Opinie o Ceremonia Ewa Humerczyk w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ceremonia Ewa Humerczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ceremonia Ewa Humerczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceremonia Ewa Humerczyk w Poznań

bez umowy

Pracowałam tam bez umowy, właścicielka tkwiła w przekonaniu że moja umowa jest u księgowej i nie ma czasu mi jej przesłać. ŻENADA! Myślała że głupia jestem i będę tam tyrać bez umowy heheh. Niech się .... Stawka płacy bardzo niska, a wymagań co nie miara. Mam nadzieję że nikt mądry nie będzie tam pracował, bo naprawdę szkoda by było. Właścicielka chyba myli pracę ludzi z jakimś całkowitym oddaniem królowej i uwielbieniem do niej samej to jakaś farsa ! Ludzie tam się nie da pracować bo raz że nie ma warunków a dwa że szefowej & wtt zależy żebyś czuła się nikim i okazywała wdzięczność że możesz tam pracować! Dobrze, że odeszłam teraz mam normalne warunki pracy o których tam nie mogłam nawet pomarzyć! I do tego jeszcze względy mają tylko znajomi...przykre ale prawdziwe!

pracownica....

W tej firmie nie ma zadowolonych pracowników oprócz prezesowej, reszta jest traktowana jak popychadła. Każdy ma opinię taką na jaką sobie zasłużył, proste! Gdybym była zadowolona z tej firmy to napisałabym jak najbardziej pozytywną opinię i chętnie poleciła ją innym. Jednak zaistniała taka sytuacja że nie da się tam pracować to moja opinia jest negatywna. Wielka łaska że grafik się pojawi- zazwyczaj w połowie miesiąca albo tydzień przed końcem miesiąca, nie otrzymywanie dodatkowej obiecanej premii, oraz najważniejsze nie otrzymanie umowy, okłamywanie pracowników co do umów - że niby najpierw zlecenie a potem na stałe. Najlepsze chwile jakie mnie tam spotkały to te w których wracałam do domu i nie musiałam oglądać i słuchać właścicielki! Karma wraca i to prędzej niż nam się wydaję, więc oszukiwanie ludzi nie wyjdzie pani na dobre, a na ubezpieczeniach się pani nie dorobi, chyba że to świadomy cel by tylko wyzyskiwać ludzi dla swoich korzyści. Jak widać nie tylko ja zostałam tak źle potraktowana i oszukana!

flor

Widzę fika że zaczyna się ktoś tu bronić,lecz to i tak nie zmienia faktu że wszyscy uciekają z tej firmy i nie ma tam zadowolonych pracowników!!!Sama pracowałam tam jakiś czas temu i wiem doskonale że to co tu piszą dziewczyny pokrywa się w 100% z prawdą.Brak umów,fochy szefowej ciągłe poniżanie i tak można wyliczać bez końca.Jacy zadowoleni pracownicy ja pytam?Z tego co osobiście doświadczyłam i inne dziewczyny szybko uciekały z tego bagna i nie znam osoby która była by zadowolona.Zresztą kto był by zadowolony jak by pracował bez umowy i czekał na sms od szefowej kiedy może przyjść do pracy.

dziewczyna

fiak...dobrzy pracownicy???żart, nie ma tam juz nikogo,żadnego pracownika, została sama szefowa i jej wieloletnia "kierowniczka" wiolla i "jeszcze" zmęczona ta całą sytuacja w firmie -krawcowa. Do tej sytuacji szefowa sama doprowadziła swoim aroganckim i lekceważącym zachowaniem do dziewczyn! Chcesz sie dowiedziec więcej? chcesz robic wszystko?, pracowac non stop bez wolneg?, nie miec zapłacone za godziny? chcesz być nieszanowany? i nie miec żadnego zatrudnienia? ....tak właśnie wygląda prawda o Ceremonii i Galerii&Targ!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ceremonia Ewa Humerczyk? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
KOLEJNY PRACWONIK

Wstyd mi się teraz przyznać, ale również tam pracowałam. Niestety tak jest jak w powyższych opiniach. Nic dodać nic ująć, chociaż w sumie można by dodawać ale same negatywne rzeczy. Nie rozumiem co szefowa ma na uwadze zatrudniając dziewczyny, żeby je przyjąć i się na nich wyżywać? Czy pokazać że jest "lepsza" bo otworzyła swój biznes? Że prosta dziewczyna nie ma prawa się odezwać? Chce podnieść swoją samoocenę? Musi być wychwalana przez innych,bo inaczej czuje się fatalnie! Jak z małym dzieckiem, musisz mówić że wszystko jest przepiękne, śliczne, urocze bo wtedy podbudowujesz szefową. To chyba jakieś zaburzenia co jest przykre. Naprawdę byłam zszokowana zachowaniem, postepowaniem szefowej. Jak w jakimś psychiatryku tam się czułam. Żadnej wdzięczności za pracę i włożony wysiłek! Ciągle za mało i za mało, trzeba by nieustannie być dupolizem jak wiotta! Już tam nie pracuję i nawet do tego sklepu nie pójdę nic kupić. Nie chcę żeby jakaś dziewczyna musiała nade mną latać i mi usługiwać jakbym tam nie wiadomo co chciała kupić, żeby chodziła za mną jak cień i musiała mnie głupio zagadywać. I tak jak inni pracownicy nie miałam żadnej umowy, ubezpieczenia, premii, pieniądze jakieś minimalne. Dziwne bo wymagania jakby się tam miało zarabiać 3000 zł, a tu za 1500 zł masz stawać na rzęsach i być dyspozycyjna w weeekendy, święta, najlepsze dni w roku. Gdybym wcześniej czytała opinię na temat pracodawcy to nigdy bym nie wysłała do tego miejsca swojego cv i nie traciła czasu na takiego człowieka, straciłam czas, zdrowie, nerwy dla jakichś ochłapów. Omijam to miejsce szerokim łukiem!! Dlatego uważam że taki portal jest bardzo potrzebny żeby dowiedzieć się jak naprawdę jest w danej firmie, jakie panują warunki. Czytajcie opinie i dzielcie się z innymi bo naprawdę szkoda czasu na pracowanie dla kogoś kto ma cię za niewolnika. Podobnie jak inni pracownicy o zusie mogłam sobie pomarzyć. A jak dostałam pit to się przeżegnałam, dosyć że nie było tam napisane 100 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OCENA 1 !!!!!!

OKRADZIONA Z ZUSU!!!!!

Mogę wystawić najgorszą opinię jaką tylko można! Co za okropne miejsce pracy, to się w głowie nie mieści! Jak opowiedziałam rodzinie i znajomym co pani szefowa z kierowniczką robią ludziom, swoim pracownikom to nie mogli uwierzyć, że taki (usunięte przez administratora) sobie stworzyły. Pogardzanie pracownikiem do takiego stopnia że włosy stają na głowie, wykorzystywanie do granic możliwości, nie możesz nic zrobić bez zgody szefowej i kierowniczki wioli bo dostaniesz takie gadanie że nie będziesz wiedziała jak się nazywasz. O przerwie to zapomnij! no chyba że jesteś jakąś znajomą kogoś z rodzinny to wtedy możesz nic nie robić cały dzień, cały czas siedzieć w telefonie i popijać kawki a reszta pracowników do roboty. Tak nie równego traktowania w pracy nie widziałam nigdy!! i jeszcze taka osoba jest chwalona i uwielbiana za nic nie robienie, ale jak ma się plecy to wszystko wolno! PORAŻKA!! Brakuje tam łańcucha przyczepionego do nogi. Dostawanie zjeby to dzień powszedni! Odeszłam i to było najlepsze co można było zrobić!! Nikomu nie życzę takiej pracy! a kierowniczka powinna się wziąć wreszcie do roboty a nie ściemniać na magazynie czy jak nie ma szefowej!! A niech ktoś powie coś złego na nią to szefowa powie że jesteś psychicznie chora albo popaprana i że taka o to wiola nie dorasta wam do pięt! Stosowanie mobingu nigdy się tam nie skończy! Władze siebie warte! Okradziona do tego z zusu! kłamstwo popychało kolejne kłamstwo! wyzysk człowieka, poniżanie jego godności! Ta pani powinna przesłać mi pieniądze za nie płacony zus, a nie oszukiwać że go płaci, BEZCZELNIE! nie dziwie się że stamtąd wszyscy odchodzą i nikt nie chce tam pracować, naprawdę nikt, oprócz przemądrzałej kierowniczki, której brakuje tylko bata na innych pracowników. "Rób szybciej, szybciej no szybciej bo się nie wyrobisz, no rób za mnie żebym miała mniej a ty rób żebym ja nie musiała a i tak nie ty dostaniesz pochwałę tylko ja" takie słowa non stop. NIE CHCĘ ZNAĆ TYCH OSÓB KTÓRE TAK GARDZĄ INNYMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eksflorysta

Hm... Tez tam pracowałam... Wszystkie powyższe opinie, to szczera prawda! A tych złych wrażeń jest dużo więcej! Na początku szefowa pokazuje nowemu pracownikowi, jak dziecku, jak wszystko robić krok po kroku. Potem wychwala, jak świetnie sobie radzisz samodzielnie, jaka jesteś wszechstronnie zdolna (i z dumą pracujesz za trzy stanowiska pracy). Następnie jesteś najlepszym pracownikiem - wszystko robisz pięknie i, jak wspaniale, że się bierzesz za porządek, którego nikt inny nie robił, te opinie wyraża szefowa w obecności innych pracowników i rumienisz się z dumy, by po chwili czuć zażenowanie, bo jednocześnie Twoja koleżanka, która właśnie kończy układać piękną kompozycję dokładnie wg wskazówek szefowej, jest przez nią je..na, że nie potrafi prostej rzeczy wykonać!, że to nie miało być tak!, że koleżanka g..no wie o florystyce!... Za jakiś czas pojawia się nowa koleżanka za tę poprzednią i... Scenariusz się powtarza: nowa jest cudowna, tak czuje i rozumie idee szefowej, a ty... robisz niewłaściwie, zeszłaś poniżej poziomu, nie dosięgasz maglującej wiolce do pięt!!! Mimo intensywnych prób wykonywania wszystkiego dokładnie wg polecenia szefowej i tak robisz źle - szefowa wmawia ci, że wydała inne polecenie! Co do umowy, to już powyżej temat ten został wyczerpany. A co do maglującej wiolki, to magluje, gdy widzi szefowa, a poza tymi chwilami, obserwuje cię i demotywuje mówiąc, że się nie wyrobisz, że nie tak to miałaś zrobić itp. i dowala ci obrusy do prasowania, bo ona ma tyle pracy, a one muszą być już gotowe! Za to ona spokojnie dzwoni do córeczki, czy już wstała i mówi jej, że ma w lodówce szyneczkę, na stole bułeczkę, w garderobie wypraną sukieneczkę!!(córeczka jest dorosła...) Żenada! Jednak wiolka jest ulubienicą szefowej i nie zadzieraj z nią! A, no i uwaga, bo ma "lepkie rączki" (te dziwne manka w kasie??) i nie stroni od trunków... Przykre, że zamiast pomóc pupilce, szefowa jawnie się na to godzi i kamufluje jej postępki... Żartem jakimś jest też twój czas pracy - nigdy nie wiesz, o której skończysz, o tym, czy masz przyjść następnego dnia, dowiadujesz się koło 22 z sms'a od szefowej. Jak pytasz o jeden dzień wolny, to dosłownie dzień przed dostajesz odpowiedź, że tak , masz wolne i nawet kolejne trzy dni też sobie odpocznij, a jak faktycznie sobie zaplanujesz coś na te cztery dni, to nagle drugiego lub trzeciego jesteś pilnie potrzebna, bo jakieś nagłe zlecenie się pojawiło... Wystarczy... już dość nerwów mi ta pani e napsuła! A szkoda, bo praca bardzo ciekawa i twórcza :( Strzeżcie się, Dziewczyny!

pracowałam tam

Sodoma i Gomora!!!! Nie polecam absolutnie nikomu, wykorzystywanie dziewczyn do pracy, chyba głupich szukają!

pracownikEKS

Moja opinia jest taka: jedno wielkie śmierdzące gó... Z pozoru tylko ładnie a w rzeczywistości padaka. Jak ktoś lubi pracę w syfiastych warunkach to ok, ja nie. Też nie miałam umowy tylko wielkie obiecywanie no cóż byłam głupia i naiwna. Mam nadzieję, że moje pieniądze na składki się przydały na prywatne pierdoły szefowej. Hmmm nie mam do emerytury ale ważne że szefowa sobie je przywłaszczyła i kupiła sobie coś. Bezczelność ludzka nie zna granic. Wykorzystywać to sobie można ...ale nie mnie. Pozdrowienia dla "kierowniczki-prezesowej"

Lula

Okropna praca, tak niskiego poziomu nie widziałam. Więcej do rządzenia i obserwacji niż do pracy. Pfff!!!! I najważniejsze: BRAK UMOWY!!!!!!!! JAKIEJKOLWIEK !!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE NAJADŁA SIĘ pani ZA NASZE ZUSY!!!!!! Pfffff!!!!!!! pracodawca roku!!!!!!!!!!!!!

moja opinia

Praca w pseudo firmie to największy koszmar jaki mi się kiedykolwiek przydarzył. Szefowa niestety nie nadaje się do zarządzania ludźmi, nie wie co to jest umowa, przepisy bhp, urlop, dzień wolny, płaca za weekend itd. Podobnie jak poprzednie osoby wszyscy dają się nabrać na obietnice. Pierwszy dzień to jedno wielkie ciucianie jak do dziecka, zastanawiasz się czy nie jesteś w przedszkolu, i czemu ona tak do ciebie mówi jak do debila. Umowa tak tak będzie no wiadomo już cię od progu zgłosiła do zusu. Kolejny dzień to zrób mi to, tamto, potem to albo w tej samej chwili jeszcze to i dlaczego się nie wyrabiasz. Zrób porządek którego nie było jak przyszłaś, gdzie wszędzie w każdym kącie jest jakiś syf, bałagan, jakby sprzed kilku lat. I ty masz to sprzątać bo za to odpowiadasz. Mega dziwne że nikt wcześniej tego nie ogarnął. Co się dotknie to się lepi, mydła brak, klapa się rozpada, płyn jaki płyn, worki na śmieci? a kto o tym słyszał. Mijają kolejne dni i nie możesz zapytać się o umowę bo szefowa nie ma nastroju, ma tyle na głowie, teraz nie ma czasu, potem też nie ma, i w ogóle co ty chcesz, a to to, a to sro i ciągle jakieś wymówki. Dostajesz wypłatę i uśmiech od szefowej. Brak obiecanej premii i umowy. Potem mija kolejne dni i jesteś gnębiony, traktowany jak ścierwo, podejrzewam że specjalnie żebyś nie śmiał iść się pytać o umowę, bo przecież to powinien być zaszczyt że dla niej pracujesz i jak możesz mieć czelność pytać się o umowę czy cokolwiek mieć prawo do zusu. Najlepiej jeszcze jakbyś wyjął z koperty 500 zł i jej oddał i zostanie ci 1000 zł to by była przeszczęśliwa. No słów brak na to co się tam dzieje, a to co piszę to tylko kropla w morzu. Kierownik wiola to dopiero agent, tajny szpieg który dopiero ci obrobi d.. od pierwszego dnia po następne. Szczyt wszystkiego chodzenie i węszenie. Co tu polecać jak nie ma co. Żadnego pozytywu ani atmosfery, zespołu czegokolwiek, mogę powiedzieć że żałuję że poznałam tą panią i w ogóle tam pracowałam. Nie równe traktowanie tak się rzuca w oczy że aż przykro się robi. Myślę że tam nigdy nie będzie dobrze, każdy bo oblaniu błotem odchodzi. Ocena 1/10. Można by książkę napisać o tym co się tam wyprawia:) Ale to już na kolejny raz.. Pozdrawiam

niezadowolona

Pracowałam tam i nie mam żadnych pozytywnych odczuć, na szczęście szybko przejrzałam na oczy i odeszłam stamtąd. Nie dostałam żadnej umowy! Wypłata - najniższa krajowa. Atmosfera stresująca, ogólnie kiepska. A wchodzenie w d... szefowej to nie dla mnie, sory.

cere....

Nie ma i nie będzie umowy! Tam się wyzyskuje ludzi! Najlepiej jak się nie odzywasz, nie dyskutujesz , po prostu siedź cicho i rób za trzech! Dostaniesz najniższą krajową z wielką łaską, bez żadnych ubezpieczeń, nawet podstawowego ZLECENIA! Żenada! To nie pracodawca, dorabianie się na zusach pracowników! Najgorszy pracodawca jakiegokolwiek mogłam spotkać w życiu!! Jak ktoś nie wie co to znaczy być wyzyskiwanym i oszukiwanym każdego dnia w pracy to ceremoniada stoi otworem (ludzie zmieniają się jak rękawiczki) zobaczcie i przekonajcie się sami.

viki655

Gssi oczywiście nie ma umowy i jak ktoś się łudzi że ja dostanie to jest w wielkim błędzie.Choć na początku przyjmuję cie do pracy Pani Ewa obiecuję umowę i zapewnia że księgowa ja wypiszę i podpiszemy za kilka dni,lecz po tym czasie cisza, jak tylko zapytasz kiedy będzie umowa dostajesz info. że księgowa wypisała już ale musi ją wydrukować i znów cisza.Pytasz po raz trzeci czy jest gotowa i się zaczyna że nie masz jej głowy zawracać i jak się nie podoba to na twoje miejsce jest sznur kandydatów.Pytasz w końcu kolejny to kiedy możesz liczyć na umowę i jakiego typu wtedy zaczyna się mobbing taka gra psychologiczna prowadzona przez szefową,jesteś beznadziejnym pracownikiem jak cie zatrudniałam miała inne wrażenie o tobie, brak profesjonalizmu itp.oczywiście wszystko wśród innych pracowników.Po jakimś czasie albo sam odchodzisz albo zostajesz "zwolniony"(choć tak naprawdę umowy brak)styl zwolnienia też pozostawia wiele do życzenia bo dostajesz sms lub telefonicznie, jest tez trzecia możliwość szefowa nie odbiera telefonów.W trakcie mojej pracy w tej firmie dziewczyny zmieniały się co 2tyg.rotacja nie wyobrażalna, a te wytrwałe które jeszcze się łudziły co do uczciwość szefowej wytrzymały od 1 do 3 miesięcy. Tak w skrócie to wygląda, więc jak ktoś myśli że coś się zmieni to jest w wielkim błędzie, taka praktyka stosowana jest tam od lat.

Odradzam pracę w tej firmie. Nie zarobisz, nie ubezpieczą cię, o umowie to możesz sobie pomarzyć (i zapewnienia że to księgowej wina że jej nie wysyła, bardzo dużo kłamstw połączonych z brakiem szacunku wobec osoby, będą cię poganiać, wyzywać, obgadywać. Żałosna firma, jakiś cyrk się tam dzieje, wieczny bałagan i brak jasno określonych zasad pracy. Masz robić to za chwilę coś innego a w rezultacie zostajesz skrzyczany że to zrobiłeś. Jakaś farsa bo przecież ci kazano. Sam już się gubisz w tym co masz najpierw robić. Ciągły stres i zastanawianie się co powie właściciel. Brak przeszkolenia bhp (pozostawia wiele do życzenia). I ważne że nie można nic powiedzieć bo wtedy jesteś zgubiony, nie możesz mieć własnego zdania tylko musisz się dopasować. Śmieszne, klient chce inaczej a wprowadzana jest inna wizja. Klient wychodzi nie zadowolony i oszukany z wiązanką niemiłych słów których trzeba wysłuchać. Nie polecę tej firmy jako miejsca do pracy. Lepiej pracować na magazynie niż w sztucznie ładnym miejscu. Jednak powiedzenie się sprawdza, że pozory mylą. Nie polecam a wręcz odradzam.

pracownica

Pracowałam tam jakis czas i zgadzam sie z powyższymi wypowiedziami. Dopowiem jeszcze tyle, że przez cały ten czas pracy w ceremonii wiecznie nie zgadzały się pieniądze, dla mnie dziwna sprawa przy tak małych utargach. Szefowa niby chce wyjaśnić ale i tak na drugi dzień juz wszystko cudem sie zgadzało. Ja, jak i poprzednie dziewczyny domyślałyśmy sie o co tu chodzi. Dziewczyny! odradzam podjęcia pracy w tej firmie, uwaga na Panią W.,która powinna popracować nad swoim uzależnieniem, bo to tu jest przysłowiowy "pies pogrzebany". Nigdy tam nie będzie dobrze dopóki istnieje ten problem!!!

murzyn 2

Kasowanie opinii na temat pracodawcy na portalu o pracodawcach mija się z celem. Czy może ja się mylę???!! Przytoczę nagłówek na państwa stronie "Pracowałeś w firmie Ceremonia(usunięte przez administratora) i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji." To właśnie się dzielę moją opinią i inne osoby jak widzę również. Piszę jak wygląda sytuacja, zarobki, atmosfera, rządy i inne rzeczy. Dlaczego państwo to usuwają ???to po co ten portal jest w takim razie? Do byłego pracodawcy: usuwanie opinii nic nie da, każdy i tak pamięta jak było, to zostaje w pamięci osób. Braku szacunku nie da się wymazać jak w komputerze. Współczuję naprawdę. Ludzie nie są tacy głupi i naiwni jak pani cały czas myśli! Firma dobre sobie na niezapłaconych zusach pracowników i nadgodzinach, pracę w weekendy (za co jest oddawany dzień- gdzie tak jeszcze jest? żenujący poziom płacy!) Wstyd się przyznać do pracy w tym miejscu i do tego, że dało się oszukać! Nigdy więcej takiego upodlenia, wyzywania, wiecznego niezadowolenia z pracy. Humory to zostawia się w domu a nie obarcza pracowników. Do kolejnych pracowników: nie życzę nikomu takiego traktowania, szczerze odradzam, nie ma tam ani pieniędzy, ani wolnego, ani premii. Tylko żale i pretensje, poganianie jak na jakimś magazynie. Bardzo mi przykro, że tam trafiłam. Po zmazaniu opinii wyślę ją ponownie. A z administracją skontaktuje się w inny sposób. Może kierownictwo nie wie o tym co tu się wyprawia. Do usłyszenia drogi pracodawco, który nie może przeżyć, że jest jakaś rysa, a także redakcjo, która nie wiem za kim stoi. Nie cofajmy się! Po to jest wolność słowa i wypowiedzi!

"Murzyn" (nie obrażając nikogo)

Warunki pracy straszne, pieniądze mizerne, żadnej premii (mimo że była obiecywana), żadnej umowy nawet zlecenie, żadnego ubezpieczenia, nadgodziny nie płatne. W zamian pracownik dostaje: niekończące się niezadowolenie szefowej, wieczne naburmuszenie, humory zmieniające się w ciągu dnia kilkanaście razy,zero poszanowania dla człowieka, dla współpracowników,traktowanie ludzi jak jedno wielkie GÓ**O, upodlanie, zmieniające się zadania zupełnie bez sensu i nie na temat, każdy jest od wszystkiego, nie ma jednego stanowiska, trzeba robić wszystko. Najlepiej jeśli podlizujesz się i wchodzisz w d**ę szefowej, prym w tym wiedzie pani magiel/magazynier W. co jest żałosne, pracuje wtedy gdy tylko wchodzi szefowa, resztę dnia spędza na siedzeniu, jedzeniu, graniu na magazynie na telefonie (przyłapana wielokrotnie przez innych pracowników), obserwowaniu innych, podsłuchiwaniu wręcz bezczelnemu co jej nie dotyczy, wszystkim mówi co mają robić, wiecznie rozkazuje i wtrąca się w pracę, nie zna się na niczym a mimo to udaję że jest "specjalistą", donosi na innych więc trzeba uważać co się mówi, każe innym robić swoją pracę. Jeden wielki bałagan i chaos. Szkoda bo miejsce mogłoby być fajne gdyby nie kierownictwo. Brak doceniania, szacunku, traktowanie jak psa z tym nie można się pogodzić. Nie dziwne, że ludzie tak szybko stamtąd odchodzą, zmieniają się dziewczyny tak szybko że idzie się gubić w imionach. Nikt nie chce tam pracować. To był najgorszy czas i najgorsza praca w moim życiu. Szczerze nie polecam. Szkoda zdrowia psychicznego. Dbajcie o swoje dobro i zdrowie. To miejsce natomiast omijać szerokim łukiem, nie dajcie się zwieść obłudnym uśmiechom szefowej. Do tego obgadywanie przed innym nie świadczy najlepiej. Wstyd się przyznać do pracy w tym miejscu. Takie życie niestety i dlatego piszę opinię na tym portalu, który temu służy żeby (podobno) do wyrażanie swojej opinii na temat pracodawcy. Ocena może być tylko jedna: NEGATYWNA. Najgorsze jest to że przez tak długi okres czasu nie było żadnej poprawy, żadnej!

viki655

ZNIESMACZONA!!!Jakiś czas temu umieściłam swoją opinię o pracy w tej firmie,mimo że opinia była w 100% prawdziwa i mogła pomóc ludziom który chcą się zatrudnić w tej pseudo firmie została usunięta, tak jak pozostałe opinie umieszczone na tej stronie.Zupełnie nie rozumiem serwisu który ma pomagać działa wręcz odwrotnie,administratorze zanim usuniesz jakiś komentarz sugeruje sprawdzić jak jest na prawdę w tej firmie, usuwając komentarze byłych pracowników dajesz pole do popisu i ciche zezwolenie właścicielce na dalsze wykorzystywanie ludzi.Pracowałam tam kilka miesięcy i nie jest to tylko moja opinia lecz ludzi którzy tam pracowali, mało tego co niektórzy jeszcze pracują.Wyzysk ludzi praca za nadgodziny nie zapłacona, praca na czarno bez umowy o prace na 15 osób które tam pracują 2 maja umowę o pracę, rotacja pracowników nie wyobrażalna, fochy szefowej która traktuje ludzi jak przysłowiowe zero na porządku dziennym, obiecane złote klamki przez właścicielkę Panią Ewe to farsa!!!Zapomnijcie o umowie o pracę, o wynagrodzeniu za nadgodziny i pracę w delegacjach, ludzie tam są od wszystkiego zatrudniona jesteś na jednym stanowisku lecz po tygodniu okazuję się że jesteś od wszystkiego, mimo że masz określone obowiązki "szefowa" każe ci robić dosłownie wszystko.Proponuje obserwować profil FB ceremoni i galerii, można zobaczyć jak często zmieniają się twarze ludzi tam pracujących,dziwie się że do dziś dnia nie było żadnej kontroli z PIP.Nie polecam tam pracy,a wręcz odradzam praca tam kosztowała mnie dużo zdrowia i nerwów, znam osobiście kilka naście osób które maja takie samo doświadczenie z właścicielką i firmą!!!UNIKAĆ TEJ FIRMY I UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ!!!

ByłyPracownikTeamuDreamu

"Dziękujemy za dodanie twojej opinii" ten tekst już byście mogli sobie darować hehehhe. Dlaczego tego nie skasujecie? Czy to nie brzmi śmiesznie???????????!!!!!!!!!!!! JEDNA WIELKA PORAŻKA CEREMONIADY I GOWORKU!!! RĘKA RĘKĘ MYJE?? JEDEN WIELKI WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!! DO USŁYSZENIA. A kiedy skasujecie następne żebym wiedziała kiedy ponownie wejść. Czy to jest co parę dni, dwa, trzy??? :D:D:D:D ŚMIECH PRZEZ ŁZY!!! OCENA JAK NAJBARDZIEJ NEGATYWNA!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ceremonia Ewa Humerczyk - Poznań

Ceremonia Ewa Humerczyk
1.3/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Józefa Poniatowskiego 62
    62-030 Poznań