ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE

Szczecin

ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE

Opinie o ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE

Michał

Narzekają ci, którzy mają stosunek do pracy roszczeniowy, wychodzący z założenia czy się stoi czy się leży..... Firma stabilna, zatrudniająca długoletnich pracowników. Wynagrodzenia wyższe niż u konkurencji na rynku lokalnym. Zawsze można się dogadać z właścicielem. W nowej siedzibie bardzo dobre warunki socjalne, ale Polakom ciężko dogodzić, najłatwiej jest krytykować i narzekać zamiast zaangażować się w wykonywane obowiązki.

@Michał 19.10.2017 12:30

Narzekają Ci, którzy pierwszy raz w życiu spotkali się z nekaniem psychicznym, którzy byli poniżani przez starszego szefa i jego żonę. Pracownik, choćby wyszedł z siebie, żeby zadowolić tego pracodawce i tak zostałby zrównany z ziemią,zero pochwały, tylko krytyka, bo ci ludzie poprostu nie mają szacunku do zatrudnianych przez siebie ludzi.

I dobrze, że się zamknęli!!! Jako pracodawcy - żenada! Zero szacunku do pracownika, ciągłe i narastające wymagania nieadekwatne do obowiązków zawartych w umowie, traktują ludzi jak maszyny do zarabiania pieniędzy. Pan starszy szef,do pary ze swoją żoną, nękają psychicznie pracowników, w szczególności zatrudnionych na kasie. Nigdy nie zadowoleni, szukający dziury w całym, traktują każdego jak złodzieja i obiboka . Nie przestrzegają praw pracownika. Nazywając rzeczy po imieniu na codzień stosowany jest tam mobbing! Doprowadzają pracowników do skrajnego wyczerpania psychicznego, czepiajac się o wyimaginowane bzdury. Duża rotacja jest tego przykładem, bo żaden normalny i szanujący się pracownik nie wytrzymuje takiego poniżania za najniższą krajową pensję! Nie polecam podejmowania zatrudnienia w tym "(usunięte przez administratora)"

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Szczecin i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

A no niema, przeinwestowali i się nie udało....

Czesław
@Pracownik 19.01.2018 12:24

Niema? Czy nie ma? Jak mieli takich pracownikow bez szkoły to sie nie ma co dziwić ze padli

Czekoladowy Książę
@Czesław 14.02.2018 22:35

Jakiej szkoły brakowało pracownikom ?

Motoexpert

Z tego co kojarzę to się wysypali o już niema Alexa.

shy

Firma za pierwszy rzut oka ok. Niestety pani tzw(szefowa) j wyżywa sie na pracownikach w sposób ,który można podpiąć pod mobbing. Powina siedziec w domu a nie pracowac z ludzmi. rotacja pracowników tez jest zastanawiajaca zwlaszcza w dziale kasowym. Zdecydowanie doradzam prace w tej firmie.

Zostaw opinię o ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALEX S.J. CZĘŚCI MOTORYZACYJNE