Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.

Sanok

Opinie o Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.

Pracownica

Wszystko zależy od kierownika oraz od codziennych zarobków danego stanowiska. Można zmęczyć się atmosferą jak i ilością pracy. Jak dla mnie to najlepsza praca, jaką mogłam sobie wymarzyć. Ludzie na poziomie, kultura osobista, uprzejme dziewczyny. Praca łatwa i przyjemna za dobre wynagrodzenie. Możliwe są premie - sama wczoraj taką otrzymałam! ^^ Na zleceniu posiadam także składki ZUS'owskie, więc nie muszę się martwić o płatnego lekarza. Jedzenie jest robione ręcznie, bez konserwantów, nie jest także mrożone. Dobra praca w przyjaznej atmosferze. Polecam!

Krk
@Pracownica 15.01.2016 23:14

Dlaczego nie umowa o pracę? To wbrew prawu przecież.

ZANETA

BYLE DO PRZODU

Jak widać po postach zasady w tej firmie jak wszędzie: pracujesz - zarabiasz, olewasz - to nie zarabiasz. Jasno i na temat.

Mirek

Z tego co wiem to przedstawiciele nie mają tam wesoło.Muszą płacić zus za siebie potrącają im pieniądze za zwroty towaru ,który stracił ważność.Atmosfera jest wcale nie najlepsza. Oni każą sprzedawać im jak najwięcej nie licząc się z niczym.Przedstawiciel u nich ma jeszcze dodatkowo 3 inne etaty.

Zostaw opinię o Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j. - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg Sp.j.