Opinie o Next Technology Professionals Sp. z o.o w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Next Technology Professionals Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Next Technology Professionals Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Next Technology Professionals Sp. z o.o w Łódź

Firma posiada siedzibę w Warszawie, a nie w Łodzi i funkcjonuje pod kilkoma spółkami różnych typów co z resztą można bez większych problemów zweryfikować w odpowiednich rejestrach. Płaska struktura, duża rotacja, częste zwolnienia, brak pomysłów na rozwój organizacji ze strony właścicieli, brak benefitów pozapłacowych (nie licząc dopłaty do pakietu medycznego w kwocie niższej niż cena dania głównego w przeciętnej restauracji), chaos organizacyjny, wprowadzanie kandydatów w błąd w trakcie rekrutacji do firmy poprzez zakłamywanie sposobu funkcjonowania firmy. Jako wisienka na torcie - najzwyczajniej w świecie brak ogłady oraz do granic możliwości polska mentalność w prowadzeniu firmy na miarę stereotypowego JanuszPolu z bardzo dobrze wyglądającą stroną internetową i poprawnymi działaniami marketingowymi. To tylko kilka z przywar tej firmy, ale można by je wymieniać jeszcze bardzo długo. We wcześniejszych komentarzach wielokrotnie sugerowano sprawdzanie profili pracowników zatrudnionych w firmie celem weryfikacji średniego czasu spędzonego w firmie. Mija się to z celem ponieważ na LinkedInie zakładane są fikcyjne konta mające stwarzać wrażenie jakoby firma zatrudniała więcej osób niż ma to miejsce w rzeczywistości. Subiektywnie, pracę w tej firmie polecam osobom bez doświadczenia, które chcą stawiać pierwsze kroki w branży, będą w stanie pogodzić się z brakiem akceptacji wprowadzania w życie pomysłów mających usprawnić pracę i nie mogą liczyć na zatrudnienie w firmie o lepszej pozycji na rynku.

Marcela Nowy wpis

Nie rozumiem do końca czemu service manager nie ma w pełni zdalnej pracy tylko trzeba na 2 dni przyjeżdżać do biura jeden po drugim chyba.. skoro przez resztę można pracować zdalnie to czemu nie 100% home office. Chyba że z czasem jak zaufają specjaliście to dają taką opcję, Wy mi powiedzcie.

Kandydat Nowy wpis

Już jakiś czas temu byłem po kilku etapach rekrutacji, ostatecznie nie dostałem propozycji pracy z uwagi na wiek oraz zbyt małe doświadczenie. Niestety po samych spotkaniach było widać, że jest to firma prowadzona przez typowych polskich "biznesmenów". Spotkanie dwa razy się nie odbyło, czekałem na spotkaniu i nie dostałem żadnej informacji o przełożeniu. Dopiero po moim telefonie dostałem informację, że umknęło im coś (wiem od innych, że nie był to jednorazowy przypadek). Cały proces niestety oceniam bardzo negatywnie.

Zniesmaczona Nowy wpis

Przeszłam cały proces rekrutacji na stanowisko handlowe, ale ofertę odrzuciłam.. właściciele firmy sprawiają bardzo dziwne wrażenie, a rozmawiając z osobami zatrudnionymi, dowiedziałam się że jest ogromna rotacja i notoryczne cięcia. Ponoć ostatnio część zespołu pracowała za pół pensji przez miesiąc. Do tego w biurze w Warszawie bardzo specyficznie pachniało.. może nie przewietrzyli albo coś się zepsuło komuś w szafce, ale nie dało się tam normalnie oddychać co było trochę obrzydliwe.

Danuta Nowy wpis
@Zniesmaczona

Cześć, a długo trwał cały proces? Ile miał etapów? Jakie warunki, zarobki ci zaproponowali? Nie wiem, czy dobrze wywnioskowałam, ale chyba nie najgorsze, skoro dopiero po rozmowie z pracownikami zdecydowałaś się odrzucić ofertę?

Jak wygląda rozmowa w Next Technology Professionals Sp. z o.o na stanowisko front end developer? Z iloma osobami się rozmawia? 18 września pojawiło się ogłoszenie.

Next Technology Professionals Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Senior React Native Developer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Mateusz

Bardzo przyjemnie wspominam współpracę z tą firmą. Czy bym polecił? Jak najbardziej, jednak zdecydowanie dla osób ambitnych i chcących się rozwijać- jak najbardziej jest na to opcja.

@Mateusz

Oo, coś o tym rozwoju możesz więcej napisać? :) Chodzi o nabycie doświadczenia poprzez prace, czy mają jakiś budżet szkoleniowy? Zarobki jakie oferują, konkurencyjne są? Tak jeszcze cię podpytam, tu do oddziału we Wrocławiu zawsze tak słabo z przyjęciami jest? Patrzę na oferty i sam Kraków i Warszawa:(

Świetny zespół, utalentowanych młodych ludzi, szefostwo jak najbardziej na plus. Polecam

@Adam

Hej, a zarobki też są na plus?:) Skoro zespół jest młody, to firma bardziej stawia na umiejętności niż doświadczenie? Myślę o stanowisku Frontend Angular Developer, ale dopiero jeden staż za mną i się obawiam, że to będzie za mało. Chociaż nie widzę, żeby firma prowadziła aktualnie nabory. Wiesz może, kiedy ruszają z jakimiś przyjęciami?:) Bo mam zamiar obserwować oferty.

Alicja

Godna współpracy firma! Nie mam zastrzeżeń więc polecam :)

QWERTY

Witam, pojawilay się już parę miesięcy temu zapytania odnośnie pracy w księgowości. Widzę także ze aktualnie widnieje taka oferta na stronie na stanowisko głównej księgowej do biura w Gliwicach. Czy maja Państwo opinie z pracy tam? Jakich warunków finansowych można oczekiwać? Jaka jest atmosfera?

Iza

Pracę w Next Technology Professionals wspominam bardzo miło, szczególnie ze względu na zgrany i dobrze zorganizowany zespół jak i owocne efekty wspólnej pracy :)

@Iza

Czyli atmosfera przyczyniała się do tego, że wszystkie projekty wychodziły dobrze? A jaki wpływ ma na to szefostwo? potrafi docenić pracowników? I czy jakieś regularne szkolenia tutaj są?

Tosia

Cześć, myślę nad aplikacją na stanowisko Senior IT Project Manager, pytanie czy ta oferta u nich na stronie jest aktualna? Proponują 20 000 brutto, a formę współpracy B2B albo UoP, czy taka kwota wynagrodzenia naprawdę jest jest możliwa do zarobienia na umowie o pracę? Pytam, bo skoro tutaj piszecie, że mało dopłacają do benefitów jak opieka medyczna, to jestem ciekawa czy ta oferta nie jest podkoloryzowana...dajcie też znaka na czym polegają te bonusy roczne, czy to są dodatkowe pieniądze, za co i kiedy są wypłacane :)

Igor

Next Technology Professionals to naprawdę niesamowita firma! Mają świetnych specjalistów, którzy są nie tylko bardzo kompetentni, ale także pełni kreatywności i pasji. Ich innowacyjne rozwiązania są zawsze na najwyższym poziomie. Polecam ich z całego serca!

Alumni

Ja osobiście bardzo polecam. W firmie jest przyjazna i luźna atmosfera. Zespół jest świetny i mega pomocny. Można bardzo dużo się nauczyć, a na TL zawsze mogłam liczyć ????

@Alumni

Widzę, że polecasz tam pracę, co jest dla mnie ważną informacją. Napiszesz jakiego stanowiska dotyczy Twoja opinia? I z tych największych plusów to ogólnie poza atmosferą, zespołem i tym, że można się wiele nauczyć, jest coś jeszcze? Niewinnie pytam tu o wynagrodzenie. Ile oferują na start?

Pracował ktoś z Was jako Księgowa w Next Technology Professionals Sp. z o.o? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

W kwietniu szukali samodzielnej księgowej i to chyba na razie tyle, jeśli chodzi o stanowiska "obsługujące" meritum działalności firmy. Zdradzi mi ktoś z Was uprzejmie plany i ruchy kadrowe na ten rok w księgowości, tudzież administracji? Można się spodziewać takich ofert pracy u nich?

Domi

Pełen profesjonalizm, życzliwość, transparentność!

Część Kilka zdań na temat tej zabawnej firmy. Chcą być profesjonalistami w rekrutacji dla swoich Klientów, a sami dla siebie robią ja w sposób daleki od profesjonalnego. Człowiek składa aplikację na konkretne stanowisko, dzwoni Pani Rekruter i pierwszy etap chce prowadzić w formie telefonicznej (to już jest zabawne). Następnie stwierdza że jesteś super i od razu opisuje Ci ścieżkę kariery, w której nie zaczynasz od stanowiska na które aplikowałeś tylko od stanowiska jakiegoś pomagiera dla kogoś tam (mimo że jesteś już mocno doświadczonym specjalistą w danym obszarze) za wynagrodzenie 3 razy mniejsze niż proponowali przy stanowisku na które faktycznie rekrutowałeś. Zakres obowiązków zupełnie inny niż opisywali w ogłoszeniu. A na koniec wielkie zdziwienie że ktoś im mówi że są niepoważni. Moim skromnym zdaniem chcą łowić frajerów w komediowy sposób, których wycisną jak cytrynę i zmarnują im czas i karierę. Nie polecam.

X

Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną, a potem nikt się na nią nie zjawił. Nie zostałem również poinformowany o zmianie terminu oraz nie było jakiegokolwiek dalszego kontaktu.

@X

Czekaj, to całkiem o Tobie zapomnieli?xd A ta rozmowa to ile dni po tym zaproszeniu miała się odbyć? :/

X
@Iza

Dwa dni od zgłoszenia terminu.

@X

Ale to byłeś na miejscu i chyba z kimś z firmy rozmawiałeś, skoro czekałeś na tę rozmowę? Kompletnie nikt tematem się nie zainteresował?

nhfmhnf
@X

Droga Izo przedstaw sie moze.... Chyba ze Iza to pan dominik ktory postanowil sie tytulowac teraz jako kobieta.

@nhfmhnf

Wyjaśnisz mi logikę tego podejrzenia? Bo serio nie rozumiem o co Ci chodzi.

Dominik, NT-Pro

Czołem! Ponieważ widzę pojawiające się komentarze, które nie odpowiadają rzeczywistości, to postanowiłem się do nich oficjalnie odnieść: 1) "najwięksi klienci zrezygnowali z usług firmy" - jeśli chodzi o TOP5 największych firm, to dla każdej z tych firm zrealizowaliśmy z sukcesem proces rekrutacyjny w ciągu ostatnich 3 miesięcy, nikogo nie straciliśmy. Do tego mamy sporo nowych klientów. A więc stwierdzenie nie jest prawdą. 2) " odreagowują złości na pracownikach"- na rynku IT jest bardzo duże zapotrzebowanie na Rekruterów IT, a nasi pracownicy otrzymują czasami po 2 zapytania dziennie od konkurencji, więc jeżeli by tak było, to w firmie nikt by nie pracował, a tak nie jest. 3) "Od ponad roku? Nikt tam tyle nie wytrzymał" - Marta, Kinga, Ola....resztę można sprawdzić na LinkedIn 4) "Tam nie ma ciekawych projektów"- aktualnie szukamy m.in. Software Managera zespołu 20 programistów (Warszawa), Managera IT (Warszawa), programisty Ruby (Lublin), RPA Developera (Warszawa i zdalnie), Specjalisty od Security (Niemcy), Fullstack JavaScript Developera (zdalnie), oraz wiele wiele innych. To projekty na wyłączność. Chyba nie tak najgorzej :) Cheers!

dark web
@Dominik, NT-Pro

radzimy mniej gossipować na portalach spolecznosciowych Panie Dominiku, bo to jest jak grypa ...rozchodzi sie i trafia rykoszetem do nieodpowiednich ludzi i samych zainteresowanych, a skutek moze być niekorzystny dla tego kto gossipuje ;)

@dark web

A co on takiego na tych portalach społecznościowych robi? Bo to nie chodzi o tę opinię tutaj, co nie? Bo dość pozytywnie wygląda, chyba nie zmyśla?

dlaDominika
@Dominik, NT-Pro

Panowie z Zarządu firmy oraz Pan Dominik to niezwykle utalentowani pracownicy o wrecz najwyzszej mozliwej kulturze osobistej, nieslychane mozliwosci komunikacyjne, szczegolnie pan Dominik niezwykle oczytany i wszechstronny, zna sie na wszystkim, niezwykly talent rekrutacyjny, biegla znajomosc jezyka angielskiego C1-C2 (blizej C2), tech-savvy i to jak, w technologiach pływa jak ryba w wodzie. Tak mnie naszlo bo przeczytalem te opinnie i zadziwilo mnie z jaką łatwością ktos ocenia tych ludzi w ogole ich nie znając, a to przeciez są talenty znane na rynku.

lkasjdfl

Kontraktornia + polska mentalnosc. Nie polecam.

@lkasjdfl

Co kryje się pod pojęciem "polska mentalność"? Odnosisz to do tej firmy, tak? Czemu

Zostaw merytoryczną opinię o Next Technology Professionals Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Next Technology Professionals Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Next Technology Professionals Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Next Technology Professionals Sp. z o.o?

Next Technology Professionals Sp. z o.o
3.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Towarowa 35/83
    00-869 Łódź