ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE

Szczecin

Opinie o ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE

A no niema, przeinwestowali i się nie udało....

Motoexpert

Z tego co kojarzę to się wysypali o już niema Alexa.

Michał

Narzekają ci, którzy mają stosunek do pracy roszczeniowy, wychodzący z założenia czy się stoi czy się leży..... Firma stabilna, zatrudniająca długoletnich pracowników. Wynagrodzenia wyższe niż u konkurencji na rynku lokalnym. Zawsze można się dogadać z właścicielem. W nowej siedzibie bardzo dobre warunki socjalne, ale Polakom ciężko dogodzić, najłatwiej jest krytykować i narzekać zamiast zaangażować się w wykonywane obowiązki.

shy

Firma za pierwszy rzut oka ok. Niestety pani tzw(szefowa) j wyżywa sie na pracownikach w sposób ,który można podpiąć pod mobbing. Powina siedziec w domu a nie pracowac z ludzmi. rotacja pracowników tez jest zastanawiajaca zwlaszcza w dziale kasowym. Zdecydowanie doradzam prace w tej firmie.

Zostaw opinię o ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE