Opinie o Euromaster Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euromaster Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euromaster Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euromaster Polska w Warszawa

dobrum Nowy wpis

W Olkuszu założyli mi nie wyważone koła a zapłaciłem 290zł. To już nie jest Euromaster...

al

dają śmieciowy i zatrudniają przez agencje pracy ludzi których nie rekrutuje agencja. jak już dalej nie mogą, bo wyczerpali limit umów, to potem kombinują jak koń pod górkę byleby tylko umowy o prace nie dać. proceder trwa latami. jedna osoba pracuje na stanowisku x na umowie o prace mając wszystkie benefity i ochronę, a druga na tym samym stanowisku x robi TO SAMO na śmieciowce, b2b albo jakieś inne wymysły alpejskie kombinacje ;) byleby nie zatrudnić JAK NALEŻY

Paulina
@al

od czego w takim razie zależy to że jedna osoba na danym stanowisku pracuje na umowę o pracę a inna na umowę zlecenie? :/

al Nowy wpis
@Paulina

od tego, czy maja stanowisko w dziale... mogą mieć w dziale 2 stanowiska, ale potrzebują mieć 4 osoby. to 2 osoby zatrudniają przez agencje albo inaczej kombinują, a dwie maja normalnie na umówie. potem te 2 bez normalnej umowy tylko czekają aż tamte 2 odejdą, żeby się zwolniła umowa

Paulina Nowy wpis
@al

kombinowanie straszne... długo się zazwyczaj czeka na normalne umowy?

al Nowy wpis
@Paulina

większość się nie doczeka ;)

nie polecam

brak rozwoju, w tej firmie sie nic nie robi :)

@nie polecam

Jak to nic się nie robi? Przychodzisz do pracy, siadasz na krześle i po 8 godzinach wychodzisz? :D Nie gadaj, za to by nie płacili :D

no
@Marek

A jednak

nie polecam
@Marek

Ja akurat musiałem robić :) ale owszem sporo tutaj pan od picia kawki ploteczek i siedzenia za biurkiem i nic nie robienia :)) jak ktos szuka takiej pracy to tu sie odnajdzie :))) a jak przy okazji lubi sie uwsteczniac zamiast rozwijac i korzstac z przestarzałych sposobow robienia wszystkiego to mu bedzie jak w bajce :*

Paulina
@nie polecam

o co chodzi z tymi przestarzałymi sposobami robienia wszystkiego?

Brak mozliwosci rozwoju, smieciowka po latach...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Euromaster Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Zadowolony

Świetna atmosfera dobre warunki pracy i motywacja do działania przekładają się na bardzo dobre wyniki firmy. To fakt. Klienci dostrzegają jakość co również motywuje do działania. Uważam że jest tu masa możliwości i mimo że zarobki może nie są z najwyższej półki to wciąż są satysfakcjonujące. Nie jest to firma tylko na dobry start. To rodzinna atmosfera i dalekie plany na przyszłość ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Euromaster Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Euromaster Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Euromaster Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Euromaster Polska