Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Edyta

@Ulka, wszelkie oferty pracy w Ambercare24 znajdziesz pod tym linkiem http://ambercare24.pl/oferty-pracy-3/ @Wieśka miło czyta się pozytywne komentarze, może napiszesz coś więcej na ten temat? Jesteś zadowolona z pracy bo pensja jest godziwa, czy może chodzi o dobry kontakt z pracodawcą? A może jedno i drugie? Każda szczera opinia bardzo pomaga przyszłym pracownikom firmy w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tym miejscu.

Banitka

Maja pełno na stronie. Pozdrawiam

Ulka

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Izka

Firma ok.

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Wieśka

Ja nie narzekam. Wieśka.

Zainteresowana

Jak się pracuje? Na jaka umowę można liczyć?

Barbara

Ja też złego słowa nie mogę powiedzieć. Barbara

Iga

Ja załatwiam od ręki wszytko zawsze, po prostu trzeba dzwonić. Pozdrawiam. Iga

M. Liza

Ja nigdy nie miałam kłopotu z kontaktem z tą firmą, maja kilka telefonów i ten 24 h, kasa też mi się zawsze zgadzała, naprawdę dobrze płacą.

K. F.

Dla mnie też są bardzo mili, wszystko załatwiam od ręki a jestem u nich ponad rok. Ja ich chwalę. Kaśka.

Barbara
@K. F.

nikt tyle tam nie wysiedzi, a na pewno już nie załatwisz czegokolwiek od ręki. Pozdrawiam cieplutko.

Z.C.

Dobrze płacą. Polecam. Zyta

Lucyna

Pracuję u nich trzeci rok i jest w porządku. Ja ze swojej strony polecam bo dbają o tych którzy u nich pracują, wiem to od moich koleżanek, nie wiem jak się ma sprawa z tymi co " rozrabiają " ? pewnie ich nie lubią ... jak wszyscy. Samo życie.

Tera

Często spotykam ich opiekunki w busach i zawsze pozytywnie mówią o tej firmie, jak mi się skończy sztella to zgłoszą się do nich. Tera

K.

NIE POLECAM!!!

Mobilna

Wybrałam ich ofertę i jestem w robocie. Mi się podoba. Mobilna

Rusałka

Jestem z nimi na Bawarii od pół roku, jest ok. To mój pierwszy wyjazd z nimi. Rusałka

Jacek

Maja oferty dla mezczyzn??

Gośka

Normalna firma, nie mam uwag. Gośka

KD

Ja tez jestem zadowolona. Kuna

Z.F.

Ja polecam, nie wiem jak inni. Pracuję już ze trzy lata. Zofia

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.