Pemaw Group

Zabrze

Opinie o Pemaw Group

ana

ana praca fajna i szefowa fajna ale kierowniczka asi to jakis przekret , jak jestes nowy to cie wykorzystuje zeby robic jej kawe , podawac wszystko i jeszcze lecie do szefowej kablowac jak to sie nie nadajesz a jak wchodzisz jej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to mozesz zostac.szefostwo jej wierzy a ona kradnie i starym pracownica tez pozwala krac jak nikogo nie ma to szyja sobie wswoje zeczy . jak w koncu wyzucom asie to mozna pracowac a jak nie to szkoda nawet sie starac chociaz pensja i wszystko zawsze na czas albo wczesniej

anna

praca chałupnicza- na czym to polega?Może odezwie się ktoś współpracujący z Pemaw Group?

Zostaw opinię o Pemaw Group - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pemaw Group