RL CNC

Głuchowo

Opinie o RL CNC

Koncertownik

Dużo uchodźców m.in. z Ukraina. Bardzo dobra atmosferach gdyby nie ci ludzie z Rosji, panoszą się.

Hahaha
@Twardy Janek 10.11.2017 17:11
Tak, masz rację. Też o tym słyszałem, że nie idzie to w dobrym kierunku, bo kierownikiem produkcji jest gość z Ukrainy. Tak, ja...

Kier prod Ukrainiec - skąd ta bajka???

Twardy Janek
@Hahaha 10.11.2017 22:45
Kier prod Ukrainiec - skąd ta bajka???

To nie bajka, to życie. Life is brutal!

Stary

Ciekawe kto pisze te komentarze - pracuje w firmie juz dość długo i jsk wiesz co robisz i nie sciemniacz to masz spokój i kasę. Jak chce się kombinować to zawsze będzie źle - szefowie czasem się wkurzają ale tak jest z szefami. Ja polecam stabilna i spokojna praxa za dobrą kasę.

Tadek

Pensja dzielona: na konto i w kopercie. Od długiego już czasu, tylko na konto jest w terminie. Nadgodziny liczone jak zwykłe, brak 50% i 100%. Zmiany 10h.

Suchy Adam :-)

Zajebista firma pracuje i będę pracował atmosfera bardzo fajna, kasa tez ok!!! Operatorzy zmieniają się często ale to wynika z ich braku doświadczenia!!! Szefowie wymagający znający się na robocie, płacą na czas!!!

suchy sławek
@Suchy Adam :-) 10.03.2017 18:20

hahahahahahahahah jak byś to 1 kwietnia napisał uznał bym to za dobry żart :)

Mirek

Pracowałem w RL CNC jeszcze na Kopaninie w Poznaniu, zarobki dobre aczkolwiek części trudne. Kierownictwo także ok. Musiałem zrezygnować gdyż wyjechałam z zona za granice.

Artur

Proszę o opinię kogoś kto tam pracował lub pracuje, byłem tam na rozmowie mam doświadczenie jako operator cnc mam do nich blisko mało też nie oferują ale nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę

Zostaw opinię o RL CNC - Głuchowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RL CNC