Rastal Sp. z o.o.

Opinie o Rastal Sp. z o.o.

Słuchajcie,nie rozumiem tych wypowiedzi,jeśli komuś się coś nie podoba w tej firmie to czemu się nie zwolni to jedno ,druga rzecz obgadujecie siebie nawzajem jeden drugiemu robi pod górkę z uśmiechem na twarzy to jest straszne a potem żale na forum jak to źle..po trzecie niby źli kierownicy, cała góra oj ale jak trzeba się odezwać to niema nikomu tylko uśmiechacie się i odwracacie głowę....Tak uprzedze pytanie jestem osoba pracująca w tej firmie moje zdanie jest takie że idziemy w dobrym kierunku i jeśli jest coś nie tak to trzeba to zgłaszać bo nikt nie siedzi w głowie drugiej osoby i nie jest w stanie wiedzieć co drugiemu nie odpowiada...kierownictwo też ludzie ale trzeba chcieć a nie gadać za plecami bo tak wygodnie pozdrawiam

mi

Tak jest.Każdy dużo gada,a jak przyjdzie co do czego to potulne baranki

om

Tylko kierownictwo ma to w d...ie

@om

Nie niema,nie pomoże raz to do skutku trzeba chodzić i rozmawiać choćby 200 razy w jednej sprawie ......tylko trzeba chcieć a nie wiecznie chodzić miałczec jak to mi nie jest źle ile to ja niemam pracy i wiecznie najgorzej,patrzeć wiecznie na każdego a nie widzieć w sobie błędów.....i jeszcze rzadania o (usunięte przez administratora) kasy bo jak nalezy się.... żenada

@om

Po dzisiejszym zebraniu ide z tym do pipu a potem do sanepidu jestem tutaj 6 lat moje brutto podstawa poniżej najniższej krajowej. Moim kosztem (usunięte przez administratora) się bogacił nie bedzie.

Wzruszony
@mi

Jestem mile zaskoczony nikt nic nie dostał nie trzeba będzie wydawać. Już wysłałem 3 cv i spierdalam z tamtąd. Gn dy niemiecki niech sami robią

Troche

Sami jesteście winni takiemu obrotowi sprawy , ponieważ się zgadzacie na warunki ustalone z góry. A jakny tak cala zmiana wjeden dzień wzięła L4 ( ale do tego trzeba mieć jaja) np na 2 tygodnie to byście zobaczyli jakby szybko " niemiec" byl w Gliwicach

enter

Wystarczy raz być na L4 i dooooooooooooooowwwwwwiiiidzzzzzzzeeeeniiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaa

@enter

Jeeeeeeebac polaczkiiiii jeeebbbbaaaacccccc hahahahaha dwie normy na nowej maszynie. Jebaaaacccccc

Myślę, że jak pracownicy mają problem z niektórymi osobami z kierownictwa, powinny po prostu zgłaszać nieprawidłowości "górze" pisaniem się nic nie zrobi. Wracając do tematu spodobało mi się ogłoszenie dla asystentki działu. Był już ktoś w firmie na rozmowie? Chciałam zapytać o konkrety jakie zostały przedstawione. Szczególnie zależy mi na zarobkach.Jeżeli ktoś zna przynajmniej widełki będę wdzięczna. Jest jakaś możliwość żeby przy dłuższej współpracy pracować przynajmniej hybrydowo czy tylko stacjonarnie?

Jasne, że nie ma obowiązku. A skąd wiesz, jak tu jest i pod kątem podejścia do ludzi i płacenia? Byłeś na rozmowie o pracę?

Pracownik Produkcji

Nikt o nic nie pytał- bez przeszkolenia na produkcje

Trzeba pracować a nie pytać- najlepiej na umowe zlecenie bo tanio dla firmy

haha

Nigdy (usunięte przez administratora)

klg

Prac(usunięte przez administratora)

jjjjjjjj

(usunięte przez administratora)firma tylko (usunięte przez administratora)

maoam

(usunięte przez administratora) będą się trzymać w tej firmie nogami i rękami

reni

(usunięte przez administratora)k człowieka.(usunięte przez administratora) się zrobił

vvv

Też tak uważam.(usunięte przez administratora)pracowników,ale z drugiej strony pracownicy (usunięte przez administratora)

hhh

Po co jest ten cały gowork jak (usunięte przez administratora)

mia

(usunięte przez administratora)cy się robi

Przydałoby się napisać przy okazji, czy jeśli występują te świąteczne atrakcje i dodatki, to czy dotyczą wszystkich pracowników, bez względu na to, czy pracują na umowę o pracę, czy na zlecenie? A pytam, bo widziałam, jak ze dwa lata temu sprzątaczka tu miała właśnie zlecenie na ok. 5 godz. dziennie i za 19 zł brutto / godz. (25 godz. w tygodniu). Czy jakbym w Nowym Roku podjęła się tu takiej roboty, to i umowa i wymiar czasu pracy byłyby takie same, jak wtedy, czy jest już UoP? No i czy w zarobkach się pozmieniało? Dajcie znać, jak coś wiecie.

grinch

Brak kultury i szacunku dla pracownika to norma zaczynając od góry tej chorej piramidy.Zatrudnij się i pod koniec września z dnia na dzień wylecisz-nie polecam tej firmy nikomu

xxx

Pracownicy przez swoich kierowników (usunięte przez administratora)ni niestety.Inni mogą się obijać,a ty zapieprzaj aż padniesz

Czy w Rastal Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

xxx

Szykują się kolejne 2 podwyżki płacy minimalnej w przyszłym roku.Zobaczymy jak sięu nas postarają o pracowników

Doma

Ktoś tu pracował jako Pracownik Działu Naświetlarnia? Bo ja chcę dowiedzieć się o pracy na 3 zmiany na posadzie. W ogłoszeniu jest info o tej pracy zmianowej, ale nie ma info o godzinach. Wiecie, jakie są godziny i rotacja zmian, ok?

Zmiana MR

Może pora najwyższa się zajac du-pa od jednego kierownika bo robi co chce ostatnio nie ma jej cały czas w pracy a jak jest to wybiera sobie godziny na jakie przychodzi. 5:50 to nie 6:20 itd.. A gdy człowiek jest na prawdę chory to boi sie iść na L4 ze dostanie zwolnienie a jej wszystko wolno No chyba ze znów jej przywiezie walizki pod zakład jak się pokłócą :)

Danuta
@Zmiana MR

A znasz dokładnie sytuacje, żeby oceniać tak? Mówisz, że się boisz na l4 iść podczas choroby. Pytanie, czy ten strach ma jakieś podstawy. Pracodawca robił o to problemy kiedykolwiek?

@Danuta

Tak (usunięte przez administratora) na mnie (usunięte przez administratora) mu jakby lekko (usunięte przez administratora).Trochę dziwne (usunięte przez administratora)ł chyba do domu na (usunięte przez administratora) ma samochód.

Kaja
@Zmiana MR

Masz (usunięte przez administratora)przez 3 miesiące na produkcji , z(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)każde wezwanie firmy. Tydzień przed końcem umowy poszedł grać w piłkę z pracownikami ( mala integracja )i doznał kontuzji nogi. Oczywiście (usunięte przez administratora) I zwolnił człowieka. S(usunięte przez administratora). Dla mnie człowiek bez odruchów ludzkich

Miki

A ja muszę powiedzieć że bardzo dobrze mi się pracuje na zmianie C kierownik super ma podejście do pracowników stara się traktować wszystkich równo! Szybko reaguje na jakieś nie porozumienia ;) i nie ma problemów jak ktoś potrzebuje wolne to się ceni!!!

Maria
@Miki

Super! Jeśli jeden pracownik bierze wolne to musi być ktoś kto go zastąpi? Czy nie ma takiej potrzeby? Urlopy trzeba dużo wcześniej zgłaszać?

Zostaw merytoryczną opinię o Rastal Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Rastal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rastal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rastal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rastal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rastal Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rastal Sp. z o.o.