Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Robol

Odradzam każdej osobie która ma zamiar jechać do tego syfu ! nie róbcie tego szkoda zdrowia , o pieniądzach nie wspomnę których po prostu nie ma około 1000 euro miesięcznie przy tyraniu jak w obozie jakimś każdy drze się jak popadnie , nikt nikomu nie pomoże pokażą raz co masz robić i ich to nic nie obchodzi masz umieć tak jak inni i zasuwać , gdzie nie wiesz w ogóle za co się zabrać jak widzisz to pierwszy raz masakra jakaś , ganiają z jednego stanowiska do drugiego i tak ciągle , trzeba każdemu coś podać pod nos , bo nowych się wykorzystuje i nie patrzą na to czy ktoś ma stres czy nie mają to gdzieś , po przyjeździe dojazd do pracy miał być zapewniony ale gdzie tam , 16 km musiałem dojeżdzać z kolegą i trzeba płacić ludziom 2 euro w jedną stronę co dziennie . Także nie jedźcie do tej pracy szkoda nerwów i waszych kosztów nikt tam nie wytrzyma dłużej niż kilka dni .

free

Witam wszystkich ostrzegam przed tym zakładem po pierwsze to nie jest zakład tylko kołchoz masakra jakaś nie masz czasu na nic! tempo na taśmie jest nie do wytrzymania nie masz siły a to nikogo nie interesuje już w pierwszy dzień rzucili mnie na taśmę i chcieli żebym kroił to mięso jak zawodowiec ! To jest jak (usunięte przez administratora) i najgorsze jest to ze Polak polaka by w łyżce wody utopił nic Ci nie pomoże tylko jeszcze na Ciebie doniesie . Razem z kolegą wytrzymaliśmy tylko 3 dni w tym obozie i nikomu nie polecam już nie wspomne o lokum które było położone 16km od miejsca pracy i dojazd na własny koszt! A tego hotelu nie można nazwać nawet barakiem patologia codziennie imprezy picie itp. Szkoda słow ! jeśli nie masz takiej potrzeby tam jechać to dobrze Ci radze zostań w domu ! Pozdrowienia dla Pana Kierowcy z busa :)

Grzegorz40
@free

A może jest ktoś z Łodzi kto też ma zamiar w tym dniu tz.24.08 jechać tam do pracy?

Lutek
@Grzegorz40

Też mam jechać 24 sierpnia, proszę o kontakt jackow22(małpa)wp.pl

MONKA
@Grzegorz40

Do mnie dzwonili dwukrotne ze pierwsza tura na 10.08 na 7:30 kazali stawić sie w niemczech na własny koszt potem 17.08,ale po tych postach daruję sobie tą wycieczkę:(mowili przez telefon 8euro na h +nadgodziny+pemia ,gdzie najniższa stawka w Niemczech jest 8,5 euro...nie rzucaj wszystkiego za ich śmieszne euro,złudne i czyste oszustwo.Kobiety mają do pracy od 3-7 km we własnym zakresie dotrzec musisz to nie mało po ciężkiej pracy po całym dniu:(przemyśl to zanim pochopnie bedziesz tęsknił a kasy w domu nie bedzie bo nie bedzie czego wysłać tylko wystarczy na życie tam ,a wysłać rodzinie 500zł to nie szał i nie warte rozłąki.W Holandii płacą 8,5euro i odkładasz jak umiejętnie to robisz ok.4tys.miesiecznie(po odjęciu już noclegu i jedzenia)tak wychodziło koleżance i była tam przez agencję.PS.TERAZ PO TYCH OPINIACH I TYM FORUM WIEM DLACZEGO TAK DO MNIE WYDZWANIAJĄ:(ŻAL!

Jadę z Bydgoszczy w niedzielę 2 sierpnia , póki co mam dwa wolne miejsca . Mój mail to sqra71@tlen.pl

edy

Dodam jeszcze ze jada do domu tam co dwa tyg z tym ze w ten piatek co jedziesz na weekend do pl zaczynasz prace o 15 i robisz (usunięte przez administratora) do 1,2 w nocy,w domu jestes na 10 rano... w niedziele wieczorem wracasz na klasowaniu zarobisz max 1200e w tym przejazd do pl od 70-90 e w obie strony dojazd do roboty i jedzenie zostaje Ci na reke 800e. Pomyslcie dwa razy zanim tam pojedziecie. Czas pracy jes chory np po 8 godz konczy sie rozbior a te (usunięte przez administratora) jeszcze daja jakies extra za ktore Ci i tak nie zaplaca,im wiecej godz tym mniej kasy to by bylo chyba na tyle

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
edy

Ludzie to co tu pisza to wszystko prawda,pracowalem tam na rozbiorze syf kila i mogila. Przychodzisz do pracy bierzesz noz idziesz na tasme na drugi dzien masz juz zapioerdalac jak starzy pracownici i ch to nie interesuje ze sie nie wyrabiasz,rodacy beda Cie gnoic jak ostatniego smiecia. Rumun i murzyn Ci pomorze a polak by Ci niz w plecy (usunięte przez administratora) takie (usunięte przez administratora) tam pracuja ze glowa mała,najgorszy margines. Malo tego bedziesz na klasyfikacji to bedzie cie jeszcze jabał turas brudas a poalczki u do (usunięte przez administratora) wchodza. Maja sie za strasznych fachowców a tak naprawde to dno. Pfrzerwa to jakies nie porozumienie musisz biegnac zeby sobie noze naoszczyc i zjesc cos. Zarobki to jes smieszne haha 1500 euro na klepce z dodatkiem a tak sie musisz ojebac ze rece Ci po pracy odpadaja. 800 swin na godz to powinno dac do myslenia.

heniek

jutro jade do toonies jesli chce ktos jechac podaje numer 665-124-131

slawek

czesc jade na 27 lipca do tunisu jesli chce ktos jechac podaje numer (usunięte przez administratora)

poirztowana

ten zaklad to jakas kpina!!! stawka godzinowa to 5.20 .... non stop po 12godzin, od poniedzialku do niedzieli i tak w kolko. ludzie nie pchajcie sie bo po tygodniu zjedziecie.!!

sebastian

czy jedzie może ktoś do rheda wiedenbruck na 20 lipca do Tunisu,potrzebuje się zabrać z Dortmundu

italiano

po ile godzin się robi na rozbiorze nie na pakowaniu i jaka stawka na godzine a warunki mieszkaniowe dobre dostep do łazienki i kuchni przedewszystkim ile tam można wytrzymać maxymalnie

slawek

do kingi ja juz pracuje tam poltora roku czesc prawdy a czesc nie tak szczerze jest moze tam problem z dojazdem do pracy ale duzo mozna poznac znajomych ktorzy pomoga pensja jest na czas ja teraz jestem na pauzie pracowalem w polsce i stwierdzilem ze tu jest jeszcze gorzej niz tam i zato wracam tu pracujac po 15 czasem godz dziennie miesiecznie dostalem 1200zl masakra jakas a na gladziach na godz sie umawialismy ze bede mial 10zl a dostalem 6,50 po 10 godz pracujac jesli chcesz wiedziec wiecej podaje ci numer (usunięte przez administratora)

slawek

czesc jade do niemiec na 27 lipca na przyjecie jesli ktos sie chce zabrac podaje numer (usunięte przez administratora)

slawek

jade na przyjecie na 27 lipca (usunięte przez administratora)

slawek

czesc 26 lipca jade do rhedy jesli ktos chce jechac to podaje numer (usunięte przez administratora)

samuraj

a ile godzin się robi na rozbiorze i ile dni w tygodniu,ciul z traktowaniem byłem w gorszym kołchozie pracy,po 20 godzin czego się nie mogłem doczekać to ukąpac się w niedziele i napic piwa

sss

do reki 9e czyli nie brutto

sss

teraz szykuja mi prace w niemczech mam ustalona stawke 9e brutto hotel oplacony przez firme i obiado kolacje firma oferuje chyba niezla kase bede mial zobaczymy pozdrawiam

gosc

Warunki fatalne, wyplaty jeszcze gorsze wraz z calym kierownictwem. Odradzam przyjazdu do tonniesu. Robi sie po 7 dni w tygodniu, ciagle po 12 godz. Szkola wytrwania :)

lubelak

Taniej w 3 z Chelma .Taniej i do Chelma Polskie kapo da wam popalic.Zabrac wrotki lub chulajnoge.Zynus dodaj ze to Alszwic Ja to przezylam 3 miechy.

Agina82

Czy jedzie ktos na 13.07 samochodem z rejonu malopolski,prosze o kontkt tel;(usunięte przez administratora) lub piszcie na adres 123agata123@libero.it

ppp
@Agina82

gdzie sie pchasz nie czytasz postow co ludziska pisza nie rozumna jestes jak szybko jedzesz tak szybko wrocisz nie polecaja tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)