Opinie o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) w Rheda-Wiedenbrück

kapo

na swieta znajomy zjechal ze szwecji miesiac przerobil w budowlance do chaty przywiózl 12 tysiakow zostaw jeden z drugim zaklądy miesne gdzie zarobisz 800 do 1000e połnoc lepiej placi polakow jest tez od zatrzesienia ale i kasa lepsza zadowolony gosciowa po swietach jedzie ponownie chyba sie z min zabiore

facet

na temat fimry MS Meat Reda brak slow odnoscnie placy obiecuja kokosy po 1500 1800 euro zarobisz a zlodzieje wyzyskiwacze nic wiecejj po 1000euro jak sie zarobilo to wczowiek ie cieszyl hahahahaahah oszusty zlodzieje nic wiecejj odradzam ta prace robiles pare lat

konieta

jedzie ktośna 29.02 i ma wolne miejsce? ktoś na 29.02

fakt

ja myślałem że to tylko tak piszą o tym miejscu,że to z palca wyssane.. ale jak przeczytałem o pani wróblewskiej to faktycznie.. jest tam taka.. jak dzwoniłem to sie przedstawiała.. szok z tym co tam sie dzieje... ale polaków i tak jest tam pełno chętnych..

Pakowacz

powiem kroyko dajcie sobie z ta firma spokoj bo bedziecie plakac dojazd do pracy we wlasnym zakresie nie masz auta musisz placic za dojazd zero organizacji z tej firmy aby ci pomogli biora za Ciebie kase i klada lache wiecie dlaczego bo polakow nie brakuje nie ty to inny tylko ze przyjechalo 150osob a zostalo moze 20 bo oni nie mieli za co wrocic do polski wiec zostali ale mowili tylko do zaliczki jak chcecie miec duze stresu i stracic nerwy to jedzcie bylem i widzialem co sie tam dzieje meksyk to jest nic w porownaniu z tym co tam jest nie sciemniam tylko ostrzegam

Leszno
tak bywa

Każde stanowisko wymaga bardzo dużo dokładności i szybkości. Bardzo ważna jest tu szybkość, z jaką powinno obrabiać się element. Bywa, że jeżeli nie mogą sprzedać czegoś klientowi, to cała partia danego asortymentu wraca do rzeźników do ponownej przeróbki. Robimy to za darmo w czasie dniówki lub po godzinach obarczeni winą, za to, że klient odrzucił partię. Jednak sądzę, że powody takich zwrotów bywają najczęściej biznesowe. Z zakwaterowaniem różnie bywa.

yyy

ale w teliewizji gupoty mowia na temat polskich obozow smieraci ze maja karac pytanie kogo to dyplomacja powinna sprostac temu ja w innych krajach nagminnie o tym mowia niemcy czynili to na terenie polski o niemcach sie nie mowi tylko o kraju ot propaganda wogole te obozy nie powinny istniec nie powinni ich konserwowac remontowac w szkoląch powinna byc lektura o tym ksiazka zofi nalowskiej medaliony opisuje dokladnie ja kierownika grupy polskiej mialem pana c,,, ktory w oswiencimiu 4 lata spedzil doswiadczenia na nim robili pluco ujeli testowali sasiada mialem pana l,, tez 4 lata oswiecim dziadek moj w krolewcu w obozie tez 4 lata w dachal tez znajomy 2,5 roku itd po co to na co jestem za nie zeby tego nie było i dyplomaci powinni demu zapobiegac a tv sieje propagande ze beda karac kogo

lulu

znajomy w berlinie mieszka i emerytki ma tylko 820e a 2 kolega ma 1250e w dani troche popracowal doliczyli mu to i emerytka wzrosła johim na kircarbait jest to taka polska kuroniowka 780e ja papiery cv zlozylem do pracy w szwajcarii oferuja 26e na godzine czxekam na telefon i torba i wyjazd co tu szukac w kraju wszystko sie zatrzymuje coraz miej pracy miej zakladow supermarkiety tylko ale tez onio sie beda zwijac podatki zapewne beda wykanczac byłym milicjantom maj emerytki zmiejszac bedzie sie dzialo dzialo

Net

Witam czy ktoś pracował w zakładach mięsnych w Sogel?

lulu
@Net

prosto jasno ludziska pisza czytaj wstecz a nie zadawaj zbednych pytan tj jeden komplex zakladow

bartis

cieżkie warunki pracy, jak i warunki mieszkania. dowody zabieraja to prawda żaden polak nie pomoże tylko robi pod gorke juz w pierwszy dzień trzeba radzic sobie samemu najlepiej jechać swoim atuem zeby w kazdej chwili wrócić

inka

ODRADZAM nawet wrogom

gg

praca ciezka.zarobki slabe.po prostu wyzysk.tempo zabojcze.robota do mocnych i glupich.

yyy

no nikt nic nie pisz eprawda taka jest nie umiecie pracowac nie wytrzymujecie tempa higeny styrylnosc niemcy tego wymagaja proste proste

yyy

na you tube widzailem zaklad miesny cykl produkcyjny miesa poprzez ubij rozbior efekt finalny tempo tempo hhh dziennie na zmiane 20tysiecy sztuk pelna dyzenfekcja styrylnosc pracy czepki oslony wlosow twarzy modernizacja poprzez pily tarczowe elementy konstrukcyjne stal kwasoodporna potezna firma kazdy pracownik am okreslone zadanei po pracy dyzenfekcja wchodzi ekipa sprzatajaca chemia w plynie kupa wody czystasc czystosc wielu polakow nei mialo doczynienia z takim systemem z nowa technologia niemcy przewyzszyli o 70lat polske bo tu w masarniach jakie sa w kraju pily mechaniczne brzeszczotowe nasal siekiera tasak pol otwarty cykl pracy ja w berlinie x lat temu pracowalem to 8tysiecy sztuk na zmiane robili uboj swin szczeciniarki bebnowe pily brzeszczotowe na rozbiorze pily tasmowe bandzejgi sam je troche zmodernizowalem byly bardziej wydajniejsze nei psuly sie tak czesto tasme w ciagu 8godzin 3 razy musialem zmienaic natomiast po modernizacji raz na 4 zmiany to bylo cos zreszta te zaklądy byly po modernizacji w 1936r oku jak hitler dowladzy doszedl i to funkcjonowalo nadal do 1992r juz nie istnieja podobno powstal na czasci zakladu obiekt sportowy tor zuzlowy na 2 czesci postawiono bloki mieszkalne niebylem tam od 1991roku tylko z opowiadanie na nk mojego kolegi co tam mieszka natomiast tonnes reda wiedensbruck to potezna firma i sadze ze polacy co tam chca pracowac nie sa przygotowani na takie tempo na wydajnosc na dyscypline wewnatrz zakladowa higena higena higena tempo zreszta 20tysiecy sztuik na zmiane sadze zae hootele pracownicze 10km od zakladu jak samochodu nie mas zto masz duze klopoty z dostaniem sie na zaslozony odpoczynek i powrot do pracy w necie ludzie prawde pisza jeszcze polskie posrednicy z rogi wala co niektorych i z tego powodu sa rozczarowania stres i szybki zjazd do polski

rafik

witam wszystkich mam jechac w niedziele do rhedy na wozki widlowe do tej ubojni ktos cos doradzi jak to wyglada i czy prawde pisza z gory dziekuje

cytryna

@motyl to super, że udało Ci się załapać do pracy. Sądzę, że masz szansę na ciekawą przygodę i dobry zarobek. MS Meat to porządna firma, przynajmniej na taką mi wygląda :)

@cytryna

chyba pracujesz w niej szefowi nie chcesz sie narzucac ludzie prawde pisza i szybko wracaja male zarobki duzo roboty tempo 200ton na zmiane i cholerne hotele 10km od miejsca pracy jak nie masz bryki to z buta

motyl

Witam jadę w niedzielę 17.01.2016 r. do Rheda Windebruk, wyjeżdżam z Nowego Sącza samochodem osobowym, mogę zabrać 4 osoby. Będę jechał przez Kraków,Katowice, Wrocław, Olszyna. Więcej info pod nr tel. (usunięte przez administratora).

@motyl

zatankuj na powror jak szybko jedziasz tak szybko powrocisz

motyl

witam jade w niedziele do rhedy moge zabrac 4 osoby wyjazd z nowego sacza pozdrawiam.

sanio

pisza ze zarabiaja 800e na produkcji w zakladach miesnych 300t na zmiane prazewalic miesa to lepiej isc czy jechac jako opiekunka bo po 1 zarabiaja 1000do 1500e dostaja cztstego czlowieka co 2 dzien z niemieckiej ochronki przyjezdzaja gruntownie myja kapia tak ze czystego goscia oddaja na tomiast podanie lekow sniadania obiadu czy kolacji oraz wyjazd na spacer no to nie tak zle i za mieszkanie nie pląci za jedzenie ma gotowa kase natomiast w tych zakladach miesnych jak pisza jest charowka dojazd na wlasna reke hotel 12km od miejsca pracy i efekt jest taki ze zostaje 800e to niech sie zastanowia ci co tam chca wyjechac bo ja bo mnie to ne dotyczy pojedzie zobaczy przekona sie i biegiem open bitet i do kraju ja dzis dostalem oferte pracy do zachodnich niemiec znacznie wyzsze sa zarobki do reki 13e na godzine kwatera bezpaltna we wlasnym zakresie wyzywienie praca po 10 godzin dziennie wyjazd pod koniec stycznia 2016roku juz rece zacieram ciesze sie ze podratuje budzet rodzinny domowy pracy tu w plsce jak na lekarstwo były wybory obietnice zajmuja sie tym co nie potrzeba 500zl na dziecko w niemczech 185e na dziecko i mysla ze ludzie powroca na te biede wstydze sie za ten kraj przet laty byly strajki manifestacje byly zaklady pracy dzis niema zakladow pracy niema strajkow pozostala bieda rencisci i rozbudowana administracja to zjada budzet panstwa na podatkach mandatach to daleko nie zajada w glowie autostrady bramki pendolino dla kogo z warszawy do gdanska bo na innych stacjach sie nie zatrzymuje energochlonny pociag a nasze krajowe mniej energi potrzebuja sa nie dobre to co jest robione to ja sie wstydze za taki kraj zeby za chlebem na obczyzne jechac nie umiej zadzic do oswiencimia jak niemcy mowia fryce maja chetke na polakow maj niech przejma po holendrach paleczke oni dadza nam emigrcje rzadzenie dadza dadza i znow beda robic mydelko fa oni sponsoruja i remontuja tam na slasku fabrykeeeeee naucza pracy rzadzenia nie chcialbym tego przechodzic co nasi dziadkowie ojcowie ja widze 2 etap jaltanski 1 ruski byl no ja sam czekam na prace do niemiec na razie nie mysle o tym ale jestem ostrozny bo w ubieglym roku tam pracowalem i duzo zauwzylem po niemcach strasznie sie zmienili ta ksiazka maine kaumf duzo zmienila moga ofizjalnie ja kkupic i masowo czytaja odradza sie ruch nasizmu szkola podstawowa oddali wczerwcu ubieglego roku w miejscowosci kroustal z napisem rudolf hess to juz mowi duzo a on byl komendantem obozu w osiecimiu auszwitz i co wy na to bo mniesie to nie podob apozdrawiam

sanio

opiekunki osob starszych maj wiecej bo 1200 do 1500e a ty za p i er dalasz i masz niecałe 1000e ja dostalem telefon wczoraj i jade na południe niemiec do pracy mam 10e do reki netto po 10 godzin dziennie bede pracował czyli 100e dniowka hotel darmy plus obiado kolacje z tym ze pol godziny na zarcie dłuzej bede pracowal jest dobrze ciesze sie z tego pozdrawiam to miesiecznie my wyjdzie ok 2600e minus 300e na dodatkowe jedzenie chleb kielbase czy konserwy to jakies 2300e przywioze do chaty to w tonnes reda pomazyc mozesz o takiej kasie pozdrawiam

sanio

mamy juz koniec roku sylwester wszystkiego najlepszego dosiego roku pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Zobacz opinie na temat firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)?

Kandydaci do pracy w DSI GmbH & Co KG (MS MEAT) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)
2.6/5 Na podstawie 510 ocen.

DSI GmbH & Co KG (MS MEAT)