Opinie o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucyjne Lidl w Legnickie Pole

Witalij

Obecnie pracy tam nie polecam. Wyzysk, zarobki niskie, nadgodziny bez wyrażania zgody przez pracownika. Kierownik M z przerostem treści nad formą ma się za to znakomicie, podlegli mu dysponenci i dysponentki prześcigają się w kolejce do obrabiania pały i już im brakuje luda do (usunięte przez administratora)

@Witalij

Ha ha czyli wszystko po staremu. Cieszę się że już mnie tam nie ma. Pozdrawiam.????????????

@Witalij

Szofer zawsze będzie narzekać :) Było się uczyć

Aleksander
@Lolo

A to szofer jest kimś gorszym? Chyba każdemu należy się równe traktowanie?

@Aleksander

Oczywiście, ale to nie Lidl zatrudnia kierowców a firmy transportowe. I to do nich należy przestrzeganie czasów pracy itp. W razie problemów zawsze możesz zwrócić się do kierowników o interwencję u Twojego pracodawcy.

@Lolo

Ty Lolo to pewnie na wysyłce siedzisz, pewnie masz wyższe wykształcenie i z tego też powodu łatwo przyswajasz nowe umiejętności ??(usunięte przez administratora)

Zofia
@Lolo

a pracownicy na innych stanowiskach też są zatrudniani przez inne firmy czy już bezpośrednio przez Lidl?

@Zofia

Większość jest na umówie Lidl. Chyba że brakuje pracowników wtedy interwencyjnie współpracują z agencjami.

Witalij

Mam pytanie do administratora. Co niestosownego jest w sformułowaniu "moja rada, myj zęby" bądź "obrabianie pały", czy (usunięte przez administratora) y"? Czy to złe wspomnienia czy też skojarzenia? Miodek sądzi bowiem, że to normalne polskie słowa i nie są to bynajmniej wulgaryzmy. Czy tutaj wypada tylko chwalić skoro nie ma za co. Czy słowo pupcia będzie usunięte również? Czy to CD Lidl narzuca stworzony przez siebie słownik i weryfikuje treść, szczególnie tą nie wygodną?

Jacek

Od kiedy jest nowe kierownictwo dużo lepiej się tu pracuje. Polecam

Zainteresowana

Witam, stanowisko Kontroler Przyjęcia Towaru - co możecie o tym powiedzieć? Jaka praca, czy ciężka, stresująca? Jakie są dokładne obowiązki i zadania? Nadgodziny? Praca na mroźni jak często ? Jak wygląda dokładnie tak praca, jakiś urządzenia dostaję. Proszę o szczegóły! W całym internecie o tym stanowisku nie ma żadnej wzmianki..

Igor
@Zainteresowana

Praca polega na kontroli jakościowej i ilościowej przyjmowanego towaru za pomocą skanera. Ciekawa praca wymagająca dokładności i skrupulatności. Praca w obszarze o normalnej temperaturze wymienna z pracą w obszarze o temperaturze około +2. Zarobki ok. Pieniądze zawsze na czas. Pakiet benefitów. Jak to mówią praca na lata.

Magazynier

Obiecują inne place i etat a jeśli dochodzi do podpisania umowy okazuje się coś innego.

Czy Lubie zimno

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mk

Pierwszy dzień pracy, katy do odbijania brak, jakbym się nie upomniał to bym (usunięte przez administratora) za darmo robił, szafki brak, na drugi dzień dostałem wolne dlatego że przyjmują kolejnego człowieka i będzie ciasno ?! ciekawe jak będzie dalej.

grhp782

Jeżeli ktoś młody oczekuje po strefie czegoś pozytywnego to powinien usiąść i dwa razy się zastanowić - To strefa, miejsce przemiału tysięcy ludzi, więc nie cieszcie się na próżno nawet jak dostaniecie robotę. Ogólnie to praca bardzo przyjemna, komisjonowanie i jazda wózkiem jest naprawdę super, a współpracownicy tam w dużej duużej większości to też wspaniali ludzie. Do samej wykonywanej pracy nie miałbym zastrzeżeń poza głupim zaprojektowaniem systemu słuchawkowego który ci wydaje polecenia - co za ćwierć inteligent zaprojektował funkcje, która mówi ci co jakiś czas jaki jest numer sklepu, ilość zamówienia i jaka jest cyfra kontrolna? XD przecież masz komendę która ładnie i ci wszystko powtórzy w razie jakbyś zapomniał. Traci sie na tym sporo czasu czekając aż to ch***stwo przestanie nawijać, powie sie jedno słowo i się pakuje na palete dalej. To jest mega frustrujące.... Przez cały okres próbny o pracy miałem pozytywne wrażenie, mimo iż czasami był dzień gorszy lub lepszy - a tu stoisz w korku bo się koleżance paleta rozwaliła, a tu musisz operatorowi miejsce zrobić, albo nagle wszyscy się na jeden rząd rzucą. To wszystko nie powoduje że moja opinia jest negatywna. Negatywna jest dlatego, że polityka firmy w stosunku do pracowników jest tragiczna XD. Zatrudniają nowych pracowników by "ął eł by szybciej z pracy wychodzić" co jest oczywistą nieprawdą, bo ilość wózków jest bez zmian więc wyjście o 14 jest cudem, najlepiej byś zap*******ł mając w (usunięte przez administratora) wszystko. co prowadzi do tego, że ludzie budują palete w pośpiechu która nie dość że jest niestabilna, to wielokrotnie widziałem jak się rozwala i potem taki towar ma wylądować do sklepów XDDDD nie mówiąc już o stracie cennego czasu. A jak się starasz by budować tą palete stabilnie, ćwicząc czynność której będziesz się długo uczył to cie wezmą i wyleją za to że norma się nie zgadza XD To legnicka strefa. Liczy się to czy się cyferki zgadzają. Nie oczekujcie niczego innego. Pozdrawiam wszystkich, w tym Ukraińców tam zatrudnionych - oni mają najciężej.

Jureczek

Czy kierownik Kramer pracuje tam nadal?

Rafał

Czemu? Zwolnili go czy sam odszedł?

Bocian

Ide na rozmowę w sprawie pracy na magazyn czy warto czy wyzysk?

Bbbbbb

W jakim systemie pracuja

Anka
@Bbbbbb

Rownowazny ????

krzysiuuu
@Anka

Bardzo inteligenta odpowiedź Aniu, zawsze taka cwana jesteś?

Były wielbłąd

Nie polecam pracy w tej firmie , brak ubrań- pracujesz we wlasnych , z szafką na ubrania też jest problem bo jej nie ma.jezeli jest to jest taka mała na buty gdzie kilka osób trzyma swoje rzeczy .Zapomnij że wyjdziesz z pracy o 14 - stej robisz aż zrobisz.Co druga sobota pracująca, dostajesz za to dzień wolny od pracy.W niedzielę pracująca oczywiście idziesz i robisz.Wazne jest też umowa czy masz ją z pośrednikiem czy z Lidlem, Bo jak z Lidlem to przynajmniej możesz iść na L4 bo uwierz mi plecy w tej firmie siadają od dzwigania przez cały dzień.

Krzysiek

Dzień dobry. Czy mogę prosić o informację na temat bieżącej sytuacji w firmie? Jak wygląda praca na magazynie? Jakie są godziny pracy na zmiany? I ogólnie jaka atmosfera panuje na dzień dzisiejszy i jakie są Wasze opinie na temat pracy. Z góry dziękuję i liczę na szczere opinie. Pozdrawiam Krzysztof

Nie polecam pracy. Dział komisjonowania - patologia, codzienny wyzysk człowieka przez człowieka. Codzienne nadgodziny bez porozumienia z pracownikiem, brak zrozumienia życia pracownika, proszenia się o wyjście o 14:00 do domu. Obiecanki na rozmowie nie mają nic wspólnego z prawdziwymi warunkami zatrudnienia. Pracując w firmie masz poczucie jakbyś był własnością zakładu bez jakichkolwiek praw. Masz tylko robić i robić. Bardzo duża rotacja ludzi z powyższego powodu. Nowi ludzie jak szybko przychodzą tak szybko odchodzą. Jestem pełen podziwu dla kierowników sekcji za perfekcyjne, aroganckie i pełne hipokryzji podejście do człowieka.

PL
@ja

A na magazynie nie ma koordynatora do spraw pracowniczych? Skargi, zażalenia? Góra jest neutralna

Czy Centrum Dystrybucyjne Lidl oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

www

Ty się zastanów czy chcesz tam iść. Kierownicy narobili wałków i ich pozwalniali. Może w biurach spoko atmosfera z tym że wątpię skoro wszędzie skrajne lizusostwo.

Kran

Fajnie było ale się skończyło Coś sie w magazynie stało BMW puste zostało Powoli się wykrusza elita Kolega "kalkulator" zębami zgrzyta =)

Chochla
@Kran

Bardzo dobrze , najgorzej jak z dziada zrobi się pan ,a z dziadówy księżniczka

Jojo

kto ma bmw

Jojo

kto ma bmw

aaaa

witam jak wygląda praca biurowa w magazynie logistyki? zastanawiam się aby złożyć cv na stanowisko dysponenta .Czy ktoś orietuje się jaki zakres obowiązków i zarobki? za wszelką pomoc dziękuje. pozdrawiam Ania.

PL
@aaaa

Witam. Podpinam się pod pytanie, jak wygląda praca biurowa, zarobki, atmosfera? Pracuje na magazynie lidla w DE i planuje już wrócić do Pl

ZAOPATRZENIE

Pytanie do osób kompenentnych... Kto według wytycznych CD Lidl Legnickie Pole powinien ubierać mopro przed załadowaniem na samochód? Nie robią tego osoby, które składają palety, nie robią tego dysponenci... bo są zajęci obsługą swoich smarfonów...na sklepach w komorach po 4 palety stoją a na każdej jakieś bzdury... Hauby są zarzucane byle jak przez kierowców, nie jest zachowany łańcuch chłodniczy. Czy jest tu osoba odpowiedzialna za takie decyzje i procedury? Kto ma obowiązek ubierać mopro? Liczę na rzetelną odpowiedź!

El diablo

Istny (usunięte przez administratora)

Karol

Czy dużo jest obowiązków ?

Sam
@Karol

Nie, możesz leżeć i odpoczywać, i czekać na zadanie hahaha a płacą za bycie na liście płac :-)

TWOJ PAN

Kolega z kolega po festynach sie bawili,razem  resztki wywozili ale tylko jednemu wszystko przybili bo bmw przeswietlili, kalkulator  siedzi liczy i rachuje komu dzisiaj sie przypucuje. Wszyscy leca jeden zostaje wiec wiemy komu zawdzieczamy to rozklejanie....

Jakie są mocne strony pracodawcy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

On

Firma stabilna, kasa jest na czas,a od długiego czasu pracujemy w swoich godzinach. Koniec z kolesiostwem odkad jest nowy kierownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucyjne Lidl - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Dystrybucyjne Lidl?

Kandydaci do pracy w Centrum Dystrybucyjne Lidl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Dystrybucyjne Lidl