Vorwerk Kobold - BestVac SK

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 26 ocen.

Opinie o Vorwerk Kobold - BestVac SK

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vorwerk Kobold - BestVac SK

Administrator

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do Vorwerk Kobold - BestVac SK? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Przyjaciel
@PUKPUK 17.03.2018 22:38

Pracodawca.... tam nie ma pracodawcy. TYPOWA FIRMA KOGUCIK... Na lokal też ich nie stać bo podobno za drogo :)

Paź Królowej
@Administrator 22.02.2018 09:34

Sprawdź sam najlepiej bo tutaj każdy może napisać wszystko o wszystkich więc nie sugerowałbym się opiniami z takich poratli. Pozdro

Łukasz Tarnowski

Dlaczego żaden/żadna z Was nie miała na tyle odwagi żeby porozmawiać i powiedzieć to wszystko w oczy ???? Tylko na jakimś pożal się Boże portalu zarzucacie pracodawcy...no właśnie co ??? To że nie chciał z Wami dłużej pracować bo jesteście niekompetentni ??? Takie ma prawo zwolnić osoby które źle pracują bądź poprostu udają że pracują(Magda B. - zanim użyjesz wyrażenia "karma" najpierw dowiedz się co to słowo oznacza...) Rozżaleni nieudacznicy nikt nie będzie trzymał darmozjadów na utrzymaniu...nie potrafiliście wykonywać najprostszych obowiązków i dlatego teraz plujecie jadem... JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI !!!

zaniepokojony

Ludzie! Wasze opinie oraz sposób ich wypowiadania odnośnie byłego pracodawcy jest na poziomie gorszym niż przedszkolak. Piszecie nie o firmie, tylko wyrzucacie swoje osobiste opinie bez jakich kolwiek zachamowań. Co to świadczy o Was, ludziach 'nadwyraz' inteligentnych, czemu nie napiszecie dla czego tam nie pracujecie? Zwolnili Was? Podali do sądu? Szukając pracy napotkałem na te opinie, tej że firmy i muszę przyznać, że wcale mnie nie zniechęcają. Wręcz przeciwnie uważam, że skupiacie się na hejterstwie a cholera wie czy w ogóle tam pracowaliście. Ten portal nie jest dla Was "XYZ" do prywatnych zmówień byłych/ a może nawet fikcyjnych osób. Nie trzeba chyba nadmieniać, że obowiązuje Nas wszystkich czyli "byłych" pracowników, poszanowanie dla byłych pracodawców. A skoro Pani Karolina, jest taka okropna to niby jakim cudem firma dalej istnieje? Hejt i nic poza tym. Poza tym publikowanie jakiś sms? Kto tak robi? Pani Karolino, proszę robić swoje i nie zwracać uwagi na te oszczerstwa w Pani kierunku. Ludzie nie wiedzą co to godność i kultura osobista. Dziwne że taki portal w ogóle pozwala na publikacje takich opinii. Tak na dobrą sprawę można tu napisać prawie wszystko bez żadnych konsekwencji?

anonymous

Omijaj tą firmę szerokim łukiem. Na początku jest wszystko pięknie przedstawiane, jaka przyszłość przed Nimi i Tobą, jakie doświadczenie, pozycja na rynku a po jakimś czasie ........... To nie jest tak że to jedna osoba sie uwzięła na tą firmę i pisze opinie ale ludzie którzy mieli okazje na przełomie kilku lat znosić humory i traktowanie pani Dyrektor. Ludzie tworzą firmę tak zawsze słyszałam wiec powinno sie ich traktować z szacunkiem a nie jak śmieci. Jak ktoś ma co chwila zły humor lub nie radzi sobie ze swoimi emocjami to niech sie poradzi lekarza co dalej albo siedzi w domu i unika kontaktu z ludźmi.

anonymous

Taka informację można otrzymać od pani dyrektor po tym jak bez powodu każe opuścić miejsce pracy - cytuje " wynoście się wszyscy. PS. nie ukrywam że w piątek o 14.50 to miło to usłyszeć. Po paru godzinach pracownicy otrzymują sms-a "Chcialam poinformowac że nie zamierzam nikogo zwalniać. Dzisiaj bardzo źle sie czułam fizycznie, zamknęłam sie w biurze poniewaz było mi slabo i zimno. Wydawało mi sie ze wszystko co miałam Wam wszystkim przekazac powiedzialam. Zdenerwowałam sie natomiast jak zobaczylam ze po kilku godzinach nie były rozkręcone Regaly itd. Łukasz przekazał mi że baliście sie wejść do mnie. Madziu, zawsze mozesz do mnie wejść nawet jak sa zamkniete drzwi, wystarczy ze zapukasz a nawet jak bym nie mogla rozmawiac itp to przeciez powiem Ci od razu. Nie chce abyscie się bały o cos zapytac. A nawet jak widzicie ze moze lepiej nie przeszkadzać to napiszcie smsa. Wyszłabym do Was i uzgodniła jeszcze raz co nalezy zrobic. Z mojej strony moge Was przeprosić za ta sytuacje dzisiaj.

Ania

Tak jak napisał kolega miłośnik magazyn autoryzowanego dystrybutora pusty. Od grudnia do marca nie było worków do modelu 150. Kpina i żenada. Telefonów tez nikt nie odbiera ani nie odp na wiadomości na swoim fb. Ale cóż sie dziwić skoro tak jak piszą tutaj ludzie zarządzają tą firma osoby nie mające o tym pojęcia

Dobra rada

Biedny ten pracodawca trafia na samych niekompetentnych pracowników. Do Pani prezesowej tej firmy; należy zmienić osobę która prowadzi rekrutację w firmie. ...

Magdalena B.

Witam, to jest forum o pracodawcy a nie o pracownikach firmy. Zwolniłam się bo wygrałam w totolotka grubą bańkę, a dziś otrzymałam ja i jak widać chyba kilka innych osób linka z wpisami na temat tej firmy. Nie mam zamiaru wytykać błędów byłych pracodawców. Uważam temat za zamknięty i nie wstydzę się podpisać pod moją wypowiedzią. Pozdrawiam Magdalena Bąk

Krótkistażpracy

Każdy w tej firmie popełnia błędy, Pani koordynator finansowy-matka Karoliny, pan serwisant- paź królowej Karoliny oraz sama królowa Karolina. Nie POLECAM pracodawcy.

szkoda klientów

Szanowna P. Karolina . Osoba która obecnie jest właścicielem firmy Bestvac . Zarządza firmą w sposób formalny i fizyczny od 2016 roku od momentu powstania sklepu na ul. Krzywoustego .W tym okresie poprzedni właściciel (usunięte przez administratora)Poprzednim właścicielem firmy był P. (usunięte przez administratora)pokłócił się ze współwłaścicielem i współzałożycielem firmy która zajmowała się sprzedażą odkurzaczy worewerk. Reguły współpracy z ludźmi nie uległy zmianie .P. (usunięte przez administratora)ma BARDZO giętki kręgosłup moralny . Dowodem na kłamliwy lans swojej osoby to np wykształcenie . Przedstawia się np jako architekt a jest dekoratorem wnętrz ( mała subtelna różnica a jakie ma znaczenie ). Można również (usunięte przez administratora) ocenić pod kątem zarządzania finansami . Więc w obecnej sytuacji w wyniku ostatnich działań firma znajduje się na granicy . Najbliższy czas pokaże czy przetrwa . Nie posiada nikogo kto zadba o dalszy jej rozwój ( brak PH, pracowników serwisu, puste magazyny w sprzęt oraz części zamienne,zaufani pracownicy zawyżone pensje) . Nie ma kasy na inwestycje, sprzedaż na poziomie bliskim zera. Jeśli w przyszłym roku nie zrobi targetu Worewerk nie przedłuży umowy o współpracę . Więc klienci którzy zainwestowali w drogi sprzęt mogą w przyszłości mieć wielkie problemy z usługami gwarancyjnymi oraz wszelkimi naprawami .

Karolina Olba Bestvac SK
@szkoda klientów 08.03.2018 09:53

Pani Magdaleno B. - była, niekompetentna pracownica, która zwolniła się ponieważ odpowiedzialność finansowa za popełniane błędy przeywższałaby wynagrodzenie pracownika. Pracownik bez wykształcenia, po ekonomie, fałszywy- podburzający ludzi w pracy. Pani oszczerstwa oraz nękanie pracodawcy i osoby z nim powiązane w pracy będą zgłoszone na policji a Pani opinie zgłoszone zostały do administratora aby je usunąć. radziłabym zaczerpnąć opinii adwokata.

Kultura
@Karolina Olba Bestvac SK 16.03.2018 14:23

Jako pracodawca stwierdzam, że wykształcenie nie świadczy o inteligencji i kulturze( nawet osobistej) Pani Karolina Olba powinna o tym coś wiedzieć bardzo dobrze. Kultura wynoszona jest z domu... zatrudniam około 20 pracowników nawet z wykształceniem zawodowym, a posiadają większą kulturę niż Pani Karolina Olba.

Pamiętająca

Ja pracowałam około roku w tej firmie i miałam do czynienia z jej wysokością dyrektorką. Proszę na ta firmę brać poprawkę i na rozmowy kwalifikacyjne również. Znam osobiście kilku współpracowników i wszyscy mają podobne opinie o pracy i calokształcie firmy. Podejrzewam że po takich wpisach pani olby ruszy lawina opiń. I to nie tylko na tym portalu. Osoby odpowiednie na swoim stanowisku nie wyrzucają swojej frustracji na forum w taki sposób jak to robi pani dyrektor.

Bestvac SK Karolina Olba

Firma od 2015r. jest autoryzowanym Dystrybutorem na Polskę systemów Vorwerk Kobold. Od 2017r. prowadzimy dodatkowo serwis maszyn Kirby, Rainbow, Roboclean (*autoryzacja). Od 2017r. firma zakończyła współpracę z nie kompetentnymi firmami tj. Krzysztof Kochanowski No.1, który prowadził własną politykę sprzedażową związana z partnerstwem sprzedaży Vorwerk Kobold. Od roku 2018r. w firmie zaszły nowe zmiany, wprowadzono nowe produkty do sprzedaży np. Sovtema materace i łóżka. Firma Bestvac SK, jest nękana przez opinie niekompetentnych byłych pracowników, którzy narazili firmę na straty - co sami klienci potwierdzą że obsługa niektórych osób w firmie była na bardzo niskim poziomie a ilośc pomyłek przewyższała ilość poprawnie wykonywanych zadań. Jako właściciel firmy i osoba zajmująca się również inną branżą uważam, za niewłaściwe aby była pracownica Pani Magdalena B. na którą złożone zostało doniesienie na policji o nękaniu wręcz mnie oraz moich innych pracowników oraz wypowiadaniu się o firmie naruszając tym samym klauzurę poufności którą sama podpisała. Jest to tym bardziej świadectwo totalnego braku wiedzy na tematy związane jak i z wykonywaną pracą i jej zasadami ale również braku inteligencji. Bardzo jest mi przykro, że moi klienci z całej polski musili denerwować się na realizację zamówień właśnie przez niekompetencję ludzi. Natomiast nie można pozwalać sobie na bezpodstawne opiniowanie firmy w której się pracowało i w której otrzymano naganę. Liczę, że osoby na poziomie z wykształceniem nie będą zwracały uwagi na te próby szykanowania mojej firmy, której jestem celem od 2015r.

Byłypracownik
@Bestvac SK Karolina Olba 16.03.2018 14:35

Wtrącę się do rozmowy jako jedna ze stron. Jako były współpracownik( na umowę o pracę) mogę tylko stwierdzić, że każda osoba, która zwolniła się sama z firmy Bestvac SK karolina olba jest niestety oczerniana. Firma nie może się pogodzić że stratą dobrych i naiwnych ludzi. Tak jak w rodzinie pani dyrektor jest źle tak jest w firmie. Ryba psuje się od głowy... Miłego weekendu dla byłych pracowników.

miłośnik

Pusty magazyn , zblazowani pracownicy i współpracownicy .... ciekawe gdzie Ci klienci ? :-)

Bestvac SK Karolina Olba
@miłośnik 13.03.2018 18:07

Firma nie posiada pustego magazynu, nie współpracuje z osobami niekompetentnymi które za wszelką cenę próbują nękać firmę wypisywać bezpodstawne oszczerstwa.

Stokrotka

Szanowni Państwo, Osobiście nie miałam okazji pracować w tej firmie, ale bliska osoba z mojej rodziny pracowała tam kilka lata. Podejście do pracowników zdecydowanie nie jest najlepsze. Każdy może zostać zwolniony z dnia na dzień bez podania konkretnej przyczyny, jeżeli ktoś nie podpasuje kadrze.

Bestvac SK Karolina Olba
@Stokrotka 22.02.2018 15:55

Pani osoba pracowała kilka lat, i znacznie naruszyła zasady współpracy z firmą, z tego powodu firma Bestvac SK, zakończyła współpracę z nie kompetentną firmą. Poza tym droga Pani "Stokrotko", firma Bestvac SK współpracuje z firmami na podstawie Umowy której jasno określone są warunki, jeśli firma z którą współpracujemy nie stosuje się do Umowy i założeń firmy nie ma podstaw do dalszej współpracy.

Ark

Dla uzupełnienia informacji..pracowałem na ul. Kwidzyńskiej..-- to do szefów firmy Mam nadzieję, że przyszłym niedoszłym pracownikom da to coś do myślenia.

Karolina Olba Bestvac SK
@Ark 16.09.2017 23:41

Panie "ARK", wypisując oszczerstwa pod adresem mojej firmy proszę najpierw sprawdzić nazwę firmy oraz NIP, REGON czy KRS. Firma BESTVAC SK istnieje od 2015r. i jestem jej jedynym właścicielem. Nie miał Pan ze mną nic wspólnego ponieważ nigdy nie prowadziliśmy serwis przy ulicy Kwidzyńskiej. Zamiast tracić czas na oszczerstwa pod adresem mojej firmy, proszę udać się do Sądu lecz proszę nie zapomnieć o sprawdzenie firmy w której Pan rzekomo pracował. Proszę nie wypisywać o mojej firmie tego typu bezpodstawnych oszczerstw ponieważ zostanie to zgłoszone na policji jako bezpodstawne szykanowanie firmy. Tak jak pisałam wcześniej, internet to nie śmietnik, a jak Pan został oszukany to zamiast wypisywać na forach pod adresem nie tej firmy co trzeba należy udać się do Sądu i załatwić sprawę jak należy. Z poważaniem Karolina Olba Bestvac SK

Ark

...pierwszy pomysł to zastraszyć wszystkich, którzy byli, są świadkami...Ciekawe czy wypali:)

Ark

Nie zależy mi na waszych pieniądzach...Zależy mi by tacy jak wy mieli swoje zasłużone opisane miejsce.

Ark

Czeka na wezwanie do sądu 4tygodnie, jeśli się nie doczekam będę pisał o was prawdę w każdej wolnej chwili..

Ark

Jeśli wyobrażasz sobie, że niemożliwym jest dziś pracować kilka miesięcy bez jakiegokolwiek wynagrodzenia to w/w firma udowodni ci, że jest to reale. Jeśli myślisz, że jesteś coś wart jako pracownik lub po prostu jako człowiek, oni będą za wszelką cenę próbować przekonać cię że jest zupełnie odwrotnie. Jednego dnia obiecują zaległe pieniądze, drugiego dnia usłyszysz, że to ty jesteś im winien pieniądze, więc sieć cicho i pracuj dalej. Ostrzegam uczciwych. szkoda czasu i nerwów.

Ark
@Karolina Olba Bestvac SK 16.12.2016 18:11

2 miesiące bez umowy o pracę.. Nic dziwnego, że sobie Pani nie przypomina gdyż nikt nie zadał sobie trudu by pomimo moich próśb ktoś chciał podpisać jakiś dokument ze mną jako pracownik serwisu. Z chęcią się spotkam z Państwem w sądzie..Naprawdę zapraszam.. Czy wam się wydaję, ze nie ma świadków tego, że ktoś przepracował u was 2 miesiące i nikt tego nie zauważył???? Proszę pogrzebać w papierach z CV. nie wierzę, że nikt nie pamięta. Pani w sekretariacie, panowie z serwisu i co ówcześni sąsiedzi z firm sąsiadujących. ...Kamery przemysłowe..:) Mam nadzieję, że nie przestraszyłem Państwa i jednak spotkamy się w sądzie.

Ark
@Ark 16.09.2017 23:10

Uczciwie będzie gdy opublikujemy wyrok sądu na forum?

adam

Firma pod względem szacunku do pracowników, współpracowników, klientów pozostawia wiele do życzenia.

Karolina Olba Bestvac SK
@adam 09.05.2016 13:34

Panie Adamie, nie przypominam sobie aby moja firma zatrudniała pracownika o takim imieniu. Co dziwne wiedziałabym o tym biorąc pod uwagę, iż jestem jej właścicielem. Co do Pana opinii odnośnie traktowania przez firmę współpracowników czy pracowników wnioskuję, że nie miał Pan z moją firmą nic wspólnego. Internet to nie śmietnik, w którym bezkarnie można dodawać opinie bez podstaw do ich ogłaszania. Z poważaniem Bestvac SK Karolina Olba

Zostaw opinię o Vorwerk Kobold - BestVac SK - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vorwerk Kobold - BestVac SK