Opinie o Powel w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Powel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Powel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powel w Gdańsk

software_engineer Nowy wpis

Dobra firma. Polecam szczególnie Juniorom. Świetna atmosfera w biurze, skandynawska kultura pracy, nie ma stresu ani ciśnienia. Jeżeli chodzi o aspekty techniczne to w projektach wykorzystywane są często najnowsze technologie. Jest kultura dzielenia się wiedzą oraz świadomość menadżerów, że warto dać programistom czas na naukę co będzie punktować w przyszłości. Zarobki dobre, ale nienajlepsze na rynku, natomiast powyższe aspekty powodują, że pracownicy przywiązują się do firmy.

Ban Nowy wpis
@software_engineer

Szukają juniorów bo nie chcą dobrze płacić fachowcom. Ach te pseudo skandynawskie firmy... Nie polecam

software_engineer Nowy wpis
@Ban

na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że szukają juniorów? trafiłem do tej firmy jako junior i miałem tutaj bardzo dobrą naukę

Programista_3_lata_Powel

Polecam, wielu dobrych specjalistów, własne produkty, a nie outsourcing, domowa atmosfera, świetny kontakt z norweskimi kontrahentami

rewi Nowy wpis
@Programista_3_lata_Powel

mala firemka - taki polski janusz-soft - kiedys niezle place - teraz juz nawet to nie robi wrazenia...

Wiktoria

Od ponad roku nie było tu żadnego nowego wpisu. Dlaczego już się nie udzielacie? Wcześniej wpisy pojawiały się dość regularnie. Czy firma nadal normalnie funkcjonuje? Jeśli tak to napiszcie proszę czy coś na przestrzeni lat się zmieniło.

ann

Podczas rozmowy na stanowisko IT rekruter chcial uzyskac darmowa konsultacje. Ludzie uwazajcie na takie tanie chwyty. Porazka!!!

ka
@ann

Nie znam tej firmy, ale niemalże identyczny komentarz można znaleść na profilach dwóch innych firm z gdańska. Wystarczy wpisać w google fraze "uzyskac darmowa konsultacje. Ludzie" z cudzysłowami. Wygląda to na tani chwyt oczerniający konkurencyjne firmy IT.

Czesław
@ka

A na czym polega ten rzekomy chwyt z uzyskaniem darmowej konsultacji? Bo nie bardzo rozumiem, o czym teraz piszecie.

gan
@ka

Zgadzam sie - odnioslem takie samo wrazenie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Powel, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Magda

Czyli każdy może wybrać na jakie szkolenie chce jechać?

Damian

Jakieś podpowiedzi o pracy w tym trudnym czasie? Czy warto aplikować, potrzebujecie ludzi?

Czy firma Powel w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

RuDy

Tak, co roku byłem na szkoleniu lub konferencji którą wybrałem. Nie wiem ile się zmieniło, ale polecam.

revi

Odnioslem bardzo zle wrazenie na temat tej firmy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Szkoda na nich czasu!

@revi

Podzielisz się opinią co takiego miało miejsce na rozmowie rekrutacyjnej, skoro odniosłeś po tej rozmowie zle wrażenie o firmie? Napisz więcej konkretów. Daj znać koniecznie.

Beata

Czy w firmie można liczyć na jakieś premie, dodatki? Praca jest rozwojowa? Jest szansa na awans?

Mis

Firmę bardzo polecam, nie jest to typowe "korpo". W biurze panuje bardzo miła atmosfera, praca w międzynarodowym zespole.

Bolo

@Anonim Szkoda, że oceniasz firmę ni będąc jeszcze jej pracownikiem

Nieprofesjonalne zachowanie na rekrutacji przez przedstawicieli firmy. Zmarnowany czas, nie polecam.

Hanna

@1 rok pracy, wspominasz o możliwości rozwoju. Czy możesz rozwinąć tę myśl? Czy firma Powel organizuje szkolenia, daje możliwość awansu? Może mogłabyś podpowiedzieć czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? Wszystkie informacje, które zamieszczasz będą pomocne dla osób, które są zainteresowane pracą w tym miejscu.

Stella

Dużo dobrego o firmie piszecie, czy prowadzą rekrutacje?

1 rok pracy

Bardzo dobre warunki pracy, brak presji ze strony przełożonych, zero stresu, miła atmosfera. Elastyczne godziny pracy. Projekty w zależności od działu mniej lub bardziej ciekawe, aczkolwiek jest duża możliwość rozwoju i firma rozumie i wspiera potrzebę ciągłej nauki.

Hanna

Czy ktoś ma aktualne opinie na temat firmy Powel? Czy nadal ta firma zapewnia atrakcyjne warunki pracy? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią. Jakie macie doświadczenia związane z tym pracodawcą? Czy aktualnie rekrutują?

les

świetna firma tworząca oprogramowanie dla firm energetycznych, samorządów terytorialnych oraz wykonawców robót inżynieryjno-budowlanych. Zapewnia pracownikom bardzo dobre warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Powel - Gdańsk

• Jak się pracuje w Powel?

Zobacz opinie na temat firmy Powel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Powel
1.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Marynarki Polskiej 163
    80-868 Gdańsk