Expresspożyczki

Oświęcim

Expresspożyczki
2 42

Opinie o Expresspożyczki

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

wrr

NIE POLECAM . Kompletny brak szacunku do pracowników to jest jeden z większych problemów w tej firmie... Jak robisz wyniki to jest w miarę ok, ale jak tylko noga Ci się podwinie to nikt nie przebiera w słowach. Bardzo dużo wymagają, a bardzo mało dają od siebie. Faktycznie były podwyżki jak to można tak nazwać, teraz jak pójdziesz do firmy tego samego pokroju dostajesz tyle na start. O jakiś zmianach w pracy dowiadujesz się jak coś źle zrobisz nikt wcześniej Cię nie poinformuje chyba, że koleżanka z innego biura dostała opieprz wcześniej niż Ty :p Zebrania w soboty żałosne nic z nich nie wyniesiesz tylko stracisz czas na słuchaniu po raz 10000 tego samego. Nowi piszą że jest fajnie zobaczymy co napiszą za jakiś czas jak górze znowu popuści i wróci do siebie i swoich maili MOTYWACYJNYCH xd Byłym pracownikom gratuluję że tu nie pracują, obecnym życzę dużo wiary w siebie i owocnych poszukiwań nowej pracy, tym którzy się zastanawiają czy zacząć tu prace szczerze odradzam :)

Lola
@wrr 13.07.2018 16:48

Sorki, ale tez tu pracuję, może nie długo bo jakieś parę miesięcy i jest ciśnienie ale tak ja wszędzie. Nie jest cudownie ale nie jest źle, jak się robi swoje to masz spokój, sama widze u siebie że padaka na tym biurze to zaniedbania wcześniejszego pracownika, hallo bądźmy szczerzy ! czy każdy robi to co tak naprawdę powinien...wątpię. A podwyżki to fakt i dla mnie 450 zł podwyżki to miłe zaskoczenie bo z premią wychodzi całkiem nieźle. A ciekawe czy nie jesteś tym pracownikiem " zwolnionym z hukiem " o którym teraz krązą teraz historie

Marek

@Gucio, zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza, dlaczego tak uważasz? Jeśli poprzesz swoją opinię stosownymi argumentami będzie ona bardziej przydatna dla innych użytkowników forum. Widzę, że na wątku opinie o firmie Expresspożyczki są raczej mieszane. Zachęcam również inny użytkowników forum do podzielania się swoimi doświadczeniami na temat warunków pracy i zatrudnienia w tej firmie.

ona
@Marek 13.07.2018 22:32

Marek jakiś podejrzany przekupiony, albo któraś z kiero się podszywa. Znając tą firmę to wszystko tam jest możliwe

Gucio

Firma wielka porarzka nie polecam jej nikomu

Była pracownica

Hej :) opinie pozytywne w tej firmie wystawia chyba kierownictwo tutaj na stronie. Niestety ale w tej firmie nic nie gra tak jak powinno. Faktycznie zarobki się poprawiły- nasuwa się pytanie dlaczego jednak nadal pracownicy się w takiej liczbie zwalniaja? Ciągle zmiany, raz chcą tak potem inaczej A następnie jednak wróćmy do poprzedniego. Decyzja o zwolnieniu się po długim czasie była jedna z lepszych decyzji. Szkolenia w sobotę obowiązkowe, nieplatne, jeśli nie idziesz musisz się tłumaczyć. Nacisk na sprzedaż- na wyniki, taka branża no ale bez przesady, staje się na głowie A oni I tak tego nie docenia. A premie to I tak jak sobie fajna zrobisz to na końcu ci utna bo jednak coś zrobiłaś nie tak. Kierownictwo też się zmienia, jedna chce tak potem następna inaczej. Tłumacz się za każdym razem czemu tego nie sprzedałas, przecież klient zawsze chce.. dziewczyny ze strachu wolą już klienta nie wprowadzać nawet. Głównym zadaniem doradcy klienta jest "zarżnać klienta", jest coś takiego jak sumienie, musisz starszym ludziom wciskać I mówić jakie to JEST FAJNE. O oprocentowaniu nie wspomnę . Szczerze NIE POLECAM.

ANIA

Ja pracuje od 6 miesięcy i nie wiem jak było wcześniej mogę powiedzieć co jest teraz. Firma naprawdę wyszła na plus dla pracowników. U mojej kierowniczki nie ma problemu z urlopem. Nie wiem jak jest u innych kierowniczek. Dostaliśmy podwyżki z czego jestem zadowolona.

Pip
@ANIA 29.05.2018 21:55

Z tym urlopem to zależy od kierowniczki. Ja mam gorzej jestem w grupie u Rudej...

Gvug

Jestem już półtora tygodnia nie m i fe Lego słowa powiedzieć polecam zależy kto się w tym czuje

Marek

@zaintersowany, czy zapoznałeś się z wszystkimi wypowiedziami użytkowników na forum? Może warto zadzwonić do firmy Expresspożyczki i po prostu zapytać o warunki zatrudnienia? Jeden z użytkowników napisał, że firma się zmienia. Współcześnie coraz więcej firm udziela informacji jeszcze przed procesem rekrutacji. Kto z Was planuje podjąć w najbliższym czasie współpracę z tą firmą?

zaintersowany

Witam wszystkich, Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku windykatora?? Oczywiście chodzi mi o całkoształt łacznie z zarobkami, samochód służbowy jest? atmosfera? Dzieki z góry

Była

Podobno coś się zmienia. Nie ma gnębienia klientów a i pracownikom na plus. Fakty czy ploty?

Doświadczona
@Była 03.05.2018 00:05

Może lepiej jest, bo konkurencji nie mają, ale to szybko może się zmienić, pojawi się ktoś inny i się zacznie, bo ich mottem jest wycisnąć z klienta WSZYSTKO co się da, nieważne jakim kosztem.

Zdecydowanie nie polecam. Na początku umowa zlecenie nie umowa o pracę jak piszą w ogłoszeniu . Oczywiście najniższa krajowa . Obowiazkowe szkolenia raz w miesiącu w sobotę nie płatne ! Nadgodziny nie płatne . Premia do wypłaty jest ale dają ja w kopercie nie na konto aby nie opłacać składek . Notoryczne ciśnienie na wyniki czyli sprzedaż kredytów pożyczek i robienie wszystkiego aby klient nie spłacił pożyczki . Generalnie praca to telemarketing jak nie ma klientów w biurze, to cały czas się dzwoni z ofertami do ludzi czy do tych co nie płacą regularnie . Jeśli nie daj boze jakiś klient przyjdzie zapytać o kredyt puści się go na wnioski ale nie skorzysta z oferty będzie biedny ! Będzie miał dosłownie codziennie! Kilkanaście telefonów żeby wziął kredyt ! To jest nękanie ludzi ! Wszystkim steruje mało bystra panienka z express Kinga żenująca osoba . Zresztą chyba większość pseudo kierowników to ludzie bez kultury traktujący dziewczyny z biur jak nierówne sobie tylko gorsze , szkoda że te biurowe dziewczyny dają się tak traktować jak głupie przedszkolaki . Maile w stylu gimnazjalisty od kierownictwa pt np " nie zrobiliście czegoś tam widać macie mnie w D....e " są na porządku dziennym. Praca firma żenada . Nie polecam. Brania pożyczek też nie polecam koszty są koszmarne ! 13% od każdego 100 zł na tydzień ! Firma dużo pieniędzy kroi na klientach, dodatkowo biorą 20% kwoty kredytu za udzielenie i "znalezienie oferty"" kredytu ! Nie polecam .

Zyta
@Pracownik 19.02.2018 15:30

@Pracownik Jeśli kierownikiem nie zostaje się za nic to co takiego zrobiła była już „kierowniczka” Magda? Bo wyników na pewno nie robiła wiec to bardzo interesujące... :D o jakim łamaniu prawa wspominasz gdy przedmówczyni podała kwotę prowizji ? A no tak przecież w tej „firmie” to tajne nawet klient dowiaduje się o opłatach gdy bierze długopis do ręku na 2 sekundy przed podpisaniem umowy. Czy osoba bystrą można nazwać osobe która wymaga dzwonić do klientów 3razy dziennie po 3razy pod rząd ? Nie potrafi przekazać wiedzy jak umiejętnie rozmowa skłonić klienta do wzięcia pożyczki czy kredytu a tylko jak doskonale nękać klienta i nękaniem zmusić bo to odebrania telefonu. Tam cała firma ma Pracowników biurowych za nic! „Kierownictwo” w szczególności, ale tez Pan informatyk dla których to tępe idiotki, dla infolini tak samo. Wiec dziewczyno jeśli się szanujesz to pracy szukaj gdzie indziej ! Szerokim łukiem, ta firma to zło! I dla pracowników i dla klientów tych „placówek”

Mob

Do tej pory zastanawiam się dlaczego ludzie nadal tam pracują?! Konkurencja się zawinela to podnieśli stawkę wynagrodzenia o marne grosze i nawet nie próbuj się odezwać, bo przecież gdzie będziesz miała lepiej. Chcesz być pracownikiem mobilnym? Wystarczy tylko posiadać swój samochód, nawigacje, a firma zwróci Ci tylko za paliwo, a co z kosztami amortyzacji, straconym czasem na dojazd (nawet godzina w jedna stronę)? Nieważne, przecież też musisz coś włożyć w tę pracę, zrobić coś dla tej firmy, a oni odwdzięczą się nękaniem, rozkazywaniem i zastraszaniem, zwłaszcza kierowniczka ruda Gosia, która nie wie, że to co robi to się nazywa MOBBING. Musisz być elastyczna, wysłuchiwać przez telefon jaka to beznadziejna jesteś i co wyprawiasz, nieważne, że klient przed Tobą siedzi, a Ty masz ochotę wyjść i nigdy nie wracać. Wspomnę jeszcze o warunkach pracy, bo te ich biura to o pomstę do nieba wołające. Upał na zewnątrz - upał w środku, zimno na zewnątrz - zimno w środku i zdziwienie, że pracownik na pracy nie może się skupić, bo w kurtce siedzi i z zimna się trzęsie. Jeszcze przy okazji możesz sobie powdychac wilgoci, tylko stęchlizna i czarne ściany. Mimo wszystko nie można narzekać, zorganizują imprezę firmowa, zapraszą chippendalesow, przylizesz du*ę i już jesteś pracownikiem roku! Statuetkę dostaniesz to sobie w pokoju postawisz. Na szczęście jestem z tych pracowników, którzy w końcu SAMI odeszli! Liczę na to ze w końcu i za nich zabierze się KNF i znikną z tego rynku jak ich wspaniała konkurencja.

Fika
@Mob 02.05.2018 21:07

Też rudą pożegnałam... zero kompetencji i szacunku do pracowników i klientów, za to fałsz i wazelina do szefów, poza tym dołki kopie. Marny wynik to za swoim człowiekiem nie stanie a to świadczy że nie gra w zespole i chyba nawet nie zna znaczenia słowa wsparcia i współpracy

Zyta

Dokładnie! Zgadzam się z przedmówczyniami! Na Call Center pracownicy wykonują ok 300- 350 połączeń dziennie a w biurze dziewczyna przy wykonaniu 200 to mało! Choć ma tez inne obowiązki np co jest priorytetem obsługa klienta! Podstawa taka sama jak infolinia (najniższa krajowa) mimo ze odpowiada za pieniądze a nie tylko wykonuje połączenia między czasie przeglądając fb... i mimo tego ze dziewczyna pracująca w biurze MUSI OBOWIĄZKOWO wstawiać się raz w miesiącu na „szkolenia” a pracownik call ceneter w tym czasie ma wolny weekend. Raz usłyszałam ze jak ktoś odważy się wyjsc ze szkolenia dostanie dyscyplinarkę za nieuzasadniona nieobecność w pracy! Mimo ze NIGDZIE W UMÓWIĘ nie jest zawarta innformacja o tym ze jest to OBOWIĄZKOWE ! Tym bardziej ze są one bezpłatne ! zero szacunku kompletnie ZERO! Taka prawda: jak nie zrobisz wyniku raz drugi to wylotka! Dziewczyna dostała umowę na rok po 6mies pracy 3 mies. Zlecenie i kolejne 3 na okres próbny) a równe dwa tygodnie później wypowiedzenie. W dodatku w dzień wypowiedzenia był wezwana na szkolenie z innymi pracownikami a wypowiedzenie dostała 5min przed zakończeniem dniówki. Żenada. Jeśli byłaby to firma przyszłościowa to nie byłoby takiej rotacji pracowników! A tam i ludzi zwalniają i ludzie stamtąd uciekają! (Jestem żywym przykładem tego :) ) gdyby byłaby to firma godna polecenia to kazdy walczyłby o to by tam pracować :) Potwierdzam: maile tego typu jak wyżej wspomniane to standard! Tekst pani „szefowej” ch*jem wieje na biurze” to codzienność! Klienta chcą zarżnąć jak to mówią. Nawet tutaj na forum straszą przepisami a sami nie stosują się do przepisów! Prowizje masakryczne które tylko wpędzają ludzi w wir zadłużeń! Zero szans na awans jak pokażesz raz ze potrafisz to chcą więcej i więcej wycisnąć z pracownika jak cytrynke! Ale nic w zamian! Kierownikiem możesz zostać jak znasz szefa. Osoba która tak właśnie awansowała NIGDY NIE ZROBIŁ WYNIKU na biurze jeszcze jako pracownik biurowy, miała iść do zwolnienia a jednak po pół roku została kierowniczka i to Ona prowadziła sobotnie „szkolenia” dla pracowników: śmiechu warte! Na koniec wspomnę o syt która przelała czarę goryczy kiedy chciałam wziasc opiekę na dziecko w godzinach (zwalniając się z pracy wcześniej) do czego miałam prawo ! ( przypominam ze pracodawca NIE MOŻE odmówić tego prawa) kierowniczka wrzeszcząc powiedziała ze nie ma takiej możliwości bo dobrze o tym wie ze ja nie będę w tym czasie z moim dzieckiem a wolne potrzebuje do innych celów prywatnych) wiec może tutaj nie straszyć drogi pracodawco a sam zacząć się stosować do przepisów prawnych bo ta sytuacja była ogromnym wykroczeniem! Pracodawca nie ma prawa dopytywać co ja robię ze swoim czasem wolnym który mi przysługuje! Żenada i tyle! Jak chcesz być gnojonym i chcesz aby Cie nie szanowano śmiało składaj tam CV ja już podziękowałam teraz mam pracodawce przez duże „ P” który szanuje ludzi! I takim Wam życzę ! Ale takiego w expresspozyczkach nie znajdziecie na pewno ! Powodzenia

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Expresspożyczki? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Zniesmaczona

Podpisuje się pod tym wszystkim!! Kompletny brak szacunku do pracowników, ba nawet do klientów! Zarżnąć klienta to główne ich hasło!! Wziąłeś pożyczkę, to powinni Dac do niej sznurek w gratisie! Pretensje ze klient splaca, pretensje że nie spłaca! Pojazd w każdym mailu! Ok 6 raportów dziennie! Co chwilę nowe dochodzą! A najgorsza w tym wszystkim jest blondyna, Ewelincia! Klienci muszą płacić 20% prowizji za udzielenie kredytu. Oczywiście kasa pod stołem. Oprócz tego 2 umowy każda po pół etatu. A na telefonie wisi się non stop. Najlepiej żeby człowiek obsługiwał klienta, a drugiego za niepłacenie opie**alał przez telefon.

zbuntowany anioł

Brak szacunku dla ludzi to numer 1 w tej firmie zdecydowanie odradzam no chyba, że jako przejściówkę przed podjęciem NORMALNEJ pracy

Lojalnypracownik

Makabryczna rotacja pracowników!!! Kompletnie nie szanują ludzi. Zero pochwały tylko nagany i zabieranie premii. Składki odprowadzają od najniższej krajowej. Obiecują awans co praktycznie graniczy z cudem bo zatrudniają kierowników z zewnątrz! I uwaga na fałszywa i niekompetentną księgową Olę która tylko czeka zeby kogoś oczernić i donieść na kogoś do właściciela firmy. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Expresspożyczki - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expresspożyczki