GoodMan Doradztwo Personalne

Opinie o GoodMan Doradztwo Personalne

Rema

Czy coś dzieje się w firmie? Taka cisza od miesięcy?

Joanna

Obecnie GoodMan Doradztwo Personalne szuka kandydatów na stanowisko Production Manager – Packaging w aż 16 województwach! Wiesz jak wygląda praca na tym stanowisku? Podziel się z osobami szukającymi opinii.

bardo

rzeczywiście ludzi to oni potrzebują praktycznie cały czas. najciekawiej dla mnie wygląda oferta dla konsultantki ds rekrutacji

Marek

Ja znam firmę GOODMAN z Poznania od szkoleń w zakresie zaopatrzenia i zakupów, pełen profesjonalizm a tego tu nie znam.

grzess77

Witam, czy ktoś pracuje w firmie GoodMan na stanowisku PH - jaka praca, klimat zarobki ?

Narti

Nie bez powodu ich ogłoszenia wiszą tyle czasu.

Klient

Profesjonalny zespół Konsultantów z dużym doświadczeniem. Odpowiedni ludzie na właściwym miejscu. Polecam.

Zostaw opinię o GoodMan Doradztwo Personalne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GoodMan Doradztwo Personalne