RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna

Opinie o RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna?

Ktos

To zależy na jakim stanowisku

Kamila
@Ktos

Ale wszystkie są zapewnione? Bo są firmy do których trzeba przynosić swoje narzędzia...

Są zapewnione narzędzia
@Kamila

Nie trzeba przynosić swoich narzędzi

jako były pracownik dam wam radę, jesli pięniądze to tylko to co na umowie, jak na gębe to znajdą powód żeby nie wypłacić, znadgodzinami tez robią w (usunięte przez administratora)

Czy RL CNC organizuje staże dla studentów?

L

Tak należy przesłać CV lub umówić się na rozmowę.

Nowy Kandydat

Witam Chcialbym rozpocząć prace na maszynach cnc. Jestem nowy w tej branży. Jak wyglada szkplenie nowego pracownika w firmie. Macie produkcję jednostkową czy seryjną? Czy praca w rl cnc to dobre miejsce na naukę zawodu?

Były Pracownik RL
@Nowy Kandydat

Radzę omijać ten zakład szerokim łukiem, szefowie dziwolągi duszący każdy grosz, tak jakoś ktoś pisał firma serio biedna, atmosfera tez nieprzyjazna, jak ktoś ma jakieś pytania pisać na dole

Nowy kandydat
@Były Pracownik RL

a jaką firmę byś polecił na początek? Poznań i/lub okolice

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator CNC.

@mike ale jest wypłacalna tak?

@Monika

Płacone na czas

Małgorzata

To bardzo ważna kwestia i należy docenić fakt, że tego można się spodziewać w firmie. Poniżej pisano, że firma jest biedna. Co to dokładniej znaczy i czy odbija się to w jakiś sposób na pracowniku?

@Małgorzata

Kazdy człowiek słowo "biedna" interpretuje na swoj sposób. Firma się rozwija cały czas co widać - aktualnie trwa budowa hali. Nie ma odciągania z wyplat pracownikom.

Mariola

Jak wygląda proces rekrutacyjny do tej pracy? jak sie przygotować, jakieś wskazówki?

Znajomy
@Mariola

Przepraszam czy ty chcesz się tam zatrudnić? No i na jakie stanowisko

Maja

Czy RL CNC zapewnia pracownikom z Poznania dojazd? Dziękuję za odpowiedź :)

mike

firma jest biedna, licząc każdy grosz.Nie polecam.

RL CNC poszukuje osoby na stanowisko Frezer. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji?

Szarak

Dostajesz dwa różne detale i musisz opowiedzieć co i w jakiej kolejności byś zrobił, jak zamocował detal itp. itd. Typowo praktyczne podejście, żeby sprawdzić czy kandydat faktycznie ma pojęcie. Byłem na rozmowie, ale jakoś nie mam przekonania do małych firm. Szef "dziwny". Kto był ten wie, ciężko opisać, na rozmowę warto iść, a nóż widelec się uda i będzie zadowolony.

Kkk
@Szarak

Skad kandydat ma wiedziec jaka panuje technologia w firmie? Jakie sa dostepne przyrzady, imadla? Narzedzia? Nie widze sensu pytania kandydatow o takie cos.

Irena
@Szarak

Świetnie, że odpowiedziałeś. Nie do końca jasne jest dla mnie stwierdzenie, iż Szef jest "dziwny" - może jeszcze zechcesz dopowiedzieć coś w tej kwestii. A czy na etapie rozmowy wspominano Ci już coś na temat ewentualnych warunków zatrudnienia?

@Kkk

A do czego ci takie informacje ? Pytanie jest jasne, jak ty byś to zrobił. Takich mądrali szybko się weryfikuje

Irena

Czyli rozumiem, że rekruterzy na rozmowach o pracę w RL CNC zadają tzw. pytania behawioralne. A powiedz proszę coś jeszcze o warunkach zatrudnienia. Jaką umowę oferują nowym pracownikom?

Nie chcę głosić hejtu, ale mówiąc jak jest w RL CNC może to tak wyglądać. Firma w której pracowników traktuje się bardzo przedmiotowo, liczy się każdy obrót wrzeciona, bo to przynosi kasę no i właśnie ta kasa jest tam najważniejsza dla szefostwa, Ty jesteś tylko narzędziem które ma przynosić firmie dochód. Poza tym połowę wypłaty dostajesz w kopercie żeby mogli omijać podatek co wiąże się z zaniżoną stawką na umowie. Wiecznie napięta atmosfera, ciągła presja czasu, ciągle ktoś za Tobą chodzi i pyta ile jeszcze do końca. Dobre zarobki ale kosztem wielkiego stresu i uczucia pracy za karę. Zmieniłem firmę na konkurencyjną w Poznaniu i cieszę się z tej zmiany, z szefostwem można utrzymywać koleżeńskie relacje i nikt się nie wpieprza w robotę, a kiedy trzeba to każdy służy pomocą. W RL jesteś raczej widziany jako pionek na szachownicy usłanej kasą.

Ciekawsky

Jak to wygląda na ten moment jeśli chodzi o pracę? Na spokojnie czy szybko szybko i robisz za wolno?

Lewy
@Ciekawsky

Praca tylko seryjna. Aby robić coś kreatywnego trzeba tam pracować więcej niż dwa lata. Praca na dwóch maszynach jednocześnie to normalka. Brak jakichkolwiek premii czy dodatków. Są za to kary związane ze spóźnianiem się do pracy.

Burak
@Lewy

A jak z wynagrodzeniami? Tak jak mowa na rozmowie, że wszystko na papierze czy część na konto i część w kopercie?

Koncertownik

Dużo uchodźców m.in. z Ukraina. Bardzo dobra atmosferach gdyby nie ci ludzie z Rosji, panoszą się.

Twardy Janek
@Koncertownik

Tak, masz rację. Też o tym słyszałem, że nie idzie to w dobrym kierunku, bo kierownikiem produkcji jest gość z Ukrainy. Tak, jakby w Poznaniu nie było kompetentnego Polaka na to stanowisko.

Hahaha
@Twardy Janek

Kier prod Ukrainiec - skąd ta bajka???

Twardy Janek
@Hahaha

To nie bajka, to życie. Life is brutal!

@Koncertownik

Żadnego panoszenia się obcokrajowców nie zauważyłem.

@Twardy Janek

Ukrainiec nie był nigdy kierownikiem produkcji. Była to bardziej funkcja majstra / rozdzielcy. Planowaniem produkcji zajmowała się "Ruda" . A że nie znała się na produkcji, to dostała Ukraińca do pomocy. A wcześniejsze kierownictwo albo odeszło, albo zostało przesunięte na inne stanowiska.

Lewy
@Twardy Janek

Dodatkowo stosuje (usunięte przez administratora) i poniża swoich " poddanych "

Bolo

Pewnie niektórzy obawiają się, że obcokrajowcy lepiej pracują to można mieć problemy z utrzymaniem się w firmie?

@Bolo

Zdrowa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. W RLCNC obcokrajowcy głównie pracują na ślusarni. Ale czy oni są w stanie komuś zagrozić? Wątpię.

Mariusz

@John czy zdecydowałeś się wysłać swoją aplikację do RL CNC? Zostałeś zaproszony na rozmowę o pracę? Jeśli tak, podziel się z nami swoimi wrażeniami. Będzie to istotne dla innych osób zainteresowanych pracą na podobnym stanowisku.

John

Jak na obecną chwilę wygląda opinia o stanowisku operator CNC? Zarobki dogodne? Warunki? Atmosfera?

uwolniłem się

Pracowałem trochę w tej firmie, bywało różnie - raz lepiej, raz gorzej. Niestety, częściej gorzej. Szefowie naprawdę znają się na robocie i dobrze płacą, ale co z tego. Robić trzeba po 10 godzin, a najlepiej to by było po 12. Nikt nie chce pomóc, jestes skazany sam na siebie. Jak sie coś zapytasz, to później sie z ciebie wyśmiewają. Wsród pracowników panuje zawiść i zazdrość, starzy chyba boją się nowych - konkurencji, to chcą ich zdołować, żeby zrezygnowali. Jest kilku takich, co pracują już długo i myślą, że pozjadali wszystkie rozumy. Masakra jakaś. Szkoda, że szefowie czegoś z tym nie zrobią, bo to najbardziej psuje firmę. A Ukraińcy to inna historia.

barys
@uwolniłem się

Czasem sobie przeglądam olx'a i nie bez powodu ogłoszenie wisi większość czasu od przynajmniej 2 lat :)

Stary

Ciekawe kto pisze te komentarze - pracuje w firmie juz dość długo i jsk wiesz co robisz i nie sciemniacz to masz spokój i kasę. Jak chce się kombinować to zawsze będzie źle - szefowie czasem się wkurzają ale tak jest z szefami. Ja polecam stabilna i spokojna praxa za dobrą kasę.

Tadek

Pensja dzielona: na konto i w kopercie. Od długiego już czasu, tylko na konto jest w terminie. Nadgodziny liczone jak zwykłe, brak 50% i 100%. Zmiany 10h.

Suchy Adam :-)

Zajebista firma pracuje i będę pracował atmosfera bardzo fajna, kasa tez ok!!! Operatorzy zmieniają się często ale to wynika z ich braku doświadczenia!!! Szefowie wymagający znający się na robocie, płacą na czas!!!

suchy sławek
@Suchy Adam :-)

hahahahahahahahah jak byś to 1 kwietnia napisał uznał bym to za dobry żart :)

Mirek

Pracowałem w RL CNC jeszcze na Kopaninie w Poznaniu, zarobki dobre aczkolwiek części trudne. Kierownictwo także ok. Musiałem zrezygnować gdyż wyjechałam z zona za granice.

Zostaw merytoryczną opinię o RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna - Głuchowo

• Jak się pracuje w RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna?

RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna