Opinie o Synertime Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Synertime Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Synertime Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synertime Sp. z o.o. w Warszawa

Luiza

Po prawie 6 latach z łezką w oku pożegnałam się z Synertime. W tym czasie przeszłam ścieżkę od juniora do managera działu. Zawsze będę dobrze wspominać domową atmosferę w firmie, wsparcie przełożonych i duże zaufanie w kwestii zarządzania własnymi projektami. Niewątpliwymi zaletami firmy są: Ciekawe projekty Zgrany zespół Możliwość rozwoju własnych pomysłów Bonusy pracownicze np. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie Nowoczesne podejście do formy i czasu pracy Polecam Synertime każdemu, kto chce rozwijać swoją kreatywność i wejść do świata PR.

@Luiza

Luizo, dziękujemy, że mogliśmy tyle lat razem współpracować. To był bardzo wartościowy czas dla obu stron! Mocno trzymamy za Ciebie kciuki :-)

Kamila Nowy wpis

Praca w Synertime to świetne doświadczenie. Atmosfera jest naprawdę przyjazna, a zespół jest jak druga rodzina. To miejsce, gdzie każdy jest doceniany, wsłuchuje się w nasze pomysły i daje możliwość rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. Nie ma tu miejsca na nudę - zawsze jest coś do zrobienia i zawsze mogłam liczyć na wsparcie zespołu. Naprawdę polecam!

Luiza Nowy wpis

Żaneta Kurczyńska Nowy wpis
@Luiza

Czy pracownicy w Synertime Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Żaneta Kurczyńska Nowy wpis

Z perspektywy osoby, która zarządza Synertime - jak najbardziej :) Od kilku lat mamy zgrany zespół specjalistów :) Pozdrawiam Żaneta Kurczyńska Wiceprezes Zarządu

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Synertime Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Żaneta Kurczyńska

Po przysłaniu CV etapy są 2: - rozmowa rekrutacyjna (możliwa opcja online) - zadanie rekrutacyjne Proces rekrutacyjny trwa przeważnie około miesiąca. @Pracodawca

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Synertime Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
KasMar

Pracę w Synertime wspominam bardzo serdecznie :) Naprawdę extra firma dla młodych, oraz tych z doświadczeniem. Fajna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. Miałam, co prawda stanowisko administracyjne, ale każdy dział współgrał, robiąc naprawdę ciekawe projekty znanych marek. Każdy problem szybko rozwiązywaliśmy, mając w tym pełne wsparcie szefostwa. Atmosfera była dobra, bo szefowie w tej firmie mają życiowe podejście do ludzi :)

KasMar

P.S Zwłaszcza moją przełożoną w naszym dziale :P

Mądry
@KasMar

Hmmm... chyba wiem kogo masz na myśli i również mam miłe wspomnienia

piarowiec
@KasMar

też chyba wiem, o kim piszesz, bardzo spokojna i doświadczona szefowa, dużo daje samodzielności. I wiem, że jest nadal w Syner

Pracowałam w Synertime od 2020 roku, przez prawie rok. Atmosfera była super - w zespole każdy sobie pomaga, a szefowe dbają o sprawną komunikacje z pracownikami. Firma ma też bardzo profesjonalne podejście do klientów. Dużo się w niej nauczyłam i na pewno pracę w Syner będę wspominać świetnie :)

@Anna

Aniu, bardzo Ci dziękujemy i równie miło będziemy wspominać współpracę z Tobą! Powodzenia i do zobaczenia - świat jest przecież mały :-))))

Miło czytać takie opinie. Dziękujemy

Olga
@Anna

Dobrze, że masz tak pozytywne podejście do pracy w firmie a można się dowiedzieć z jakiego powodu doszło do zwolnienia? Czemu nie postanowiłaś zostać z zespołem, który na pewno ta polubiłaś?

@Olga

Olgo, nie wiem, czy Ania tutaj zagląda, ale myślę, że u każdego powody mogą być bardzo różne. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą to zachęcam do kontaktu, np. bezpośrednio ze mną pod mailem - z.kurczynska@synertime.pl. Pozdrawiam! Żaneta

@Olga

Cześć! Zakończyłam pracę w Synertime, ponieważ chciałam pracować w branży game-tech, stąd zmiana - dostałam możliwość przejścia do tej branży (byłam juniorem i bardzo mi na tym zależało) :) Synertime jest agencją z różnymi projektami, w której dużo się nauczyłam i żegnałam się z dużym żalem. Wiem natomiast, skąd pojawiają się negatywne opinie (w nowej pracy poznałam kolegę, który w Syner robił staż). Poprzednia osoba na stanowisku kierowniczym nie spełniała oczekiwań pracowników (z kolegą mieliśmy diametralnie odmienne zdania o tej samej firmie :D). Ja pracowałam już w obecnym "składzie" firmy i absolutnie polecam to miejsce pracy. Pozdrawiam!

Czy pracodawca Synertime Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

M.

Niestety nie. Nic stamtąd nie wyniesiesz od innych, musisz sam się nauczyć wszystkiego :)

Aleksandra

Pracę w Synertime wspominam bardzo dobrze i gdyby nie kwestie całkowicie niezwiązane z firmą i pozazawodowe, na pewno dalej bym tam pracowała. Największe plusy? Na pewno komunikacja w zespole i atmosfera pracy. Kontakt z zarządem jest sprawny, prosty i co chyba najważniejsze - zwyczajnie ludzki. Wszyscy, bez wyjątku są zapraszani do rozmowy, zachęcani do wyrażania swoich opinii i pytani o zdanie, co nie jest standardem. Można się sporo nauczyć. Polecam! :)

@Aleksandra

Olu, miło nam to czytać :-) Trzymamy za Ciebie kciuki i liczymy na pocovidowe spotkanie!

Nie polecam

Nie polecam. Szukają jeleni.

@Nie polecam

Jako, że to ja odpowiadam za rekrutację w Synertime to nie mogę się zgodzić z tą opinią - szukamy przede wszystkim kreatywnych, profesjonalnych ludzi. A co do zwierząt - za oknem mamy widok na Wyścigi, więc widujemy konie i to nam wystarcza :-) Pozdrawiam Żaneta Hiszpańska

Użytkownik
@Żaneta Hiszpańska

Szkoda tylko, że odpowiadacie na same złe komentarze, a na pytania poniżej nie ma odpowiedzi.

@Użytkownik

Tak jak napisałam w innym komentarzu - z chęcią przedstawię warunki osobom zainteresowanym pracą u nas, które napiszą do mnie maila :-) Jeżeli ma Pani/Pan konkretne pytania to zachęcam do kontaktu: z.hiszpanska@synertime.pl.

Odradzający

Zdecydowanie odradzam jalo miejsce na staż. Począwszy od wynagrodzenia wzbudzającego parsknięcia i prychnięcia zażenowania, przez słabe możliwości nauki i rozwoju, na ogromnej rotacji kończąc. Atmosfera również na minus - iście grobowa, każde odezwanie się kwitowane było pogardliwymi spojrzeniami, które zdawał się mówić "jak śmiesz zakłócać ciszę?" A to agencja Pr-owa, przypomnę, gdziebpodobno komunikacja jest bardzo ważna. Omijać szerokim łukiem.

:))
@Odradzający

nadal aktualne ????

@:))

Dzień dobry, w Synertime odpowiadam od dłuższego czasu za rekrutację, a sama zaczynałam właśnie od stażu. W maju mija mi 7 lat pracy. Z chęcią zapraszam do kontaktu, będzie mógł/-a Pan/-i sam/-a ocenić naszą propozycję. Myślę, że nie warto ufać wszystkiemu, co czyta się w sieci, zwłaszcza, jeśli ktoś nie ma odwagi, by podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam serdecznie Żaneta Hiszpańska

:))
@Żaneta Hiszpańska

Pani Żaneto, czy obecnie kogoś szukacie do zespołu?

@:))

Tak, jesteśmy w trakcie rekrutacji do działu PR na stanowisko accounta. Zapraszam do kontaktu: z.hiszpanska@synertime.pl.

PrGirl

W Synertime pracowałam przez kilka lat i będę wspominać ten czas jako bardzo owocny. Wraz ze wzrostem doświadczenia stawiano przede mną nowe wyzwania, ale zawsze mogłam także liczyć na wsparcie zarówno bezpośredniego przełożonego, jak i zarządu. Atmosfera pracy była przyjazna i sprzyjająca kreatywności, a zarobki i ich proporcjonalny do nabywanych umiejętności wzrost motywowały do dalszej pracy. Z agencji odeszlam z poczuciem dobrze wykorzystanych lat. Polecam pracę w Synertime osobom, które cenią możliwość zdobywania wielu nowych doświadczeń i przyjazne relacje zawodowe.

Urszula
@PrGirl

Miło to czytać, dobre słowo od byłej pracownicy dobrze też świadczy o każdej firmie, w tym wypadku o Synertime. Odpowiesz mi, czy mieliście jakieś interesujące benefity?

Polecający

Ja ze swojej strony polecam pracę w Synertime. Nie mam żadnych złych doświadczeń, a całe biuro było przyjazne nowym pracownikom, niezależnie od tego na jakim stanowisku się zaczynało. W agencji było dużo pracy, ale była ona niezwykle ciekawa i praktyczna - myślę, że ktoś, kto chciałbym zdobyć nowe doświadczenie w PR, będzie w pełni usatysfakcjonowany. Obowiązki były zadaniowe, było dużo kontaktu z klientem, dużo możliwości bezpośredniej pracy i wiele ścieżek, za pomocą których można było rozwiązywać problemy. A a propos rozwiązywania problemów, to zawsze dostępni byli wszyscy przełożeni. Można było się z nimi spotkać, zadać pytanie czy zorganizować burzę mózgów. Co więcej, przełożeni byli po stornie swojego pracownika i nawet kiedy ktoś popełniał błąd, to szukaliśmy sposobu jak go szybko i profesjonalnie rozwiązać i zretuszować (jak to w PR ;)). Zarobki były okej, można było się co do nich dogadać i zaplanować jakiś plan ich "rozwoju" na przyszłość ;) Bardzo fajne miejsce dla kogoś, kto ma już doświadczenie i jest profesjonalistą, ale i dla kogoś, kto jest juniorem i chce się rozwinąć. Polecam tego pracodawcę :)

Wątpiąca
@Polecający

A to ciekawe... Swego czasu również miałam przyjemność współpracować z Synertime. W jakim dziale pracowałeś? I na jakim stanowisku? Jest to bardzo znacząca kwestia. Jeszcze te zarobki ok...Nie zgodzę się. Może Ty znasz odpowiedź na pytanie: dlaczego w takim razie każdy stamtąd ucieka? ;)

Ann
@Polecający

Dziewczynom w Syner się chyba nudzi...

na szczęście były już pracownik

Niestety nie polecam tej agencji nikomu, kto szuka miejsca, w którym chciałby zostać dłużej. Zarobki nieadekwatne do ilości pracy, brak jakichkolwiek bonusów pracowniczych oraz bardzo duża rotacja to tylko niektóre z minusów Synertime. Wierzcie mi, szkoda waszego czasu na takiego pracodawcę.

Martyna Kuczyńska

Dzień dobry Panie Andrzeju, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia – są one ustalane indywidualnie, zwłaszcza, że stanowisko social media managera jest dość samodzielne. Wypłaty dla wszystkich pracowników są realizowane zawsze regularnie, przelewy wychodzą w terminie, niezależnie od stanowiska i czasu pracy. To zawsze jest dla nas priorytet jeśli chodzi o miesięczne rozliczenia :-). Pozdrawiamy! Zespół Administracyjny Synertime

Zostaw merytoryczną opinię o Synertime Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Synertime Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synertime Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Synertime Sp. z o.o.
  • Nowoursynowska 101 E