Zhup Glass Michał Matysiak

Łódź

Zhup Glass Michał Matysiak

Opinie o Zhup Glass Michał Matysiak

Tomuś

Pracuję w REZAL za 20 zeta za 1 h a roboty na szybach jest tyle że przerobić nie idzie.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Zhup Glass Michał Matysiak? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

P

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie i pana Michała

Maciej

@start pracownik piszesz o mobbingu, jest to dość mocne oskarżenie. Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie Zhup Glass Michał Matysiak?

Czy są na forum pracownicy Zhup Glass Michał Matysiak? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

dawny pracownik

Swiete słowa Adaś jest dobry do liczenie pieniędzy. Zna się tylko na budowie gwozdzia. Daj mu otwor do wywiercenia. Pozdrawiam stara ekipe

Kolchoznik
@dawny pracownik 04.12.2016 20:52

On to swoją drogą. A kierownicy? Żal.

Bubu
@dawny pracownik 04.12.2016 20:52

Leming? :D

start pracownik

Ada's szef pierwsza klasa. Zna sie na mobbingu w firmie gdyby nie tatus to ... I tak nic nie umie. Aha i niech wiecej ukraincow zatrudnia....

Zostaw opinię o Zhup Glass Michał Matysiak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zhup Glass Michał Matysiak