Expresspożyczki

Oświęcim

Opinie o Expresspożyczki

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Expresspożyczki? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Zdecydowanie nie polecam. Na początku umowa zlecenie nie umowa o pracę jak piszą w ogłoszeniu . Oczywiście najniższa krajowa . Obowiazkowe szkolenia raz w miesiącu w sobotę nie płatne ! Nadgodziny nie płatne . Premia do wypłaty jest ale dają ja w kopercie nie na konto aby nie opłacać składek . Notoryczne ciśnienie na wyniki czyli sprzedaż kredytów pożyczek i robienie wszystkiego aby klient nie spłacił pożyczki . Generalnie praca to telemarketing jak nie ma klientów w biurze, to cały czas się dzwoni z ofertami do ludzi czy do tych co nie płacą regularnie . Jeśli nie daj boze jakiś klient przyjdzie zapytać o kredyt puści się go na wnioski ale nie skorzysta z oferty będzie biedny ! Będzie miał dosłownie codziennie! Kilkanaście telefonów żeby wziął kredyt ! To jest nękanie ludzi ! Wszystkim steruje mało bystra panienka z express Kinga żenująca osoba . Zresztą chyba większość pseudo kierowników to ludzie bez kultury traktujący dziewczyny z biur jak nierówne sobie tylko gorsze , szkoda że te biurowe dziewczyny dają się tak traktować jak głupie przedszkolaki . Maile w stylu gimnazjalisty od kierownictwa pt np " nie zrobiliście czegoś tam widać macie mnie w D....e " są na porządku dziennym. Praca firma żenada . Nie polecam. Brania pożyczek też nie polecam koszty są koszmarne ! 13% od każdego 100 zł na tydzień ! Firma dużo pieniędzy kroi na klientach, dodatkowo biorą 20% kwoty kredytu za udzielenie i "znalezienie oferty"" kredytu ! Nie polecam .

Śmiech na sali
@Pracownik 19.02.2018 15:30

Ktoś tym komentarzem chyba żarty sobie robi! W ogóle nie doceniacie pracowników! Wy piszecie o jakiej kolwiek uczciwości i łamaniu zapisów umowy?! A gdzie przestrzeganie prawa pracy?! Zacznijcie ludziom płacić na papierze a nie pod stołem to w tedy będziecie się mogli wypowiadać a pro po uczciwości. Kpina ????

Zniesmaczona

Podpisuje się pod tym wszystkim!! Kompletny brak szacunku do pracowników, ba nawet do klientów! Zarżnąć klienta to główne ich hasło!! Wziąłeś pożyczkę, to powinni Dac do niej sznurek w gratisie! Pretensje ze klient splaca, pretensje że nie spłaca! Pojazd w każdym mailu! Ok 6 raportów dziennie! Co chwilę nowe dochodzą! A najgorsza w tym wszystkim jest blondyna, Ewelincia! Klienci muszą płacić 20% prowizji za udzielenie kredytu. Oczywiście kasa pod stołem. Oprócz tego 2 umowy każda po pół etatu. A na telefonie wisi się non stop. Najlepiej żeby człowiek obsługiwał klienta, a drugiego za niepłacenie opie**alał przez telefon.

zbuntowany anioł

Brak szacunku dla ludzi to numer 1 w tej firmie zdecydowanie odradzam no chyba, że jako przejściówkę przed podjęciem NORMALNEJ pracy

Lojalnypracownik

Makabryczna rotacja pracowników!!! Kompletnie nie szanują ludzi. Zero pochwały tylko nagany i zabieranie premii. Składki odprowadzają od najniższej krajowej. Obiecują awans co praktycznie graniczy z cudem bo zatrudniają kierowników z zewnątrz! I uwaga na fałszywa i niekompetentną księgową Olę która tylko czeka zeby kogoś oczernić i donieść na kogoś do właściciela firmy. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Expresspożyczki - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expresspożyczki