Expresspożyczki

Oświęcim

Opinie o Expresspożyczki

Zdecydowanie nie polecam. Na początku umowa zlecenie nie umowa o pracę jak piszą w ogłoszeniu . Oczywiście najniższa krajowa . Obowiazkowe szkolenia raz w miesiącu w sobotę nie płatne ! Nadgodziny nie płatne . Premia do wypłaty jest ale dają ja w kopercie nie na konto aby nie opłacać składek . Notoryczne ciśnienie na wyniki czyli sprzedaż kredytów pożyczek i robienie wszystkiego aby klient nie spłacił pożyczki . Generalnie praca to telemarketing jak nie ma klientów w biurze, to cały czas się dzwoni z ofertami do ludzi czy do tych co nie płacą regularnie . Jeśli nie daj boze jakiś klient przyjdzie zapytać o kredyt puści się go na wnioski ale nie skorzysta z oferty będzie biedny ! Będzie miał dosłownie codziennie! Kilkanaście telefonów żeby wziął kredyt ! To jest nękanie ludzi ! Wszystkim steruje mało bystra panienka z express Kinga żenująca osoba . Zresztą chyba większość pseudo kierowników to ludzie bez kultury traktujący dziewczyny z biur jak nierówne sobie tylko gorsze , szkoda że te biurowe dziewczyny dają się tak traktować jak głupie przedszkolaki . Maile w stylu gimnazjalisty od kierownictwa pt np " nie zrobiliście czegoś tam widać macie mnie w D....e " są na porządku dziennym. Praca firma żenada . Nie polecam. Brania pożyczek też nie polecam koszty są koszmarne ! 13% od każdego 100 zł na tydzień ! Firma dużo pieniędzy kroi na klientach, dodatkowo biorą 20% kwoty kredytu za udzielenie i "znalezienie oferty"" kredytu ! Nie polecam .

zbuntowany anioł

Brak szacunku dla ludzi to numer 1 w tej firmie zdecydowanie odradzam no chyba, że jako przejściówkę przed podjęciem NORMALNEJ pracy

Lojalnypracownik

Makabryczna rotacja pracowników!!! Kompletnie nie szanują ludzi. Zero pochwały tylko nagany i zabieranie premii. Składki odprowadzają od najniższej krajowej. Obiecują awans co praktycznie graniczy z cudem bo zatrudniają kierowników z zewnątrz! I uwaga na fałszywa i niekompetentną księgową Olę która tylko czeka zeby kogoś oczernić i donieść na kogoś do właściciela firmy. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Expresspożyczki - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expresspożyczki