Next Technology Professionals Sp. z o.o

Łódź

Opinie o Next Technology Professionals Sp. z o.o

Mania

Interesuje mnie praca w Next Technology Professionals i nie wiem co ma mysleć. Tak skrajnie różne komentarze, że nie wiadomo co mysleć.

Papą
@Mania 14.11.2017 18:28

Odezwij się na LinkedInie do byłych pracowników - od nich dowiesz się najwiecej.

WszędzieJestLepiej

Uważajcie, bo kłamią nawet w ogłoszeniach rekrutacyjnych. Szumnie zapowiadane "szkolenia wewnętrzne" są zlepkiem pobranych z internetu bzdur, na żadne inne nie ma co liczyć. Benefity? Żenada. Firmowym profilem Netflixa nie da się zastąpić normalnej formy umowy. Panowie szefowie zrobią wszystko, żeby zatrudnienie pracownika kosztowało ich jak najmniej. Pracuje tam kilka osób, ale atmosfera jest żywcem wycięta z korporacji, no i każdy kto ma trochę szacunku do siebie odchodzi po max kilku miesiącach. Dodatkowo odreagowywanie stresu z życia prywatnego przez szefów (a właściwie jednego z nich) jest na porządku dziennym - jeśli nie mógł w nocy spać, na pewno odczujesz to w pracy. Nie polecam i nie tęsknię.

Ex

Pracę w Next Technology wspominam bardzo dobrze. Jest to dobre miejsce do rozwoju i nauki. Stawka wynagrodzenia jest niezła, słyszałam o firmach, w których zarabia się więcej. Z drugiej strony staże w niektórych agencjach są bezpłatne. Ilość pracy jest duża, ale również duża samodzielność, oraz zaufanie i wsparcie ze strony przełożonych, co przekłada się na miłą atmosferę pracy i ciągły rozwój.

Ex
@Ex 04.10.2017 13:38

Podwyższy komentarz jest bardzo ciekawą zagrywką właścicieli firmy. Serwis GoWork kasuje MERYTORYCZNE wpisy dotyczące firmy? Może na prośbę szefostwa? Wsparcie właścicieli jest do czasu, potem radź sobie sam. Wynagrodzenie nie jest złe? Fakt, jest tragicznie złe. Ciagle zmiany systemu premiowego, przez co pracownicy nie wiedza ile zarobią. Odreagowanie rodzinnych stresów „ managementu” w pracy jest codziennością. = ogólnie odradzam.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje do pracy osoby na stanowisko IT SECURITY SPECIALIST. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy w tym dziale? Na jakie możliwości rozwoju/benefity mogą oni liczyć?

ela

także widziałam gdzieś w internecie że Płatny staż w dziale rekrutacji IT w Warszawie jest teraz u nich do zgarnięcia, i doświadczenia za wiele nie trzeba bo jest taka adnotacja : "nie wiesz jak wymawia się C#, albo co to jest GIT- nie ma problemu! "

Gosia :-)

Hejka! Widziałam ogłoszenie na pracuj ze rekrutują na PŁATNY staż więc wygląda na to ze tak. Moja współlokatorka studiuje z dziewczyną która tam pracuje i podobno atmosfera jest super! Nie ma tzw korpo spinki, jest dużo szkoleń, bardzo wiele można się nauczyć, luźne godziny pracy, wyjścia integracyjne i z tego co pamietam to nawet maja opcje Home Office od czasu do czasu jak musisz cos załatwic :-) Generalnie to trafiłam tu bo chciałam cos poczytac zanim zaaplikuje ale wyglada obiecująco!

Zostaw opinię o Next Technology Professionals Sp. z o.o - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Next Technology Professionals Sp. z o.o