Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Nikol

Czy mogę do pani jakiś kontakt chce się dowiedzieć co kolwiek o tej firmie

Poznanianka

Nie zdążyłam zapytać o warunki mieszkalne,ale internetu nie ma,każdy musi załatwić sobie we własnym zakresie,tak samo nie wiem jak to wygląda z drogą do pracy,jak się dowiem to napiszę

Poznanianka

Mój mąż jest tam drugi dzień,praktycznie odkąd wyjechał nie mam z nim kontaktu(nikły),wiem tylko,ze robi popołudniowa zmianę,która zaczyna się o 12 w południe,a kończy o 23.30,telefony mają pozamykane w szafkach,ale to normalka bo w Polsce też tak jest.Z negatywnych opinii,które tutaj wyczytałam bardzo dużo się zgadza.Mój mąż określił to jednym słowem Auschwitz-w pierwszy dzień dostali już w d... mój mąż mówił,ze nie moze ruszać rękoma(rozbieracz-wykrawacz)i nogi strasznie bolą,a mąż jest facetem silnym fizycznie,pracował już jako brukarz,budowlaniec,więc ciężkiej pracy się nie boi,acha jeśli ktoś nie dał rady,a chciałby wrócić to albo na własny koszt albo niestety musi wytrzymać tam 2 tygodnie,bo po 2 tygodniach autokar jedzie do Polski.Zastanawiam się czy męża nie będę musiała ściągać szybciej do domu.

Alaaa

Hej. Jedzie ktos na 16 listopada? Bardzo prosze o kontakt alicja.kwiecien14@wp.pl Pozdrawiam

@Alaaa

Witam, Pracuję w tej firmie juz dwa miesiące. Jest ciężko, praca na niektórych działach po 12 godzin. W tym dwie przerwy po 30 min, za które nie płacą. W soboty czasami i 15 godzin, ale ja nie wyjechałem na wczasy tylko po kasę, wiec każda godzina to 5,6 euro. Za nadgodziny i soboty nie płacą 50%. Stała stawka 5.6 euro. Zarobić można około 1000 - 1300 - 1500 euro. Na jedzenie spokojnie wystarcza 300 euro. Naturalnie jak się nie żłopie wódki i piwa oraz nie pali się papierosów. To kosztuje. Warunki mieszkaniowe bardzo różne. Mieszkam w na obrzeżach Verla. Polaków jest tam około 700 osób. w mieszkaniu po około 10 osób. W pokojach po 2 - 3 osoby. Czystość w mieszkaniu, pokoju zależy wyłącznie od lokatorów. Ja trafiłem na normalnych chłopaków z całej Polski. Jest czysto bo dbamy, co wypłata zrzutka na środki czystości. Dojazd do pracy prywatnymi samochodami trzeba szukać kierowcy z wolnym miejscem za dojazd i powrót 2 euro, czyli za miesiąc około 40 - 50 euro. Praca jest ciężka, niska temperatura, w szybkim tempie ... nie masz czasu stać. Dojechać do Redy można korzystając z eurobusu koszt biletu około 170 - 200 zł wysiadamy koło małej stacji w Bielefeld, tam kilka metrów dalej jest biuro euronetu, tam mozna bez problemowo kupic po polsku bilet do Redy, który kosztuje tylko 6 euro. Pociąg podmiejski zatrzymuje się tylko w Gutershloh i następna stacja to już Reda. Stąd jest szansa ze po telefonie do biura zabiorą busem do biura. Powroty - eurobus odjeżdża codziennie o 18.00, ale trzeba sprawdzić, bilet troszkę droższy. Co ważnie praca jest, wypłaty terminowe 10 - 12 każdego miesiąca. Są osoby które pracują tam już po 4 - 7 lat.

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
wykrawacz

Ludzie serio tam nie jedźcie, starcicie czas, pieniadze i nerwy, no chyba ze ma to byc tylko punk zaczepienia do dalszego dzialania, na firmie dsi max 1160 zarobisz, ze hotele darmo?? haha czynsze podnosza z 54 euro na 100, smiech an sali i gnieździsz sie w 5-cio osobowym pokoju,na rozbiorze wolowym teraz szał, 200 ton pauzy co 4, 5 godzin, tylko niedziela wolna, ludzie pozrywani, pozacinani przy tym morderczym tepie a pan Krzysztof vel Maciora jeszcze chce tych ludzi ze szwami do roboty sciagac bo nie ma komu robic, a sam chodzi i steka ze go kosci bola od siedzenia na stołku, hahaaa smiech :)

yyu

tu w polsce powinnismy miec prace nie flaki płuczac jezdzac za granice domagajmy sie od tych co chcieli zeby na nich glosowac nie tylko stolki sobie robili i sobie zapewniali kase a reszta to ich nie obchodzi aby dzis ja w (usunięte przez administratora) mam jechac i negatywnych slow słuchac od frycow polacy nie potrafia pracowac tak mi powiedzieli pytam sie dla czego bo za duzo jest rencistow i za duzo administracji biurokracji zgoda to na miesiac przyslijcie takiego z wasikiem i problem rozwiazany az sie usmiechnał fryc odpowidz nastapoila juz w niedlugim czasie co do rencistow to komisja lekarska daje niezdolnosc do pracy a nastepnie 1 lekarz podwaza decyzje i gosciu pracuje to jest chore niemcy uzdrowia takich i znow beda robili mydełko fa i znow lplacz lament domagajmy sie od rzadzicieli pracy zaklądow polska to piekny kraj duzy potecjał techniczny jestem za rozwojem chwalmy swoje nie pluczmy flakow na obczyznie pozdrawiam

yyu

facio zrozumiale pisze ludzie nie czytaja postow jak swietnie by było ludzie by chwalili a tam zenadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa posrednik ma kase a ten co za pie rdala na przezycie i tyra po 200 godz i na zmiane 200ton do cepow nie dociera ida jak muchy do lepu pozniej płacza ze nie zapłacili ze to czy tamto najwiecej pisza o (usunięte przez administratora) marynie ze ta z tym lub tamtym zeby zona sie nie dowiedziała jak piesn spuszczony ze smyczy ot polaczki

gosc

czy wy ludzie czytac nie umiecie to wszystko co tu pisza to prawda jest pojedziecie i wrocicie tylko niepotrzebne koszta i nerwy ale widocznie poki sie sami nie przekonacie i nie stracicie to nie uwierzycie ci co byli to wiedza tu jest ponad 1000 opinii i wszystkie negatywne czy do was co poniektorych to nie dociera??chyba cos w tym jest jakby bytlo dobrze to by chwalili a nie nagatywnie pisali ta agencja to banda oszustow i nierobow i jak juz tutaj niejeden napisal zeruja tylko na krzywdzie czyjejs

Krystian S. Warmia Mazury

witam jak jest z tym zakladem pracy prosze pisac szybko mi na priv na fb http://www.facebook.com/krystian.stec1991 badz na e-maila krystian99911@interia.pl prosze o kontakt szybki bo wyjezdzam do tej pracy z 1 na 2 pazdziernika 2015 r. potem to juz nie bedzie odwrotu wiec prosze szybko pisac mi priv na fb lub maila cos o tej firmie bo babka muwila pieknie ze godziny sa jakies 8, 9 euro za godzine ja wiem ze na zachodzie nie jest lekko ale ile tam zmian jest to muwila ze dowiem sie na miejscu jak tam bede. Pozdrawim prosze o kontakt jak najszybciej.

markus

Polska parobka pracowac na podatka na murzynska socjal dla migranta

Ynka1414

Jeśli ktos jedzie 9.11.2015 prosze o kontakt. kasia122-95@o2.pl

yyyy
@Ynka1414

zastanow sie bardzo mocno zanim podejmiesz decyzje o wyjezdzie do pracy na zachod nie jest tak słodko jak sobioe przeliczasz euro po polsku jest calkiem co innego i bardzo mocny stressssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss im szybciej pojedziesz tym szybciej powrocisz nie polecam jeszcze raz sie zastanowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Krystian S. Warmia Mazury
@Ynka1414

Witam jak jedziesz tego dnia 9 .11 . 15r. to daj znac bo mam pare kontaktow to sie zabierzesz. P

Martin
@Krystian S. Warmia Mazury

Kto ci mówić na miejscu bedzie o pracy MARINA

@Martin

gdzie ty do szkoly uczeszczales aś nie zreozumiale slownictwo co to ma znaczyc narkotylu sie nabrałes kto ci mowic na nmiejscu bedzie o pracy marina ha ha ahaaaaaaaaaaaaa ogolic i do przedszkola poslac

Martin
@yyu

Cwaniaku pojedziesz sie przekonasz nara

Ynka1414

Hej. Ja też tego dnia muszę już tam być. Odezwij sie. kasia122-95@o2.pl

gosciu

w niemczech jest duzo pracy te agencje opanowały rynek i poprzez nich sie dostaniesz do roboty ba oszukuja ludzi jak moga obiecuja pieknie mówia dadza troche na otarcie łez a na konto maja wpłacic reszte juz jutro beda pieniadze to za tydzien rozliczymy sie bajki ludziom wciskaja niech sami wezma sie do roboty a nie zeruja na krwawicy ludzkiej nie czepiajcie sie drani oszustów nie wierzcie pieknym słowkom sam sei przekonalem sprobowalem zobaczyłem i dosyc chleba nie szukajcie za granica tu w kraju domagac sie od wladz pracy zakładó cleb tu an miejscu powinien byc emigracja zle wplywa powinienes byc z zona rodzina na miejscu bo jeden z drugim nie bedziesz mial juz rodziny ot gosc w domu ja obczyznie jak smiecia cie traktuja przebudzcie sei moi drodzy

yyyyy

zastanow sie dobrze zanim pojedzieszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

beata

wiatam ja jadę na 9.11.2015 jedzie może ktoś? kontakt 89b@poczta.onet.pl

Witam jadę tam do pracy na 02.11.2015. jedzie ktoś jeszcze? prosze o kontakt pawel.gustek@interia.pl lub na fb Paweł Gustek

gosciu

ja pracowalem w zakladzie metalowuym aczkolwiek posiadam tez niemiecka ksiazeczke zdrowotna ddr natomiast niemcy maja na godzine 18e ja pracowale poprzez agencje oni placa na reke 9e i duzo godzin bo 300 wypeacowałem w miesiacu oj ciezka praca ale bylo nie bylo podratowałem sie

gosciu

nie kolego od nikogo sie nie dowiesz o (usunięte przez administratora) marynach to masz recenzje jak cos konkretnego sie pytasz jak mruki nie odpisza ja pracowałem dalej troche w okolicy siegen nie polecam i nawe t adresu nie daje nikomu bo trfilem na nieprzyjemnych niemcow nie lubiejacych polakow duzy stres no epitety sa mi nie potrzebne nie pisze jakie bo to przykre ale prawdzuiwe zarobiłem przez miesiac do reki 2700e hotel darmo miałem plus obiadokolacje codziennie pol godziny dluzej pracowałem w niedziele sobie obiad musialem organizowac zazwyczaj kupowale gotowa jarkówke zapakowane 4 plastry w panierce z papryki przypray plus smalec cebulka i patelnia do tego kartofle pire obiad wysmienity na sniadanie wydałem 300e miesiecznie kasa ladna nie to co masie w zakladach miesnych 5e jak sei dowiwduje z wpisow szukaj chlpie na swoja reke tylko nie traf do typowych nazistów essesmanow ba zresztea w tej okoliccy oddali szkołe z napisem rudolf hess powinienes wiedziec ktoo to jest ajak nie wiesz to ci pisze komendant obozu w oswiecimiu chyba rozumies zjuz wszystko mozesz jechac i zobaczyc co on tam z ludzmy robił w zakladach miesnych tam za duzej kasy nie zatrobisz jak pisza 800e do 1100e miesiac i po 200godzin i 200ton na smiane miesa przewalisz

SzuruBuru

Witam jade 19.10.2015 na stanowisko Pakowacz - Selekcjoner chciał bym sie dowiedziec cos wiecej o tej pracy nr gg 1166791 i poczta naroznegierki@vp.pl za szybki odzew z gory dziekuje ;)

ppp

jedziesz za 1000e niemcy wiecej zarabiaja nie ciesz csie ja nie jade eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dosyc nieprzyjemnych epitetow ze strony frycow jeszcze troche to oswiecim czynny bedzie tak sa nastawieni na polakow juz go remontuja

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)