Vorwerk Kobold - BestVac SK

Wrocław

Opinie o Vorwerk Kobold - BestVac SK

Ark

Dla uzupełnienia informacji..pracowałem na ul. Kwidzyńskiej..-- to do szefów firmy Mam nadzieję, że przyszłym niedoszłym pracownikom da to coś do myślenia.

Karolina Olba Bestvac SK
@Ark 16.09.2017 23:41

Panie "ARK", wypisując oszczerstwa pod adresem mojej firmy proszę najpierw sprawdzić nazwę firmy oraz NIP, REGON czy KRS. Firma BESTVAC SK istnieje od 2015r. i jestem jej jedynym właścicielem. Nie miał Pan ze mną nic wspólnego ponieważ nigdy nie prowadziliśmy serwis przy ulicy Kwidzyńskiej. Zamiast tracić czas na oszczerstwa pod adresem mojej firmy, proszę udać się do Sądu lecz proszę nie zapomnieć o sprawdzenie firmy w której Pan rzekomo pracował. Proszę nie wypisywać o mojej firmie tego typu bezpodstawnych oszczerstw ponieważ zostanie to zgłoszone na policji jako bezpodstawne szykanowanie firmy. Tak jak pisałam wcześniej, internet to nie śmietnik, a jak Pan został oszukany to zamiast wypisywać na forach pod adresem nie tej firmy co trzeba należy udać się do Sądu i załatwić sprawę jak należy. Z poważaniem Karolina Olba Bestvac SK

Ark

...pierwszy pomysł to zastraszyć wszystkich, którzy byli, są świadkami...Ciekawe czy wypali:)

Ark

Nie zależy mi na waszych pieniądzach...Zależy mi by tacy jak wy mieli swoje zasłużone opisane miejsce.

Ark

Czeka na wezwanie do sądu 4tygodnie, jeśli się nie doczekam będę pisał o was prawdę w każdej wolnej chwili..

Ark

Jeśli wyobrażasz sobie, że niemożliwym jest dziś pracować kilka miesięcy bez jakiegokolwiek wynagrodzenia to w/w firma udowodni ci, że jest to reale. Jeśli myślisz, że jesteś coś wart jako pracownik lub po prostu jako człowiek, oni będą za wszelką cenę próbować przekonać cię że jest zupełnie odwrotnie. Jednego dnia obiecują zaległe pieniądze, drugiego dnia usłyszysz, że to ty jesteś im winien pieniądze, więc sieć cicho i pracuj dalej. Ostrzegam uczciwych. szkoda czasu i nerwów.

@Karolina Olba Bestvac SK 16.12.2016 18:11

2 miesiące bez umowy o pracę.. Nic dziwnego, że sobie Pani nie przypomina gdyż nikt nie zadał sobie trudu by pomimo moich próśb ktoś chciał podpisać jakiś dokument ze mną jako pracownik serwisu. Z chęcią się spotkam z Państwem w sądzie..Naprawdę zapraszam.. Czy wam się wydaję, ze nie ma świadków tego, że ktoś przepracował u was 2 miesiące i nikt tego nie zauważył???? Proszę pogrzebać w papierach z CV. nie wierzę, że nikt nie pamięta. Pani w sekretariacie, panowie z serwisu i co ówcześni sąsiedzi z firm sąsiadujących. ...Kamery przemysłowe..:) Mam nadzieję, że nie przestraszyłem Państwa i jednak spotkamy się w sądzie.

@Ark 16.09.2017 23:10

Uczciwie będzie gdy opublikujemy wyrok sądu na forum?

adam

Firma pod względem szacunku do pracowników, współpracowników, klientów pozostawia wiele do życzenia.

Karolina Olba Bestvac SK
@adam 09.05.2016 13:34

Panie Adamie, nie przypominam sobie aby moja firma zatrudniała pracownika o takim imieniu. Co dziwne wiedziałabym o tym biorąc pod uwagę, iż jestem jej właścicielem. Co do Pana opinii odnośnie traktowania przez firmę współpracowników czy pracowników wnioskuję, że nie miał Pan z moją firmą nic wspólnego. Internet to nie śmietnik, w którym bezkarnie można dodawać opinie bez podstaw do ich ogłaszania. Z poważaniem Bestvac SK Karolina Olba

Zostaw opinię o Vorwerk Kobold - BestVac SK - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vorwerk Kobold - BestVac SK