counter
1 212 299 5 1

Jeśli marzysz, żeby zarobić 3 tysiące, tyrać jak niewolnik i do tego być notorycznie mobbingowany to jest to miejsce dla ciebie.

Tak9Nie1

Jakie są mocne strony pracodawcy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

TakNie9
kandydat
Kandydat

Szkoda, że firma nie weryfikuje CV po zakończeniu okresu publikowania ogłoszenia o pracę. Minęły 2 miesiące a aplikacja nadal otwarta. Czyżby kolejna firma, która publikuje ogłoszenia pod kogoś?

JJ Nowy wpis
@kandydat

Nikt tego nie bierze bo nedze proponuja

TakNie1

Tak5Nie
yhbrgrtbr Nowy wpis
Klient
@Lakiernikozator 2000

W innej firmie na kompletacji towaru to 3 tys miałem przy wszystkich premiach, wszystkich sobotach i niedzielach

TakNie

Jakie są mocne strony pracodawcy STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

TakNie9
Skrobacz Nowy wpis
@Pytanie

Mają prąd i wodę na hali.

Tak4Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Czym STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. zachęcają? Jakie mają dodatki?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Promocja

Zapraszamy do pracy w stalco .Jest akcja promocyjna naboru pracowników,biorą jak leci,liczy się sztuka im więcej tym lepiej.Nie musicie nic umieć ani nic robić,wystarczy że będziecie przychodzić do pracy:)

Tak8Nie

Seba
Klient
@Promocja

W firmie której ja pracuje jest podobnie , liczy się sztuka a nie praca , tak jak napisałeś wystarczy żeby tylko przychodził do pracy

Daniel
Kandydat

Witam. Pojawiły się ogłoszenia na kilka regionów na PH, czy może Ktoś powiedzieć coś na temat pracy na tym stanowisku w Stalco? Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy.

@Daniel

Witam, obawiam się że chodzi Panu o inne Stalco (narzędzia) Strona ta jest poświęcona Stalco Industries Sp. z o.o.

Przyszly pracownik

Ile zarabia sie jako śruciarz ?

Były Pracownik
@Przyszly pracownik

Anonimowa ankieta oceny przełożonego powinna być. Ułatwia to wszystko. A tak to powstają różne wymyślone sytuacje w tej firmie. Jednym słowem NIE DO WIARY.

Tak3Nie
Zainteresowany

Czy przyjmują elektryków?

@Zainteresowany

Od kwietnia 2020 r. na stronie internetowej www.stalco.com.pl w zakładce praca znajdują się aktualne oferty poszukiwania pracowników. Polecam śledzenie na bieżąco.

TakNie3
Tak
@Zainteresowany

Tak z umiejetnosciami srutowania

Tak2Nie
Emilia

Sprawdzałam oferty pracy na stronie Stalco, ale niczego tam nie widzę. Naprawdę nie szukają osób do pracy? Może ktoś coś tutaj wie?

@Emilia

Lucas lakiernik CAT

Czy przyjmują lakierników

Misiu Pysiu
@Lucas lakiernik CAT

Niedługo będą przyjmować bo lakiernicy chcą odchodzić przez majstra.Taki dobry człowiek z niego. Super gość tylko lekko chory już na sam wygląd. Pozdrawiam wszystkich lakierników.

Mechanizator
@Misiu Pysiu

Warto by zadać pytanie dlaczego w zakładzie produkcyjnym urządzenia prawie na świat cały o dobrym zarządzanie kierowniczym pracuje człowiek który oficjalnie mówi wśród pracowników że by chciał mieć bat na ludzi. Trzeba zadać pytanie w jakich kategoriach myśli ten człowiek. Co by tym batem robił gdyby go miał ? Za kogo on uważa ludzi pracujących pod nim. Przecież na jego wypłatę muszą pracować pracownicy bo sam na nią nie zarabia. Jest to bardzo zły człowiek z natury. Typowy dręczyciel i strażnik.

Tak5Nie
@Lucas lakiernik CAT

TakNie

Na jakie benefity można liczyć w STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.?

@Pytanie

Prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia grupowego.

Rambo

Witam, Jak wygląda sytuacja na stanowisku sprzedawcy maszyn ?? Jakie zarobki i sprzęt który otrzymujemy od pracodawcy ? Jak wyglada rozliczeni premie ?? Jakie umowy do podpisania itp.

@Rambo

Informacje, o które pytasz są dostępne tylko w odpowiedzi na aplikację. Jeśli przesłane CV zostało rozpatrzone pozytywnie, zwrotną informacje z warunkami otrzymasz mailem.

TakNie

Stalco to bogata firma, skoro płaci komuś za chodzenie 8 godzin w kółko bez celu. Czy tego jeszcze nikt nie zauważył, że gość bierze pieniądze za nic nie robienie?

Kamera Video
@Pracownik

Niby gdzieś idzie a nie idzie. Stoi. Niby już tam był. Poszedł, ale wrócił innymi drzwiami. Jakby błądzi. Niby przelotem gdzieś jest i idzie, ale jakby nie do końca bo już tam bywał i wraca bo tam wszystko załatwił na tip top.Tyle obowiązków facet musi mieć, że pomocnik byłby wskazany. We dwóch zawsze raźniej byłoby opanować tą 8 godzinną trasę na pusto zupełnie. Chyba musi mieć tak zwane plecy.

PiS4Ever

W Stalco tylko PiS ! AVE PIS

Tak3Nie1
Cylynder

Wrrr wymienie pompke hydraulyczną zielona za czorno farbe do mercedesa

TakNie1
Kalafior

Zaniedlugo trzeba orać pola i na urlopy isc

Tak4Nie
Najszybsiejszy lakiernik

Najlepiej jest na lakierni duża kasa tam często samochody zmieniają wiec sie powodzi .

Najszybsiejszy lakiernik

Dobrze ze znow podwyzki co chwile podwyzki o te 30 groszy motywuja mnie do pracg

Cylynder

W czasie epydemii, gdy firmy w trosce o dobro swoich pracownikuw ograniczają godziny pracy lub zawieszają produkcję, nasze ukochane Stalco zachęca do przyjśćia do pracy wypłacając premie!!! a na produkcji tłok. Wolę być bez pracy i żyć, niż mieć pracę i nieżyć.

Tak6Nie
Lajkonik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 301 dni.

Witam, chciałbym się dowiedzieć coś o pracy ma magazynie. Np jakie zarobki czas pracy, jaka umowa czy jest to tymczasowo czy przez bezpośrednio przez pracodawcę nadgodziny. Dziękuję za odpowiedź.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

STALCO INDUSTRIES SP. Z O. O.
1/5 Na podstawie 212 ocen.