Transtax Sp. z o.o.

Transtax Sp. z o.o.

Opinie o Transtax Sp. z o.o.

Agnieszka

A premie te 10 procentowe premie już skasowali? godziny nadliczbowe zawsze były płatne i jeszcze sporo można było dorobić dodatkowo w domu. A lokal też zmienili? Eleganckie biuro na Jaktorowskiej Max mieli?

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Transtax Sp. z o.o.. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Maks123
@Administrator 24.02.2018 14:25

Zarobki zaczynają się od 11zł/h. Maksymalnie można zarobić 14-15zł/h netto po paru latach pracy. Zero premii, warunki fatalne. Nie polecam.

Qwerty

Super zespół, świetnie się z nimi współpracuje. Wszystko jest na już.

@Qwerty 07.12.2017 10:14

Kolejny pracownik, który dodaje opinie. Można zauważyć: Pierwszy Pracownik o Nicku: "Game" dodał post 07.12.2017 10:09, następnie dodał znów pod Nickiem"Qwerty": 07.12.2017 10:14 . NIE POLECAM.

Nie polecam. pozdrawiam

@Game 07.12.2017 10:09

Pracownicy dodają tu opinię by zachęcić Klientów do współpracy z firmą Transtax.

Piotr

Polecam. Szybka i rzetelna obsługa.

Ania

Pewnie ja odbierałam telefon jak dzwoniłaś, bo ktoś dzwonił do na 100 razy w sprawie VATu z Francji.

EWA

Zadzwonilam do Transtaxu w sprawie odzyskania VATu z Francji a za 2 dni przyjechal do mnie do Wroclawia ich przedstawiciel a pierwszy przelew VATu dostalem po miesiacu od zlozenia u nich faktur. Teraz jeszcze odzyskuja mi akcyze z Francji? Tez juz dostalem zwrot za pierwszy kwartal 2016. Warto z nimi pracowac. EWA

Zostaw opinię o Transtax Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transtax Sp. z o.o.