Reflect Group

Poznań

Opinie o Reflect Group

Nie polecam, wieczne pretensje, niskie wynagrodzenie, kilka razy dziennie zmieniają zdanie co do tego jak coś zrobić. Co chwile nowi pracownicy, ciągły chaos i problemy. Brak umów a jak już to tylko smieciówka - nigdy nie umowa o prace (byłem krótko, ale chyba nikt nie miał umowy o prace)

Ktoś

Nie mam dobrej opinii. Zarobki średnie, szefostwo nastawione na wyniki. Zależy w jakim dziale ale centralnie na produkcji to częste pretensje, że w końcu chcesz sobie zrobić przerwę po całym dniu pracy na nogach - dział wysyłek chociażby taki jest. Można sobie zrobić przerwę dopiero jak zamówienia się uspokoją - czyli po końcu pracy. Na umowę o pracę szanse zerowe. Śmieszny sposób rozliczania i straty koszulek. Nie ma szans na jakąkolwiek premie od braków produkcyjnych - bo braki zawsze będą przez ciągłe zmiany i regulaminy pracy.

kuba
użytkownik zarejestrowany

z tych ofert to jak dla mnie jest tylko dobra ta jako Wsparcie kierownika produkcji, bo co do reszty to nie wiem jak z kasą, a tutaj jest zapewniona możliwość rozwoju.

Zostaw opinię o Reflect Group - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reflect Group