Opinie o Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak w Łódź

Czy firma Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Obecny.

Firma nie kieruje się żadnymi zasadami ... Firma generalnie to absurd polskiej przedsiębiorczości ... I każda jedna rzetelna inspekcja powinna to zamknąć .... Masz inne opcje ... To zadbaj o swoje zdrowie i omiń glass :)!

Odp
@Obecny.

Przecież to firma z potencjałem na przyszłość! Nowy zakład w Aleksandrowie, dużo zleceń i co najważniejsze, to wypłata na czas ???? Tylko pracować i jeszcze raz pracować i nie dyskutować ????

Jakie są mocne strony pracodawcy Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak?

On ma Gral

Mocne strony to managerowie - Gałka, niezastąpiony J i ich mocodawca vel mały Pinokio. Reszta to żart i farsa bo tylko oni robią dobrze tyle że.... no właśnie w zamkniętym kręgu bo poza nim to tylko murzyni i nie myślący pracownicy nie tylko zza wschodniej granicy :) Śmiało polecam - praca rozchodzi się jak najnowsze lody Ekipy :)

@On ma Gral

Robić i nie gadać :)

Gongo
@:)

Wspaniała firma ! Ludzie bardzo mili i pomocni , a atmosfera w pracy jest wręcz rodzinna . Oby każdy pracodawca był taki dobry , hojny i wyrozumiały. Pozdrawiam

Ojojoj
@Gongo

Chyba nie mówimy o tej samej firmie - załoga ostatnio ulatnia się masowo a Ukraina już też nie chce dla małego księcia pracować. Atmosfera jest gnuśna a nie rodzinna. Chyba, że stwierdzenie sformułowane przez członków zarządu lub synową to co innego. Wtedy faktycznie rodzinna bo rodzina dookoła. Co do pomocy to na żadnym kroku nie można na nią liczyć - każdy cię poświęci lub wystawi żeby złapać plusik u małego księcia. Nie polecam. tyle w temacie.

Duży .
@Gongo

Idealnie opisane przeciwieństwo :) odradzam kłamstwo za kłamstwem, ochłapy nie pieniądze, wymagania jak by to była mennica skarbu państwa, same szantaże , wieczny monitoring, zero BHP , dużo by pisać .... Uciekać omijać i odradzać znajomym ... Nie warto.

Gongo
@Duży .

A ile byś chciał zarabiać ? Jeśli Ci starcza do pierwszego to po co te nerwy ? Monitoring jest tu tzw telewizją kablową bezpieczeństwa i jest ważny w razie wypadku bądź obserwacji delikwenta , żadnych szantaży nie ma , a BHP prowadzone jest wzorowo . Wiem co mówię . Pozdrawiam

Byly

Gałka to parszywy człowiek niech wszyscy wiedzą sprzedał się i tyle

Remos
@Byly

Dobry człowiek jest wiec nie wygaduj. Po prostu pracuje na stanowisku kierownika co nie zawsze nie się że sobą zrozumiecie dla pracownika. Ja go wspominam bardzo dobrze. Zapraszam do innych firm to zobaczysz co to jest kierownik i jak może Ci zaszkodzi.Więc nie wypisuj bzdur na temat ludzi....

Obecny
@Byly

Masz coś do chłopaka to bądź facetem i wyjaśnij A nie jesteś ciota co wypisuje po necie i zmyśla

Znany
@Remos

No właśnie chyba mówimy o innym człowieku :) zresztą pajacyk nie bez powodu zawsze chowa się pod kamera w firmie. A tak na marginesie widziałem wielu kierowników - to jest jedyny w swoim rodzaju i nie chodzi o stanowisko. Za takie zachowania w normalnej firmie poleciał by szybciej niż stukanie w szybę... Ho Gościu... Dramat

Znany
@Obecny

Mam coś do chłopaka i jak mam to wyjaśnić ? Gość jest mocny tylko w firmie i to tylko w gębie. Na takie katakany szkoda nawet sekundy życia ;) pozdro

Maciej

Adaś pamiętasz mnie. Jeszcze wrócę i powtórzę jak mnie zwalniałes . Gdyby nie tata ( super człowiek ) to byś był dnem . Nic nie umiesz . Ale po tylu latach jeszcze przypomnisz sobie piaskarza. Heh

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Były juz

Wajchę dwie twarze jeszcze pracuje?

@Były juz

Gałka pracuje cały czas - za plecami prezia robi piaskownicę i jedzie po jego pomysłach a gdy są razem.... No przecież wszyscy wiedzą :)

Jur

Witajcie. Czy firma glass szuka kogoś na stanowisko szlifiarza szkła ? Mam doświadczenie , pytam orientacyjnie dlatego , że rozmyślam nad zmianą pracodawcy na lepszego . Dziękuję za odpowiedzi

Obecny
@Jur

Jak na lepszego to nie wiem czy dobrze trafiłeś zastanów się dwa razy u nas mamy nie wybrane jeszcze urlopy z 2019 roku

@Obecny

Urlop to kwestia dyskusyjna w tym przybytku - niby masz ale nie dadzą ci go wykorzystać bo jak chcesz wziąć jeden dzień to musisz się już miesiąc wcześniej starać a do ostatniego dnia nie wiesz czy będzie czy nie będzie. Weź więcej niż jeden dzień albo się rozchoruj i nie wiesz czy masz dalej pracę....

Hehehe

Kto pracuje w glass sam sobie szkodzi

ck
@Hehehe

Kto pracuje w Glasie, ten wygrał życie

Michael
@ck

Jeśli uważasz, że poniżanie i pełna inwigilacja to wygrane życie to fakt wielu mogło by stanąć na najwyższym pudle podium.

Ruru
@Michael

I co z tego ? Czy to wina innych , że muszą tobą pomiatać bo jesteś plebsem. Trzeba sie było uczyć hahahaha

Ruri
@Ruru

Zgadza się :) trzeba było się uczyć chłopakowi, wtedy by tutaj nie pracował za te marne (jak dobrze pójdzie) 3k i był osiołkiem do noszenia szkła hahahaha

Moim marzeniem jako dziecko było pracować w cyrku. Więc przyjąłem się do Glasu

Pilki

Spełnileś swoje marzenie, więc teraz pracuj dzielnie w tym nowoczesnym zakładzie pracy.

Graubrau

Pracować ? Myślałem , że małpki nie dostają wypłaty ale jeśli mówisz , że robisz to szacuneczek kolego

Mateusz

To prawda ze przez covid było bardzo dużo zwolnień?

@Mateusz

Kilku chłopaków z hali, kierownik i sporo Ukrainy. Reszta zleciała na umowy najniższa krajowa... Taki to Januszkowy biznes

Szkiełko
@Misza

'Będzie lepiej' Dźwigać szkiełko, nie odchodzić od maszyn i nie dyskutować, a jak się nie podoba, to zawsze można złożyć wypowiedzenie.

Majsterek
@Szkiełko

W tych czasach tylko Gałka nas może uratować..... :)

minkol
@Szkiełko

No dobrze ale czy ktoś kogoś tam trzyma na siłę ? Nie każdy nadaję się do tej cięzkiej pracy na dłuższą metę więc warto pomyśleć nad zmianą zamiast psioczyć na szefostwo

Polin

Budowa nowego zakładu w Aleksandrowie Łódzkim dobiega końca. Niebawem ruszy produkcja hartowanych laminatów w rozmiarach 3,2 m x 6 m. Firma będzie prowadziła nabór pracowników.

Niko ponad szkłem
@Polin

Firma zachęca nowych pracownikowi - jak chcecie coś wiedzieć jeszcze na początku marca firma zrobiła czystkę wykorzystując Covid i zwolniła spory zasób ludzi żeby nie ryzykować kosztów w razie wybuchu faktycznej epidemii bo przecież Pan Prezes musi skończyć swój wielki szklany dom. Uważam że kluczem nie są tylko troszkę wyższe zarobki w tych czasach a właśnie stabilność posady a na to nie macie co liczyć. Tu się nie liczą kwalifikację a raczej kto dobrze dogada się z małym (tak specjalnie z małej litery bo nic sobą nie przedstawiasz). Firma się kręci to fakt ale atmosfera i poziom zarządzania.... Pozostawię może bez komentarza. Najlepsze jest że mały Łokietek słucha ale tylko niewłaściwych doradców bo ci w twarz mu jedno a za plecami pompa. Taki to nasz szklany teatrzyk. Acha chciałem dodać że jak się słabo dzieje to oficjalnie umowy lecą na najniższa a reszta zgodnie z literą prawa idzie pod stołem. Potem sytuacja się normuje i znów pensje wracają. Polecam ,- praca dla prawdziwych miłośników S-F

Czy Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak zapewnia kartę multisportu?

Maly

Niektórzy pracownicy mają zapewnione - niemniej oliwki nie preferuje więc nie chcę bo takie ,,za darmo" to dla mnie za duży kost :) to jest firma dla desperatów na dłuższą metę i widać to po ludziach z większym stażem

Inga

Jaka stawka na produkcji ?

Michael
@Inga

Najniższa z lekka górka - na maszynach możesz jeśli masz doświadczenie maks 3t. Niemniej formuła zatrudnienia oraz atmosfera sprawi że szybko pożałujesz. Nie bez powodu mówią na to Glasszwitz.

Neutralny

Po przeczytaniu opiniii o firmie Glass nie zgadzam się z tymi opiniami przecież firma w obecnym miesiącu nie wypłaciła premii pieniędzych dbając o nasze zdrowie dają każdemu po dwie maseczki przeciez to jest dbanie o pracownika żeby mógł przychodzić do pracy i żeby był zdrowy w tych ciężkich czasach dla firmy

Meserszmit
@Neutralny

Można odczuć ,,dbałość" o pracownika - pracuj zawsze i broń boże nie choruj. Nawet krótka absencja powoduje ogromne niezadowolenie i może prowadzić do niewątpliwych sankcji na pracowniku - oczywiście pośrednich lub bezpośrednich. Dodatkowo mało kompetentni kierownicy którzy są na każde skinienie... to nie może się dobrze skończyć. Byle do wiosny Panowie...

Kociu

Pracowałem 4 lata,omijajcie szerokim łukiem,większego dziadostwa w życiu nie widziałem,pan Michał porządny chłop,za to synuś Adam,nie ma w słowniku ludzi,dość obelżywych wyrazów,którymi mogło by się określić tego typa,chory łeb,gzymsik,ile trzeba śniegu w d.....e matce napchać,żeby takiego bałwana wy.....ła,na zakładzie chory klimat,pełny big brather,kamera,kamere pogania,permamentna inwigilacja,człowiek dla niego,jest tylko środkiem do celu,szykany,mobing,to jego wrodzone cechy,mamusia,tylko ze względu na wiek nie określę jej,domyślcie się,omijajcie ten zakład z daleka,jedyne co wyniosłem z tego zakładu,to przepuklinę pępkową i stany lękowe,praca odbiła mi się na zdrowiu fizycznym i psychicznym

Pracownik z jajami
@Kociu

Czysta prawda podpisuje się pod tą wypowiedzią! Pozdrawiam starych pracowników a w szczególności moich najlepszych kolegów drewniaka i ciecia:)

Hany
@Kociu

ta firma zatrudnia prawie 100 ludzi a kamery są przede wszystkim po to żeby nadzorować BEZPIECZEŃSTWO pracowników. Prawie połowa załogi to goście z Ukrainy a niektórzy pracują już po kilka lat. Praca jest ciężka i z tym się trzeba liczyć aplikujac do firmy działąjącej w przemyśle bo coraz więcej szyb jest dużych rozmiarów - jednocześnie grubych i przez to ciężkich. Firma jest w trakcie inwestycji w nową halę produkcyjną gdzie produkcja będzie wysoko zautomatyzowana - dźwigi/roboty, suwnice. Właściciel firmy jest wymagający i surowy w obyciu ale też sprawiedliwy w osądach i z tego co mi wiadomo walczy do jakiegoś momentu o pracownika jeśli ten spełnia ku temu warunki. Nie toleruje się pijaństwa i obiboków. Ma to wszystko odbicie w zarobkach, które są jedne z najlepszych w łódzkiem. Miłego weekandu. P.S. bardzo proszę o nie podawanie nieprawdziwych oraz szkalujących informacji. W przeciwnym razie nastąpi zgłoszenie do Prokuratury. Zdajesz sobie KOCIU sprawę, że po Twoim numerze IP można precyzyjnie dojść do autora publikacji obrażających personalnie innych. Wytoczenie sprawy sądowej będzie wiązało się z finansowymi karami za obrazę godności człowieka.

na szczęście były pracownik
@Hany

Kamery mają "awarie " jak dochodzi do wypadku przy pracy, ale działają idealnie jeśli trzeba inwigilować pracowników. Szef firmy dzwoni do "kierowników" - idź pogoń tego... - tamten się opier...ła! Zarządzanie firmą w taki sposób nie jest normalne- chyba że w twoim świecie. Straszenie sądem za pisanie prawdy to szczyt bezczelności. Po co wam roboty, przecież tak traktujecie ludzi? A każdy musi sam podjąć decyzję czy pieniądze są wystarczająca rekompensatą za takie traktowanie. Ja odszedłem sam. W razie potrzeby napisz to zadzwonię do was i podam dane dla celów procesowych, zaoszczędzicie czasu. Ale uważajcie bo jest więcej takich jak ja i w sądzie może wyjść ze z tym mobbingiem to jednak jest prawda.

na szczęście były pracownik
@Hany

PS. 1. W jaki sposób kamery podnoszą bezpieczeństwo pracy, chronią pracowników przed wypadkami i dźwiganiem ponad siły? Mogą jedynie być dowodem w sprawie o kradzież lub udokumentować wypadek. Ale gdy np.na AD..ŚA przewróciły się taflę szkła kamery były "wyłączone" - oczywiście to przypadek. 2. Metody zarządzania poprzez inwigilację szef zaczerpnął od drugiego mistrza z firmy JUS...RT, gdzie pracownicy mówią szeptem a normom jest nie rozmawianie przy włączonym służbowym telefonie. W normalnych firmach szef nie ma czasu na takie zachowania bo ma mnóstwo pracy ale gdy " szef" nie umie nic to wtedy sprawdza się w roli ciecia.

@Hany

Co do bezpieczenstwa to powiedz to (usunięte przez administratora)ktory stracil palec u nogi a potem naklamalu tak ze wine zgonili na niego :-) Co do zarobkow to nie badz smieszny/a. Co do godnosci to musial by ja miec zeby dalo sie ja obrazic :-P

Maciek
@na szczęście były pracownik

Pasuje

ha ha ha
@Hany

Serio? To dajesz ;] szukaj, szukaj :)

Witam jaki socjal oferuje firma glass pracownikom w ramach zatrudnienia?

@Nowy

Nie ma socjalu nawet na święta nic nie dostaniesz

Lekarz
@Nowy

Ból kręgosłupa

Smutne to

Zmieniła się cała załoga biura odkąd Państwo Młodzi zaczęli swoje rządy oparte na krzyku, pretensjach i braku szacunku. Oni wiedzą wszystko lepiej a reszta to dla nich drugi gatunek. Pan Adam zawsze ma rację we wszystkim a nawet jak nie ma to i tak wie lepiej. Po co im specjaliści. Szkoda, że Pan Michał przekazał firmę synowi. Pan Michał to jedyna osoba o ludzkim sercu i słowna Syn to człowiek który zadziera nos wyżej niż czubek głowy. Brak poszanowania dla ludzi. Zamiast pisać tutaj ratując imię firmy, powinni się zastanowić nad zmianą podejścia. Tak to jest jak dostało się coś za darmo i nie poznało pracy od drugiej strony. Na tą chwilę lepiej unikać Pana Adama i jego małżonki. Obietnice, złote góry a jak coś to Pan Adam unika tematu, nie ma czasu. Ważne, że sam na swoje zakupy pieniądze ma a inni nie muszą.

@Smutne to

Zgadzam się z Twoja opinia. Doprowadza do tego że nikt tam nie będzie pracował, zostali najbardziej wytrwali psychicznie.

Marlena
@Smutne to

Wszyscy są bardzo zadowoleni ze zmian w biurze - łatwiej się pracuje bo bez fochów :)

Laura
@Marlena

Zmiana taka, że nikt nic nie wie. Chociaż tutaj szefowie, prezes i posłańcy odpowiadają jak ludzie. Nagrać i porównać wszystkich fałszywych.

Forget

Wytrwali psychicznie ????albo mało odważni lub zmuszeni sytuacją życiową, a być może ........???

Potem
@Forget

Ja uważam , że wszyscy powinni wziąść sie do pracy a nie tylko narzekać. Nie ma nigdzie firmy idealnej bo ludzie nie są idealni i tyczy sie to zarówno zarządu jak również szeregowych pracowników , a z kolei wiem , że jeśli dobrze pracujesz , starasz sie , a nie tylko odwalasz co swoje i do domu to w tej firmie idzie sie utrzymać za w miare dobre pieniądze

Pot po plecach
@Potem

Tak szefie już się zabieramy do roboty bo garb jeszcze mały. Tylko gdzie te dobre pieniądze ? Może mają je 3 może 4 osoby o których wszyscy wiedzą. Takie firmowe lizaki co wspólnie obgadują a później latają do szefa. Takie osoby są wszędzie ale trochę godności koledzy. Żeby szef wiedział co za plecami gadają. Ale szef woli słuchać tego kto przytakuje i za to zapłacić. Robota widać nie jest najważniejsza tutaj.

Potem
@Pot po plecach

Wiesz co Ci powiem ? To trzeba sie bylo uczyc ! Niestety szklo budowlane nie wazy kilogram , a praca jest w wiekszosci fizyczna ...

Irena
@Potem

Po ostatnich wpisach na forum wnioskuję, że atmosfera w firmie Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak nie jest najlepsza. Czy dobrze rozumiem, że wynika to ze zmiany kierownictwa?

Klient
@Irena

najlepiej zrób audyt na miejscu. Na tym forum wypowiadają się byłe pracownice biura, które po prostu nie ogarniały roboty i trzeba się było z nimi pożegnać. Ciągłe skargi dotychczasowych odbiorców powodowały nikomu nie potrzebny stres i napięcie. Panie, które teraz obsługują biuro _ Ola, Paulina i jeden rodzynek Pan Bartek od logistyki to w pełni kompetentni ludzie i z zaskoczeniem trzeba przyznać, że przed 30 stką. Firma i jej Klienci tylko skorzystali na zmianach. To jedna z najnowocześniejszych firm w Polsce.

Maciek
@Klient

Długo pracowałem ile Ci zapłacili za kom

Maciej

Póki pan Michał był to ok. Trombol trombol nic dobrego nie zrobi nawet nie umie utrzymać Dyz... Co firmę rozkręciła. Gdyby nie tata to doły by kopał już raz to słyszał od jednego pracownika. Pewnie po takich rotacjach pracowników na mieście się nie pokazuje. Ale karma wraca. Teraz będzie bliżej heh

FiFa

Czy jest już nabór do nowego zakładu w Aleksandrowie Łódzkim - widziałem, że hala się buduje szybko .

Perski
@FiFa

plotkuje się na mieście o kolejnych inwestycjach firmy w budowę kolejnych hal pod kolejne produkty ze szkła.

Madera
@Perski

a co z zarobkami na nowym zakładzie po szkoleniach na nowych maszynach ? podobno w automatach ma być ta nowa produkcja

były rezuliwiec

jak dla mnie to całkiem nieźle mi się pracuje i za dużo lepsze piniądze a pracowałem w rizula w Łodzi - tam masakra.

glask
@były rezuliwiec

Popracuj tu jeszcze trochę to zrozumiesz :D

wacek
@glask

ale GLASK zawsze możesz zmenić robotę jak ci się Prezes nie podoba a najlepiej to sobie otwórz sam jakąś firmę i nią zarządzaj . Będąc pracownikiem trzeba akceptować właściciela i kadrę zarządzającą - to podstawowy obwiązek pracownika etatowego. GLASK gadasz jakbyś był właścicielem a nie pracownikiem - trochę umiaru w opowiadaniu o swoich marzeniach :)

Ja J.
@wacek

Podstawowym obowiązkiem pracownika jest realizacja usługi dla pracodawcy a nie jego wielbienie etc. Aż nie chce się wierzyć co ten zarząd tu skrobię żeby trochę wybielić swój wizerunek ale ci co mają wiedzieć wiedzay jaka to orka

opinia

Pracowałem w różnych zakładach ale atmosfera w tej firmie jest tragiczna ludziom już nie chce się tutaj przychodzić do pracy czas na zmiane pracy i zmianę na normalnego pracodawce

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak - Łódź

• Jak się pracuje w Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny Michał Matysiak