Agpress Drukarnia Adam Łukawski

Opinie o Agpress Drukarnia Adam Łukawski

vendetta

Wynagrodzenia za październik będą sukcesywnie wypłacane do 20-go listopada

vendetta

Poznasz go po owocach. Tak wszelkie drzewo dobre, owoce dobre rodzi ; a złe drzewo, owoce złe rodzi. Tak jest panie wielki dyrektorze Piotrze.

ol

jest coraz gorzej

adek

zgadzam się. atmosfera cieniutka. oczekiwania państwa przewyższają ich możliwości.

Are

Jak nie macie nic lepszego to się zawieście i szukajcie dalej.szkoda czasu na pracę tam.

franek

eeee tam... a ja tam jestem zadowolony

zygmunt z pacanowa

Czy jest sens pracować tam jako przedstawiciel? Bo mam doświadczenie w poligrafii a firma na miejscu. Może szukają ph?

xxx

Dziękuję za opinię. Widać nie warto tam pracować a szukam czegoś na dłużej

zaint

Czy ktos cos wie na temat pracy w te firmie? Pensje, atmosfera możliwość rozwoju?

Zostaw opinię o Agpress Drukarnia Adam Łukawski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agpress Drukarnia Adam Łukawski