Schachermayer Polska Spółka z o.o.

Dolnośląskie

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Schachermayer Polska Spółka z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schachermayer Polska Spółka z o.o.

Agata

Grupa Schachermayer jest firmą o zasięgu międzynarodowym. Czy w związku z tym, możliwe są awanse pracowników do jej zagranicznych filii lub czy pracodawca organizuje delegacje?. Jakie jest Wasze doświadczenie w tej kwestii?

jony
@Agata 19.09.2017 09:59
Grupa Schachermayer jest firmą o zasięgu międzynarodowym. Czy w związku z tym, możliwe są awanse pracowników do jej zagraniczny...

Zapomnij , do siedziby jedziesz raz na dwa lata pozwiedzać . Zero rozwoju. Można dobrze poznać branże co przyda się u następnego pracodawcy ... W tym roku odeszło około 8 osób z różnych działów głównie Handlowcy . Jak na 30 osobowa załogę w Polsce to trochę dużo ..

jankei

Super, że można liczyć u nich na wysokie zarobki @gelz, przecież o rozsądne stawki teraz jest dość trudno, a tu takie miłe zaskoczenie. A premie dają?

Zostaw opinię o Schachermayer Polska Spółka z o.o. - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schachermayer Polska Spółka z o.o.