Opinie o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Jeśli marzysz, żeby zarobić 3 tysiące, tyrać jak niewolnik i do tego być notorycznie mobbingowany to jest to miejsce dla ciebie.

Miś Puchatek

Pracuje tu od ponad 2 lat i większego chlewu na oczy jeszcze nie widzialem. „Majster” i „brygadzisci" to zwykle chamy i prostaki. Reszta tez nie odstaje! Każdemu z osoba wydaje się, ze jest najmądrzejszy a prawda aż w oczy szczypie! Mędrcy… znawcy… zbieranina pijaków!

ktokolwiek

Prostactwo, wulgarność czy konfliktowość to wypracowane przez starych pracowników standardy. Wieje bankructwem i niedofinansowaniem, mało lub brak zleceń, ale majster i kierownictwo chętnie się przyczepią jak nie masz co robić. Trzymają starych meneli i nieznośnych frustratów, bo nie ma tam kto pracować. Młodzi szybko uciekają. Tak też ogólnie nie polecam

Maria
@ktokolwiek

To pewnie dodatkowo pensje tam słabe? Jak oceniasz ten aspekt?

@Maria

Słabe i dlatego pozostają ci, którzy tylko dociągają do emerytury w tym skansenie przemysłu.

@ktokolwiek

Dla ciebie mogą być słabe a dla innego ok. Podaj jaka jest stawka wtedy będę mógł ocenić czy naprawdę mało płacą.

Ambitny
@ktokolwiek

Czy za donoszenie na innych współpracowników jest szansa na jakąś premie czy podwyżke ? jak zrobic zeby zarabiac wiecej ....

@Ambitny

Niby jesteć ,,Ambitny" ale jak widać nie w praktyce. To pytanie dowodzi, że akceptacja wytkniętego przeze mnie chamstwa, prostactwa czy wulgarności jest dla ciebie czymś normalnym, co wolałbyś pozostawić w tajemnicy, bo z ,,dbania" o taki stan rzeczy przypuszczam żyjesz. Sam więc opiniujesz co uważasz, że trzeba robić, żeby zarabiać w tej firmie więcej.

ktokolwiek Nowy wpis
@ktokolwiek

,,jesteś". Przepraszam za błąd.

Maria Nowy wpis
@ktokolwiek

A Ty tam długo wytrzymałeś? Były chociaż w ogóle jakieś plusy pracy tam, bo tak negatywnie opisujesz wszystko...

nobel Nowy wpis
@Sławomir

Idź na rekrutacje wtedy ocenisz ile ci dają.

Ambitny Nowy wpis
@nobel

nikt ci nie da tyle co kierownik na rozmowie ci obieca.

Питер Великий

Nie ma i nie będzie pieniędzy w tej firmie. Pogódźcie się z tym.

@Питер Великий

Piniondze są ale dla "fachowców" w biurze

Pytanie zagatka?

Dlaczego Polak mówiący po polsku nie rozumie Polaka który mówi tylko po polsku ?

Zawiedziony rodak
@Pytanie zagatka?

Bo najwięksi ,,fachowcy" w tej firmie nie uznają komunikacji, tylko udawanie mędrca i prostactwo. Jedynie tak potrafią zaznaczyć swoje miejsce w szeregu jak na zakompleksioną dzicz przystało.

Wiecie, czy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Pytanie

Tak tylko bateria i myszka do laptopa we własnym zakresie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Kokojambo

Ponoć na lakierni zwalniają się najlepsi ludzie więc już nie widzę sensu istnienia tej firmy ps. Sprzedam pompkę hydrauliczną zielona

@Kokojambo

I na pewno wszyscy, zaraz Firma upadnie ha ha :D przesadzasz moim zdaniem. Gdyby pracownicy się gdziekolwiek tak masowo po zwalniali to by już połowy firm w Polsce nie było

Sławomir

To żeś pojechał z tą opinią. Lepiej byś napisał ile dają kasy nowo przyjętym. Bo to najbardziej mnie interesuje.

@Sławomir

Stawki są niskie Nie nastawiaj się na niewiadomo co.

@Sławomir

Kasy mało dają, ale jak jest dobry miesiąc to płacą w dywanach.

Dawid
@Taziu

A tak na poważnie, to można liczyć na jakieś premie lub nagrody gdy firma wypracuje większy przychód?

Prawda

Ja się dziwię że takimi pseudo firmami nie zainteresuje się Inspekcja pracy.Pżecież to co dzieje się w Polsce z takim bagnem jak ta i wiele innych podobnych firm to jest (usunięte przez administratora).Przeważnie jest non stop stosowany mobing.Kierownicy po licencjackich studiach przynoszeni w teczkach po znajomościach nie znający się na robocie.Majstry przeważnie typowe chamy którzy myślą że są bogami.Zero kultury zero atmosfery.I jaka ma być motywacja?Pracowałem w trzech firmach z Krakowa i wszystkie katastrofa.Ale nie tylko Kraków . Ogólnie jest więcej takich w Polsce ...Gdańsk Tarnów Płock .Polak do polaka jest chamem zaczynając od kierownika do zwykłego brygadzisty.

Helmut
@Prawda

To widać leserze, że do roboty masz lewe ręce i nigdzie na dłużej nie zostajesz. Trzeba pracować wtedy można zarobić a jak widać jesteś śmierdzącym leniem, takich tutaj nam nie trzeba

Stalco to bogata firma, skoro płaci komuś za chodzenie 8 godzin w kółko bez celu. Czy tego jeszcze nikt nie zauważył, że gość bierze pieniądze za nic nie robienie?

Kamera Video
@Pracownik

Niby gdzieś idzie a nie idzie. Stoi. Niby już tam był. Poszedł, ale wrócił innymi drzwiami. Jakby błądzi. Niby przelotem gdzieś jest i idzie, ale jakby nie do końca bo już tam bywał i wraca bo tam wszystko załatwił na tip top.Tyle obowiązków facet musi mieć, że pomocnik byłby wskazany. We dwóch zawsze raźniej byłoby opanować tą 8 godzinną trasę na pusto zupełnie. Chyba musi mieć tak zwane plecy.

Lilly
@Kamera Video

Tak jest . Tylko dla tych co maja układy , ale nie wszyscy tak mogą robić , bo jak masz racje i coś powiesz to Cię wyrzuca dyscyplinarnie . Pozdrawiam

@Lilly

Wychodzi na to że jak się ma znajomości to można się lenić i nic nie robić? Jakoś w to nie wierze że jedni zasuwają a inni bez konsekwencji snują się po firmie.

To uwierz bo tak jest.

Lidia
@pracownik

Na każdym dziale? Przecież jest ktoś wyżej, kto to wszystko nadzoruje. I pewnie jakieś normy do zrobienia też są, więc pracę trzeba wykonać.

Czy nowo zatrudnione osoby w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czy pracodawca STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zły
@Pytanie

Tak, w piciu vodki w godzinach pracy! Zreszta na każdym wydziale piją i wszyscy o tym wiedza! Szef również…

Urszula
@Zły

Widać, że bardzo Wam to przeszkadza i bardzo chcecie ujawnić ten fakt światu. Dlatego zapytam, czy od każdego jest wymagane, żeby w tym uczestniczył? Bo jeżeli nie, i jeżeli można robić spokojnie swoje, to chyba są tu ważniejsze sprawy do opisywania, takie jak np. zarobki albo socjal w Stalco.

Zly
@Urszula

Jeśli szef o wszystkim wie i przyzwala na takie podejście to świadczy o nim i o całej firmie zle! Czego nie rozumiesz?

@Zly

Ja też tak myślę. Przymykanie oka przez szefa na pijących pracowników to nic dobrego i firma na tym daleko nie zajedzie. Nie ma nikogo kto zrobi z tym porządek? Ochrona i alkomaty na bramkach i będzie spokój.

Wojtek
@Sławomir

To nic nie daje. Ludzi i tak znajdą sposób żeby obejść ochronę.

Zofia
@Wojtek

Nie ma kamer na zakładzie? Jeśli w tej firmie toleruje się i odstawia takie cyrki to się nie dziwie że nikt nie chce pracować, ogłoszenia wiszą na stronach po kilka miesięcy. To chyba o czymś świadczy.

Miś Puchatek

Były Pracownik
@Miś Puchatek

Nic nie zastąpi bełkotu osoby przełożonego. Od razu słychać że coś jest nie tak. Ciężko wykminić co chce.

@Miś Puchatek

Sam obrażasz, a wymagasz kultury i nie wiem czego. Przynajmniej takie jest moje wrażenie. Nie znam cię oczywiście. Sugeruję się tymi komentarzami. A co ci konkretnie się nie podoba w ich zachowaniach?

Lysy
@Emilia

Emilio, jeśli dla Ciebie szczerość nie jest cecha szlachetna to bardzo złe. Przecież nikogo nie obraza tylko pisze jak jest.

@Lysy

Szczerość jest ważna, ale krytyka powinna być konstruktywna, bez wyzwisk. Bo co to wniesie do opinii? Nic. Rozumiem, że nie dogadujecie się z przełożonym, ale warto napisać co z tym zrobić, jak to naprawić, nie?

Elwira.
@Sławomir

No jak się do niego wystartuje tak bezpośrednio z wyzwiskami to niedziwne że nic nie przynosi efektów i dogadać nie możnasie.

Urszula
@Elwira.

Przecież to nie w oczy jest mówione, tylko pisane tutaj. Nie domyślasz się? A pójść brygadą i powiedzieć majstrowi, żeby się zaczął odnosić inaczej, to nie taka łatwa sprawa. Chyba, że jednak już byliście?

Lakiernikozator 2000

Na 3000 netto to trzeba miec wszystkie premie i szkodliwe oraz z 2 soboty

yhbrgrtbr
Klient
@Lakiernikozator 2000

W innej firmie na kompletacji towaru to 3 tys miałem przy wszystkich premiach, wszystkich sobotach i niedzielach

Kowyd
@Pracownik

nie jest tragicznie, można odbierać premię we wiórach z tokarki

Buba
@Pracownik

Żadnego poszanowania ze strony kierownictwa u mechaników to już wogule majster jakiś chory tyle ma na głowie ze się (usunięte przez administratora).A biedny garba dorobil

Mikołaj
@Buba

Hej, nadal pracujesz w Stalco Industries? Co możesz mi powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tej firmie? Jaka jest tu podstawa i ile można zarobić z premii? Czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Jeśli tak, to jakie?

Czy urlop w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. jest płatny 100%?

kandydat
Kandydat

Szkoda, że firma nie weryfikuje CV po zakończeniu okresu publikowania ogłoszenia o pracę. Minęły 2 miesiące a aplikacja nadal otwarta. Czyżby kolejna firma, która publikuje ogłoszenia pod kogoś?

JJ
@kandydat

Nikt tego nie bierze bo nedze proponuja

Jakie są mocne strony pracodawcy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

Skrobacz
@Pytanie

Mają prąd i wodę na hali.

Promocja

Zapraszamy do pracy w stalco .Jest akcja promocyjna naboru pracowników,biorą jak leci,liczy się sztuka im więcej tym lepiej.Nie musicie nic umieć ani nic robić,wystarczy że będziecie przychodzić do pracy:)

Seba
Klient
@Promocja

W firmie której ja pracuje jest podobnie , liczy się sztuka a nie praca , tak jak napisałeś wystarczy żeby tylko przychodził do pracy

Daniel
Kandydat

Witam. Pojawiły się ogłoszenia na kilka regionów na PH, czy może Ktoś powiedzieć coś na temat pracy na tym stanowisku w Stalco? Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy.

@Daniel

Witam, obawiam się że chodzi Panu o inne Stalco (narzędzia) Strona ta jest poświęcona Stalco Industries Sp. z o.o.

Przyszly pracownik

Ile zarabia sie jako śruciarz ?

Były Pracownik
@Przyszly pracownik

Anonimowa ankieta oceny przełożonego powinna być. Ułatwia to wszystko. A tak to powstają różne wymyślone sytuacje w tej firmie. Jednym słowem NIE DO WIARY.

Zainteresowany

Czy przyjmują elektryków?

@Zainteresowany

Od kwietnia 2020 r. na stronie internetowej www.stalco.com.pl w zakładce praca znajdują się aktualne oferty poszukiwania pracowników. Polecam śledzenie na bieżąco.

Tak
@Zainteresowany

Tak z umiejetnosciami srutowania

Emilia

Sprawdzałam oferty pracy na stronie Stalco, ale niczego tam nie widzę. Naprawdę nie szukają osób do pracy? Może ktoś coś tutaj wie?

@Emilia

Zostaw merytoryczną opinię o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.
1.3/5 Na podstawie 219 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.