Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Transtax Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Leonid Nowy wpis

Może ktoś słyszał czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?Jak ona przebiega i czy trudno dostać się?

Fama Nowy wpis

Jest Ok!

A. Nowy wpis

Obecnie na okresie próbnym stawka godzinowa wynosi 17brutto, po kilku miesiącach i po przejściu szkolenia można liczyć na comiesięczne premie uznaniowe oraz premie świąteczne. Co jakiś czas są podwyżki. Po zakończeniu studiów dostaje się umowę o pracę. W biurze jest fajna atmosfera, ludzie sobie pomagają – nie ma „wyścigu szczurów”.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej

Transtax to firma a opinią super pracodawcy. Czy wiecie coś o pracy?

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Transtax Sp. z o.o.? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

@Administrator

Nie polecam firmy, badziewia

A co Ci takiego zrobili?

Oszukali :)

@Mono

Wiesz że za pomówienia grożą kary finansowe, a na takim forum anonimowy nie jesteś bo po IP wiadomo kto i skąd pisze?

@anonymous

@anonymous żadne pomówienia (mówię tylko prawdę) jeśli wykorzystacie moje IP i jeśli zobaczę kogoś pod moimi drzwiami, od razu kieruje sprawę w odpowiednie miejsce :)

Weronika

@Mono jesteś pewna, że właśnie tak to wygląda? Nie do końca rozumiem, po co pracownicy Transtax Sp. z o.o. mieliby wprowadzać w błąd innych użytkowników forum. Co mogliby tym zyskać? Jeśli mogłabyś napisać coś więcej, to będę wdzięczna. Na pewno pozwolą one bardziej zrozumieć sytuację. @Aaa a jak wyglądają bezpośrednie relacje między pracownikami?

Weronika

Widzę, że w ostatnim czasie pojawiło się sporo pozytywnych opinii o pracy w Transtax. To bardzo dobry sygnał dla tych forumowiczów, którzy poszukują pracy w tej lokalizacji. Możecie napisać jednak więcej szczegółów - czym dokładniej te pozytywne opinie są spowodowane? Dlaczego polecacie pracę w Transtax? To rzuci dodatkowe światło na tego pracodawce.

@Weronika

Pracownicy wystawiają pozytywne opinie żeby zachęcić ludzi do pracy :) atmosfera w tej firmie jest negatywna jak i zarobki

Aaa
@Mono

Mi się tu podoba. Dzień pączków, dzień pizzy. Słodycze gdy ktoś ma urodziny, truskawki ostatnio były.

Ginek

Ja też polecam!

Qwerty

Super zespół, świetnie się z nimi współpracuje. Wszystko jest na już.

@Qwerty

Kolejny pracownik, który dodaje opinie. Można zauważyć: Pierwszy Pracownik o Nicku: "Game" dodał post 07.12.2017 10:09, następnie dodał znów pod Nickiem"Qwerty": 07.12.2017 10:14 . NIE POLECAM.

@Maks

To chyba super że pracownikomjeszcze się opinie dodawać na forum chce

Nie polecam. pozdrawiam

Game

Bo jesteś z konkurencji?

@Game

Jaka konkurencja ? Brak Szacunku do Klientów. Zero premii, brak warunków do pracy, małe pieniądze. Jeżeli ktoś szuka pracy to nie polecam. (usunięte przez administratora)

@Game

Pracownicy dodają tu opinię by zachęcić Klientów do współpracy z firmą Transtax.

raczej byli pracownicy

Krzysiek
@Maks

Ja za to polecam. Super firma, świetnie się rozwija i zgarnia coraz więcej klientów. Obsługa na najwyższym poziomie. Po doświadczeniach z innymi firmami z tej branży trafiłem do Transtax i są super!

kasix

Polecam!

anonymous

Takie tu głupoty czytam, maskra. Ciekawe kto takie bzdury wypisuje i po co?

@anonymous

Same prawdziwe informacje. :) nie mam zamiaru się klocic z oszustami.

@Maks

To po co takie bzdury i nieprawdę tu piszesz skoro zamiaru nie masz dyskutować?

Weronika

@Mono, pracując w domu, czyli, że zdalnie? Nie do końca rozumiem. Nieobecność premii na pewno nie zachęca ale może dopiero po jakimś dłuższym czasie, niż rok można się o nią starać? Nie wiem czy moje domysły na temat Transtaxu są prawdziwe. Jeśli możecie, potwierdźcie je.

@Weronika

Mono jest bardzo rozgoryczony i musi się tu wyżyć.

@Weronika

Można pracować w domu ale to jest wykończenie się psychicznie. Nikt nie chce pracować w tej firmie ponieważ zarabia się małe pieniądze a pracuje się ponad siły. Premia? Możesz pomarzyć, przy wysokich obrotach nawet nie ma premii. Może raz na pół roku dostaniesz dodatkowo 50-100zl max. Zarobki są poniżej 2000zl netto :) wahają się między 1500-1800zl netto :) musisz przepracowac 8miesiecy żeby dostać 1zl więcej za h :) maksymalnie zarabia się 14-15 zł /h. Na start 11-12zl netto.

@Mono

Ja mam zupełnie inne informacje na ten temat, a zajmuje się w tej firmie wypłatą wynagrodzeń, więc chyba ne jesteś kompetentna osobą która wie jakie są wynagrodzenia i premie. Pozdrawiam Agnieszka Kordas

@anonymous

Prosiłbym/Prosilabym nie wprowadzać ludzi w błąd. Gdybym nie miała/miał problemu czy bym miał/miała pozytywne zdanie o Państwa w firmie to bym nie wprowadzal/wprowadzała wystawiala/wystawiał negatywnej opinii. Problem jest w firmie, zacznijcie dbać o pracownikow :) traktujecie ludzi jak niewolników :)

@Mono

Ty nazywasz to niewolnictwem, a ja wysoką jakością pracy. Nikogo do pracy w naszej firmie nie zmuszamy, a rynek w Warszawie jest pełen ofert. Jak ktoś się nie nadaje nie zarabia, to cud że aż rok udało Ci się w Transtax pracować.

@anonymous

Premie są w Transtax za punktualność każdy commiesiac dostaje 10 procentowe premie kto jest zatrudnionych na umowę o pracę.

Weronika

Jaką drogą najlepiej złożyć swoje cv do Transtaxu? Na stronie internetowej firmy, nie ma zakładki dedykowanej karierze w firmie. Jest natomiast podany mail kontaktowy, jak i konkretny adres pracodawcy. Czy złożenie cv osobiście przyniesie w tym przypadku większe korzyści od kontaktu drogą elektroniczną?

@Weronika

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak awansow i premii.

@Mono

Dla Mono na pewno i wiadomo dlaczego.

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Transtax Sp. z o.o.. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Maks123
@Administrator

Zarobki zaczynają się od 11zł/h. Maksymalnie można zarobić 14-15zł/h netto po paru latach pracy. Zero premii, warunki fatalne. Nie polecam.

Esemelka
@Maks123

bzdury

@Esemelka

Sama prawda, pracowałem ponad rok w tej firmie. Wymagają dużo pracy za małe pieniądze. Firma nie dba o klientów. (usunięte przez administratora)

@Mono

Bo się opierdzielales cały czas.

Agnieszka

A premie te 10 procentowe premie już skasowali? godziny nadliczbowe zawsze były płatne i jeszcze sporo można było dorobić dodatkowo w domu. A lokal też zmienili? Eleganckie biuro na Jaktorowskiej Max mieli?

@Agnieszka

Premi nie ma, jedynie raz na rok 10% :) marne pieniądze pracując w domu :) Jeśli chce ktoś dużo pracować ponad siły i zarabiać od 1600-1900zl max. To jest praca dla niego! Zapraszam do złożenia CV!

A kto tak zarabia?

Piotr

Polecam. Szybka i rzetelna obsługa.

Ania

Pewnie ja odbierałam telefon jak dzwoniłaś, bo ktoś dzwonił do na 100 razy w sprawie VATu z Francji.

EWA

Zadzwonilam do Transtaxu w sprawie odzyskania VATu z Francji a za 2 dni przyjechal do mnie do Wroclawia ich przedstawiciel a pierwszy przelew VATu dostalem po miesiacu od zlozenia u nich faktur. Teraz jeszcze odzyskuja mi akcyze z Francji? Tez juz dostalem zwrot za pierwszy kwartal 2016. Warto z nimi pracowac. EWA

EWA

Zostaw merytoryczną opinię o Transtax Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Transtax Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jaktorowska 4 lok. LOK 6