujcie się z kimś z polskiego związku zawodowego Solidaritet w Norwegii. Adres www znajdziecie w google. Tam Wam pomogą szybko odzyskać waszą kasę. Pozdro Zenek

adi

MC Ship Service to od teraz MCI Services!

pomorskie

popieram cie kolego to co napisałeś a Pan Kowal to naprawde mega wazelina

x1

kowal mega wazelina,naprade wielkie brawa ,muszę uważać tyle tej wazeliny szapo ba . szefowie firm w których pracowałem przed tragedią chmielewskiego m. jeździli różnymi autami od zwyczajny po takie gdzie to ta jego sztaplarka porsche to auto dla ludu i jakoś nie zazdrościłem im, hm może dlatego ze płacili na czas zgodnie z umową .A na ten moment to faktycznie A&R chyba tak się nazywa zleceniodawca MC shitu oj shipu przepraszam za pomyłke (aby kowal się nam nie zdenerwował )nie płaci ale dlatego ,że dowiedział się o niewypłacaniu pensji pracownikom czego skutkiem wstrzymanie przelewu ( ponoć 1500000 nok).

pomorskie

Kolego KOWAL ale jesteś beznadziejny i co myślisz ze się podlizałeś tym co napisałeś Panu Marcinowi Ch.jednak jest troche prawdy w tym co mówią o takich przydupasach HaHa.

Zostaw opinię o MC Ship Service Marcin Chmielowski - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MC Ship Service Marcin Chmielowski