Zhup Glass Michał Matysiak

Opinie o Zhup Glass Michał Matysiak

Seba

Podobno robicie inwestycje w nowy zakład. Czy są już przyjęcia na nową halę ? Robię w szkle na wszystkich maszynach w łódzkiej firmie i zmienił bym na lepszego pracodawcę bo zimno mają na hali i mało roboty jest teraz.

Irena
@Seba 05.11.2018 10:59

Już ponad dwa tygodnie minęły od zamieszczenia na forum Twojego pytania odnośnie do zatrudnienia w Zhup Glass Michał Matysiak. Otwarcie nowej hali i wynikające z tego przyjęcia z pewnością są ważne również dla innych osób. Czy udało Ci się zasięgnąć informacji w tej kwestii z innego źródła? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się nimi na tym wątku.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Zhup Glass Michał Matysiak? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Pefron
@Administrator 22.06.2018 09:10

Staraj się i garba się dorob... najgorzej jak coś Ci się nie uda... ehhh

Maciej

@start pracownik piszesz o mobbingu, jest to dość mocne oskarżenie. Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie Zhup Glass Michał Matysiak?

Pefron
@Maciej 24.04.2018 23:25

Popracuj a się dowiesz:D ogólnie masakra....

anonimowy

Nie mam dobrej opinii na temat tej firmy . Jeśli ktos ma troche wieksze ambicje to nie polecam tej firmy słaba kasa a o podwyżke cieżko. atmosfera słaba

Tomuś

Pracuję w REZAL za 20 zeta za 1 h a roboty na szybach jest tyle że przerobić nie idzie.

Tomuś
@Tomuś 15.08.2018 23:36

pomyliłem się co do tego pracodawcy z łodzi na teresy koło dhl

P

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie i pana Michała

Czy są na forum pracownicy Zhup Glass Michał Matysiak? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

dawny pracownik

Swiete słowa Adaś jest dobry do liczenie pieniędzy. Zna się tylko na budowie gwozdzia. Daj mu otwor do wywiercenia. Pozdrawiam stara ekipe

Kolchoznik
@dawny pracownik 04.12.2016 20:52

On to swoją drogą. A kierownicy? Żal.

Bubu
@dawny pracownik 04.12.2016 20:52

Leming? :D

start pracownik

Ada's szef pierwsza klasa. Zna sie na mobbingu w firmie gdyby nie tatus to ... I tak nic nie umie. Aha i niech wiecej ukraincow zatrudnia....

Zostaw opinię o Zhup Glass Michał Matysiak - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zhup Glass Michał Matysiak