Synertime Sp. z o.o.

Opinie o Synertime Sp. z o.o.

na szczęście były już pracownik

Niestety nie polecam tej agencji nikomu, kto szuka miejsca, w którym chciałby zostać dłużej. Zarobki nieadekwatne do ilości pracy, brak jakichkolwiek bonusów pracowniczych oraz bardzo duża rotacja to tylko niektóre z minusów Synertime. Wierzcie mi, szkoda waszego czasu na takiego pracodawcę.

Martyna Kuczyńska

Dzień dobry Panie Andrzeju, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia – są one ustalane indywidualnie, zwłaszcza, że stanowisko social media managera jest dość samodzielne. Wypłaty dla wszystkich pracowników są realizowane zawsze regularnie, przelewy wychodzą w terminie, niezależnie od stanowiska i czasu pracy. To zawsze jest dla nas priorytet jeśli chodzi o miesięczne rozliczenia :-). Pozdrawiamy! Zespół Administracyjny Synertime

Zostaw opinię o Synertime Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synertime Sp. z o.o.