Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Jasiek

Praca na wyjeździe nie jest lekka ale można lepiej zarobić, wybór należy do nas!!

Gdzie szukac jakies pracy za godziwe pieniadz. Daj namiary.

Bylem ciężka praca przy mięsie za małe pieniądze. Bardzo złe traktowanie przez biuro. Większość to Rumuni.

Arek
@Andrzej

Ja mam jechac na 30.07.2018, napisz cos wiecej

Kamil

Szkoda, że tak rzadko tu piszecie. Może wrzucicie parę informacji?

Arek
@Kamil

Dzwonili do mnie, wiem czy jechac, troche sie boje. Pracowales to podpowiedz jak tam na prawde jest...

Stivi11

Wybiera sie ktos w najblizszym czasie?ktos chetny zeby sie zgrac i jechac razem?

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Bartek

Podpowiedzcie jak można dostać się do pracy w firmie?

Iza
@Bartek

Do Bartek .... dostales juz namiary na firme?

Jerzy

Podpowiedzcie jakie warunki pobytu organizuje firma?

Witam, wyjeżdża ktoś do pakowania mięsa na 25.06 ?

już nie pracownik

nie polecam bardzo ciężka praca za bardzo słabe pieniądze

Asss
@już nie pracownik

Najlepiej siedziec na piwku i brac kase.albo jeszcze ze by cie do pracy zapraszali.ludzie nie te czasy.skonczylo sie.w polsce nie ma nic za darmo a tym bardziej tu.jak ktos chce pracowac to bedzie tym bardziej za wieksze pieniadze niz w polsce.jak masz lepsza prace w pl to po co tu przyjechales.ludzie w wiekszosci co tu pisza to tacy co napisalem.wiele ludzi pracuje po kilka lub kilkanascie lat .

anonimus
@Asss

Kolejne złote myśli... złote rady pana d....sa... nikt nie siedzi przy piwku (może ty?!) i każdy wie po co jedzie za granicę za ciężką robotę chce normalne pieniądze zarobić, a nie zapie...ć na nygusów z biura i dawać się oszuki...wać!!!!!!!!! A zarobki były , zanim ty dorwałeś się do koryta i grube łapska położyłeś na firmie DSI (rozwaliłeś firmę) , a starych pracowników już nie ma Simon Hiszpan Hubercik brygadziści Zbyszek i Darek, Maciora Filipek czy bhpowiec już nie pracują to o kim tu piszesz ?? Widze że komentarze są tu usuwane prawda w oczy kole! to jest forum do dyskusji a nie do usuwania niewygodnych ale PRAWDZIWYCH komentarzy co się dzieje w tej firmie, sam ze sobą tu piszesz pod różnymi nickami ? ? to lepiej zamknij te forum i nie wprowadzaj ludzi w błąd ! śmieszny desperat

Marron

Szukam pracy, może ktoś mi pomoże. Podajcie Telefon do biura.

nikola
@Marron

ammer taufkirchen 84416 vils weldenstrasse 20 nie taka zla agencja 152 godziny i 1280e masz lub ok olo tego

Ryszard

Firma ma dobrą opinię i większość wyjeżdżających nie narzeka. Zawsze znajdzie sie ktoś komu nie po drodze z pracą!!!

Darek
@Ryszard

Mówisz, ze dobra praca to daj namiary, właśnie szukam czegos normalnego, napisz co to za praca. Ile kasy i czy spanie jakieś dają. Ile trzeba godzin trzeba zasuwać.

Wojtas
@Ryszard

Ja sie wybieram :) obczaje co to za firma i sie pomysli :) zawsze prace mozna zmienic a z poziomu niemiec juz o wiele łatwiej o coś w okolicy ;) wiec nawet gdyby było coś nie tak to mam szanse na nowa pracę.

Leon
@Darek

0524293530 dzwon do pani Kamili ona mnie rekrutowala, praca jak praca godzin nie brakuje, w holandi robilem to polowe tygodnia w hotelu siedzialem bo roboty nie bylo

@Ryszard

Ludzie nie dajcie sie nabrać ten Ryszard to naganiacz z biura pisze że firma ma "dobra" opinie he he żałosne. prawda to taka że nie dadza zarobic i umowy o prace tak są napisane żeby oskubać z kasy pracownika ile wlezie ! Nie płacą za urlopy i zwolnienie chorobowe a rotacja pracownikow duża....

Iza
@Anonim

Ty anonim... a ty tam robiles, ze to wszystko piszesz ???

Agnes356
@Leon

A mieszkania jakie?

Kamil34
@Agnes356

mieszkam 4 km od tunisu, kupilem rower za 5 dyszek i smigam codziennie, mieszkamy w 6 osob, akurat mamy na rozne zmiany takze kolejki do lazienki nie ma ;)

Adrian

Witam. Też z kolegą wybieramy się do tej firmy na 7.05.18. Kujawsko-pomorskie z pewnością będą wolne 2 miejsca. Jak coś to piszcie ???? Adrian.strojek27@o2.pl

Wojtas

Jestem, dotarlem i pracuje. Nie jest tak najgozej. Praca ok, mieszkanie man niedaleko zakladu /nowe bloki, blisko do sklepu i pracy. Da sie zyc. Przyzwyczajam sie powoli do codziennosci ale nie jest zle. Jak ktos chce pracowac to ok.

Gabriela

Najlepiej dzwonic bezposrednio do biura, wszystkie info podaja przez tel.

Ewcia74

Dzwon do ich biura i popros o rozmowe z pania Kamila, moj maz wyjezdzal 2 miesiace temu i z nia ustalalismy caly przyjazd +49 524293530

Daria

Mam jechać na 16.04.2018 i troche się boje, niech mnie ktoś napisze jak tam jest, ile można zarobić. Słyszałam że jest w porządku, chcę trochę zarobić!!!!!

Wojtek

Jedzie ktoś na 19 marca do pracy pisać na pocztę bo ja jadę wojciechpytel19932@gmali.pl

Świnskie uszka
@Wojtek

Przyjechałam tydzień temu i jutro wracam . Oboz pracy 6ruro netto na h żenada .

Wojtek
@Świnskie uszka

no ja dzis wyjezdzam tam do pracy jestes tam moze daj namiary na siebe napisz do mnie na poczte

Jan
@Wojtek

Ja jadę na 16.04.2018 jakaś babka z tej całej agencji do mnie dzwoniła, ale jeszcze się trochę waham. Może ktoś kto tam pracuje wie jakie są tam warunki pracy.

Micdobry
@Jan

Siemka.Ja tez jade tam 16.04.18....to nie jest przez agencje a bezposrednio przez firme....podaje namiary to bedzie nam razniej...fightermic@yahoo.co.uk.Pozdrawiam..Michu

Grzegorz
@Jan

Witam. Ja bylem juz w tamtym roku , przerobilem umowe , zrobilem przerwe 6mcy (zasilek) i teraz wracam znow na rok. Robie na rozbiorze, daje rade ale wiadomo patosow nie brakuje.Zalezy z jakim nastawieniem jedziesz, jak chcesz robic i zyc spokojnie to problemow nie ma ale jak chcesz imprezowac i nie chodzisz do roboty to nie pieprza sie z toba i masz lotke... tyle.

Jelonek
@Świnskie uszka

Ja dostaje 6,60 netto a jaka masz klase podatkowa, te babki z biura kaza donosic te numery podatkowe bo ponoc bez tego duzo z wyplaty oddaje sie dla panstwa, w marcu przepracowalem 198 godzin, takze nie mam co narzekac bo w holandi jak robilem to po 140 godzin i mieszkanie 80 euro tygodniowo a tu place 100e za caly miech i rowerkiem do pracy .

aniaz zielonegowzgorza
@Wojtek

Ja tez jade z Swidnicy drugi raz , w tamtym roku bylam 4 miesiace, odlozyc mozna, tragedi nie bylo. jak jedziesz z nastawieniem zeby pracowac i zarobic to jak najbardziej Teraz planuje na dluzej, zobaczymy jak to bedzie. Mam nadzieje ze trafie na fajne mieszkanie.

$

Jestem z Legnicy .chcę jechać do Rhedy 02.04.2018 .Czy jedzie ktoś tego dnia ?moj tel.797948518

Manii

Cześć jedzie ktoś z kujawsko-pomorskiego 26 lutego lub 5 marca. Kontakt do mnie mariusztex@interia.pl

Mariusz

Cześć czy ta firma to DSI

Mariusz

Interesuje mnie praca w DSI Redha jak tam jest warunki płacowe i mieszkaniowe ktoś coś wie?

Stawrosa

Potwierdzam słowa starosta. To cała prawda. Nie polecam tam wyjazdu!!!

Irek

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe gwarantują? Czy język trzeba znać dobrze?

Fryc
@Irek

Nie trzeba znac jezyka, ja tam pracuje od 2 lat i ucze sie pomalutku. Na poczatek polecam, praca jak praca ale daja mieszkanie tylko 100 euro i placa regularnie. Jak bylem w ostatniej firmie to byl cyrk, praca byla tylko pieniedzy zapominali zaplacic.

Witam, jestem zainteresowany obecnymi warunkami pracy w zakładzie w Rhedzie, proszę o jak najszybszą odpowiedź.

pomoc
@Zainteresowany

Witam oczywiscie chodzi Ci o firmę DSI w Rheda. prace można podjąć na dziale rozbioru mięsa i pakowania, jak potrafisz posługiwać się nożem to na rozbiorze zarobisz około (usunięte przez administratora) e pracując od 2- 3 w nocy po 10 godz. dziennie co druga sobota pracująca. Na pakowaniu zależy na jaki dział trafisz nie polecam działu TK lub SB tam praca po 10-14 godz. dziennie włącznie z niedzielami. wynagrodzenie od (usunięte przez administratora)e. Na vakum jest podobnie, dużo pracy mało kasy. Najlepiej ale szału nie ma jest na Chinach pracują po dziesięć godz. dziennie na dwie zmiany zarobek do (usunięte przez administratora) e. (usunięte przez administratora)bardzo duże tempo pracy, nie licz no to że ktoś cię będzie uczył. Pokazują stanowisko pracy i od razu wymagają wyników (usunięte przez administratora) Na pomoc biura zbytnio nie licz, lepiej nie przychodź bo przeszkadzasz. (usunięte przez administratora) ale wytłumaczyć nie potrafią i nie chcą. (usunięte przez administratora) Dojazdy do pracy na różne godziny bez własnego samochodu bardzo ciężko chodzisz i prosisz o miejsce w samochodzie i kosztuje Cię to (usunięte przez administratora) miesięcznie. (usunięte przez administratora) Kontrakt podpisujesz na rok z możliwością przedłużenia. (usunięte przez administratora) Na wypłacanie za zwolnienia lekarskie i urlopy na to nie licz a jak zapłacą to tyle że i tak Cię na tym oszukają. Nie dotrzymasz umowy z ostatniej pensji oskubią cię na maxa, dostaniesz tylko parę euro. Ogólnie nie polecam bardzo ciężka, nerwowa praca za psie pieniądze!!! Dużo informacji jest na opiniach o DSI polecam do poczytania.

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)