Opinie o Biocare Iwona Warzyszyńska w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Biocare Iwona Warzyszyńska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biocare Iwona Warzyszyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biocare Iwona Warzyszyńska w Częstochowa

Administrator Nowy wpis

Firma Biocare Iwona Warzyszyńska prowadzi rekrutację na stanowisko Monter. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Pacjet

Byłam pacjentką Biocare już trzykrotnie.kończyłam terapię niby zdrowia, potwierdzałam po 2-3 miesiącach badaniami krwi i nadal była bolerioza.Wyniki z laboratorium sprawdzałam w podobnych jak Biocare lecznicach w Katowicach.Potwierdziły nadal boleriozę.Obecnie niestety dojeżdzam na terapię do Katowic.Terapia jest indywidualna i dostosowana do wyników pacjenta nie tak jak u pani Iwony 6,8 pacjentów stłoczonych na starych fotelach przez 2 godziny i a nuż coś komu pomoże.Pomijam zupełnie warunki lokalowe klinik w Katowicach, /są godne nazwy kliniki i szacunku do pacjenta/.Siermięzność Biocare jest urągająca pacjentom. . Moja rada dla korzystających ;kontrolujcie wyniki w laboratorium -koniecznie .

Halina
@Pacjet

Chyba nie do końca zrozumiałam, czyli w tej klinice zrobili ci jakieś złe badania? I to gdzie w końcu jest terapia indywidualna a gdzie jest te 6,8 stłoczonych pacjentów - bo wiem o który miejscu mówisz :) Byłabym wdzięczna gdybyś mogła to trochę rozjaśnić

Bartosz K. Nowy wpis
@Pacjet

To po co wracała tam pani po swoim pierwszym rozczarowaniu? Ciekawe. Ja też się tam leczyłem, dojeżdżałem kilkadziesiąt km z Wielunia i od trzech lat jestem zdrowy. Też potwierdzałem wynik badaniami - ltt dwukrotnie negatywny. Leczy się pani od tylu lat a nie potrafi poprawnie napisać nazwy swojej choroby - ciekawe. Poza tym kłamie pani bo tam na terapiach było maksymalnie 3-4 osoby przy urządzeniu. Niech pani dalej jeździ po wielkich klinikach i słucha ich obietnic. Nie wiem jak inne osoby ale ja wolę skromny skuteczny gabinet niż super klinikę jej 'lekarzy' i gruszki na wierzbie.

Czy Biocare Iwona Warzyszyńska zapewnia kartę multisportu?

Pracoownik Nowy wpis

Nie zapewnia

Karolina Nowy wpis
@Pracoownik

Choć raz odezwał się pracownik. Jakie kwalifikacje trzeba mieć do pracy w B.? Nie pytam o medyczne, bo zdaje się że tu się zajmujecie medycyną alternatywną więc chyba pielęgniarska szkoła nie jest niezbędna?

Jacek

Borelka dla służby zdrowia wydatek na generator plazmowy to żaden wydatek ale tez żaden zysk . Z wyleczonego człowieka niema zysku.Ja moja mama i kolega nie mamy już boleriozy. U" lekarzy " się leczyłem a tu się wyleczyłem. Miła obsługa ,fachowa porada. W moim przypadku BIOCARE Częstochowa. Życze zdrowia i pozdrawiam .

@Jacek

Jacek i tu się mylisz, szpital ma pieniądze za wykonywane usługi i jakby ta metoda była skuteczna to już dawno byłaby stosowana w szpitalach. Oczywiście często słyszy się, że jakiś lek jest skuteczny a nie jest refundowany przez NFZ, ale takie przypadki są naglaśniane przez samych lekarzy lub stowarzyszenia chorych na daną chorobę(przykład ZZSK i leczenie biologiczne). Czy w gabinetach używających generatory plazmowe(już sama nazwa jest komiczna), personel ma wykształcenie medyczne związane z chorobami zakaźnymi ? Bo z tego co wiem to chyba nie.. Jakby taki generator cokolwiek by leczy to stałby w każdym powiatowym szpitalu, ten sprzęt kosztuje grosze w stosunku to innych urządzeń i jeszcze może być obsługiwany przez dowolne osoby bez wykształcenia medycznego? Przykre jest to, że ludzie w chorobie są tak łatwo manipulowani, są wstanie wydać ostatnią złotówkę żeby tylko jakoś sobie pomóc w chorobie często nie wiedząc że tracą swój czas i pieniądze. Ps. Jak wytłumaczysz , że właściciel chory na bolerioze leczył się w konwencjonalną metodą? Generator plazmowy na niego nie zadziałał? :)

@Borelka

Borelka na prawdę w niezłym matrixie żyjesz:) Służba zdrowia która tak wychwalasz proponuje choremu metodę IDSA, która nie ma prawa zadziałać - powszechnie znanym faktem jest to ze borelioza ma koinfekcje i wytwarza cysty - to jest prawdziwa komedia. Jak choremu nie pomoże to mówią ze to „zespół poboreliozowy”... Z tego co wiem to właściciel się leczył konwencjonalnie ale wcześniej i z mizernym skutkiem. Może sama wytłumacz fenomen jak ta firma funkcjonuje od kilku lat? Z tego co kojarzę to większość osób tam było z polecenia. Ludzie polecaliby to sobie nawzajem jakby nie działało?

Luki
@Jacek

Dokładnie.

Czesia
@Borelka

Leczyłam się na neuroborelioze w Warszawie. Bardzo miła p. AGNIESZKA, a przy tym świetny fachowiec i doradca. Wyleczyłam się po wielu dolegliwościach bol głowy, problem z pamięcią utratą węchu itp.

Jolanta
@Czesia

Cieszę się, że udało Ci wyleczyć dolegliwości.. a powiedz coś więcej o pracownikach.. Chciałabym się tam zatrudnić, ale ciężko mi jest znaleźć opinię..

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biocare Iwona Warzyszyńska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zenon

mnie nie wyleczyli . miało pomóc 15 zabiegów a było więcej ......niestety lecze sie nadal . podjałem ryzyko , zapłaciłem i tyle w temacie . Opinia o obsłudze klienta pozytywna. Co do merytoryki ok. sam wiele wiedziałem na temat Boreliozy więc niczym mnie nie zaskoczyli. Praca u nich nie jest skomplikowana więc nie musi być za miliony ale zapewne jest i musi być oparta na relacjach z pacjentami bo przychodza ludzie naprawde cieżko chorzy.

Rafał
@Zenon

To dobrze, że udało ci się wygrać z chorobą bo to najważniejsze. Czemu uważasz, że praca nie jest skomplikowana? Trudno oceniać jak się tam nie pracuje tylko jest się pacjentem. To twój pierwszy kontakt z firmą, czy wcześniej już się tam leczyłeś?

Honorata
@Rafał

W takiej pracy z pacjentami trzeba być empatycznym i panie tam pracujące takie są.

Katarzyna
@Zenon

Jeśli ktoś jest długotrwale chory czyli choruje od wielu lat to potrzebnych jest o wiele wiele więcej takich zabiegów. Jak ktoś się nastawia, że po 15 zabiegach będzie zdrowy to lepiej sobie całkowicie darować terapię. W diagnostykę tam najlepiej jest nie wierzyć bo wychodzą różne cuda.

Zenon

omyłkowo podałem że jestem pracownikiem. no nie . byłem klientem

Krystyna
@Zenon

Spoko i tak to nie ma żadnego znaczenia, bo pomyliłeś forum. To jest miejsce dla pracowników, żeby mogli wydawać opinie o swoich pracodawcach :)

kosnik13

Korzystaliśmy w Biocare w Częstochowie ale w Kłobucku mają dużo taniej i nowocześniejsze urządzenia i tam wprost mówią że przy stałych zmianach w organizmie nie da się wyleczyć ale wspomagać organizm sekwencyjnie co jakiś czas - wtedy da się zapomnieć o chorobie i poprawia się status życia, ale dieta i zioła powinny temu ttowarzyszyc bo bardzo jakość żywności dzisiejszej nam się obniżyła..

Asia
@kosnik13

W Kłobucku mają zerowe kompetencje, tez byłam orientacyjnie i ku mojemu przerażaniu Pani prowadząca wspomniala coś o ‚wirusach boreliozy’... Dziękuję bardzo, urządzenie do terapii jest takie samo, ciekawe czy ta sama Pani prowadząca je programowała...:]

toomasz
@kosnik13

Apiterapie ? Jaja sobie robicie ? Tam jest jeden 5 godzinny program ‘’na wszystko’’ dla wszystkich . Diagnostyki nie ma tylko jakis skan organizmu ktory mowi tylko o prawdopodobienstwie wystepowania jakichs chorob. To ma byc leczenie boreliozy ? Jedzcie tam i zobaczcie jak to wyglada i jaki poziom prezentuja te osoby . Apropos pomijam ze prowadzacy sami chodzili do biocare z tego co wiem.

Jowita
@toomasz

Potwierdzam Apiterapie to jedna wielka lipa i niczego tam nie wyleczycie... a generatory rzeczywiście działają i pomagają w walce z boreliozą, potrzeba tylko cierpliwości - bo jak ktoś choruje od 10 lat to trudno jest wyleczyć boreliozę w miesiąc czy dwa...

Z gabinetów Biocare w Warszawie , Wrocławiu i Łodzi korzystam od kilku miesięcy .Obsługa bardzo miła , opieka profesjonalna dająca duże efekty lecznicze .Po 60 godzinach zabiegów na Generatorze plazmowym oraz zastosowaniu ziół wyleczyłam się z Boreliozy.Polecam każdemu kto ma kłopotyz tą uciążliwą chorobą.Terapię tą poleciłam również kilkorgu moim znajomym i również przyniosła efekty.Szkoda że jest jeszcze mało gabinetów i na terapię trzeba daleko dojeżdżać .Pozdrawiam Elżbieta Gibka z Sieradza

Patrycja P.
@anonymous

Ja też polecam oddział we Wrocławiu bo akurat z niego tylko korzystałam:) Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii.

leenka
@anonymous

Polecam serdecznie placówki Biocare, wiedzą co robia, oferują kompleksowe leczenie boreliozy, koinfekcji i pasożytów.

Dorota

Bardzo profesjonalna obsługa i wysoka jakość usługi. Bardzo duże zaangażowanie i chęć w niesieniu pomocy. W razie potrzeby możliwość indywidualnego dopasowania terapii do pacjenta by efekty były jak najlepsze. Polecam wszystkim ktorym zależy na powrocie do zdrowia w tak przekornej chorobie jaką jest borelioza.

rita
@Dorota

Moja mama też do nich chodziła i wyleczyła się w krakowskim oddziale. Dziękujemy:**

Pawełekk
@Dorota

Ja tez polecam . Miałem ból w lędźwiach od półtora roku, nie dało się już normalnie funkcjonować . Po tej terapii jest ok ból zniknął . Wróciłem do crossfitu :-)

Basia K.
@Dorota

Ja także polecam Bio Care - po przeleczeniu u dr chorób zakaźnych objawy nie minęły. Teraz jestem równo 3 miesiące po zakończeniu terapii w Bio Care i jak na razie jest super czuję się jak przed ugryzieniem:-)

Czyli nie ma żadnego socjalu ?

@Monika

Nie ma niczego. Szefowa trzepie kase tanim kosztem.

Sylwia

Brawo kolejna merytoryczna odpowiedz na merytoryczne pytanie. Masz jakiś ból tyłka że tak spamujesz na tym profilu nieudaczna osóbko? Dlaczego moderatorzy pozwalają na takie syfienie profilu firmie, to zwykły hejt. Sami piszecie że ‚hejt to nie opinia’... Żenada i patologia, współczuje BioCare tylu zawistników.

@Monika

Monika gratuluje iq w wyciąganiu wniosków z dyskusji z hejterem. Udana prowokacja.

@Sylwia

To żaden hejt. Piszę jak rzeczywiście jest. Jeżeli uważasz, że jest inaczej udowodnij to.

Sylwia

Każda minuta zmarnowana na dialog z tobą jest brakiem szacunku do własnej osoby. Tak, wiesz jak rzeczywiście jest - zwłaszcza ze tam nie pracujesz ani nigdy nie pracowałeś, co wcześniej sam przyznałeś. To co robisz to tylko bezinteresowny hejt. Nie mam zamiaru nic ci udowadniać zawistna żmijo. Apeluje jedynie do moderatorów o odrobine taktu wobec nieanonimowego przedsiębiorcy. Górnolotne hasła na portalu ‚hejt to nie opinia’ czy ‚pisz merytorycznie’ powinny jakkolwiek zobowiazywać.

@Sylwia

Wiem od osoby która tam pracuje... to żaden hejt... sama piszesz sobie pozytywne opinie pod innymi nickami, a później krytykujesz innych

Sylwia

To czemu tam pracuje skoro jest tak źle? :) Omg kłamstwo ma krótkie nogi.

@Sylwia

Może się niedługo zwolni jak znajdzie coś lepszego. Martwi się o ciągłe oddziaływanie maszyny na jej zdrowie. Wszystko w nadmiarze szkodzi. A kto jej później wypłaci odszkodowanie jak zachoruje? Tak mówiła - jednak nie mogę zdradzić nic więcej.

Sylwia

A ty jesteś tu jej adwokatem? Hmm to odważna ze kładzie na szali swoje zdrowie i życie dla takiej marnej roboty:] Gratuluję fantazji szanowny panie:]

@Sylwia

Haha sama w końcu przyznajesz, że robota "marna" czyli wszystko jasne w tym temacie ;)

Sylwia

Tak marna, bez socjalu, spotkań i śmiertelnie niebezpieczna ale twoja ‚koleżanka’ wciąż tam pracuje:] Słaba ta twoja fantazja. Ehh frustracja straszna rzecz...Musisz nie mieć życia człowieku.

Krzysiek

Źle Ci się pracuje? To zmień pracę. To przecież proste. Po co stękać?

@Krzysiek

Bo Ludzie chcą poznać przede wszystkim prawdę.

Sylwia

Właśnie chcą poznać prawdę, dlaczego więc cały czas kłamiesz i wymyślasz spamerze?

@Sylwia

Kłamiesz tylko i wyłącznie ty! Oto dowód: Po moim wpisie o tym, że zatrudniacie tylko same kobiety - link ze zdjęciem z waszego "spotkania" został stąd usunięty przez ciebie. Nie potrzeba dodawać nic więcej.

Sylwia

Widzisz tu gdzieś możliwość usunięcia własnej opinii prowokatorzyno? (...)

@Sylwia

Nie kompromituj się. Był wstawiony tu link do zdjęcia z waszego " damskiego spotkania" i już go nie ma. Na szczęście na facebooku dalej jest. Szukacie naiwnych dziewczyn, a do tej pory nie odpowiedziałaś na pytanie dlaczego nie zatrudniacie facetów - tylko same kobiety?

Sylwia

Sama wkleiłam to zdjęcie, czemu miałabym je usuwać? I napisz mi jeszcze jak usuwa się swój post z tego portalu bo nie wiem. Ale straszliwie musisz nie mieć życia zawzięty człowieczku...

Sylwia

Neandertalczyku, to że cię nie przyjęli świadczy tylko o tym, że mają doskonale działający system rekrutacji. Widocznie szukają ludzi na poziomie a nie nienawistnego i mściwego dna społecznego. Proponuje lepiej gospodarować czasem na bezrobociu bo do końca życia zostaniesz na zasiłku...

Rekrutowana
@Monika

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Osoba ma za zadanie "badanie ludzi" takim małym śmiesznym małym urządzeniem na które nie mają nawet certyfikatu, ani żadnych dokumentów, że jest wiarygodne. Co wydało mi się podejrzane. Drugie urządzenie to generator fal który niby leczy z chorób. Na urządzenie również nie mają żadnego certyfikatu, ani dokumentów potwierdzających, że jest bezpieczne dla zdrowia. To jakaś czarna magia i jednym słowem lipa + stracony czas. Przestrzegam nie dajcie się nabrać na super pracę. Ja sama zrezygnowałam.

Paulina A.
@Rekrutowana

To nie wiedziałaś gdzie idziesz na rozmowę rekrutacyjną i dowiedziałaś się dopiero na rozmowie czym się zajmują? Do jakiego miasta aplikowałaś? Pozdrawiam Paula.

Mariusz
@Rekrutowana

Możesz powiedzieć na jakie stanowisko aplikowałaś? Jakie warunki Ci zaproponowano?

Rekrutowana
@Mariusz

Aplikowałam na stanowisko ciecia, miałam otwierać i zamykać szlaban. Proponowano mi 28zł za miesiąc pracy:/

Czy pracownicy Biocare Iwona Warzyszyńska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Nie ma żadnych form integracji... jest tylko praca praca i praca

Tak raz na rok... to i święty Mikołaj przychodzi... pokazujesz stare zdjęcie... a prawda jest taka, że każdy musi radzić sobie sam we własnym ciasnym gabinecie.

Sylwia

Widzisz każdy szuka czegoś dla siebie. Szukaj lepiej ofert pracy dla osób ze stopniem niepełnosprawności intelektualnej - tam będą prowadzić (i trzymać) za rękę, a spotkania będą na pewno minimum raz w tygodniu:)

@Sylwia

Ja Ciebie nie obrażam. Takimi tekstami to robisz jedynie negatywną reklamę swojej firmie pokazując jakie (usunięte przez administratora) i buractwo tam jest. Jeżeli dla Ciebie słowo "integracja" oznacza jedno spotkanie na 2 lata to nie mamy o czym rozmawiać.

Sylwia

Masz rację, nie mamy o czym rozmawiać, a większego buractwa niż bezmyślny trolling i hejt nie ma. Może konkurencja?

Jarosław

Czy "praca, praca i praca" oznacza, że jest ciężko, a liczba obowiązków jest naprawdę duża? Możesz napisać bardziej szczegółowo?

@Jarosław

Pyta Pan człowieka, który tylko próbuje psuć firmie wizerunek. Wypowiada się na temat pracy, a później pisze mi, że 'pokazuje jak tam jest' - logiczne więc, że sam tego nie wie...

@Jarosław

Nie warto... bo zatrudniają tylko same kobiety... co widać na załączonym zdjęciu z facebooka tej pani a dlaczego? tego już nie wiem... to wygląda na dyskryminacje mężczyzn.

Faktycznie nie odzywają się :( jakaś dziwna firma...

@Paweł

Już piszesz z dwóch kont? Brawo wyższy poziom trollingu. Może jesteś po prostu za słabym kandydatem:] Z tego co wiem nie rekrutują osób do robienia herbaty pacjentom tylko kompetentnych ludzi.

Sylwia

(usunięte przez administratora)Zespół wyglada na bardzo zgrany i nie wydaje mi się żeby ktokolwiek mógł się go wstydzić:)

Serdecznie polecam firmę Biocare. Wróciłem dzięki niej do zdrowia po kilku latach nierównej walki z boreliozą różnymi metodami. Profesjonalna usługa, zalecenia dietetyczne i ogrom wiedzy o tej chorobie. Szczerze polecam wszystkim zmagającym się z tym dziadostwem jakim jest borelioza.

Kristiano
@Marek

Słyszałem o tym gabinecie w Częstochowie o bdb reputacji i zdecydowałem się spróbować. Nie spodziewałem się aż tak dobrych efektów, na tą chwilę nie mam żadnych dolegliwości, które lekarze przypisywali tempu życia a które dokuczały mi od kilku lat (bóle kolan, kręgosłupa, kołatania serca, zawroty głowy) i okazały się być spowodowane boreliozą. Jak masz boreliozę wal prosto do Biocare. POLECAM!

tommy
@Marek

Ja tez polecam, okazalo sie ze przyczyna boli stawowych byla u mnie od 2 lat borelioza. W tym momencie moge powiedziec ze czuje sie jak dawniej, objawy bolowe znikly w 100%. Polecam bardzo te placowki, wiedza co robia.

Beata S.

Bardzo pomogła mi terapia w BIoCare. Po zakażeniu boreliozą w zeszłym roku przeszłam kurację antybiotykową, potem kurację ziołową ok. pół roczną i coraz gorzej się czułam. Miałam coraz większe ograniczenia ruchowe i bóle praktycznie we wszystkich stawach. Byłam przerażona co dalej. Wtedy dowiedziałam się o tych zabiegach. przeszłam kurację (ok. 13 sesji) i wreszcie zaczęłam wracać do zdrowia. Uważam, że warto skorzystać z tych zabiegów, gdyż inne terapie po prostu nieskuteczne - tak było w mim przypadku . Nawet poziom przeciwciał się zmniejszył. Robiłam badanie krwi po drugim ukąszeniu kleszcza (byłam ukąszona dwa razy w ciągu tygodnia) w sierpniu zeszłego roku i poziom IgM miałam 33,92, IgG

@Beata S.

Fajnie poznać opinię o usługach oferowanych przez Biocare Iwona Warzyszyńska, ale bardzo interesuje mnie zdanie pracowników o pracy tam. Mam nadzieję, że ktoś wkrótce się wypowie. Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby zostać przyjętym?

@Ewelina

Lepiej nie aplikować. Klienci upierdliwi, sprawiają problemy. Po co użerać się za tak słabe pieniądze? - lepiej poszukać normalnej pracy...

@Anonim

Wydaje mi się, że są osoby, które lubią pracę z klientem. Mnie ogółem ciekawi, jak wygląda ta praca w Biocare. Duże są wymagania, co trzeba już umieć?

@Ewelina

Trzeba dobrze kit wciskać klientom żeby firma jak najwięcej kasy zarobiła. Liczy się zysk dla firmy przede wszystkim. Tak jest w prawie każdej firmie opartej na pracy z klientem. Radzę uważać ponieważ urządzenie które funkcjonuje w gabinecie promieniuje na wszystkie organy i tkanki, a jego skutki uboczne nie zostały zbadane... Siedzenie przy nim całe dnie to duże ryzyko dla zdrowia.

@Anonim

I kolejny trollik:)

Mysza

Dla wszystkich wątpiących : Generatory są używane np. w Niemczech jako zabieg legalny i zabiegi te są refundowane przez kasę chorych, tylko tam pacjent ma możliwość wyboru w jaki sposób chce się leczyć. Pacjent niemiecki nie musi się nisko kłaniać wszechwiedzącemu i wszechwładnemu panu doktorowi. Jeśli chce to wybiera leczenie zamiast trucia .

marzenka83

Z calego serca polecam placowki BioCare. Zostalam tu wyleczona po wielomiesiecznym tułaniu się po specjalistach. Efekt był taki że ładowali we mnie sterydy a finalnie chcieli wyslać do psychiatryka. Zawsze przy trudnych do zidentyfikowania problemach zdrowotnych bierzcie pod uwage Borelioze. Zyczę wszystkim zdrowia:)

Adam K.
@marzenka83

U mnie bliźniacza historia- od lekarza do lekarza a wyniki w normie , co ten pan sobie wymyśla . Polecam Biocare oni nie potraktują cię jak hipohondryka i znają się na tym co robią . Bakcyl z którym nie mogłem uporać się przez dwa lata udało się wybić w półtora miesiąca . Jak masz borelioze to jedź do Biocare.

Śmiechu warte
@Adam K.

Jak Cię wyleczyli? Opisz To, miliony ludzi chorych na całym świecie szukają skutecznej metody.

Xoxo
@marzenka83

U mnie czysto po 14 zabiegach, czuje się bdb. Na terapiach była 11 letnia dziewczynka, która przestała chodzić pół roku temu, na własne oczy widziałem ostatnio jak przeszła już samodzielnie do drzwi, byla chyba po 10 zabiegach, szok. Polecam BioCare.

ania
@Xoxo

jesli widzialas te dziewczynke chra na bolerioze w Czestochowie to byla to moja chora wtedy córka. Dzieki biocare moje dziecko w koncu jest zdrowe a było tragicznie przestaala chodzic wlasciwie lezała plackiem Wszystkim polecam biocare fachowa pomoc

Barnaba

Szkoda, że pracownicy nie zaglądają na forum żeby pozostawić informacje o pracy i zarobkach.

Borelka

Jeśli myślicie, że z boleriozy wyleczy was generator plazmowy, to powinniście iść najpierw do psychiatry :) A potem do prawdziwego lekarza. Jakby generator plazmowy był skuteczny to stałby w każdym szpitalu ponieważ taki sprzęt dla służby zdrowia to żaden wydatek. Cały świat szuka skutecznego lekarstwa na bolerioze i akurat nie dostrzegł cudownego działania generatora plazmowego : D popytajcie lekarzy którzy zajmują się zawodowo boleriozą co sądzą o takich gabinetach!

@Borelka

Hahah Borelka gratuluje utopijnego myślenia. Tak żyjesz w świecie w którym służba zdrowia i lekarze (PRAWDZIWI) chcą Twojego dobra, w jedzeniu nie ma rakotworczej chemii a jedyna słuszna metoda „leczenia” boreliozy to oferowana przez wspomniana suzbe zdrowia IDSA:] Proponuje mniej tvn24. Btw. a wracając do tematu to o ironio, spotkałem osobiście na terapii w Biocare w Warszawskim oddziale znanego w regionie lekarza pana dr Cz. :) A sam leczylem się wcześniej ILADS u PRAWDZIWEGO lekarza i co? Kilkanaście m-cy w plecy. Pozdrawiam i życzę otwartości umysłu:)

@Waldi

Zapytam inaczej, 1. Dlaczego metoda leczenia generatorem plazmowym nie jest uznawana przez środowisko lekarskie ?(Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) 2. W jaki sposób gabinety obchodzą prawo ? W gabinetach nie pracują osoby z uprawnieniami do leczenia. Zgodnie z art. 58 ust. 1 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty - kto bez uprawnień udziela świadczeń zdrowotnych polegających na rozpoznawaniu chorób oraz ich leczeniu, podlega karze grzywny. Jeżeli sprawca działa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej albo wprowadza w błąd co do posiadania takiego uprawnienia, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. haha Waldi... 86.90.D - Działalność paramedyczna brzmi wiarygodnie jak tvn24 Fenomen działania takich gabinetów to świetny materiał na reportaż, to jest kwestia czasu aż ktoś się tym zainteresuje. Dobrze wiemy co mam na myśli...

@Borelka

Borelka nie ośmieszaj się już:) 1. Sama lepiej odpowiedz dlaczego środowisko lekarskie uznaje i wciąż praktykuje żenujące leczenie IDSA?? Może podważysz teraz istnienie koinfekcji boreliozy i form przetrwalnikowych? 2. Z tego co się orientuję nikt nie musi mieć lekarskich uprawnień by móc prowadzić różne zabiegi, terapie, masaże. 3. OFICJALNE środowisko lekarskie problemu boreliozy w ogóle nie widzi, a chorych nazywa hipochondrykami i odsyła w końcu do psychiatryka prowokatorko. 4. Jedyną osobą próbującą wprowadzić kogoś tu w błąd jesteś Ty. Jeżeli coś wykracza poza Twoje możliwości pojmowania nie znaczy że nie istnieje, nie rozumiesz kanonów rządzących światem, w którym żyjesz. Właśnie OBY ktoś się tym jak najszybciej zainteresował - więcej osób wróci do zdrowia.

@Waldi

1. Żenującym jest zarabianie na cudzym nieszczęściu. 2. To źle się orientujesz i właśnie dlatego nie powinniście robić tego co robicie w tych gabinetach. Przecież leczycie ludzi z boleriozy czyż nie ? Bo jeśli nie tzn że.. To jest jedna wielka ściema 3. Środowisko lekarskie właśnie przestrzega przed takimi metodami jak generator plazmy za parę złotych 4. Próbuje wyprowadzić ludzi z błędu zanim komus stanie sie krzywda w przeciwieństwie do Ciebie. Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że ktoś może przerwać leczenie bo uwierzy w cuda generatora plazmowego i pogorszy swój stan zdrowia? Jaka odpowiedzialność ponoszą takie gabinety? Żadna? Coś tu chyba jest z tym jednak nie tak.

@Borelka

Dokładnie, a wy właśnie to robicie przepisując pacjentowi doksycyklinę na 3 tygodnie. Rozmowa z tobą to na prawdę walenie głową w mur, żyj dalej w swoich lekarskich domniemaniach:) Daruj sobie już te zwroty pt środowisko lekarskie bo niedobrze mi się robi, ja kolejno przechodziłem przez leczenie u zakaźnika, później ponad rok ILADS więc nie kompromituj się mówiąc mi co jest ściemą a co nie, bo wszystkiego osobiście doświadczyłem. Pomógł mi tylko protokół Buhnera, który jednak działał doraźnie, a po generatorze w Biocare od kilku lat nie mam grama objawów. Ty wielce uczona przedstawicielko środowiska lekarskiego nawet nie wiesz jak prawidłowo napisać nazwę tej choroby, co za żenada. Nie dyskutuję już bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem...

@Waldi

Waldi A raczej Jakubie bo chyba mogę zwracać się do Ciebie po imieniu. Proszę daruj sobie inwektywy w stosunku do mnie. Pracowałam u Ciebie w Biocare i nie chciałbyś żebym dalej Was punktowała . Może opowiesz nam swoją historię skąd wziął się pomysł na takie gabinety? Chyba, że już nie pamiętasz to mogę Ci publicznie przypomnieć ;)

@Borelka

Jakubie? Ahahahhah z kimś mnie pomyliłaś Borelko:D Ale to co wiem mogę jeszcze raz napisać bo to informacja od pracownika z Warszawy - ktoś z właścicieli miał borelioze i tym się wyleczył, ot cała geneza:) Pracowałaś tam a nawet nie umiesz napisać poprawnie słowa borelioza? Na bank. To co piszesz jest bardzo rzetelne faktycznie bardzo mnie punktujesz:] Z reszta niech każdy wyciągnie swoje wnioski z tej dyskusji:)

@Waldi

Ahahahha Jakubie W. czy jak wolisz kuba3003 bo taki masz nick na forum.gazeta.pl Mówisz taka geneza... ? To jak napiszesz skąd wziął się pomysł(skopiowanie) na biznes ? Czy mam pomóc? :D nigdy nie obrażaj kobiety publicznie... taka rada :*

@Borelka

Pfff nie wiem o czym ty gadasz kobieto:) Co wiedziałem to napisałem, jak wiesz coś więcej to napisz po prostu:) Btw. mówisz ze tam pracowałaś? Czyli co wyleciałas z roboty, nie radzisz sobie z frustracja i robisz im teraz taki brud w sieci? Bardzo szlachetnie:) Po mojemu to się nazywa nieudacznictwo:*

ktoś
@Borelka

Przede wszystkim generator plazmowy nie jest zarejestrowany jako urządzenie medyczne, dlatego ze względów prawnych szpitale nie mogą go stosować rutynowo. Jeżeli chodzi o środowisko medyczne to bez certyfikatów medycznych, żadne urządzenie nie może być stosowane na pacjentach w placówkach państwowych, jedynie w gabinetach prywatnych. To też jest ryzykowne i każdy pacjent powinien podpisać świadomą zgodę stosowania takiego urządzenia na wszelki wypadek! Ponieważ nie ma odpowiednich badań naukowych i certyfikatu o wyrobie medycznym, każde zdarzenie zdrowotne nawet nie związane z działaniem urządzenia, ale następujące po zastosowaniu generatora pacjent może wykorzystać do ciągania po sądach lekarzy stosujących te urządzenia. Co ciekawe o ironio założyciele firmy BIORife to lekarze, którzy sami chorowali na boreliozę i przeszli bezskutecznie terapie medyczne zgodne z zaleceniami medycyny konwencjonalnej bezskutecznie. A pomogło im co? Właśnie terapia generatorem plazmowym. Jak się przekonali na własnej skórze, że to działa, to sami w to weszli i rozkręcili niezły biznes!!! Co z tego, że brak odpowiednich dowodów medycznych. Dowodem medycznym dla pacjentów jest poprawa ich stanu zdrowia, a to mogą ocenić tylko oni sami! Nie poziomy przeciwciał, czy jakiekolwiek inne zakresy, czy normy oceniane przez lekarzy i innych profesorów są dowodami działania danej terapii!!! Każdy człowiek jest inny co jest uwarunkowane genetycznie, inna jest jego odpowiedż na zakażenie, inne są objawy związane z zakażeniem itd.

@Borelka

A co jeszcze ciekawsze zalozyciel Biorife sam wyleczyl sie wlasnie w Biocare, a lekarza wciagnal po prostu do wspolpracy.

borelioza3

borelioza3@wp.pl Prosze o kontakt

nefronauta
@Waldi

Mnie wyleczyła doksycyklina brana przez 3 tygodnie zaraz po ukąszeniu i objawach w postaci rumienia. Tyle na ten temat.

Ela
@Borelka

Czytam i czytam te wypowiedzi , opinie i mam pytanie.Ponieważ już 2 lata korzystam z terapii generatorem plazmowym spotykam w gabinecie lekarzy i to dość poważnych z tytułami naukowymi którzy korzystają z terapii i czują się dobrze.Pytam dlaczego??????? skoro inni uważają że to nie działa, że to jakaś ściema.Mnie lekarze nie wyleczyli , ba nawet nie wpadli na pomysł ,żeby mnie dobrze zdiagnozować , za pieniądze własne zrobiłam to sama.Teraz też uśmiechają się pod nosem jak mówię co stosuję i czuję się dobrze.I wiecie co zrobiłam ? zmieniłam lekarza i przychodnię , bo do tej pory już bym chyba ziemię gryzła .

Ewelina

Wiecie może, czy w firmie pracuje sam właściciel, czy może zatrudnione są także inne osoby? Nie znalazłam w Internecie informacji na ten temat. Jeśli są tutaj pracownicy, zachęcam Was do przedstawienia swojego punktu widzenia dotyczącego warunków zatrudnienia. Wszystkie komentarze są bardzo ważne i składają się na obraz pracodawcy.

Ewa D.

Przestrzegam wszystkich przed Biocare - wszystkie gabinety prowadzone przez Panią Iwonę W. to ściema i oszustwo . Żerowanie na ludziach i ich chorobach .Szykują się już pozwy przeciw tej Pani . Wszystkie pozytywne opinie o tej Pani w necie to autoreklama . Negatywne opinie znikają b. szybko bo Pani Iwona trzyma rękę na pulsie i stara się moderować i pisze nawet OFICJALNE pisma do moderatorów stron . Warto o nich poszukać prawdziwych opinii na Fb lub popytać ludzi . Przestrzegam i nie polecam !!!

Paweł B.
@Ewa D.

Hmm to raczej twój wpis mi wygląda na próbę antyreklamy. Z tego co pamiętam prawie każdy tam był z polecenia, czy ludzie polecaliby to rodzinie czy znajomym jakby im nie pomoglo? Poszukaj może dobrego psychiatry a nie rezonansu zamiast pisac takie brednie. Ja ze swojej strony polecam, wyleczyli mnie z boreliozy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biocare Iwona Warzyszyńska - Częstochowa

• Jak się pracuje w Biocare Iwona Warzyszyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Biocare Iwona Warzyszyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biocare Iwona Warzyszyńska?

Biocare Iwona Warzyszyńska
4.7/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Staszica 3 lok. 4
    42-202 Częstochowa