McDoit B.V.

Holandia

McDoit B.V.

Opinie o McDoit B.V.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ok

grzes
@anonymous 24.05.2018 17:43

co to znaczy ok rozwin mysl

Cfxd

Mikolaj z choinki sie urwales? Xd

Mikołaj

@Marzena .W, pozytywnie oceniłaś kontakt z biurem firmy McDoit B.V. A co możesz napisać na temat warunków pracy? Czy zgadzasz się z opinią użytkownika @Ania? Jak wyglądają warunki mieszkaniowe na wyjeździe, czy pracodawca zapewnia transport, jak długo trwa średni kontrakt z tą firmą? Kandydaci będą Ci wdzięczni za te informacje.

Marzena .W

Nie moge zgodzic sie z opiniami ze w biurze macdoit sa nieuprzejmi ludzie. Bylam sprawdzilam. Rekruterzy bardzo mili i z poczuciem humoru

Talib Złotów

Ta agencja to jakiś absurd. Ludzi pracowników traktują jak śmieci.Mnie zwolniono dziś z powodu jazdy autem w celach prywatnych,gdzie niby miałem stałą pracę.Nie mówię zarobki miałem dobre,ale ludzie którzy tu mieszkają w blokach to jakaś patola.Sami zlodzieje,nawet starsze panie kradną.Wielki syf.Zwalniają ludzi bezpodstawnie.

Ania

Powiem tak , pracowałam w tej firmie rok czasu, źle nie było , bo praca była i wypłaty planowo , ale jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe ( dramat dramat dramat pewnie są i dobre standardy ale z góry są zarezerowane dla wybranych) i współlokatorów, ogolnie pracownikó mc doit to banda pijaków, ćpunów i recydywistów, którzy swoje już zmarnowane życie marnują dalej pogrążając się w jeszcze wiekszych problemach z alkoholem czy narkotykami. Uwazam, ze nie jest normalne bać się wyjść wieczorem do sklepu z obawy , że ktoś cie zaraz bez powodu pobije czy cos ukradnie. wytrzymałam z chłopakiem rok , bo na początku mieliśmy stałą pracę razem, ale pózniej zaczeli zmieniac nam pracę raz tu raz tam , przerosło nas otoczenie falszywych ludzi ... jeśli dobrze się trafi jest ok ale na pewno nie a dłuzsza mete chociaż ludzie siedzą tam latami...

Mikołaj

@anonymous Może na tym etapie trudno było przewidzieć wszystkie koszty? Czy próbowałeś rozmawiać z tym pracownikiem raz jeszcze? Czy próbowałeś się wcześniej kontaktować z McDoit B.V., czy to najpierw pracownik tej firmy zadzwonił do Ciebie? Jakie stanowisko zostało Ci zaproponowane? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

anonymous

Nieżle się z nich uśmiałem jak koleś od nich dziś zadzwonił do mnie i nie umiał mi odpowiedzieć ile będę zarabiał netto po odliczeniach mieszkania, powiedziałmi tylko że 10brutto , takie agencje to plew , omijać szerokim łukiem.

Syrischer

Jestem w Mcdoit od 7 tygodni pracowalem przez pierwszy tydzien na skoczka, potem juz dostalem stale miejsce pracy . Mieszkanie wporzo luksusow nie ma ale jest wystarczajace. Jak narazie moge polecic.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w McDoit B.V.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Swirlandia

Banda oszustów i kłamców obiecuję pracę W tak naprawdę sami konfidenci pracują tylko żeby ich nie wyrzucili nie polecam ten agencji

Przemek wro

Witam ,jakieś opinie na temat pracy w fabryce ziemniaków ,jak z kasą ?jakie warunki mieszkalne ? pozdrawiam

Piter
@Przemek wro 24.11.2017 19:42

Porażka jest cala firma teraz jest afera piAmykali paru i nawet konieczko zwolnili to jest poraszka nie polecam

Zainteresowany

Podpowiedzcie jak faktycznie wygląda praca za granicą? Czy znajomość języka wystarczy komunikatywna ale trochę słabo?

Zbyszek

Witam.Cy warto wyjechac przez ta agencje mialem telefon oferte pracy pani bardzo mila wszytko wytlumaczyła jak jest srodek transportu Sinbad

xxx

Tragedia! Przyjechałam z chłopakiem do pracy, dla mnie pracy nie było. Chłopak pracował przez dwa tygodnie z czego ja 3 razy. Gdy oboje mieliśmy nocki rano przyszli z biura i kazali się pakować. Wyrzucono nas z dnia na dzień , bez podania powodu a pieniędzy nie zobaczyliśmy. Nie polecam

Paranl
@xxx 11.01.2018 14:39

Przy czym pracowaliście?

Pati

Ma ktos numer do biura w Kleve?

...

Żenada jak się idzie porozmawiać to mają człowieka w (usunięte przez administratora) ! Nawet nie zawalczą o pracownika , a pośredniczka w Polsce to jakaś maskara nawet jak się dzwoni w sprawie pracy to nie powie na czym praca polega ! Nie polecam!

Messi

Obecnie pracuje przez MC doita i powiem wam ze jest (usunięte przez administratora) zglosilem awarie piecyka od cieplej wody a oni nic jak (usunięte przez administratora) to ludzie maja sie kompac po pracy w zimnej wodzie masakra zarobki bez rewelacji kary kary i jeszcze raz kary ogólnie jest (usunięte przez administratora) nie polecam

pokrywiony

żandarmeria i wojskowi na granicy powinni zrobić porządek

Monika
@Neemo 24.11.2017 16:33

(usunięte przez administratora) prawda Neemo pewnie jesteś kimś z biura temu bzdury. Ludzie jadą żeby zarobić a tu zonk pracują uczciwie a ta banda chamow i złodzieji okrada i nie masz nic.

Chlepter

Witam pracowałem w Mcduit a wiec do żeczy postaram się wszystko streśćić mieszkania tragedia większość tych ludzi to ankocholicy (menele) dym tytoniowy to norma ankochol puszki smród ogólnie chlew zaraza .Płaca praca niby jest stawka brutto ale się nie doliczysz wakancji geld nad godziny nocki do kieszeni biura nic ci się nie należy ,wypłata co miesiąc a wiecie czemu bo jak zjedziesz do Polski to jej nie zobaczysz poprostu tragedia .Nikt normalny tam nie pracuje ankocholicy (menele)bo nikt nie godzi się na takie traktowanie tylko żeby było się za co napić ta firma to tragedia i oszuśći .pozdrawiam

Były pracownik NL

Bardzo ciekawie wszyscy piszecie,a biuro widzę stara się bronić jak może. Nie raz byłem w NL i wiem jak jest. W żadnym biurze nie jest tak jak obiecują. Śpi się w barakach,chlewie jakimś,grzyb itd. W każdym bądź razie ja tym oszusta juz nie wierzę. Przejechałem się nie raz. Ale mogę powiedzieć że można trafić dobrze. Ja pracowałem w NL JOBS w szklarni LANS przy pomidorach. Chatę miałem (usunięte przez administratora) kontakt z biurem ok i kasa tez spoko jak za 5dni pracy i w piątki do 15 żeby każdy mógł w barku piwka darmowego się napić. Z tych wszystkich firm co byłem to mogę polecić ta jedna,a nie jakaś śmieszna typu właśnie McDoit B.V. Pozdrawiam

żenada!!!

McDo-It
@sara 25.11.2017 14:36

Proszę o podanie imienia i nazwiska oraz omówienie swojego problemu, abyśmy mogli się merytorycznie odnieść do Pani zarzutów.

sara

oddajcie kasę ludzia którzy przyjechali i musieli cmoknac klamkę żenada totalna!!!

nie polecam!!!!

pokrywiony

oszuśći ale wy jesteśćie głupolami

anonymous

trzymają najgorszych pijaków ,ćpunów

pokrywiony

jeszcze jeden mają numer w którym coś dzieje się wtedy mają staconarkę ja im się nie dziwię jesli tak oszukują haha takie firmy wyrostają jask grzyby po deszczu i mają swoj telefon do biura + 49 2821 502577 żandarmeria wojskowa polecam zawsze odbirą haha

pokrywiony

jestem żoną fajnego (usunięte przez administratora) męża jak mi pokazał zdjęcia z tej speluny chłopaki i dziewczyny nie dajcie się

pokrywiony

proszę was niech policja tą spawą się zajmie bo prokuratura rzeczpospolitej polskiej powinna sie tym zająć bo to jest dziwne że po tylu latach nikt tą firmą się nie zajmuje. Sam wiem co to jest brak kasy a ja wydostając się z tamtego miejsca przeżyłem pieklo na ziemi pozdrawiam uczciwa

pokrywiony

Bóg honor ojczyzna Polacy powinni, zgłaszac to do zoll lub prokuratura rzeczpospolitej polskiej pozdrawiam uczciwy

Zostaw opinię o McDoit B.V. - Holandia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDoit B.V.